Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Asszem az LG tévéken (még) nem igazán megy az HBO Go.
warr_b
Tökéletesen megy rajta.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Okostvéknél mit jelent ez az HBO GO és Netflix támogatás? Ha új tv-t tervezek venni érdemes ilyet vásárolni ha van és szívesen nézném az HBO-t ott? Vagy más sima okos tv-n is lehet bármilyen oldalt böngészni,nézni simán, így ezeket is? Vagy inkább jobb egy sima Full HD és rákötni a laptopot? Mikor éri meg a smart tv igazán?
zavi27
Szvsz a smart tv sosem éri meg igazán. Korlátozott a funkcionalitása, idővel elavulnak az implementált alkalmazások és a hardver, a gyártói támogatás megszűnik. Egy androidos tv okosító jobb (egy raspberry Pi mégjobb) , sokkal rugalmasabb. Ha az avul, vehetsz egy jobbat tizenx ezerért. Vagy hozzáteszed a gépedet.
Viszont a tv hálózati csatlakozása (RJ45-ös csatlakozó, esetleg wifi), jó DLNA funkcióval hasznos lehet.
Atari
Dehát mire az általad írtak elavulnak, addigra az egész tévé elavul. 😊
Az aktuálisan legújabbat érdemes megvenni, ha venni akar valamit az ember.
Egyébként nem úgy van, pl. Samsungnál, hogy bármilyen appot le lehet rá tölteni? HboGo, Netflix, stb?
Legalábbis nekem 6 éves okostévém van, aztán ami kell simán rátöltöm.
Lehet egyáltalán olyan tévét kapni még amire nem lehet HboGo-t letölteni?
Ezen kívül:  www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Orion_TV_T2825STX_tipusu_kepcsoves_TV_91277015.htm
Sobri Jóska
Asszem az LG tévéken (még) nem igazán megy az HBO Go.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Hát igen, ez az első alapdilemmám rögtön, hogy érdemes-e smart vagy sem. Ha nem, akkor milyet. Ultra HD tényleg annyira el fog terjedni vagy sem, elég a Full HD. OLED technológia még mindig nagyon drága.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Okostvéknél mit jelent ez az HBO GO és Netflix támogatás? Ha új tv-t tervezek venni érdemes ilyet vásárolni ha van és szívesen nézném az HBO-t ott? Vagy más sima okos tv-n is lehet bármilyen oldalt böngészni,nézni simán, így ezeket is? Vagy inkább jobb egy sima Full HD és rákötni a laptopot? Mikor éri meg a smart tv igazán?
zavi27
Szvsz a smart tv sosem éri meg igazán. Korlátozott a funkcionalitása, idővel elavulnak az implementált alkalmazások és a hardver, a gyártói támogatás megszűnik. Egy androidos tv okosító jobb (egy raspberry Pi mégjobb) , sokkal rugalmasabb. Ha az avul, vehetsz egy jobbat tizenx ezerért. Vagy hozzáteszed a gépedet.
Viszont a tv hálózati csatlakozása (RJ45-ös csatlakozó, esetleg wifi), jó DLNA funkcióval hasznos lehet.
Atari
Dehát mire az általad írtak elavulnak, addigra az egész tévé elavul. 😊
Az aktuálisan legújabbat érdemes megvenni, ha venni akar valamit az ember.
Egyébként nem úgy van, pl. Samsungnál, hogy bármilyen appot le lehet rá tölteni? HboGo, Netflix, stb?
Legalábbis nekem 6 éves okostévém van, aztán ami kell simán rátöltöm.
Lehet egyáltalán olyan tévét kapni még amire nem lehet HboGo-t letölteni?
Ezen kívül:  www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Orion_TV_T2825STX_tipusu_kepcsoves_TV_91277015.htm

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Okostvéknél mit jelent ez az HBO GO és Netflix támogatás? Ha új tv-t tervezek venni érdemes ilyet vásárolni ha van és szívesen nézném az HBO-t ott? Vagy más sima okos tv-n is lehet bármilyen oldalt böngészni,nézni simán, így ezeket is? Vagy inkább jobb egy sima Full HD és rákötni a laptopot? Mikor éri meg a smart tv igazán?
zavi27
Szvsz a smart tv sosem éri meg igazán. Korlátozott a funkcionalitása, idővel elavulnak az implementált alkalmazások és a hardver, a gyártói támogatás megszűnik. Egy androidos tv okosító jobb (egy raspberry Pi mégjobb) , sokkal rugalmasabb. Ha az avul, vehetsz egy jobbat tizenx ezerért. Vagy hozzáteszed a gépedet.
Viszont a tv hálózati csatlakozása (RJ45-ös csatlakozó, esetleg wifi), jó DLNA funkcióval hasznos lehet.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Okostvéknél mit jelent ez az HBO GO és Netflix támogatás? Ha új tv-t tervezek venni érdemes ilyet vásárolni ha van és szívesen nézném az HBO-t ott? Vagy más sima okos tv-n is lehet bármilyen oldalt böngészni,nézni simán, így ezeket is? Vagy inkább jobb egy sima Full HD és rákötni a laptopot? Mikor éri meg a smart tv igazán?
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Megmutatták a migráncsoknak, hogy a keleti a miénk, és megvédjük bármi áron ha kell.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Tegnap 4 korul a keletinel rengeteg fiatal csoport allt kort, es ordibaltak, enekeltek, tiszta golyatabor feelingje volt a dolognak. Valaki nem tudja veletlenul, hogy ez mi volt egesz pontosan? 😀
Vrij6
Petrik Lajos szakközép "csibenap"? Lehetséges? Anno (2007-2012) amikor én jártam oda, mindig volt olyan feladat, hogy idióta öltözetben kellett a Keletihez kisétálni és marhaságokat csinálni a gólyáknak, akik ott csibéknek voltak hívva. Azóta persze ez változhatott, de Április elején volt tartva mindig. Ezekért ugye pontok jártak. Aztán lehet nagyon nem, mert idősebb korosztály volt, de egy tippet megért. 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Tegnap 4 korul a keletinel rengeteg fiatal csoport allt kort, es ordibaltak, enekeltek, tiszta golyatabor feelingje volt a dolognak. Valaki nem tudja veletlenul, hogy ez mi volt egesz pontosan? 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hertznél bérelt autó Gran Canaria, parkolásnál kissé meg lett az eleje húzva - mit kell tennem és mire számíthatok? Valaki tud esetleg jó tippeket adni ilyen esetre?
r.baggio
Szomorú arccal mutasd meg, hogy valaki mit művelt vele, és még elérhetőséget se hagyott.
Mire van a biztosítás, ha nem az ilyen esetekre?!
Vagy B-opció, megmondják mennyit fizetsz.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Hertznél bérelt autó Gran Canaria, parkolásnál kissé meg lett az eleje húzva - mit kell tennem és mire számíthatok? Valaki tud esetleg jó tippeket adni ilyen esetre?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Kamucég? 😊
ozibozi
Nem igy ertettem 😊

Teszem azt arufeltolto vagyok a tesconal es rendesen adozom mint alkalmazott, de inditok egy honlapot ahol partnerprogram keretein belul extra penzhez jutok. Az extra penzt be kell vallanom, viszont ki kell melle valtani valami egyeni vallkozoi statuszt stb? hogy mukodik, legalisan? 😊
ZoliMP
Ha van heti 36 órát meghaladó munkaviszonyod (értsd napi 8 óra), vagy nappali tagozatos hallgató vagy, vagy esetleg saját jogú nyugdíjas, akkor nem kell magad után járulékot fizetni. Vannak még más opciók is, de ezek a leggyakoribbak. Ebben az esetben év végén befizeted a nyereséged szűk 36 százalékát vagy választod a KATA-t és akkor havi 25 000 forint az adód, fixen.
Ha nincs egyik korábban felsorolt jogviszonyod sem, akkor érdemes évi 12 millió forint bevételig a KATA-t választani, az 50 000 forint ebben az esetben havonta. Számolj, hogy neked megéri-e bármelyik verzió.
Szokol
Koszonom mindenkinek a segitseget!
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Kamucég? 😊
ozibozi
Nem igy ertettem 😊

Teszem azt arufeltolto vagyok a tesconal es rendesen adozom mint alkalmazott, de inditok egy honlapot ahol partnerprogram keretein belul extra penzhez jutok. Az extra penzt be kell vallanom, viszont ki kell melle valtani valami egyeni vallkozoi statuszt stb? hogy mukodik, legalisan? 😊
ZoliMP
Ha van heti 36 órát meghaladó munkaviszonyod (értsd napi 8 óra), vagy nappali tagozatos hallgató vagy, vagy esetleg saját jogú nyugdíjas, akkor nem kell magad után járulékot fizetni. Vannak még más opciók is, de ezek a leggyakoribbak. Ebben az esetben év végén befizeted a nyereséged szűk 36 százalékát vagy választod a KATA-t és akkor havi 25 000 forint az adód, fixen.
Ha nincs egyik korábban felsorolt jogviszonyod sem, akkor érdemes évi 12 millió forint bevételig a KATA-t választani, az 50 000 forint ebben az esetben havonta. Számolj, hogy neked megéri-e bármelyik verzió.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ilyen vezeték nélküli fülhallgatókkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
 www.emag.hu/univerzalis-bluetooth-headset-toltotokkal-iphone-android-sh-i7stws/pd/D5RGSVBBM/
Matthew99
Kiprobaltam tobb (3) ilyen kategorias fullhallgatot ( nem pont ilyet, de hasonlo arfekvesut), netrol rendelve. 2 honap utan kellett lecserelnem mindegyiket. 20 percet sem birtak mar. Aztan vettem egy JBL-t joval dragabban (akkor 20.000 volt) tobb mint egy eve. Nagyon meg vagyok vele elegedve. Biciklizeshez, futashoz, elipszishez hasznalom. Siman bir 5-6 orat folyamatosan. Szerintem ezeket az olcso vackokat nem szabad megvenni, 3-4x osszeget szanj ra es boldog leszel!
diverdoc
Kösz, mindenkinek. Pont ilyen bicajozáshoz, meg kerti munkához keresek valamit mert folyamat kirántom a fülemből és az nem tesz jót se nekem se a fülesnek.
Matthew99
Múlt héten vett 12ért JBL bt fülest kollégám. Meg van vele elégedve.

Bár én spec nyáron is kinyiffantottam a küllőkkel egy fülest, én vhogy nem akarók brútuszost.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Kamucég? 😊
ozibozi
Nem igy ertettem 😊

Teszem azt arufeltolto vagyok a tesconal es rendesen adozom mint alkalmazott, de inditok egy honlapot ahol partnerprogram keretein belul extra penzhez jutok. Az extra penzt be kell vallanom, viszont ki kell melle valtani valami egyeni vallkozoi statuszt stb? hogy mukodik, legalisan? 😊
ZoliMP
Be is kell vallani, számlát is kell adni.
Amúgy itt mindent megtalálsz:
 net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=A0000100.TV

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Kamucég? 😊
ozibozi
Nem igy ertettem 😊

Teszem azt arufeltolto vagyok a tesconal es rendesen adozom mint alkalmazott, de inditok egy honlapot ahol partnerprogram keretein belul extra penzhez jutok. Az extra penzt be kell vallanom, viszont ki kell melle valtani valami egyeni vallkozoi statuszt stb? hogy mukodik, legalisan? 😊
ZoliMP
Másodállású vállalkozói, régen vmi 6000 ft/hó volt a költsége.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Kamucég? 😊
ozibozi
Nem igy ertettem 😊

Teszem azt arufeltolto vagyok a tesconal es rendesen adozom mint alkalmazott, de inditok egy honlapot ahol partnerprogram keretein belul extra penzhez jutok. Az extra penzt be kell vallanom, viszont ki kell melle valtani valami egyeni vallkozoi statuszt stb? hogy mukodik, legalisan? 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Kamucég? 😊
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Skacok meggazdagodas celjabol kerdezem😂

ha van egy weboldalam es mondjuk affiliate program vagy mas hirdetes altal jovedelem jon be adozni kell utana, tehat szamlakepesnek kell lennie ergo egyeni vallalkozonak kell lenni?Akkor is ha csak mellekkereset es van az embernek rendes bejelentett munkaja?
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Ilyen vezeték nélküli fülhallgatókkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
 www.emag.hu/univerzalis-bluetooth-headset-toltotokkal-iphone-android-sh-i7stws/pd/D5RGSVBBM/
Matthew99
Kiprobaltam tobb (3) ilyen kategorias fullhallgatot ( nem pont ilyet, de hasonlo arfekvesut), netrol rendelve. 2 honap utan kellett lecserelnem mindegyiket. 20 percet sem birtak mar. Aztan vettem egy JBL-t joval dragabban (akkor 20.000 volt) tobb mint egy eve. Nagyon meg vagyok vele elegedve. Biciklizeshez, futashoz, elipszishez hasznalom. Siman bir 5-6 orat folyamatosan. Szerintem ezeket az olcso vackokat nem szabad megvenni, 3-4x osszeget szanj ra es boldog leszel!
diverdoc
Kösz, mindenkinek. Pont ilyen bicajozáshoz, meg kerti munkához keresek valamit mert folyamat kirántom a fülemből és az nem tesz jót se nekem se a fülesnek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ilyen vezeték nélküli fülhallgatókkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
 www.emag.hu/univerzalis-bluetooth-headset-toltotokkal-iphone-android-sh-i7stws/pd/D5RGSVBBM/
Matthew99
Kiprobaltam tobb (3) ilyen kategorias fullhallgatot ( nem pont ilyet, de hasonlo arfekvesut), netrol rendelve. 2 honap utan kellett lecserelnem mindegyiket. 20 percet sem birtak mar. Aztan vettem egy JBL-t joval dragabban (akkor 20.000 volt) tobb mint egy eve. Nagyon meg vagyok vele elegedve. Biciklizeshez, futashoz, elipszishez hasznalom. Siman bir 5-6 orat folyamatosan. Szerintem ezeket az olcso vackokat nem szabad megvenni, 3-4x osszeget szanj ra es boldog leszel!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ilyen vezeték nélküli fülhallgatókkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
 www.emag.hu/univerzalis-bluetooth-headset-toltotokkal-iphone-android-sh-i7stws/pd/D5RGSVBBM/
Matthew99
Ilyen árban ez valami kínai Alis cuccnak tűnik amit valaki továbbforgalmaz.
Toca
Nagyon fontos, hogy ez nem emagos cucc. Hanem lentebb látni a forgalmazót. Innentől fogva ha bármi szar vele, good luck az intézéshez. Amúgy meg olcsó húsnak..
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Ilyen vezeték nélküli fülhallgatókkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
 www.emag.hu/univerzalis-bluetooth-headset-toltotokkal-iphone-android-sh-i7stws/pd/D5RGSVBBM/
Matthew99
Ilyen árban ez valami kínai Alis cuccnak tűnik amit valaki továbbforgalmaz.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Ilyen vezeték nélküli fülhallgatókkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
 www.emag.hu/univerzalis-bluetooth-headset-toltotokkal-iphone-android-sh-i7stws/pd/D5RGSVBBM/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Ő.
Hol tudok viszonylag jó áron, Iphone 5S-hez kijelzőt cseréltetni? Sikeresen leejtettem és totál pókhálós lett az egész.
Péntek este 😀 😀
Coolearie
 www.kingtel.hu/iphone-szerviz
?
kishaszi
Őket néztem én is.
Köszi.