Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ne maradjon az asztalon semmi, akkor nem tudja lenyalogatni róla a maradékot. Ez sokat segít a bepörgés megelőzésében. 😊
ozibozi
az ő kajája után pörög be, nem a miénk után :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ne maradjon az asztalon semmi, akkor nem tudja lenyalogatni róla a maradékot. Ez sokat segít a bepörgés megelőzésében. 😊
ozibozi
Már a kutya is leül az asztalhoz? 😀

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ne maradjon az asztalon semmi, akkor nem tudja lenyalogatni róla a maradékot. Ez sokat segít a bepörgés megelőzésében. 😊
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Kaja után bepörgő kiskutyával mit lehet tenni (úgy viselkedik, ahogy alapjáraton még izgatott állapotban se soha)? Értem én, hogy pozitív megerősítés kell meg hogy jobb hagyni kitombolni magát, de a lefárasztás ugye a bélcsavarodás veszélye miatt közvetlenül étkezést követően nem opció. Csak a táp lehet a probléma?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No hála Istennek megvan az "új" autó. Egy 98 ezer kilométert futott 10 éves Ford Focus Fóka. Új vezérműszíjjal. Volt egy kis döccenő, de aztán az tisztázódott, remélem 5 év múlva is rendben lesz. Az eladónak van egy stílusa, de korrekt. Akit érdekel annak privátban ajánlani tudom. Köszönöm a türelmeteket, tanácsot 10 év múlva esetleg folyt köv 😛 😉
dande
de miért hangsúlyozod az új vezérműszíjat? tényleg csereajánlott 10 év vagy 100e km után, és az ára is hatszámjegyű. ha nem Neked kellett fizetni, akkor örülj (nekem kellett, bár én 5,5 év és 51e km után vettem kókuszt)
slowmotion
A rendes autók láncosak 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
No hála Istennek megvan az "új" autó. Egy 98 ezer kilométert futott 10 éves Ford Focus Fóka. Új vezérműszíjjal. Volt egy kis döccenő, de aztán az tisztázódott, remélem 5 év múlva is rendben lesz. Az eladónak van egy stílusa, de korrekt. Akit érdekel annak privátban ajánlani tudom. Köszönöm a türelmeteket, tanácsot 10 év múlva esetleg folyt köv 😛 😉
dande
de miért hangsúlyozod az új vezérműszíjat? tényleg csereajánlott 10 év vagy 100e km után, és az ára is hatszámjegyű. ha nem Neked kellett fizetni, akkor örülj (nekem kellett, bár én 5,5 év és 51e km után vettem kókuszt)
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No hála Istennek megvan az "új" autó. Egy 98 ezer kilométert futott 10 éves Ford Focus Fóka. Új vezérműszíjjal. Volt egy kis döccenő, de aztán az tisztázódott, remélem 5 év múlva is rendben lesz. Az eladónak van egy stílusa, de korrekt. Akit érdekel annak privátban ajánlani tudom. Köszönöm a türelmeteket, tanácsot 10 év múlva esetleg folyt köv 😛 😉
dande
Vidéki orvosnő harmadik, csak hétvégén, csak piacra járáshoz hazsnált nem dohányzó, garázsban tartott autója? 😀
warr_b
Ahogy mondod 😊
dande
Akkor grat 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
No hála Istennek megvan az "új" autó. Egy 98 ezer kilométert futott 10 éves Ford Focus Fóka. Új vezérműszíjjal. Volt egy kis döccenő, de aztán az tisztázódott, remélem 5 év múlva is rendben lesz. Az eladónak van egy stílusa, de korrekt. Akit érdekel annak privátban ajánlani tudom. Köszönöm a türelmeteket, tanácsot 10 év múlva esetleg folyt köv 😛 😉
dande
Vidéki orvosnő harmadik, csak hétvégén, csak piacra járáshoz hazsnált nem dohányzó, garázsban tartott autója? 😀
warr_b
Ahogy mondod 😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No hála Istennek megvan az "új" autó. Egy 98 ezer kilométert futott 10 éves Ford Focus Fóka. Új vezérműszíjjal. Volt egy kis döccenő, de aztán az tisztázódott, remélem 5 év múlva is rendben lesz. Az eladónak van egy stílusa, de korrekt. Akit érdekel annak privátban ajánlani tudom. Köszönöm a türelmeteket, tanácsot 10 év múlva esetleg folyt köv 😛 😉
dande
Vidéki orvosnő harmadik, csak hétvégén, csak piacra járáshoz hazsnált nem dohányzó, garázsban tartott autója? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
No hála Istennek megvan az "új" autó. Egy 98 ezer kilométert futott 10 éves Ford Focus Fóka. Új vezérműszíjjal. Volt egy kis döccenő, de aztán az tisztázódott, remélem 5 év múlva is rendben lesz. Az eladónak van egy stílusa, de korrekt. Akit érdekel annak privátban ajánlani tudom. Köszönöm a türelmeteket, tanácsot 10 év múlva esetleg folyt köv 😛 😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Srácok! Van valaki, aki ért az állatorvosláshoz? Nőtt valamikor az elmúlt 30 percben 3 ilyen pattanás-szerű dudor a kiskutyám ágyékán. Nem piszkálja, csak odamorog, ha megnézem közelről. Van tippetek, hogy ez mi lehet? (fixen nem kullancs)


shawnka
Szúnyogcsípés, esetleg bolhaallergia? Nálunk macskánál volt utóbbi...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Srácok! Van valaki, aki ért az állatorvosláshoz? Nőtt valamikor az elmúlt 30 percben 3 ilyen pattanás-szerű dudor a kiskutyám ágyékán. Nem piszkálja, csak odamorog, ha megnézem közelről. Van tippetek, hogy ez mi lehet? (fixen nem kullancs)

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szóval köszönöm a sok tippet segítséget, ahogy írtam megvan a befutó, talán a konkrét autó is, s azt remélem nagyon nem kell belemélyednem a magyar használtautó piac mélységeibe, talán szerencsém van, bár ezt csak kb 2-3 év múlva merhetem kijelneteni 😊

3 kocsit szemeltem ki, néztem meg:
Chevy Cruze, régi plátói szerelem, vágyakozás, szemezgetés, gyors csalódás és kiábrándulás 😛

Hyundai i 30 sokak által best buy, csábtó ajánlat, de nekem csupán csalóka látvány 😊

Fodr Focus óvatos remény, pozitív meglepetés. s úgy tűnik házasság lesz belőle 😀

Az ok nagyon prózai: helyhiány, illetve helybőség.

Aki ült már benne annak nem kell magyarázni, hogy a Daewoo Nubira mennyire kényelmes autó mindenféle szempontból. Kicsit kényes de finom a plüs kárpit huzat. tágas hely elöl hátul csomagtartóban. Jó családi autó.
Ezt vártam a Cruztól is. Elöl még nem is lett volna baj, bár az ülés anyaga már ott sem volt az igazi. No de hátul...annyira ledöbbentett a prűdsége, keménysége az ülésnek, ahogy beültem stb, hogy még azt sem próbáltam ki, elfér e 3 ember hátul. Egy elég magas felszereltségű típusról van szó. Lehet ez ízlés dolga is, de én így tapasztaltam. Innentől kezdve nemhogy a fiamnak, senkinek nem kívánhattam, hogy hosszú órákat utazzon adott esetben hátul. Szerelem ide vagy oda, fájdalmas válás.

Hyundai, tetszett, tetszett, főleg a csomagtartó nagysága, de nem az igazi. Egy fokkal már jobb, és barátságosabb, de ahogy én mértem, három ember igen szűken fér el hátul, főleg középen. Így lehet, hogy motorikusan rendben van stb, de ezt is kezdtem elvetni.

Végül a Focus. Ha nem is Nubira szintű, de mindenképp elfogadható. Ezt már a családdal is kipróbáltattam, és nekik is tetszett. Ott a csomagtér kicsit szűk keresztmetszet (ferdehátút találtunk) de mivel már nincs kisgyermek és nem is feltétlen várható így nekünk elég. Legfeljebb 5 ember csomagjának vitelét neccesebben tudom vállalni, mint eddig. De a 3 ember hátul kényelmesen el van..

A kinézettek közül Kiát most nem volt módom próbálni, azonban nem is látom szükségét. Ha ezzel el leszek még 10 évig akkor elégedett lehetek. Utána meg már lehet csak a levegőben vagy elektromosan autózunk 😛

Ennyi egyelőre röviden 😛
dande
A helyszűke miatt kérdezem csak, hogy ha már Focus a választott, akkor a kombi nem fér bele a büdzsébe? Mégis csak nagyobb utas -és csomagtere van.
Fast Willie
De felmerülhetett volna viszont nem találtam olyan kondíciókkal rendelkezőt mint ez a ferdehátú. Legfőképpen az, hogy ennek valóban utána lehetett jàrni, és Mo. i használatú. S nem kellett messze menni érte. Ahogy írtam, nem akartam Tolnát-Baranyát bejárni miatta. Lehet, hogy ez hiba, de oda azokat az embereket sem tudom elvinni, akik segítenek. Mert én nem vagyok műszaki szaki. Ennyi 😊
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Szóval köszönöm a sok tippet segítséget, ahogy írtam megvan a befutó, talán a konkrét autó is, s azt remélem nagyon nem kell belemélyednem a magyar használtautó piac mélységeibe, talán szerencsém van, bár ezt csak kb 2-3 év múlva merhetem kijelneteni 😊

3 kocsit szemeltem ki, néztem meg:
Chevy Cruze, régi plátói szerelem, vágyakozás, szemezgetés, gyors csalódás és kiábrándulás 😛

Hyundai i 30 sokak által best buy, csábtó ajánlat, de nekem csupán csalóka látvány 😊

Fodr Focus óvatos remény, pozitív meglepetés. s úgy tűnik házasság lesz belőle 😀

Az ok nagyon prózai: helyhiány, illetve helybőség.

Aki ült már benne annak nem kell magyarázni, hogy a Daewoo Nubira mennyire kényelmes autó mindenféle szempontból. Kicsit kényes de finom a plüs kárpit huzat. tágas hely elöl hátul csomagtartóban. Jó családi autó.
Ezt vártam a Cruztól is. Elöl még nem is lett volna baj, bár az ülés anyaga már ott sem volt az igazi. No de hátul...annyira ledöbbentett a prűdsége, keménysége az ülésnek, ahogy beültem stb, hogy még azt sem próbáltam ki, elfér e 3 ember hátul. Egy elég magas felszereltségű típusról van szó. Lehet ez ízlés dolga is, de én így tapasztaltam. Innentől kezdve nemhogy a fiamnak, senkinek nem kívánhattam, hogy hosszú órákat utazzon adott esetben hátul. Szerelem ide vagy oda, fájdalmas válás.

Hyundai, tetszett, tetszett, főleg a csomagtartó nagysága, de nem az igazi. Egy fokkal már jobb, és barátságosabb, de ahogy én mértem, három ember igen szűken fér el hátul, főleg középen. Így lehet, hogy motorikusan rendben van stb, de ezt is kezdtem elvetni.

Végül a Focus. Ha nem is Nubira szintű, de mindenképp elfogadható. Ezt már a családdal is kipróbáltattam, és nekik is tetszett. Ott a csomagtér kicsit szűk keresztmetszet (ferdehátút találtunk) de mivel már nincs kisgyermek és nem is feltétlen várható így nekünk elég. Legfeljebb 5 ember csomagjának vitelét neccesebben tudom vállalni, mint eddig. De a 3 ember hátul kényelmesen el van..

A kinézettek közül Kiát most nem volt módom próbálni, azonban nem is látom szükségét. Ha ezzel el leszek még 10 évig akkor elégedett lehetek. Utána meg már lehet csak a levegőben vagy elektromosan autózunk 😛

Ennyi egyelőre röviden 😛
dande
A helyszűke miatt kérdezem csak, hogy ha már Focus a választott, akkor a kombi nem fér bele a büdzsébe? Mégis csak nagyobb utas -és csomagtere van.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szóval köszönöm a sok tippet segítséget, ahogy írtam megvan a befutó, talán a konkrét autó is, s azt remélem nagyon nem kell belemélyednem a magyar használtautó piac mélységeibe, talán szerencsém van, bár ezt csak kb 2-3 év múlva merhetem kijelneteni 😊

3 kocsit szemeltem ki, néztem meg:
Chevy Cruze, régi plátói szerelem, vágyakozás, szemezgetés, gyors csalódás és kiábrándulás 😛

Hyundai i 30 sokak által best buy, csábtó ajánlat, de nekem csupán csalóka látvány 😊

Fodr Focus óvatos remény, pozitív meglepetés. s úgy tűnik házasság lesz belőle 😀

Az ok nagyon prózai: helyhiány, illetve helybőség.

Aki ült már benne annak nem kell magyarázni, hogy a Daewoo Nubira mennyire kényelmes autó mindenféle szempontból. Kicsit kényes de finom a plüs kárpit huzat. tágas hely elöl hátul csomagtartóban. Jó családi autó.
Ezt vártam a Cruztól is. Elöl még nem is lett volna baj, bár az ülés anyaga már ott sem volt az igazi. No de hátul...annyira ledöbbentett a prűdsége, keménysége az ülésnek, ahogy beültem stb, hogy még azt sem próbáltam ki, elfér e 3 ember hátul. Egy elég magas felszereltségű típusról van szó. Lehet ez ízlés dolga is, de én így tapasztaltam. Innentől kezdve nemhogy a fiamnak, senkinek nem kívánhattam, hogy hosszú órákat utazzon adott esetben hátul. Szerelem ide vagy oda, fájdalmas válás.

Hyundai, tetszett, tetszett, főleg a csomagtartó nagysága, de nem az igazi. Egy fokkal már jobb, és barátságosabb, de ahogy én mértem, három ember igen szűken fér el hátul, főleg középen. Így lehet, hogy motorikusan rendben van stb, de ezt is kezdtem elvetni.

Végül a Focus. Ha nem is Nubira szintű, de mindenképp elfogadható. Ezt már a családdal is kipróbáltattam, és nekik is tetszett. Ott a csomagtér kicsit szűk keresztmetszet (ferdehátút találtunk) de mivel már nincs kisgyermek és nem is feltétlen várható így nekünk elég. Legfeljebb 5 ember csomagjának vitelét neccesebben tudom vállalni, mint eddig. De a 3 ember hátul kényelmesen el van..

A kinézettek közül Kiát most nem volt módom próbálni, azonban nem is látom szükségét. Ha ezzel el leszek még 10 évig akkor elégedett lehetek. Utána meg már lehet csak a levegőben vagy elektromosan autózunk 😛

Ennyi egyelőre röviden 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Tud valaki megbízható céget autók honosításához? hazahozott verdámnak kellene ügyintéznem, de nem lesz rá időm
JSanyo
Én is most intézem az enyémet, héten v a jövő héten kijutok a céghez, akit ajánlottak, utána szívesen megosztom tapasztalataim.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Tud valaki megbízható céget autók honosításához? hazahozott verdámnak kellene ügyintéznem, de nem lesz rá időm

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm a vàlaszokat kap mindeki egy lájkot 😊 😉 Cruzera van egy nagyon jónak tűnő lehetőség s hàt a szerelem 😊 illetve pl Opel Insigniát találtam 2milla 50 ezerrért, 100e kmrel ami kicsit gyanús. Meg ugye ahhoz gondolom alkatrész sem olcsó ha baj van.

Igen a Ford is még képben lehet csak, hogy némileg bonyolódjon az ügy
dande
Ha nézel Insigniát 2 millióért, én bátran ajánlom az enyémet. 270 000 km van benne, de 90 százalékban pályázott, minden javítás számlával igazolt. Most még elviszem egy ürgéhez, aki azzal foglalkozik, hogy felméri az autók állapotát, komplett vizsgálati adatlapot mellékelek majd hozzá.
Szokol
Köszönöm, de úgy néz ki meg van a nyertes, típusra mindeképp. Ford Focus tűnik befutónak, ha valóban meglesz, mindenképp írok 😊
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Köszönöm a vàlaszokat kap mindeki egy lájkot 😊 😉 Cruzera van egy nagyon jónak tűnő lehetőség s hàt a szerelem 😊 illetve pl Opel Insigniát találtam 2milla 50 ezerrért, 100e kmrel ami kicsit gyanús. Meg ugye ahhoz gondolom alkatrész sem olcsó ha baj van.

Igen a Ford is még képben lehet csak, hogy némileg bonyolódjon az ügy
dande
Ha nézel Insigniát 2 millióért, én bátran ajánlom az enyémet. 270 000 km van benne, de 90 százalékban pályázott, minden javítás számlával igazolt. Most még elviszem egy ürgéhez, aki azzal foglalkozik, hogy felméri az autók állapotát, komplett vizsgálati adatlapot mellékelek majd hozzá.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Lassan nem úszom meg valóban az autóvásárlást és muszáj lesz elbúcsúzni a Daewoo Nubirámtól. Megjegyzem ezzel nagyon jól jártam (pedig tartottam tőle), de 17 éves és 220 ezer kilóméter van már benne, és a küszöb is neki búsult rozsdásodni.

A francica kocsikról sikeresen lebeszéltek pedig abból van néhány számomra elérhető. Nyilván nem véletlenül.

De az a kérdésem Fiatokról, mondjuk Lineáról tapsztalat? Még abból látok a piacon szóba jöhetőt, a jelenleg esélyeként maradt Chevi Cruze vagy Hunday i30 mellett.

Köszi a választ!
dande
Ha már i30, akkor miért nem Ceed? Olcsóbb valamivel, és 90%-ban tökugyanaz.
warr_b
A Kia kimaradt, igen azzal is szemezek 😊 Fast Willinek: a Cruzehoz nem kérdés, hogy van lesz alkatrész, mert a gyártása ugyan megszűnt de mivel az Opel illetve GM csoporthoz tartozik, így amiatt nem aggódok. Igazság szerint már akkor kinéztem utódnak mikor megjelent, de nem gondoltam, hogy lesz esélyem rá 😊
dande
Amugy az Opelek milyenek manapsag? USAkok vagy a franciak gyartjak?
ZoliMP
Az én 2 éves Opelemet Spanyolországban gyártották, Peugeot motor van benne 😊
Picit sokat eszik, de egyébként imádom.

Ha már úgyis ez a téma:

 totalcar.hu/magazin/kozelet/2020/06/26/kivonul_az_aaa_auto_magyarorszagrol/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
warr_b
Azt olvastam roluk h nem egy korrekt ceg.szoval good news
ZoliMP
Fater Fluence-át akarták megvenni, találtak egy fojtószelep hibát, azt apám megjavítatta garanciálisan utána visszavitte azt ajánlottak neki félmillióval kevesebbet érte, mint előtte...
Magyarul 2x tök feleslegesen nyomtuk le 2 autóval a Kecskemét-Fót oda-vissza távot...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Köszönöm mindenkinek, most vagyok túl egy 3 órás böngészésen jó néhány JSZPs meg két carvericalos lekérdezéssel. Ez alapján a kép nem túl szívderítő bár nem tudom mennyire megbízhatóak. Magyaro. nem helyeztek forgalomba autót 😛 (Kia, Hyundai) volt legalább 6 tulajdonosa, ki volt vonva legalább egyszer stb stb... 😊

Tudom, real world de akkor is.

A C-Maxok tetszenek, lenne helybe is egy, de amit megengedhetek magamnak, az már 11-12 éves, akkor a 17 évest arra elcserélni, nem tudom...(de ez lehet, csak az én hülyeségem)

Egyelőre maradt egy Chevy és egy Hyundai a kalapban, mint elérhető opció, aztán, ha azok nem, akkor még várunk, keresgélünk.

Hitelre nem vagyok hajlandó venni autót, és országjárást sincs módom tartani érte, ha egy mód van rá.
Igen, sok a nyűgöm.😊
dande
Amúgy nekem is van egy Ford Fiestám, megy mint a gép, pedig 15 éves, lassan 12 éve lesz nálam és alig költöttem rá. Kop kop!!!

A Kia Ceedet és Hyunday Elantrát tesómék is nézegették használtan, szerinte esélytelen mo-i forgalomba helyezésűt venni! Rengeteg manipulált, illetve töréskáros autót találtak köztük, abban az árban inkább vettek végül egy új Clio-t. Nekem még mindig az I30 vagy a Ford lenne a megoldás ilyen kategóriában.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Ha már úgyis ez a téma:

 totalcar.hu/magazin/kozelet/2020/06/26/kivonul_az_aaa_auto_magyarorszagrol/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
warr_b
Azt olvastam roluk h nem egy korrekt ceg.szoval good news
ZoliMP
Sógorom 5+ éve pereskedik velük egy 4 millió feletti Mazda6 miatt, ami a szakértők szerint kb 1,6 milliót ért valósan. Három autóból rakták össze, kicsiszolt és átütött motorszámmal, újrafutózott és ráhegesztett alvázzal, eltakarva/ újraburkolva a rohadó bölcsőt, futóművet, rohadó küszöböket átfestve stb...

Nem egy egyszerű művelet visszaperelni a különbözetet, ami most kamatokkal együtt több, mint az eredeti ára és az autó nem is használható, 3 hónapig sem futott a vétel után. Persze azzal védekeznek, hogy ők nem tudtak a km óra visszatekerésről, nem vették észre a dupla alvázfelületet, nem tűnt fel nekik kereskedőként a motorcsere, nem mérték meg a küszöbnél a festékvastagságot etc, de a laikusnak persze tudnia kellett volna, h mit vesz!!!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 858
Ha már úgyis ez a téma:

 totalcar.hu/magazin/kozelet/2020/06/26/kivonul_az_aaa_auto_magyarorszagrol/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
warr_b
Azt olvastam roluk h nem egy korrekt ceg.szoval good news
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha már úgyis ez a téma:

 totalcar.hu/magazin/kozelet/2020/06/26/kivonul_az_aaa_auto_magyarorszagrol/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm mindenkinek, most vagyok túl egy 3 órás böngészésen jó néhány JSZPs meg két carvericalos lekérdezéssel. Ez alapján a kép nem túl szívderítő bár nem tudom mennyire megbízhatóak. Magyaro. nem helyeztek forgalomba autót 😛 (Kia, Hyundai) volt legalább 6 tulajdonosa, ki volt vonva legalább egyszer stb stb... 😊

Tudom, real world de akkor is.

A C-Maxok tetszenek, lenne helybe is egy, de amit megengedhetek magamnak, az már 11-12 éves, akkor a 17 évest arra elcserélni, nem tudom...(de ez lehet, csak az én hülyeségem)

Egyelőre maradt egy Chevy és egy Hyundai a kalapban, mint elérhető opció, aztán, ha azok nem, akkor még várunk, keresgélünk.

Hitelre nem vagyok hajlandó venni autót, és országjárást sincs módom tartani érte, ha egy mód van rá.
Igen, sok a nyűgöm.😊

Szerkesztette: dande2