Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 889 — nabege2@yahoo.com
2 hónapra szerintem mást nem is lehetne kötni mint mindiget
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
nyárra bő 2 hónapra kellene valami tv szolgáltatás a nyaralóba !nem kell ezerféle mindenáron csak a gyerekek miatt ha szar az idő leginkább + foci vb!
tud valaki ajánlani valami jó és olcsó megoldást?
akár interneten keresztül is ( bár ahhoz meg valami korlátlan net is kellene gondolom )
eddig a mindig tv tűnik nekem a legjobbnak ! az ingyenes alapcsomagnak egy egyszeri beruházási költsége van (antenna dekóder kb egy 15-20 ezer ) és onnantól ingyenes
yooker
nekünk is az van nyaralóban 😊 célnak megfelel.

szerencsére a kormánypropagandát pont tudjuk nézni rajta 😀,
de asszem van rajta egy gyerekcsatorna is, +m4 sport, szóval vb is pipa.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
nyárra bő 2 hónapra kellene valami tv szolgáltatás a nyaralóba !nem kell ezerféle mindenáron csak a gyerekek miatt ha szar az idő leginkább + foci vb!
tud valaki ajánlani valami jó és olcsó megoldást?
akár interneten keresztül is ( bár ahhoz meg valami korlátlan net is kellene gondolom )
eddig a mindig tv tűnik nekem a legjobbnak ! az ingyenes alapcsomagnak egy egyszeri beruházási költsége van (antenna dekóder kb egy 15-20 ezer ) és onnantól ingyenes
yooker
Ismereteim szerint meg is találtad a megoldást, plusz ami jó benne, hogy mobil így bárhova viheted magaddal, pl nyaralásra stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
nyárra bő 2 hónapra kellene valami tv szolgáltatás a nyaralóba !nem kell ezerféle mindenáron csak a gyerekek miatt ha szar az idő leginkább + foci vb!
tud valaki ajánlani valami jó és olcsó megoldást?
akár interneten keresztül is ( bár ahhoz meg valami korlátlan net is kellene gondolom )
eddig a mindig tv tűnik nekem a legjobbnak ! az ingyenes alapcsomagnak egy egyszeri beruházási költsége van (antenna dekóder kb egy 15-20 ezer ) és onnantól ingyenes
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Én még csak a tánctéren voltam Sum 41on, Scooteren (még pár éve az első Parkos koncertjükön), Paul Kalkbrenneren is (nagyobb előadókat igyekeztem említeni), és hát kiváló volt. Scooter volt egyedül telt házas ezek közül, ott azért már nem ártott, hogy 190 cm vagyok. A többi kiváló volt tánctérről is.
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Budapest Parkban érdemes dupla árat fizetni a terasz részért vagy jól látni mindent a tánctérről is?
Matthew99
Ha többen vagytok igen, mert sokkal jobb élmény, és ha tudsz, ne az első részére foglalj jegyet, mert az tele szokott lenni, a másodikon viszont sokszor csak pár ember lézeng. Ugyanolyan mnd2 rész és ugyanannyiba is kerul. 😊

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Budapest Parkban érdemes dupla árat fizetni a terasz részért vagy jól látni mindent a tánctérről is?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 907
igen nekem lenne 😀 és 25p séta közben is megizzadok (105kg környéke szal van kis +)

és jah a szokott helyeken 100kg a "limit", amúgy agyalok h leszarom és veszek egy olyat ami 100ra van és bízok benne h bírja 😀
Negritis
birja..en is 100kg korul voltam es hasznaltam.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
igen nekem lenne 😀 és 25p séta közben is megizzadok (105kg környéke szal van kis +)

és jah a szokott helyeken 100kg a "limit", amúgy agyalok h leszarom és veszek egy olyat ami 100ra van és bízok benne h bírja 😀
Negritis
bírja


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
igen nekem lenne 😀 és 25p séta közben is megizzadok (105kg környéke szal van kis +)

és jah a szokott helyeken 100kg a "limit", amúgy agyalok h leszarom és veszek egy olyat ami 100ra van és bízok benne h bírja 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
valaki tudja hol lehetne (emberi áron) rollert venni napi használatra, összehajthatót és bírjon ki 105-110kilót?

találtam 1et, de a 100k-t sokkallanám érte
Negritis
magadnak lenne kozlekedeshez?
ha igen ketszer meggondolnam.nem farsaszto de izzaszto.hasznaltam par honapig.barmolyen lassan mentem izzadtam es utalok izzadtan dolgozni...😊

sajna csak a klasszik helyeket tudom ajanlani decathlon,intersport...de arat nem tudok.
ZoliMP
viszont a dekában csak száz kilóig bírják a rollerek, úgyhogy fogyasztani kéne neki 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 907
valaki tudja hol lehetne (emberi áron) rollert venni napi használatra, összehajthatót és bírjon ki 105-110kilót?

találtam 1et, de a 100k-t sokkallanám érte
Negritis
magadnak lenne kozlekedeshez?
ha igen ketszer meggondolnam.nem farsaszto de izzaszto.hasznaltam par honapig.barmolyen lassan mentem izzadtam es utalok izzadtan dolgozni...😊

sajna csak a klasszik helyeket tudom ajanlani decathlon,intersport...de arat nem tudok.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
valaki tudja hol lehetne (emberi áron) rollert venni napi használatra, összehajthatót és bírjon ki 105-110kilót?

találtam 1et, de a 100k-t sokkallanám érte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 639
Samsung TV-ben (UE32J4000) a beépített CI adapterrel lehet problémám. A digitális adók csak egy részét hozza be, a többire azt írja nem található. Hivtam ügyfélszolgálatot (vidanet), frissítették a kártyát, de semmi változás. Felcseréltem tesóméval, az ő tv-jén működik a kártya+modul, nálam az övén még a hitelesítési fyolamat sem fut le.

Mennyibe fáj a CI port javítása, cseréje? Gyakorta megy ez tönkre? A TV kb 3 éves.
tüsi91
Küldtem privát üziben telószámot, kérdezz rá esetleg
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Samsung TV-ben (UE32J4000) a beépített CI adapterrel lehet problémám. A digitális adók csak egy részét hozza be, a többire azt írja nem található. Hivtam ügyfélszolgálatot (vidanet), frissítették a kártyát, de semmi változás. Felcseréltem tesóméval, az ő tv-jén működik a kártya+modul, nálam az övén még a hitelesítési fyolamat sem fut le.

Mennyibe fáj a CI port javítása, cseréje? Gyakorta megy ez tönkre? A TV kb 3 éves.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Itt Angliaban batyameknak is sok volt. Aztan batyoka megnezte, es mar (mielott ok bekoltoztek) rosszul kotottek be a villanyorakat. O fizette a szomszedet, es forditva. Pakisztani mnkaero, no more comment.

De felreteve az emberi idiotizmust, a legtobbet mindig az fogyassza, ami melegit. Ez affele alapszabaly. Bekapcsolod, kikapcsolod, megnezed mikor porog az ora, kiderulhet mi a ludas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 065
Plusz mindenképp megéri lecserélni (ha még nem történt meg) a régi fajta izzókat ledekre. Gyorsan vissza hozza az árát.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Vagy még egy lakás rá van kötve?
sutianap
ez mondjuk bennem is felmerült, de azért csak nem 😊
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem sok csak egy 30 nmes luknak 14 ezres villanyszámla, úgy hogy eddig 10-12 mindig megállította (amit szintén marha soknak tartok). Párommal napközben dolgozunk, este villanyok és szórakoztató elektronika megy nyilván. Amúgy bojler és hűtő ami ludas lehet. Bojlerben 1,5 hónapja volt takarítás és fűtőszál csere. Az otthoni lakáshoz képest nekem ez borzalmasan soknak tűnik.
Hanni
Villanyok meg a plazma az sokat le tud zabálni, hűtő nem - a bojlert át kell rakni éjszakaira. Vagy még egy lakás rá van kötve?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Szerintem sok csak egy 30 nmes luknak 14 ezres villanyszámla, úgy hogy eddig 10-12 mindig megállította (amit szintén marha soknak tartok). Párommal napközben dolgozunk, este villanyok és szórakoztató elektronika megy nyilván. Amúgy bojler és hűtő ami ludas lehet. Bojlerben 1,5 hónapja volt takarítás és fűtőszál csere. Az otthoni lakáshoz képest nekem ez borzalmasan soknak tűnik.
Hanni
Össze kell adni a kilowattokat, hozzáadod az ELMÜ alapdíjaihoz, és elég pontosan kiderül.
Klíma, elektromos fűtés, villanymelegítők, hűtő, fagyasztó, mosogép, mosogatógép, mikró lehetnek a nagy fogyasztók.
Világítás, szórakoztató elektronika nem igazán.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Szerintem sok csak egy 30 nmes luknak 14 ezres villanyszámla, úgy hogy eddig 10-12 mindig megállította (amit szintén marha soknak tartok). Párommal napközben dolgozunk, este villanyok és szórakoztató elektronika megy nyilván. Amúgy bojler és hűtő ami ludas lehet. Bojlerben 1,5 hónapja volt takarítás és fűtőszál csere. Az otthoni lakáshoz képest nekem ez borzalmasan soknak tűnik.
Hanni
huhh... az tényleg meredek. jó eséllyel valami régebbi háztartási eszköz lesz a hunyó.
csak azért mondom, mert mi öt éve újítottuk fel a lakást (100+ nm), de tizennégynél nagyobb számla még télen sem volt, amikor a kazán szinte állandóan megy (cirkó + melegvíz) + a padlófűtés szivattyúja + konyhai eszközök (még a sütő és a főzőlap is elektromos) + a világítás + néha a tévé, és mindegyik eszköz öt éves.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 565 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szerintem sok csak egy 30 nmes luknak 14 ezres villanyszámla, úgy hogy eddig 10-12 mindig megállította (amit szintén marha soknak tartok). Párommal napközben dolgozunk, este villanyok és szórakoztató elektronika megy nyilván. Amúgy bojler és hűtő ami ludas lehet. Bojlerben 1,5 hónapja volt takarítás és fűtőszál csere. Az otthoni lakáshoz képest nekem ez borzalmasan soknak tűnik.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Casco.
Rataxes
Egyik gyári kulcsot ellopták/kint hagytam.
A lopáskárra meg kell a két gyári kulcs.

Köszönöm. Én is gondolkodom a Pajzson. Mondtak valami GPS-est is, bár az nem lopásgátló, hanem csak tudom h hol van. (Ha nem 3 perc kiiktatni a GPS követőt. 😀 )
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Autóba milyen lopásgátló rendszer beszerelését ajánlanátok? Van valakinek ilyen beszerelve? (1,5 M értékű az autó. Ilyen rendszer beszerelésére van pénzem, ehhez hasonló értékű autót vegyek, ahhoz nincsen. 😀 )
Bébé
rózsafüzér a visszapillantóra
slowmotion
Casco.
Rataxes
Én is ezzel a kettővel operálok, még meg van az autó.
Ha olyan fajta, hogy vinni akarják, akkor viszik riasztóval is, sose bíztatnék senkit se riasztóbeszerelésre, felesleges, macerás, még értékes autóba se.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Autóba milyen lopásgátló rendszer beszerelését ajánlanátok? Van valakinek ilyen beszerelve? (1,5 M értékű az autó. Ilyen rendszer beszerelésére van pénzem, ehhez hasonló értékű autót vegyek, ahhoz nincsen. 😀 )
Bébé
rózsafüzér a visszapillantóra