Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Sziasztok! Miért nem tudok profilképet beállítani? Feltöltés után frissít az oldal és ennyi.
ladylara
kitartást, vvalentinx dolgozik a problémán. (hónapok óta 😀)
eaglesmcnabb
Nem, mert már löfli haverja és/vagy baggio csaja. De az is lehet, hogy ugyanaz a kettő 😁

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Sziasztok! Miért nem tudok profilképet beállítani? Feltöltés után frissít az oldal és ennyi.
ladylara
kitartást, vvalentinx dolgozik a problémán. (hónapok óta 😀)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
ladylara San Francisco 49ers 1
Sziasztok! Miért nem tudok profilképet beállítani? Feltöltés után frissít az oldal és ennyi.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 epapir.gov.hu/
jelentkezz be és keresd meg az adott ügyet
(gondolom erre gondoltak)
NB2
Így van.
Gergőbácsi
Jaja én is ezt használtam a nyáron.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
 epapir.gov.hu/
jelentkezz be és keresd meg az adott ügyet
(gondolom erre gondoltak)
NB2
Így van.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 795 — nabege2@yahoo.com
 epapir.gov.hu/
jelentkezz be és keresd meg az adott ügyet
(gondolom erre gondoltak)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
ügyfélkapun kell elküldenem egy adott osztályra egy kérelmet, van valakinek fogalma hogy lehet ezt megtenni?
a levelezésnél csak .kr formátumú fájlt enged felölteni, ezen felül semmit nem találok, a segédletek meg idejétmúltak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
Van valakinek tapasztalata e-learning tananyag előállításához alkalmas ingyenes szoftverrel? A google tudom hogy a barátom, de ha van jó tapasztalat akkor szívesen használnám azt a próbálgatás helyett. (PM szoftver betanítás lenne a téma.)

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Hat ha az jó hogy a képernyőd lemented akkor innen valami.
 www.digitaltrends.com/computing/best-screen-recorders/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Más téma.
Nézek egy videót vagy filmet online, és szeretnék belőle szöveget, hangot kivágni.
Melyik programmal lehet? Miközben megy a film, elindítom a progiba a rec-et, majd stop és MP3-ban lementem.
Nem tudom érthető-e mit akarok 😀
Köszi,
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Egyébként black fridayen valaki tervezne majd rendelni bármit is onnan?
kristóf17
Én lehet
r.baggio
Én is
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Egyébként black fridayen valaki tervezne majd rendelni bármit is onnan?
kristóf17
Én lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Egyébként black fridayen valaki tervezne majd rendelni bármit is onnan?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Hi all,

Fanatics-ról rendelnénk. Ajándékot szeretnék haveromnak, akinek a pólómérete M-es.
Az USA méret mennyiben tér el? Úgy tudom ott talán S-es kellene neki?

Köszi a választ.
#JC6
így van, persze kivételek előfordulhatnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hi all,

Fanatics-ról rendelnénk. Ajándékot szeretnék haveromnak, akinek a pólómérete M-es.
Az USA méret mennyiben tér el? Úgy tudom ott talán S-es kellene neki?

Köszi a választ.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
.
Sobri Jóska
Hogy ne jelezzen új hozzászólást a topicok között? 😀

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
.

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Sziasztok!

Egy barátom szakdolgozatához csinált kérdőívet az álláskeresésről. Ha van köztetek olyan, aki az elmúlt 5 évben keresett állást, megtennétek, hogy kitöltitek?

Köszi

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/1015507393/

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Valszeg a közeljövőben szeretnénk majd nagyobb lakásba költözni, és ezzel kell majd hitelt felvennünk, kb. 10 milliót. Hol érdemes most, melyik banknál próbálkozni, milyen konstrukciókban? Vagy nagyjából mindegyiknél hasonló a helyzet, kamat?
zavi27
- Csak és kizárólag fix kamatozású hiteleket nézegess, és legalább tíz évig rögzített kamatozású periódust. A jegybanki alapkamat el fog szállni, ez lesz az új svájci frank probléma.
- Érdemes megnézned a szabad felhasználású hiteleket is: minimálisan magasabb a kamat, viszont könnyebb és sokkal gyorsabb az ügyintézés.
Szokol
OK, köszönöm az infókat!
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 853 — Steelers fan
Valszeg a közeljövőben szeretnénk majd nagyobb lakásba költözni, és ezzel kell majd hitelt felvennünk, kb. 10 milliót. Hol érdemes most, melyik banknál próbálkozni, milyen konstrukciókban? Vagy nagyjából mindegyiknél hasonló a helyzet, kamat?
zavi27
- Csak és kizárólag fix kamatozású hiteleket nézegess, és legalább tíz évig rögzített kamatozású periódust. A jegybanki alapkamat el fog szállni, ez lesz az új svájci frank probléma.
- Érdemes megnézned a szabad felhasználású hiteleket is: minimálisan magasabb a kamat, viszont könnyebb és sokkal gyorsabb az ügyintézés.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Mi van az ncoreval amiért még csak meg se tudja nyitni a Mozilla?
Coolearie
semmi. nekem csont nélkül bejön.
slowmotion
Már nekem is. Nem tudom mi baj volt. Még a vírusírtó is bejelezett hogy van valami, eddig még sose csinálta.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Mi van az ncoreval amiért még csak meg se tudja nyitni a Mozilla?
Coolearie
semmi. nekem csont nélkül bejön.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Milyen mobilt tudtok ajanlani ami nem arcfelismeros, ujjlenyomatolvasos van supportja Magyarorszagon, nincs rajta alapbol skype, facebook vagy egyebb felesleges program es max 60 ezer (Android)?
ZoliMP
Xiaomi vagy meizu. Eustock.eu, nezz szet. 3-4 nap es kihozzak,
Nem tudom lehet-e itt reklamozni, ha nem toroljetek a komment veget.
eaglesmcnabb
Koszi, megnezem oket...a legfontosabb a wifi hotspot funkcio lenne nalam. Ez a funkcio minden mobilnal megfeleloen mukodik?
ZoliMP
Eddig nem volt vele baj, a xiaomit raadasul eddig minden ismerosom dicsérte.
eaglesmcnabb
+1. Bő két éve vettem egy Redmi 3s primeot, ami akkor is csak középkategória volt, de még most is hiába keresem az indokot, hogy új telót vegyek, nem találok.
dugo93
Koszi az infot. Leginkabb abbol van elegem, hogy a telok tele vannak pakolva programokkal amiket nem hasznalok. Amugy sem az appok iranyitjak az eletem (eddig samsungjaim voltak). Maximalisan elegedett vagyok a 2016-os J5 telommal, de mikor pl a whatsapp nem mukodik, mert updatetelni kell es fogy a tarhely az szopo..leginkabb ahogy irtam a wifi hotspot funkcio a legfontosabb nekem.

meg1szer koszi, megnezem oket.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Milyen mobilt tudtok ajanlani ami nem arcfelismeros, ujjlenyomatolvasos van supportja Magyarorszagon, nincs rajta alapbol skype, facebook vagy egyebb felesleges program es max 60 ezer (Android)?
ZoliMP
Xiaomi vagy meizu. Eustock.eu, nezz szet. 3-4 nap es kihozzak,
Nem tudom lehet-e itt reklamozni, ha nem toroljetek a komment veget.
eaglesmcnabb
Koszi, megnezem oket...a legfontosabb a wifi hotspot funkcio lenne nalam. Ez a funkcio minden mobilnal megfeleloen mukodik?
ZoliMP
Eddig nem volt vele baj, a xiaomit raadasul eddig minden ismerosom dicsérte.
eaglesmcnabb
+1. Bő két éve vettem egy Redmi 3s primeot, ami akkor is csak középkategória volt, de még most is hiába keresem az indokot, hogy új telót vegyek, nem találok.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Milyen mobilt tudtok ajanlani ami nem arcfelismeros, ujjlenyomatolvasos van supportja Magyarorszagon, nincs rajta alapbol skype, facebook vagy egyebb felesleges program es max 60 ezer (Android)?
ZoliMP
Xiaomi vagy meizu. Eustock.eu, nezz szet. 3-4 nap es kihozzak,
Nem tudom lehet-e itt reklamozni, ha nem toroljetek a komment veget.
eaglesmcnabb
Koszi, megnezem oket...a legfontosabb a wifi hotspot funkcio lenne nalam. Ez a funkcio minden mobilnal megfeleloen mukodik?
ZoliMP
Eddig nem volt vele baj, a xiaomit raadasul eddig minden ismerosom dicsérte.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!