Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Életem egyik legjobb döntése volt lejönni a face-ről. 9 évig voltam fent, de eskü jobb azóta minden. Nem is vágyok vissza.

Ki mit oszt meg, ki kit lájkol, kinek ki az ismerőse, kommentháborúk mindenütt, személytelenség, arctalanság, névtelenség, kamuk, álhírek, szívatások, zaklatások, cink és beszólogatás, irigység, hagy ne soroljam. Kapcsolatromboló, minden téren. Legyen az párkapcsolat, házasság vagy barátság.

Egyszerűen nem lehetett normálisan használni, se jó dologra használni. Ha visszagondolok, értelme se volt nagyon. Plusz hatalmas támadási felület idegeneknek.

Soha többet.
#JC6
Ez kicsit demagóg lett, úgy nagyon 😀

Az hogy nem tudsz egy rendszert normálisan a saját igenyeidnek megfelelően konfigurálni az nem azt jelenti, hogy szar a rendszer.
Toca
Rettenetesen sok hasznos része van tényleg. Elég csak visszagondolni mennyit segített az egyetem elvégzésében. Hány tárgyamat mentette meg, hogy tudtam kommunikálni hajnal egykor is egy olyan haverral, akit telefonon biztos nem hívok fel amúgy.
Zárt csoportok, koncertek, rendezvényszervezők oldalai, így már az early bird jegyekre is van esélyem, mert időben tudok róluk. megosztott videók alatti zenék beszerzése, amit én nem ismerek, de más ember esetleg igen stb. Egész nap lehetne sorolni az érveket mellette is, ellene is. Jelenleg én is jóval inkább mellette vagyok.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 922
Életem egyik legjobb döntése volt lejönni a face-ről. 9 évig voltam fent, de eskü jobb azóta minden. Nem is vágyok vissza.

Ki mit oszt meg, ki kit lájkol, kinek ki az ismerőse, kommentháborúk mindenütt, személytelenség, arctalanság, névtelenség, kamuk, álhírek, szívatások, zaklatások, cink és beszólogatás, irigység, hagy ne soroljam. Kapcsolatromboló, minden téren. Legyen az párkapcsolat, házasság vagy barátság.

Egyszerűen nem lehetett normálisan használni, se jó dologra használni. Ha visszagondolok, értelme se volt nagyon. Plusz hatalmas támadási felület idegeneknek.

Soha többet.
#JC6
Ez kicsit demagóg lett, úgy nagyon 😀

Az hogy nem tudsz egy rendszert normálisan a saját igenyeidnek megfelelően konfigurálni az nem azt jelenti, hogy szar a rendszer.
Toca
Abszolut igy van.Annak ellenere, h nincs fiokom de a kozvetlen kornyezetemben hasznaljak es konkretan ugy konfiguralod ahogy akarod.Akar az "ismeroseid" osszes postjat.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Életem egyik legjobb döntése volt lejönni a face-ről. 9 évig voltam fent, de eskü jobb azóta minden. Nem is vágyok vissza.

Ki mit oszt meg, ki kit lájkol, kinek ki az ismerőse, kommentháborúk mindenütt, személytelenség, arctalanság, névtelenség, kamuk, álhírek, szívatások, zaklatások, cink és beszólogatás, irigység, hagy ne soroljam. Kapcsolatromboló, minden téren. Legyen az párkapcsolat, házasság vagy barátság.

Egyszerűen nem lehetett normálisan használni, se jó dologra használni. Ha visszagondolok, értelme se volt nagyon. Plusz hatalmas támadási felület idegeneknek.

Soha többet.
#JC6
Ez kicsit demagóg lett, úgy nagyon 😀

Az hogy nem tudsz egy rendszert normálisan a saját igenyeidnek megfelelően konfigurálni az nem azt jelenti, hogy szar a rendszer.
Toca
De ő a melegekben se a lehetőséget látja az arányaiban/fajlagosan több puncira, csak avétos baromságok mögé rejtett fóbiáit vetíti ki rájuk.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Életem egyik legjobb döntése volt lejönni a face-ről. 9 évig voltam fent, de eskü jobb azóta minden. Nem is vágyok vissza.

Ki mit oszt meg, ki kit lájkol, kinek ki az ismerőse, kommentháborúk mindenütt, személytelenség, arctalanság, névtelenség, kamuk, álhírek, szívatások, zaklatások, cink és beszólogatás, irigység, hagy ne soroljam. Kapcsolatromboló, minden téren. Legyen az párkapcsolat, házasság vagy barátság.

Egyszerűen nem lehetett normálisan használni, se jó dologra használni. Ha visszagondolok, értelme se volt nagyon. Plusz hatalmas támadási felület idegeneknek.

Soha többet.
#JC6
Ez kicsit demagóg lett, úgy nagyon 😀

Az hogy nem tudsz egy rendszert normálisan a saját igenyeidnek megfelelően konfigurálni az nem azt jelenti, hogy szar a rendszer.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Egyszerűen nem lehetett normálisan használni, se jó dologra használni. Ha visszagondolok, értelme se volt nagyon.
#JC6
Ez azért nem igaz. Pl van a haverjaimmal egy zárt csoportunk ahol mindenféle baromságokat, vicceket, egymásról készült gáz videókat és képeket osztunk meg, szívjuk egymás vérét stb... szóval fun.
Rohadt hasznos dolog még, hogy nem volt ooyan autóm eddig aminek ne lett volna fun clubja a facen, így ha kérdésed van vagy alkatrészre van szükséged sokkal egyszerűbb, gyorsabb és könnyebb az ügyintézés.
Sok kis vállalkozás nem üzemeltet saját siteot, csak a facen van fent. Ha pont őket keresed nem baj, ha regisztrálva vagy.

Az, hogy ki milyet szarik és hol, milyen ebéd után, engem sem érdekelt sose.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Életem egyik legjobb döntése volt lejönni a face-ről. 9 évig voltam fent, de eskü jobb azóta minden. Nem is vágyok vissza.

Ki mit oszt meg, ki kit lájkol, kinek ki az ismerőse, kommentháborúk mindenütt, személytelenség, arctalanság, névtelenség, kamuk, álhírek, szívatások, zaklatások, cink és beszólogatás, irigység, hagy ne soroljam. Kapcsolatromboló, minden téren. Legyen az párkapcsolat, házasság vagy barátság.

Egyszerűen nem lehetett normálisan használni, se jó dologra használni. Ha visszagondolok, értelme se volt nagyon. Plusz hatalmas támadási felület idegeneknek.

Soha többet.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Megpróbáltam regisztrálni fb-ra. (igen, létezik ember, aki még nincs fent 😊 )
Csináltam nekik egy email címet, jelszó, születési idő, stb... jön az üzenet hogy folyamatban van a dolog, addig várjak.

Másnap megpróbálok belépni, erre kérnek egy mobil számot, amire megerősítő kódot küldenek, amit majd meg kell adnom. Nem a privát számomat adtam meg, hanem egy cégest, jött a kód, bepötyögtem nekik, ... folyamatban van, várjak.

Harmadik napon ismét megpróbálok belépni, azt írják hogy gyanús tevékenységet észleltek a fiókommal kapcsolatban, (wtf, még be sem tudtam lépni) küldjek magamról egy képet, hogy meggyőződhessenek, tényleg én vagyok az. (oké, de mivel akarják összevetni, tekintve hogy eddig nem voltam fent?) Na mindegy, küldtem egyet... folyamatban van, várjak.

Negyedik napon ismét megpróbálok belépni, a fiókom le van tiltva! Mivel még mindig nem tudtam belépni, el sem tudom képzelni mivel érdemeltem ki a letiltást, de szerencsére erre is van megoldás; ki kell tölteni egy űrlapot, és beküldeni. Ehhez pedig nem is kell más, csak egy fotó egy azonosításra alkalmas személyi okmányomról. Mivel egyáltalán nem szeretnék a személyimről egy fotót feltölteni valahová, ezen a ponton én elengedtem ezt a fb-ozást.

A kérdésem annyi lenne: tényleg ez a normál ügymenet, amit mindenkivel végigcsináltatnak? Számomra eléggé adatgyűjtés jellege van...
Jan
A facebook.com vagy a facebook.ru volt? 😊

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Megpróbáltam regisztrálni fb-ra. (igen, létezik ember, aki még nincs fent 😊 )
Csináltam nekik egy email címet, jelszó, születési idő, stb... jön az üzenet hogy folyamatban van a dolog, addig várjak.

Másnap megpróbálok belépni, erre kérnek egy mobil számot, amire megerősítő kódot küldenek, amit majd meg kell adnom. Nem a privát számomat adtam meg, hanem egy cégest, jött a kód, bepötyögtem nekik, ... folyamatban van, várjak.

Harmadik napon ismét megpróbálok belépni, azt írják hogy gyanús tevékenységet észleltek a fiókommal kapcsolatban, (wtf, még be sem tudtam lépni) küldjek magamról egy képet, hogy meggyőződhessenek, tényleg én vagyok az. (oké, de mivel akarják összevetni, tekintve hogy eddig nem voltam fent?) Na mindegy, küldtem egyet... folyamatban van, várjak.

Negyedik napon ismét megpróbálok belépni, a fiókom le van tiltva! Mivel még mindig nem tudtam belépni, el sem tudom képzelni mivel érdemeltem ki a letiltást, de szerencsére erre is van megoldás; ki kell tölteni egy űrlapot, és beküldeni. Ehhez pedig nem is kell más, csak egy fotó egy azonosításra alkalmas személyi okmányomról. Mivel egyáltalán nem szeretnék a személyimről egy fotót feltölteni valahová, ezen a ponton én elengedtem ezt a fb-ozást.

A kérdésem annyi lenne: tényleg ez a normál ügymenet, amit mindenkivel végigcsináltatnak? Számomra eléggé adatgyűjtés jellege van...
Jan
Lehet, hogy az a kép amit küldtél sok(k) volt 😛 😀

több mint 5 éve
dawyd728 3 693
Insta? Ne viccelj. Snapchat! 😀
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az insta az új Fb 😀
több mint 5 éve
dawyd728 3 693
10 éve nem volt még ennyire bonyolult a regisztrálás. Mondjuk én meg pont leszokóban vagyok róla.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 922
Hát, én ezért meg sem próbáltam.😁
zemanla
nekem sincs facebook-om es elek!😀
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Hát, én ezért meg sem próbáltam.😁




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
Megpróbáltam regisztrálni fb-ra. (igen, létezik ember, aki még nincs fent 😊 )
Csináltam nekik egy email címet, jelszó, születési idő, stb... jön az üzenet hogy folyamatban van a dolog, addig várjak.

Másnap megpróbálok belépni, erre kérnek egy mobil számot, amire megerősítő kódot küldenek, amit majd meg kell adnom. Nem a privát számomat adtam meg, hanem egy cégest, jött a kód, bepötyögtem nekik, ... folyamatban van, várjak.

Harmadik napon ismét megpróbálok belépni, azt írják hogy gyanús tevékenységet észleltek a fiókommal kapcsolatban, (wtf, még be sem tudtam lépni) küldjek magamról egy képet, hogy meggyőződhessenek, tényleg én vagyok az. (oké, de mivel akarják összevetni, tekintve hogy eddig nem voltam fent?) Na mindegy, küldtem egyet... folyamatban van, várjak.

Negyedik napon ismét megpróbálok belépni, a fiókom le van tiltva! Mivel még mindig nem tudtam belépni, el sem tudom képzelni mivel érdemeltem ki a letiltást, de szerencsére erre is van megoldás; ki kell tölteni egy űrlapot, és beküldeni. Ehhez pedig nem is kell más, csak egy fotó egy azonosításra alkalmas személyi okmányomról. Mivel egyáltalán nem szeretnék a személyimről egy fotót feltölteni valahová, ezen a ponton én elengedtem ezt a fb-ozást.

A kérdésem annyi lenne: tényleg ez a normál ügymenet, amit mindenkivel végigcsináltatnak? Számomra eléggé adatgyűjtés jellege van...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Valakinek van tapasztalata a Telenor Hello Data korlátlan mobilnet csomagokkal kapcsolatosan?

Azt tervezem, hogy előfizetek a legkisebb csomagra és beleteszem egy nem használt telefonba, aztán csinálok egy wifi hotspotot és arra csatlakozok otthon, mivel csak 10 Mbit/s-es netet tudok bekötni az új házba, ami nem lesz elég semmire, de nyilván beköttetem, mert most nincs más alternatíva.

Azt olvastam a Telenor Hello Data csomagokról, hogy minimum egy hívást indítani kell havonta róla és nem lehet átirányítani folyamatosan a hívásokat. Ezt meg tudom oldani, mert heti egy hívást majd indítok róla és akkor ez teljesítve van.
A legnagyobb kérdés az, hogy lehet e rajta nézni a stream-eket, mert ezeket szokták korlátozni, legalábbis a T-mobile-nál ez korlátozva van.

Minden tapasztalat érdekel.
Bruce
HBO Go-t, youtubeot lehet.
Sobri Jóska
Köszi, máshol olvastam, hogy torrentezni is lehet rajta minden további nélkül... 😊
Lehet ez lesz a befutó akkor.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Valakinek van tapasztalata a Telenor Hello Data korlátlan mobilnet csomagokkal kapcsolatosan?

Azt tervezem, hogy előfizetek a legkisebb csomagra és beleteszem egy nem használt telefonba, aztán csinálok egy wifi hotspotot és arra csatlakozok otthon, mivel csak 10 Mbit/s-es netet tudok bekötni az új házba, ami nem lesz elég semmire, de nyilván beköttetem, mert most nincs más alternatíva.

Azt olvastam a Telenor Hello Data csomagokról, hogy minimum egy hívást indítani kell havonta róla és nem lehet átirányítani folyamatosan a hívásokat. Ezt meg tudom oldani, mert heti egy hívást majd indítok róla és akkor ez teljesítve van.
A legnagyobb kérdés az, hogy lehet e rajta nézni a stream-eket, mert ezeket szokták korlátozni, legalábbis a T-mobile-nál ez korlátozva van.

Minden tapasztalat érdekel.
Bruce
HBO Go-t, youtubeot lehet.

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Valakinek van tapasztalata a Telenor Hello Data korlátlan mobilnet csomagokkal kapcsolatosan?

Azt tervezem, hogy előfizetek a legkisebb csomagra és beleteszem egy nem használt telefonba, aztán csinálok egy wifi hotspotot és arra csatlakozok otthon, mivel csak 10 Mbit/s-es netet tudok bekötni az új házba, ami nem lesz elég semmire, de nyilván beköttetem, mert most nincs más alternatíva.

Azt olvastam a Telenor Hello Data csomagokról, hogy minimum egy hívást indítani kell havonta róla és nem lehet átirányítani folyamatosan a hívásokat. Ezt meg tudom oldani, mert heti egy hívást majd indítok róla és akkor ez teljesítve van.
A legnagyobb kérdés az, hogy lehet e rajta nézni a stream-eket, mert ezeket szokták korlátozni, legalábbis a T-mobile-nál ez korlátozva van.

Minden tapasztalat érdekel.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Felfújható SUP-ppal van vkinek tapasztalata?
diverdoc
3 éve tolom a SUP témát, imádom 😊
kishaszi
SUP-oztál már amúgy, vagy elsőbálozós leszel?
kishaszi
Szuz vagyok, tanacs?
diverdoc
Egy barátosném is most vett magának, ez mire jó amúgy?
peach
Ahogy olvastam melyizmokra elsodlegesen. Meg a vizet szeretem, tudom egyutt csinalni a felesegemmel.
diverdoc
Vagy ha ügyes vagy ezzel is lehet trükköket csinálni stb...?
peach
Max annyi, hogy ha elsőre nem érzed annyira a dolgot, akkor ne vegye el a kedved. 😊
Én kis butus azt gondoltam, hogy simán megy majd,
kishaszi
Ülve, térdelve és állva is lehet nyomni. annyira nem kedvelem, mert kinyújtott lábbal nagyon hamar elfárad a gyenge hátam és derekam, törökülésben meg azért útban van a térdem . Térdelve meg a térd fárad el hamar, de pihentetésre jó, mert állva ugye azért az egyensúly megtartására is folyamatosan figyelni kell.
kishaszi
befröccsözve próbáltam kisebb hullámzásnál a Balatonon kevés sikerrel! azóta nem .
yooker
Na elmentek a.. 😊
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
SUP-oztál már amúgy, vagy elsőbálozós leszel?
kishaszi
Szuz vagyok, tanacs?
diverdoc
Max annyi, hogy ha elsőre nem érzed annyira a dolgot, akkor ne vegye el a kedved. 😊

Én kis butus azt gondoltam, hogy simán megy majd, merthogy anno kajakoztam. Hát megállni se nagyon tudtam rajta elsőre, és körbe-körbe haladtam annyira nem éreztem 😀. Aztán második alakolmnál simán ráéreztem és azóta nagyon csípem a témát.
kishaszi
befröccsözve próbáltam kisebb hullámzásnál a Balatonon kevés sikerrel! azóta nem .
de amikor naplementekor kimennek vele és evezgetnek az jól néz ki a partról! 😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ahogy olvastam melyizmokra elsodlegesen. Meg a vizet szeretem, tudom egyutt csinalni a felesegemmel. Nekem egyelore ennyi, de tapautalatom nincs
diverdoc
Ezt értem. De állsz/ülsz/fekszel a deszkán és evezgetsz és ennyi? Vagy ehhez sem ártanak hullámok? Vagy ha ügyes vagy ezzel is lehet trükköket csinálni stb...?
peach
Ülve, térdelve és állva is lehet nyomni. Ülve kvázi-kajak, de annyira nem kedvelem, mert kinyújtott lábbal nagyon hamar elfárad a gyenge hátam és derekam, törökülésben meg azért útban van a térdem az evezéshez. Térdelve meg a térd fárad el hamar, de pihentetésre jó, mert állva ugye azért az egyensúly megtartására is folyamatosan figyelni kell.

Trükközésre szerintem nem alkalmas, legalábbis itthon kevésbé - meg nagyon nem is látom értelmét. Azt hiszem hawaii eredetű a téma, de hát ott nyilván elég nagy hullámok vannak 😀

Igazából evezés ez is, +egyensúly fejlesztő, aki szereti a vizet és magát az ilyen jellegű sportokat az szerintem ezt is tudja értékelni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
SUP-oztál már amúgy, vagy elsőbálozós leszel?
kishaszi
Szuz vagyok, tanacs?
diverdoc
Max annyi, hogy ha elsőre nem érzed annyira a dolgot, akkor ne vegye el a kedved. 😊

Én kis butus azt gondoltam, hogy simán megy majd, merthogy anno kajakoztam. Hát megállni se nagyon tudtam rajta elsőre, és körbe-körbe haladtam annyira nem éreztem 😀. Aztán második alakolmnál simán ráéreztem és azóta nagyon csípem a témát.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Allsz es evezel (Stand Up Paddle)Bar biztos vannak akik kunsztoznak.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Ahogy olvastam melyizmokra elsodlegesen. Meg a vizet szeretem, tudom egyutt csinalni a felesegemmel. Nekem egyelore ennyi, de tapautalatom nincs
diverdoc
Ezt értem. De állsz/ülsz/fekszel a deszkán és evezgetsz és ennyi? Vagy ehhez sem ártanak hullámok? Vagy ha ügyes vagy ezzel is lehet trükköket csinálni stb...?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ahogy olvastam melyizmokra elsodlegesen. Meg a vizet szeretem, tudom egyutt csinalni a felesegemmel. Nekem egyelore ennyi, de tapautalatom nincs


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Egy barátosném is most vett magának, ez mire jó amúgy?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...