Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Az mitől van,hogy a 16GB-os pendriveom lejátszik minden filetípust,viszont ha a 64GB-osra másolom fel ugyanazokat a videókat,akkor azt írja ki a tv,hogy a kiválasztott file jelenleg nincs támogatva?Pedig próbálkoztam többféle kiterjesztéssel is(.avi.mkv.mp4)
JoeyPorter
Pl. a tv csak 32 gigáig támogatja a pendrájvokat.
Atari
De akkor nem annak kellene történnie,hogy egyiket sem játssza le?Mert most kb ilyen hasra ütés szerűen van.Kettőt lejátszik,nyolcat meg nem.

több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Az mitől van,hogy a 16GB-os pendriveom lejátszik minden filetípust,viszont ha a 64GB-osra másolom fel ugyanazokat a videókat,akkor azt írja ki a tv,hogy a kiválasztott file jelenleg nincs támogatva?Pedig próbálkoztam többféle kiterjesztéssel is(.avi.mkv.mp4)
JoeyPorter
Pl. a tv csak 32 gigáig támogatja a pendrájvokat.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Az mitől van,hogy a 16GB-os pendriveom lejátszik minden filetípust,viszont ha a 64GB-osra másolom fel ugyanazokat a videókat,akkor azt írja ki a tv,hogy a kiválasztott file jelenleg nincs támogatva?Pedig próbálkoztam többféle kiterjesztéssel is(.avi.mkv.mp4)

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Az amiknál kinézem, hogy 2.54 órával állítanak mostantól 😀 vagy amikor mi visszafele állítjuk, ők akkor előre, csak hogy semmiképp se úgy oldják meg, mint a világ többi része (vagy ahogy logikus) 😀
Borbinho
és még államonként is változhat, mert Arizonában pl. nincs nyári időszámítás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha több óraállítás nem lenne nálunk, akkor jól számolom, hogy az NFL szezon 2.felében +1órával csúszna a program?
tehát a vasárnap 20.00tól kezdődne.
mert akkor nem kéne ez az eltörlés 😀
braxa88
Ha eltörlik, mindenhol eltörlik nem?
dugo93
max mindehol az EUban.
braxa88
Az amiknál kinézem, hogy 2.54 órával állítanak mostantól 😀 vagy amikor mi visszafele állítjuk, ők akkor előre, csak hogy semmiképp se úgy oldják meg, mint a világ többi része (vagy ahogy logikus) 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha több óraállítás nem lenne nálunk, akkor jól számolom, hogy az NFL szezon 2.felében +1órával csúszna a program?
tehát a vasárnap 20.00tól kezdődne.
mert akkor nem kéne ez az eltörlés 😀
braxa88
Ha eltörlik, mindenhol eltörlik nem?
dugo93
max mindehol az EUban.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
ha több óraállítás nem lenne nálunk, akkor jól számolom, hogy az NFL szezon 2.felében +1órával csúszna a program?
tehát a vasárnap 20.00tól kezdődne.
mert akkor nem kéne ez az eltörlés 😀
braxa88
Ha eltörlik, mindenhol eltörlik nem?

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha több óraállítás nem lenne nálunk, akkor jól számolom, hogy az NFL szezon 2.felében +1órával csúszna a program?
tehát a vasárnap 20.00tól kezdődne.
mert akkor nem kéne ez az eltörlés 😀
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Na a facebook bele taknyolt a palacsintába rendesen és lelőtte a messengert win.8-as mobilokról. Tud valaki valami alternatív megoldást? Relatíve sokat használom mert ezen kommunikálok az asszonnyal napközben. Vibert és társait rühellem.
peach
 prohardver.hu/tema/re_a_wp_8_1_tulajok_bucsuzhatnak_a_facebook_messen/hsz_51-100.html
szerintem ha egy héten belül nem lesz megoldás, akkor új teló...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Köszi a válaszokat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Na a facebook bele taknyolt a palacsintába rendesen és lelőtte a messengert win.8-as mobilokról. Tud valaki valami alternatív megoldást? Relatíve sokat használom mert ezen kommunikálok az asszonnyal napközben. Vibert és társait rühellem.
peach
Mivel gyakorlatilag már nem létezik WinPhone fejlesztés, így nem valószínű h lenne alternatíva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Na a facebook bele taknyolt a palacsintába rendesen és lelőtte a messengert win.8-as mobilokról. Tud valaki valami alternatív megoldást? Relatíve sokat használom mert ezen kommunikálok az asszonnyal napközben. Vibert és társait rühellem.
peach
Blackberryn is kinyírta egy fél éve-éve... Nem vágom a win telókat, de valamilyen alternatív progi nincs rá? BB-re volt. Mondjuk elég szarok voltak, szóval én vettem egy másik telót végül (részben ezért).

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Na a facebook bele taknyolt a palacsintába rendesen és lelőtte a messengert win.8-as mobilokról. Tud valaki valami alternatív megoldást? Relatíve sokat használom mert ezen kommunikálok az asszonnyal napközben. Vibert és társait rühellem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
egyébként - kérdezem, mert nem vagytok tisztában - ha megpályázok egy ilywn working holiday-t, s tegyük fel bekerülök, akkor annak érvényessége azonnal ketyeg, vagy miután kiváltom (itt arra gondolok, hogy nekem optimálisabb lenne az őszi/téli indulás és onnan számolni az 1 évet)?
Ventura
ha jól emlékszem egy éven belül kell elindulni, majd pedig a belépéstől indul az egy év


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
köszönöm eddigi válaszaitok. 26 vagyok, tanulmányaim most fejezem be (elhúzódott). nem pénz keresés áll a középpontomban, hanem, hogy világot lássak, angolt tanuljak (ausztrál angol kihi). természetesen széles körben nézelődök lehetőségek, továbbra is képben lehet a tradicionális "utazzunk ki angliába mosogatni 1 évre", illetve felmerül a óceánjárós pincérkedés (értelmszerűen kismillió vélemény ellene, valamivel kevesebb mellette).
Ventura
Mennyit dolgoztál eddig felszolgálóként? Csak mert komoly tapasztalat nélkül óceánjárózásba bele is lehet akár bolondulni, angliai, skóciai munkák is vannak, első körben azzal kell kezdeni, vagy jön a nyár, viccen kívül egy teljes szezon a Balatonon is jó ugródeszka a felnőtt életbe való belecsobbanásba.
baggio
maximálisan jogos! mint opció vetettem fel.

az EVS-ről gondolat (európai önkéntes szolgálat?

egyébként - kérdezem, mert nem vagytok tisztában - ha megpályázok egy ilywn working holiday-t, s tegyük fel bekerülök, akkor annak érvényessége azonnal ketyeg, vagy miután kiváltom (itt arra gondolok, hogy nekem optimálisabb lenne az őszi/téli indulás és onnan számolni az 1 évet)?

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
...továbbra is képben lehet a tradicionális "utazzunk ki angliába mosogatni 1 évre"...Ventura
azzal mondjuk sietni kell, mert nemsokára bezárul a kapu.

bár ha az angolok rájönnek, hogy a "valakinek csak meg kell csinálnia" munkát bevándorlók végzik, és rájuk rohad minden, akkor...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Sziasztok,

egyetemi szakdolgozathoz kérnék segítséget.
A téma: Mutassa be egy induló vállalkozás üzleti tervének készítése során felmerülő feladatokat különös tekintettel a piaci kockázatok kezelésére.

Vázlatot szeretnék készíteni, nem feltétlen a forma meg a lépések lennének érdekesek számomra, hanem a gondolatmenet, hogy milyen kutatási témák illenek hozzá leginkább, meg mi az aktualitása.

Köszi szépen előre is!
ervinator
a konzulensed nem segit benne?
ZoliMP
Nem, sajnos nincs infóm senkitől.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 910
Sziasztok,

egyetemi szakdolgozathoz kérnék segítséget.
A téma: Mutassa be egy induló vállalkozás üzleti tervének készítése során felmerülő feladatokat különös tekintettel a piaci kockázatok kezelésére.

Vázlatot szeretnék készíteni, nem feltétlen a forma meg a lépések lennének érdekesek számomra, hanem a gondolatmenet, hogy milyen kutatási témák illenek hozzá leginkább, meg mi az aktualitása.

Köszi szépen előre is!
ervinator
a konzulensed nem segit benne?
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
köszönöm eddigi válaszaitok. 26 vagyok, tanulmányaim most fejezem be (elhúzódott). nem pénz keresés áll a középpontomban, hanem, hogy világot lássak, angolt tanuljak (ausztrál angol kihi). természetesen széles körben nézelődök lehetőségek, továbbra is képben lehet a tradicionális "utazzunk ki angliába mosogatni 1 évre", illetve felmerül a óceánjárós pincérkedés (értelmszerűen kismillió vélemény ellene, valamivel kevesebb mellette).
Ventura
Mennyit dolgoztál eddig felszolgálóként? Csak mert komoly tapasztalat nélkül óceánjárózásba bele is lehet akár bolondulni, angliai, skóciai munkák is vannak, első körben azzal kell kezdeni, vagy jön a nyár, viccen kívül egy teljes szezon a Balatonon is jó ugródeszka a felnőtt életbe való belecsobbanásba.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Sziasztok,

egyetemi szakdolgozathoz kérnék segítséget.
A téma: Mutassa be egy induló vállalkozás üzleti tervének készítése során felmerülő feladatokat különös tekintettel a piaci kockázatok kezelésére.

Vázlatot szeretnék készíteni, nem feltétlen a forma meg a lépések lennének érdekesek számomra, hanem a gondolatmenet, hogy milyen kutatási témák illenek hozzá leginkább, meg mi az aktualitása.

Köszi szépen előre is!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
valaki kipróbálta már ezt a wroking holiday vízumot (új zéland, 1 év)?
100 leggyorsabb regisztráló kapja meg, szóval expeditivnek kell lenni.
Ventura
Én két éve, de alapból szánalom, hogy gyorsaságra megy (kb 5 perc alatt betelik az összes hely), meg ha a pénzkeresés a cél, ez abszolút nem pálya, a wh-t hátizsákos turistáknak, midlife crisisban szenvedőknek találták ki főként.
baggio
Tavaly 11 perc volt 😊

Ha eleg fiatal az illeto (18-30 kozotti), szerintem celszerubb az ausztralt megpalyazni, mert tobbet tudsz sporolni/utazasra felretenni a magasabb minimalberek miatt.. de valoban nem ebbol fogsz meggazdagodni. Az NZ WH egyetlen elonye (magyarok szamara), hogy 35 eves kor a felso korhatar.. es mindket orszag konnyeden bejarhato, akarmelyikben is elsz/dolgozol, a repjegy mar elhanyagolhato koltseg.
Igor
Az ausztráliainál mi az idei dátum? Mert arról a tavalyi bejelentés óta nem találtam semmit, de gondolom csak rossz helyen kerestem
baggio
Elnezest 😕 ugy latom a tavalyi megallopodas ellenere, "no start date has been set yet"... nem tul meglepo...

Szerintem a nagykovetsegnel lehet max probalkozni (bar amig nem nyilvanos, valszeg ugyse mondanak semmit)

Innen lestem amugy, nem teljesen pontos az oldal.. de Del-Korea, Taiwan, Uj-Zelandot mashol is lattam, sajnos ennyi van osszesen
 www.anyworkanywhere.com/whvhucit.html

Chile kb. hasonlo cipoben lehet, mint Ausztralia.. valakik alairtak valamit valahol, de egyelore nem er semmit dolog.
 www.workingholiday.cl/otros-convenios-wh-firmados/
Igor
köszönöm eddigi válaszaitok. 26 vagyok, tanulmányaim most fejezem be (elhúzódott). nem pénz keresés áll a középpontomban, hanem, hogy világot lássak, angolt tanuljak (ausztrál angol kihi). természetesen széles körben nézelődök lehetőségek, továbbra is képben lehet a tradicionális "utazzunk ki angliába mosogatni 1 évre", illetve felmerül a óceánjárós pincérkedés (értelmszerűen kismillió vélemény ellene, valamivel kevesebb mellette).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
valaki kipróbálta már ezt a wroking holiday vízumot (új zéland, 1 év)?
100 leggyorsabb regisztráló kapja meg, szóval expeditivnek kell lenni.
Ventura
Én két éve, de alapból szánalom, hogy gyorsaságra megy (kb 5 perc alatt betelik az összes hely), meg ha a pénzkeresés a cél, ez abszolút nem pálya, a wh-t hátizsákos turistáknak, midlife crisisban szenvedőknek találták ki főként.
baggio
Tavaly 11 perc volt 😊

Ha eleg fiatal az illeto (18-30 kozotti), szerintem celszerubb az ausztralt megpalyazni, mert tobbet tudsz sporolni/utazasra felretenni a magasabb minimalberek miatt.. de valoban nem ebbol fogsz meggazdagodni. Az NZ WH egyetlen elonye (magyarok szamara), hogy 35 eves kor a felso korhatar.. es mindket orszag konnyeden bejarhato, akarmelyikben is elsz/dolgozol, a repjegy mar elhanyagolhato koltseg.
Igor
Az ausztráliainál mi az idei dátum? Mert arról a tavalyi bejelentés óta nem találtam semmit, de gondolom csak rossz helyen kerestem
baggio
Elnezest 😕 ugy latom a tavalyi megallopodas ellenere, "no start date has been set yet"... nem tul meglepo...

Szerintem a nagykovetsegnel lehet max probalkozni (bar amig nem nyilvanos, valszeg ugyse mondanak semmit)

Innen lestem amugy, nem teljesen pontos az oldal.. de Del-Korea, Taiwan, Uj-Zelandot mashol is lattam, sajnos ennyi van osszesen
 www.anyworkanywhere.com/whvhucit.html

Chile kb. hasonlo cipoben lehet, mint Ausztralia.. valakik alairtak valamit valahol, de egyelore nem er semmit dolog.
 www.workingholiday.cl/otros-convenios-wh-firmados/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
valaki kipróbálta már ezt a wroking holiday vízumot (új zéland, 1 év)?
100 leggyorsabb regisztráló kapja meg, szóval expeditivnek kell lenni.
Ventura
Én két éve, de alapból szánalom, hogy gyorsaságra megy (kb 5 perc alatt betelik az összes hely), meg ha a pénzkeresés a cél, ez abszolút nem pálya, a wh-t hátizsákos turistáknak, midlife crisisban szenvedőknek találták ki főként.
baggio
Tavaly 11 perc volt 😊

Ha eleg fiatal az illeto (18-30 kozotti), szerintem celszerubb az ausztralt megpalyazni, mert tobbet tudsz sporolni/utazasra felretenni a magasabb minimalberek miatt.. de valoban nem ebbol fogsz meggazdagodni. Az NZ WH egyetlen elonye (magyarok szamara), hogy 35 eves kor a felso korhatar.. es mindket orszag konnyeden bejarhato, akarmelyikben is elsz/dolgozol, a repjegy mar elhanyagolhato koltseg.
Igor
Az ausztráliainál mi az idei dátum? Mert arról a tavalyi bejelentés óta nem találtam semmit, de gondolom csak rossz helyen kerestem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
valaki kipróbálta már ezt a wroking holiday vízumot (új zéland, 1 év)?
100 leggyorsabb regisztráló kapja meg, szóval expeditivnek kell lenni.
Ventura
Én két éve, de alapból szánalom, hogy gyorsaságra megy (kb 5 perc alatt betelik az összes hely), meg ha a pénzkeresés a cél, ez abszolút nem pálya, a wh-t hátizsákos turistáknak, midlife crisisban szenvedőknek találták ki főként.
baggio
Tavaly 11 perc volt 😊

Ha eleg fiatal az illeto (18-30 kozotti), szerintem celszerubb az ausztralt megpalyazni, mert tobbet tudsz sporolni/utazasra felretenni a magasabb minimalberek miatt.. de valoban nem ebbol fogsz meggazdagodni. Az NZ WH egyetlen elonye (magyarok szamara), hogy 35 eves kor a felso korhatar.. es mindket orszag konnyeden bejarhato, akarmelyikben is elsz/dolgozol, a repjegy mar elhanyagolhato koltseg.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
valaki kipróbálta már ezt a wroking holiday vízumot (új zéland, 1 év)?
100 leggyorsabb regisztráló kapja meg, szóval expeditivnek kell lenni.
Ventura
Én két éve, de alapból szánalom, hogy gyorsaságra megy (kb 5 perc alatt betelik az összes hely), meg ha a pénzkeresés a cél, ez abszolút nem pálya, a wh-t hátizsákos turistáknak, midlife crisisban szenvedőknek találták ki főként.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal