Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Sziasztok!

Ha minden jól megy kevesebb, mint egy év múlva költözök Németországba (München közelébe), de már elkezdtem a tervezgetést/készülődést. Rokonokhoz megyek, szóval lesz segítség bőven, de gondoltam megkérdem itt is, hátha van vkinek valami ötlete/trükkje, hogy mire/mikre érdemes figyelni.

Köszi előre is!😊
roberto23
Nem árt, ha tudsz egy kicsit németül 😉 😀
warr_b
München közelében mondjuk a törökkel is elboldogulna szerintem 😊
r.baggio
Jah, lehet némi török, szír sem árt 😛
warr_b
Háborús övezetbe menni? Wow, kerüljed a no-go zónákat...bár a hírek szerint München már elesett.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok!

Ha minden jól megy kevesebb, mint egy év múlva költözök Németországba (München közelébe), de már elkezdtem a tervezgetést/készülődést. Rokonokhoz megyek, szóval lesz segítség bőven, de gondoltam megkérdem itt is, hátha van vkinek valami ötlete/trükkje, hogy mire/mikre érdemes figyelni.

Köszi előre is!😊
roberto23
Nem árt, ha tudsz egy kicsit németül 😉 😀
warr_b
München közelében mondjuk a törökkel is elboldogulna szerintem 😊
r.baggio
Jah, lehet némi török, szír sem árt 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Sziasztok!

Ha minden jól megy kevesebb, mint egy év múlva költözök Németországba (München közelébe), de már elkezdtem a tervezgetést/készülődést. Rokonokhoz megyek, szóval lesz segítség bőven, de gondoltam megkérdem itt is, hátha van vkinek valami ötlete/trükkje, hogy mire/mikre érdemes figyelni.

Köszi előre is!😊
roberto23
Nem árt, ha tudsz egy kicsit németül 😉 😀
warr_b
München közelében mondjuk a törökkel is elboldogulna szerintem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Élhetetlen veszélyes hely, bármikor megerőszakolhat egy migráncs. Csak óvatosan.
ozibozi
És bármikor lecsaphat az LMBTQ-lobbi.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Élhetetlen veszélyes hely, bármikor megerőszakolhat egy migráncs. Csak óvatosan.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok!

Ha minden jól megy kevesebb, mint egy év múlva költözök Németországba (München közelébe), de már elkezdtem a tervezgetést/készülődést. Rokonokhoz megyek, szóval lesz segítség bőven, de gondoltam megkérdem itt is, hátha van vkinek valami ötlete/trükkje, hogy mire/mikre érdemes figyelni.

Köszi előre is!😊
roberto23
Nem árt, ha tudsz egy kicsit németül 😉 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Sziasztok!

Ha minden jól megy kevesebb, mint egy év múlva költözök Németországba (München közelébe), de már elkezdtem a tervezgetést/készülődést. Rokonokhoz megyek, szóval lesz segítség bőven, de gondoltam megkérdem itt is, hátha van vkinek valami ötlete/trükkje, hogy mire/mikre érdemes figyelni.

Köszi előre is!😊
roberto23
A sörre mindenképpen...!
😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 758 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Sziasztok!

Ha minden jól megy kevesebb, mint egy év múlva költözök Németországba (München közelébe), de már elkezdtem a tervezgetést/készülődést. Rokonokhoz megyek, szóval lesz segítség bőven, de gondoltam megkérdem itt is, hátha van vkinek valami ötlete/trükkje, hogy mire/mikre érdemes figyelni.

Köszi előre is!😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 997 — Lucas Scott
Zajszűrős, mikrofonos fejhallgatót kéne találnom a munkahelyre. JBL-t és Sennheiser-t néztem, de várom a javaslatokat/tapasztalatokat.
Matthew99
nekem jbl quantum 800 van, és meg vagyok vele elégedve. filmet is lehet nézni rajta wireless módban, nem érzékelhető semmilyen késés. kényelmes számomra eléggé. a 14 órás üzemidő nem jött össze, de egy átlagos teljes napos meetinget (9-16ig) lazán kibír.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 326 — Invisible man
Zajszűrős, mikrofonos fejhallgatót kéne találnom a munkahelyre. JBL-t és Sennheiser-t néztem, de várom a javaslatokat/tapasztalatokat.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Van esetleg valaki aki lakást ad ki airbnb-n keresztül?
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
 24.hu/fn/gazdasag/2021/07/26/ferihegy-sztrajk/
Repteresektől kérdezném h ez okozhat-e fennakadást? Két hét múlva repülnék haza.
empty taxi
ha tényleg lesz sztrájk, akkor igen, az nagyon durva fennakadásokat okozhat
r.baggio
Különben mi értelme lenne sztrájkolni ugye 😊 ha nem okozna fennakadást, minek csinálni? 😊
MC12
csináltak már figyelmeztető sztrájkot korábban is, amikor semmi fennakadás nem történt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
 24.hu/fn/gazdasag/2021/07/26/ferihegy-sztrajk/
Repteresektől kérdezném h ez okozhat-e fennakadást? Két hét múlva repülnék haza.
empty taxi
ha tényleg lesz sztrájk, akkor igen, az nagyon durva fennakadásokat okozhat
r.baggio
Különben mi értelme lenne sztrájkolni ugye 😊 ha nem okozna fennakadást, minek csinálni? 😊
MC12
Mivel három szakszervezetből kettővel sikerült megállapodni, szvsz jogosan merül fel az emberben a kérdés h 1 szakszervezet sztrájkja mekkora működési nehézséget okoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
 24.hu/fn/gazdasag/2021/07/26/ferihegy-sztrajk/
Repteresektől kérdezném h ez okozhat-e fennakadást? Két hét múlva repülnék haza.
empty taxi
ha tényleg lesz sztrájk, akkor igen, az nagyon durva fennakadásokat okozhat
r.baggio
Különben mi értelme lenne sztrájkolni ugye 😊 ha nem okozna fennakadást, minek csinálni? 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
 24.hu/fn/gazdasag/2021/07/26/ferihegy-sztrajk/
Repteresektől kérdezném h ez okozhat-e fennakadást? Két hét múlva repülnék haza.
empty taxi
ha tényleg lesz sztrájk, akkor igen, az nagyon durva fennakadásokat okozhat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
 24.hu/fn/gazdasag/2021/07/26/ferihegy-sztrajk/
Repteresektől kérdezném h ez okozhat-e fennakadást? Két hét múlva repülnék haza.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Na Srácok! Lányommal aki elsős volt, az írás könyvéből év közben elmaradt feladatokat oldjuk meg a nyáron gyakorlás gyanánt. A végén volt egy illetve két szó amit magam sem tudtam helyesen leírni, a benne lévő betűk kapcsolását soha nem írtam le... pedig a műszaki rajz mint olyan, 5
évig kézzel történő gyakorlása miatt igen büszke vagyok a kézírásom külalakjára.
Az o és utána az x betű helyes kapcsolásáról van szó. Pl. oxigén, foxi.
Jelentkezzen aki le tudja írni segítség nélkül magától és nem manapság volt iskolakezdő a gyerek!!! 🤣🤣🤣
nagir
én se tudtam 😊
 www.youtube.com/watch?v=ZCxyojg9hRY
(iszonyatosan látszik amúgy, hogy egyre kevesebbet írok kézzel)
NB2
Az unokáink meg majd el is hagyják:
 www.google.com/amp/s/index.hu/tudomany/2015/09/08/iras_keziras_folyoiras_oktatas/amp



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Na Srácok! Lányommal aki elsős volt, az írás könyvéből év közben elmaradt feladatokat oldjuk meg a nyáron gyakorlás gyanánt. A végén volt egy illetve két szó amit magam sem tudtam helyesen leírni, a benne lévő betűk kapcsolását soha nem írtam le... pedig a műszaki rajz mint olyan, 5
évig kézzel történő gyakorlása miatt igen büszke vagyok a kézírásom külalakjára.
Az o és utána az x betű helyes kapcsolásáról van szó. Pl. oxigén, foxi.
Jelentkezzen aki le tudja írni segítség nélkül magától és nem manapság volt iskolakezdő a gyerek!!! 🤣🤣🤣
nagir
én se tudtam 😊

(iszonyatosan látszik amúgy, hogy egyre kevesebbet írok kézzel)
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Na Srácok! Lányommal aki elsős volt, az írás könyvéből év közben elmaradt feladatokat oldjuk meg a nyáron gyakorlás gyanánt. A végén volt egy illetve két szó amit magam sem tudtam helyesen leírni, a benne lévő betűk kapcsolását soha nem írtam le... pedig a műszaki rajz mint olyan, 5
évig kézzel történő gyakorlása miatt igen büszke vagyok a kézírásom külalakjára.
Az o és utána az x betű helyes kapcsolásáról van szó. Pl. oxigén, foxi.
Jelentkezzen aki le tudja írni segítség nélkül magától és nem manapság volt iskolakezdő a gyerek!!! 🤣🤣🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 928
Mi szakmailag a neve ami a kepen van az ajto mellett. erre is muanyag ablakkent kell hivatkozni?


YoungZeeZee
ol-dal-be-vi-lá-gí-tó
sutianap
Parade,koszi
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi szakmailag a neve ami a kepen van az ajto mellett. erre is muanyag ablakkent kell hivatkozni?


YoungZeeZee
ol-dal-be-vi-lá-gí-tó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 928
Mi szakmailag a neve ami a kepen van az ajto mellett. erre is muanyag ablakkent kell hivatkozni?

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
7-8 éves LG tévémen elsötétült a képernyő, minden más működik. Áramtalanítottam, kábeleket megnéztem, de minden megy, csak nincs kép, kapcsolgatni is tudom simán. Érdemes ezt javíttatni vajon, mi lehet a baja?
zavi27
Dobd ki



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
7-8 éves LG tévémen elsötétült a képernyő, minden más működik. Áramtalanítottam, kábeleket megnéztem, de minden megy, csak nincs kép, kapcsolgatni is tudom simán. Érdemes ezt javíttatni vajon, mi lehet a baja?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Na, beújítottunk egy Samsungot.
nagylaza
Vinyorol vagy dlna szerverről szoktatok filmet nézni?
Negritis
Konkrétan: tévéről...
nagylaza
Igen tvn keresztül 😊
2018ota lévő smart samsungoknal pár hang codec ki lett vezetve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!