Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Végül fő a változatosság alapon ment rá a gyerekdaloktól meséken mesejátékokon mondókákon Disney zenéken át egészen Bagossy Ed Sheeran és Tupacen keresztül sok minden !Sobri klasszikusain sokat gondolkodtam de szerintem Kodállyal érdemes a komolyzenét kezdeni így azokat végül kihagytam ! 😉Köszi Mindenkinek!
yooker
Az eagles indulót javaslom még, az elég dallamos. jutub videók alapján a fiatal 4-8 éves gyerekek előszeretettel énekelik is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Adni kell neki Bohemian Betyars-t D:

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Ha nem lesz magántanuló, úgyis a padtársa, barátok stb zenéit lopja, ha tetszik, ha nem. (Max ha nem egyezik a szülők ízlésével, akkor egy darabig titokban fogja hallgatni) spongyát rá... 😉
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Végül fő a változatosság alapon ment rá a gyerekdaloktól meséken mesejátékokon mondókákon Disney zenéken át egészen Bagossy Ed Sheeran és Tupacen keresztül sok minden !Sobri klasszikusain sokat gondolkodtam de szerintem Kodállyal érdemes a komolyzenét kezdeni így azokat végül kihagytam ! 😉Köszi Mindenkinek!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
yooker
hát így elsőre bagossy brothers company, kb ez az egyetlen magyar zenekar amit az általános iskolás alsósok hallgatnak és van is értelme 😀
eaglesmcnabb
köszi !de nemcsak magyar jöhetne és lehet benne olyan is amit tinik vagy nagyobbak hallgatnak ..😉
yooker
Bagossyt kb 5-70 éves korig mindenki meghallgat, kb. mint majkát (csak ők legalább földiek) vagy mint a margaret island-et, csak a csajszi orrhangjától engem pl. kiver a víz. (mondjuk a Matthew által leírtaktól is, de ez ízlés dolga)

Ha zenei ízlést akarsz formálni akkor szerintem a felkapott youtube-os sztárok kilőve, de ha kap egy zenelejátszót, egy idő után úgyis kb. csak azokat fogja csak hallgatni 😀
eaglesmcnabb
Hát, szerintem 6 évesen még bőven: Padlás, Dzsungel könyve, Háry János, Disney betétek: pl Oroszlán király, Jégvarázs meg ilyenek.
Értelmetlen még olyanokkal traktálni, amit nem is ért (Wellhello(!?!) HalottPénz??? c'mon man! Nem is kell hogy értse.
vpi
Ha túl tolom a napot mindig a klasszik magyar musicalokat tolom itthon a kölöknek, bár tény, hogy mind az én, mind az asszony zenei ízlése elég szegényes 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
yooker
amit az oviban tanultunk meg a többiektől -
ocsomacso jónekem, folódafló nemtuggyasenki, deadmáni összes

amit tőlünk tanult mindenki -
punyanyi partizán, amivótazlesz, animalkabinálsz elöször, kvín vívörákkjú

ja és az überkarma napsütötterész, mikor ordít a hátsó üléssor MAJOM IGAZI FÉMBŐL ÁLLSZEMAJOM, megfizethetetlen...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
yooker
Én 6-8 éves koromban ismerkedtem meg otthon faterom Queen meg ZZ Top lemezeivel, és egyből rommá hallgattam őket, és még a mai nap is ezeket hallgatom (meg még sok másik együttest, ebben, vagy ehhez hasonló műfajban), mert egyszerűen az elmúlt 10-15 évben nem találtam olyan új zenét, ami megütné a szintet.

Szal szerintem mehetnek nyugodtan a régiek, nem kell feltétlen ragaszkodni a mai zenéhez.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Halász Judit Kalákában, bármilyen best of rajzfilm dalok válogatás.
/úgyis a barátai által hallgatott zenéket fogja hallgatni szeptembertől, szóval tökmindegy 😉 /
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
yooker
hát így elsőre bagossy brothers company, kb ez az egyetlen magyar zenekar amit az általános iskolás alsósok hallgatnak és van is értelme 😀
eaglesmcnabb
köszi !de nemcsak magyar jöhetne és lehet benne olyan is amit tinik vagy nagyobbak hallgatnak ..😉
yooker
Bagossyt kb 5-70 éves korig mindenki meghallgat, kb. mint majkát (csak ők legalább földiek) vagy mint a margaret island-et, csak a csajszi orrhangjától engem pl. kiver a víz. (mondjuk a Matthew által leírtaktól is, de ez ízlés dolga)

Ha zenei ízlést akarsz formálni akkor szerintem a felkapott youtube-os sztárok kilőve, de ha kap egy zenelejátszót, egy idő után úgyis kb. csak azokat fogja csak hallgatni 😀
eaglesmcnabb
Hát, szerintem 6 évesen még bőven: Padlás, Dzsungel könyve, Háry János, Disney betétek: pl Oroszlán király, Jégvarázs meg ilyenek.
Értelmetlen még olyanokkal traktálni, amit nem is ért (Wellhello(!?!) HalottPénz??? c'mon man! Nem is kell hogy értse.
vpi
ezt az ízlés formálást nyilván viccnek szántam (ott is a 😊 ) ..
de azt hogy ne hallgathatna jó zenéket csak gyerekdalokat hát..és nem a Wellhellora gondoltam én sem igazán
azért ez nem ugyanaz mintha jóféle felnőtteknek való horrorfilmeket akarnék nézetni vele!nem teszem tönkre vele ha hallgat egy kis kellemes hipp-hoppot vagy ilyesmit
de hát nem vagyunk egyformák
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Először mindig a könnyű klasszikus zene, Vivaldi, Bach, Mozart és Für Elise meg Hattyúk tava szerű slágerek.
Különben Lil G lesz belőle.
Én szóltam. 😊
Sobri Jóska
Dvorak Humoresque-jenel nincs jobb 😊


Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
yooker
Coldplayt, Imagine Dragonst sztem siman lehet neki mutatni. Ed Sheeran aki meg eszembe jut napjainkbol.
De ha a 70es-80as evekbol kap elsonek izelitot akkor azzal o is meg te is jol jarsz 😊
A zene az egyik olyan dolog ami sztem nem a jo iranyba ment el azoktol az idoktol kezdve

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Először mindig a könnyű klasszikus zene, Vivaldi, Bach, Mozart és Für Elise meg Hattyúk tava szerű slágerek.
Különben Lil G lesz belőle.
Én szóltam. 😊

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
yooker
hát így elsőre bagossy brothers company, kb ez az egyetlen magyar zenekar amit az általános iskolás alsósok hallgatnak és van is értelme 😀
eaglesmcnabb
köszi !de nemcsak magyar jöhetne és lehet benne olyan is amit tinik vagy nagyobbak hallgatnak ..😉
yooker
Bagossyt kb 5-70 éves korig mindenki meghallgat, kb. mint majkát (csak ők legalább földiek) vagy mint a margaret island-et, csak a csajszi orrhangjától engem pl. kiver a víz. (mondjuk a Matthew által leírtaktól is, de ez ízlés dolga)

Ha zenei ízlést akarsz formálni akkor szerintem a felkapott youtube-os sztárok kilőve, de ha kap egy zenelejátszót, egy idő után úgyis kb. csak azokat fogja csak hallgatni 😀
eaglesmcnabb
Hát, szerintem 6 évesen még bőven: Padlás, Dzsungel könyve, Háry János, Disney betétek: pl Oroszlán király, Jégvarázs meg ilyenek.
Értelmetlen még olyanokkal traktálni, amit nem is ért (Wellhello(!?!) HalottPénz??? c'mon man! Nem is kell hogy értse.

Szerkesztette: vpi
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Kis Grofó a lejátszóba 😀
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
yooker
hát így elsőre bagossy brothers company, kb ez az egyetlen magyar zenekar amit az általános iskolás alsósok hallgatnak és van is értelme 😀
eaglesmcnabb
köszi !de nemcsak magyar jöhetne és lehet benne olyan is amit tinik vagy nagyobbak hallgatnak ..😉
yooker
Bagossyt kb 5-70 éves korig mindenki meghallgat, kb. mint majkát (csak ők legalább földiek) vagy mint a margaret island-et, csak a csajszi orrhangjától engem pl. kiver a víz. (mondjuk a Matthew által leírtaktól is, de ez ízlés dolga)

Ha zenei ízlést akarsz formálni akkor szerintem a felkapott youtube-os sztárok kilőve, de ha kap egy zenelejátszót, egy idő után úgyis kb. csak azokat fogja csak hallgatni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Red Bull Pilvaker, Wellhello, Halott Pénz


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
yooker
hát így elsőre bagossy brothers company, kb ez az egyetlen magyar zenekar amit az általános iskolás alsósok hallgatnak és van is értelme 😀
eaglesmcnabb
köszi !de nemcsak magyar jöhetne és lehet benne olyan is amit tinik vagy nagyobbak hallgatnak ..😉
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
yooker
hát így elsőre bagossy brothers company, kb ez az egyetlen magyar zenekar amit az általános iskolás alsósok hallgatnak és van is értelme 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Kis segítséget szeretnék kérni!Kislányom kért zenelejátszót születésnapjára ( 6 éves) de nem igazán tudom milyen aktuális zenéket kellene rátölteni!Mivel most formálódik majd a zenei ízlése ez komoly felelősség 😊 szóval mondjatok már olyan napjaink zenekarait előadóit amiket érdemes lehet megpróbálni !mindenféle stílus jöhet ...A régebbi zenékkel boldogulok! Köszi!!
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Göteborgtól egy órára Északra Ljgunskile-ben fogunk megszálni ismerősöknél július elején. (8-tól 15-ig) Van 6 napunk, amit el kellene úgy tölteni, hogy élvezhető dolgokat csináljukn. 4 napra megvan a terv, (Göteborg vidámpark, helyben kajakozás, Smögen, illetve egy hajókirándulás) de kettő még kérdéses. Egyik jó lenne ha csak pihenésről szólna valami szép helyen, part mellett, de nekem halálom a városnézéses megoldás, mert szénné unom magam ilyenkor. Akár északabbra valami szép. Bármi ötletetek, ami élvezetes, vagy normális pihenés? Osloba szerettünk volna még elmenni, de nem találtam semmi, ami miatt érdemes lenne oda kimenni, az összes többi csodálatos hely meg 5 órára lesz kb. tőlünk. Szóval, ha valaki tudna szívesen fognánk ötleteket. 😊
kristóf17
Göteborgi botanikus kert is kellemes hely, ha neked bejön az ilyesmi, Volvo múzeum, stb... de amúgy az egész város klassz, Vanern tó nincs túl messze, én ott is jól éreztem magam, Saffleben voltam pontosan.
Én is ismerősöknél voltam, ők szervezték a dolgokat, és a csajok shoppingolását kivéve kb minden programot élveztem is. Göteborgban simán el lehet tölteni 2 napot értelmesen. Persze attól is függ, mi az ami téged érdekel.

OFF: ott kattantam rá a (számunkra) kicsit extrémebb halas kajákra, főleg a füstölt, meg a különféle pácolt cuccokra. 😊
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Göteborgtól egy órára Északra Ljgunskile-ben fogunk megszálni ismerősöknél július elején. (8-tól 15-ig) Van 6 napunk, amit el kellene úgy tölteni, hogy élvezhető dolgokat csináljukn. 4 napra megvan a terv, (Göteborg vidámpark, helyben kajakozás, Smögen, illetve egy hajókirándulás) de kettő még kérdéses. Egyik jó lenne ha csak pihenésről szólna valami szép helyen, part mellett, de nekem halálom a városnézéses megoldás, mert szénné unom magam ilyenkor. Akár északabbra valami szép. Bármi ötletetek, ami élvezetes, vagy normális pihenés? Osloba szerettünk volna még elmenni, de nem találtam semmi, ami miatt érdemes lenne oda kimenni, az összes többi csodálatos hely meg 5 órára lesz kb. tőlünk. Szóval, ha valaki tudna szívesen fognánk ötleteket. 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Tudnátok valami olyan oldalt, ahol megnézhetném, hogy Montenegroban, Durmitor, Sedlo hágónál most milyen a hóhelyzet?

Vagy ha valaki járt arra a napokban, az is elég ha csak simán beírja hogy havas az út vagy nem, köszi. 😊
Jan
Gyanítom ha itt írsz Nekik válaszolnak 😊
 www.durmitor.rs/kontakt-2/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Tudnátok valami olyan oldalt, ahol megnézhetném, hogy Montenegroban, Durmitor, Sedlo hágónál most milyen a hóhelyzet?

Vagy ha valaki járt arra a napokban, az is elég ha csak simán beírja hogy havas az út vagy nem, köszi. 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tud valaki BP-en vagy az észak-budai agglomerációban jó és megbízható steak-lelőhelyet, nem feltétlenül metáldrágán? 😊
warr_b
Szia Figyu èn nagyon nagy gourment vagyok marha hús ügyileg. (Most is Tatàr volt itthon.Ezelött héten meg Stroganov,èn saját magam kèszitem a Metroban nagyon jó minőségű èrlelt bèlszint tudsz venni vannak kisebb darabok is 3-5 kg kornyèkèn szóval èn nagyon ajánlom.Sec perc alatt eltudod otthon kèsziteni)
De ha Budapest ès belszin meg ètterem akkor szerintem magassan a legjobb vàlasztàs az nem màs mint ez:

 lapampa.hu/
Rózsa Sándor (betyár)
🙂
Lehet nem fogalmaztam pontosan, nem éttermet vagy steakhouse-t keresek, hanem hentest vagy boltot, ahol a nyers vagy érlelt húst meg tudom venni, amit aztán otthon megsütök.

Amúgy a legjobb steak-et Amszterdamban a Toro Dorado-ban ettem. A kanadai bölény is nagyon jó volt, de a Wagyu mindent vitt... szerencsére céges móka volt, és nem nekem kellett fizetni 🤣
warr_b
Akkor Metro szigorúan 😉
Tenyleg nagyon finom és minőségi érlelt Bèlszin van ott.
Èn mindig ott veszem 11000-13000 között szokott lenni kg.
Próbáld ki.
De ha nem elég érlelt neked akkor egy kis olaj meg mustár és bors csodákra képes de ezt úgy is tudod😉
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tud valaki BP-en vagy az észak-budai agglomerációban jó és megbízható steak-lelőhelyet, nem feltétlenül metáldrágán? 😊
warr_b
Szia Figyu èn nagyon nagy gourment vagyok marha hús ügyileg. (Most is Tatàr volt itthon.Ezelött héten meg Stroganov,èn saját magam kèszitem a Metroban nagyon jó minőségű èrlelt bèlszint tudsz venni vannak kisebb darabok is 3-5 kg kornyèkèn szóval èn nagyon ajánlom.Sec perc alatt eltudod otthon kèsziteni)
De ha Budapest ès belszin meg ètterem akkor szerintem magassan a legjobb vàlasztàs az nem màs mint ez:

 lapampa.hu/
Rózsa Sándor (betyár)
🙂
Lehet nem fogalmaztam pontosan, nem éttermet vagy steakhouse-t keresek, hanem hentest vagy boltot, ahol a nyers vagy érlelt húst meg tudom venni, amit aztán otthon megsütök.

Amúgy a legjobb steak-et Amszterdamban a Toro Dorado-ban ettem. A kanadai bölény is nagyon jó volt, de a Wagyu mindent vitt... szerencsére céges móka volt, és nem nekem kellett fizetni 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tud valaki BP-en vagy az észak-budai agglomerációban jó és megbízható steak-lelőhelyet, nem feltétlenül metáldrágán? 😊
warr_b
Szia Figyu èn nagyon nagy gourment vagyok marha hús ügyileg. (Most is Tatàr volt itthon.Ezelött héten meg Stroganov,èn saját magam kèszitem a Metroban nagyon jó minőségű èrlelt bèlszint tudsz venni vannak kisebb darabok is 3-5 kg kornyèkèn szóval èn nagyon ajánlom.Sec perc alatt eltudod otthon kèsziteni)
De ha Budapest ès belszin meg ètterem akkor szerintem magassan a legjobb vàlasztàs az nem màs mint ez:

 lapampa.hu/