Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Milyen mobilt tudtok ajanlani ami nem arcfelismeros, ujjlenyomatolvasos van supportja Magyarorszagon, nincs rajta alapbol skype, facebook vagy egyebb felesleges program es max 60 ezer (Android)?
ZoliMP
Xiaomi vagy meizu. Eustock.eu, nezz szet. 3-4 nap es kihozzak,
Nem tudom lehet-e itt reklamozni, ha nem toroljetek a komment veget.
eaglesmcnabb
Koszi, megnezem oket...a legfontosabb a wifi hotspot funkcio lenne nalam. Ez a funkcio minden mobilnal megfeleloen mukodik?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Valszeg a közeljövőben szeretnénk majd nagyobb lakásba költözni, és ezzel kell majd hitelt felvennünk, kb. 10 milliót. Hol érdemes most, melyik banknál próbálkozni, milyen konstrukciókban? Vagy nagyjából mindegyiknél hasonló a helyzet, kamat?
zavi27
Guglin van lakashitel kalkulator, ott nezd Meg, de ahogy te is irtad nagy kulonbsegek nincsenek..

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Milyen mobilt tudtok ajanlani ami nem arcfelismeros, ujjlenyomatolvasos van supportja Magyarorszagon, nincs rajta alapbol skype, facebook vagy egyebb felesleges program es max 60 ezer (Android)?
ZoliMP
Xiaomi vagy meizu. Eustock.eu, nezz szet. 3-4 nap es kihozzak,
Nem tudom lehet-e itt reklamozni, ha nem toroljetek a komment veget.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Valszeg a közeljövőben szeretnénk majd nagyobb lakásba költözni, és ezzel kell majd hitelt felvennünk, kb. 10 milliót. Hol érdemes most, melyik banknál próbálkozni, milyen konstrukciókban? Vagy nagyjából mindegyiknél hasonló a helyzet, kamat?
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Mi van az ncoreval amiért még csak meg se tudja nyitni a Mozilla?

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Milyen mobilt tudtok ajanlani ami nem arcfelismeros, ujjlenyomatolvasos van supportja Magyarorszagon, nincs rajta alapbol skype, facebook vagy egyebb felesleges program es max 60 ezer (Android)?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
A bowl.hu fórum folytatja működését. Annyira jó ezt olvasni, de a háttérben zajlik is valami, vagy minden marad a régiben?
Mikey
Nem lesz itt már semmi
r.baggio
Kár érte.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
A bowl.hu fórum folytatja működését. Annyira jó ezt olvasni, de a háttérben zajlik is valami, vagy minden marad a régiben?
Mikey
Nem lesz itt már semmi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
A bowl.hu fórum folytatja működését. Annyira jó ezt olvasni, de a háttérben zajlik is valami, vagy minden marad a régiben?
Mikey
Igen.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
A bowl.hu fórum folytatja működését. Annyira jó ezt olvasni, de a háttérben zajlik is valami, vagy minden marad a régiben?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Ok, azért kérdeztem csak, hogy hátha van valakinek már bevált módszere arra az esetre, ha nagy unalmában néha-néha be akar vállalni valami legális melót


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
szerk: amugy azt ne mondd, hogy te is szerkeszto vagy az nsonal 😀
Borbinho
A lelkemet nem adtam még el 😊

Na és épp ez az, fordítói, gyorséttermi, fakitermelői munkát egyaránt csinálnél alkalmi szinten, de a gyakorlatban ezeket hol találom meg?
r.baggio
gyorsettermit sztem besetalsz a legkozelebbi kfc/meki/burger barmibe, hogy van-e reszmunkasra igeny. bar sztem az egy halal melo, mondjuk egy kevesbe forgalmas helyen talan jo lehet.
forditoit meg most nem tudnam megmondani az oldal nevet, de ugy keresgettem, hogy otthoni munkak, meg hasonloak. meg angolul (en csak angolul tudok magyar mellett), h angol-magyar forditok. sok helyen van ilyen, de nekem vegul nem lett aktualis, igy nem jelentkeztem. van ahol pl kinai webshopot kell leforditani magyarra, 8 dollaros oraberert (de atlag 4-5 dollar volt talan, foleg a kisebb melokra).
a google egyebkent viccen kivul biztos, h tobb segitseget tud neked nyujtani, mint en 😕 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
szerk: amugy azt ne mondd, hogy te is szerkeszto vagy az nsonal 😀
Borbinho
A lelkemet nem adtam még el 😊

Na és épp ez az, fordítói, gyorséttermi, fakitermelői munkát egyaránt csinálnél alkalmi szinten, de a gyakorlatban ezeket hol találom meg?

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...
r.baggio
Hát ez leginkább attól függ, hogy milyen területen képzeled el magad. Több ismerősöm van, aki súlyos munkaerőhiánnyal küzd, de nem gondolnám hogy pl egy fakitermelő állás érdekelne téged- akármennyire is megfizetnék... 😊
Jan
Bármilyen munka érdekel, amit heti 1-2 nap tudnék csinálni. Sajnos a beosztásom elég hektikus, minden héten máshogy érek rá, valamikor éjszakáznom is kell, szóval ez nem könnyíti meg a dolgot...
r.baggio
(gyors)etterembe sztem lehetne menni ugy, h par nap es az is valtozo. otthonrol vegezheto munkak is jok sztem (forditas, programozas, ertekesites, stb) erre a celra. esetleg kutyasetaltatas? 😀


szerk: amugy azt ne mondd h te is szerkeszto vagy az nsonal 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...
r.baggio
Hát ez leginkább attól függ, hogy milyen területen képzeled el magad. Több ismerősöm van, aki súlyos munkaerőhiánnyal küzd, de nem gondolnám hogy pl egy fakitermelő állás érdekelne téged- akármennyire is megfizetnék... 😊
Jan
Bármilyen munka érdekel, amit heti 1-2 nap tudnék csinálni. Sajnos a beosztásom elég hektikus, minden héten máshogy érek rá, valamikor éjszakáznom is kell, szóval ez nem könnyíti meg a dolgot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...
r.baggio
Hát ez leginkább attól függ, hogy milyen területen képzeled el magad. Több ismerősöm van, aki súlyos munkaerőhiánnyal küzd, de nem gondolnám hogy pl egy fakitermelő állás érdekelne téged- akármennyire is megfizetnék... 😊
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...
r.baggio
állások a médiába csoport fbn
shawnka
ennél esetleg kevésbé specifikusabb?
r.baggio
Várj egy picit, lassan leesik a hó 😊
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 307
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...
r.baggio
Fundizás nem lett volna rossz 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...
r.baggio
állások a médiába csoport fbn
shawnka
ennél esetleg kevésbé specifikusabb?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Karrier + allas szempontbol tudom, hogy szinte eselytelen (foleg a karrierem elejen) kijutni, mert minek is veszodne egy vallalat az en interjuztatasommal + a vizum tamogatassal, ha van helyben csomo jelolt.

Egyelore azon az uton jarok, hogy probalok minel tobb (szakmai) tapasztalatot szerezni, es egy olyan cegnel elhelyezkedni, aminek van az USA-ban is irodaja, ahova idovel at lehetne jelentkezni.

angollal nem hiszem hogy gond lenne, gazdasaginformatikus diplomam van, de penzugy/kontrolling teruleten van eddig ~3 ev tapasztalatom.
Borbinho
Azért ez így nem feltétlenül igaz, szerintem érdemes megpróbálnod, főleg, hogy van már pénzügy/kontrolling területen tapasztalatod.
Ha egy cégnek szimpi vagy, utána a többit megoldják és segítenek mindenben.
Több ismerősömnek is van kint úgy haverja, hogy céghez jelentkezett, igaz volt már tapasztalata.
Másik ismerősöm úgy van kint, hogy a feleségét kihívta az anyacég, hogy dolgozzon már megint ott nekik.

Annyit tudok, hogyha kimész, akkor egy cégnél kell lehúznod 5 évet, különben újrakezdődik a számlálás a zöld kártyához.
Solymi
Hataratkelo blogon is erdeklodhetsz...Vannak orszagfelelosok.
ZoliMP
Ha kellesz nekik, akkor ezek nem problémák. Én addig még nem mentem, de európán belül nem volt sosem ezzel gond. A vízum elég egyszerű dolog onnantól, hogy van munkaszerződésed, elintézik neked, valószínűleg be sem kell menned a követségre. Bennem mostanában merült fel, hogy én is kimennék oda pár évre, a monster.com-ot tudom ajánlani. Vannak "locals only" hirdetések, nyilván arra nem érdemes beadni a jelentkezésed, illetve nézz utána, milyen önéletrajzot szeretnek kint. UK-ban pl dobták nekem vissza amiatt, hogy beleírtam a születési időm és fénykép is volt benne (ez nehezíti az objektív döntést..).
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...
r.baggio
állások a médiába csoport fbn
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Akkor nekem meg egy olyan banális kérdésem lenne, hogy merrefelé kutakodjak, ha alkalmi másodállás iránt érdeklődnék? Nyilván az online marketinget és a prostitúciót leszámítva...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
totálisan komoly kérdés következik:
vasárnap este egy hajléktalan bácsi beköltözött a társasházunk bejárati ajtaja elé (fasza boltíves folyosó van a kapuig, belváros, érthető) és azóta minden este itt héderezik. elég para, hogy úgy lehet jelenleg csak bejutni a házba, hogy át kell lépni egy irgalmatlanul büdös valakit, minden random cuccát, ráadásul maga mellé is ürít mindent és napról napra gyűlik a para.
több szomszéd is mondogatta már, a közös képviselő eddig nem csinált semmit az üggyel. én mit tudok tenni? menjek le beszélni vele? hívjam a rendőröket?
shawnka
Néhány éve nekem is volt hasonló gondom én annyit mondtam a csávónak h ha másnap meglátom ugyanitt akkor rendőrt hívok, másnapra el is tűnt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Éjjel ketten-hárman összeálltok egy paplannal megfojtjátok, majd van egy működő website, patkányszámláló címmel, ahol e világvárosban is könnyedén, következmény nélkül elhelyezhető a teste. Win-win szitu lesz, mert neki is könnyebb lesz a föld, ott se zavar senkit, és a patkányok is jól laknak. 3x win lesz az.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 795 — nabege2@yahoo.com
totálisan komoly kérdés következik:
vasárnap este egy hajléktalan bácsi beköltözött a társasházunk bejárati ajtaja elé (fasza boltíves folyosó van a kapuig, belváros, érthető) és azóta minden este itt héderezik. elég para, hogy úgy lehet jelenleg csak bejutni a házba, hogy át kell lépni egy irgalmatlanul büdös valakit, minden random cuccát, ráadásul maga mellé is ürít mindent és napról napra gyűlik a para.
több szomszéd is mondogatta már, a közös képviselő eddig nem csinált semmit az üggyel. én mit tudok tenni? menjek le beszélni vele? hívjam a rendőröket?
shawnka
Mivel ugye már törvény bünteti simán hívhatsz rendőrt, de elsőre én szólnék neki finoman, hogy húzzon el, mert a háziaknak nem tetszik a dolog. Ha arra nem mozdul, jöhetnek a zsaruk. Régen azt mondtam volna, hogy 3-4 ember összefog és a tudtára adják, hogy máshol legyen de most már a tv miatt nem kell önbíráskodni.
(egyébként a törvénnyel én egyetértek, ugyanakkor az államnak rohadtul rendet kéne tartani a hajléktalan szállásokon)