Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Kaptam egy céges Iphonet, mert ez a Policy. A kis Honor 9-emhez képest annyira katasztrofálisan átláthatatlan és gyengék kezelhető, hogy az nagyon kemény. Rendesen utálom szegényt, pedig próbálkozok. 😀
kristóf17
Céges telefont kap, és még panaszkodik, pff. 😛
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Jobbak az androidok, rendszerszinten, de az Apple iszonyat felhasználóbarát. Évek óta Iphone van, ha kezembe kerül egy Samsung vagy bármi, fignom sincs, hogy kell használni 😀
#JC6
Ezt az érvet sose értettem. Ha valakinek évek óta van az egyik, ha kézbe vesz egy másikat, nyilván nem fogja tudni egyből úgy használni. Én se tudnék egy iphonet, kéne hozzá pár nap/hét, hogy megszokjam. De ez tényleg csak annak a kérdése, hogy ki mit szokott meg.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
es akkor all in.

messi vagy c ronaldo 😀 ?
YoungZeeZee
Porsche vagy Ferrari? 😄
warr_b
Mell vagy fenek🤣
YoungZeeZee
Láttál már eredménykövetőt? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 851
es akkor all in.

messi vagy c ronaldo 😀 ?
YoungZeeZee
Porsche vagy Ferrari? 😄
warr_b
Mell vagy fenek🤣
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Kaptam egy céges Iphonet, mert ez a Policy. A kis Honor 9-emhez képest annyira katasztrofálisan átláthatatlan és gyengék kezelhető, hogy az nagyon kemény. Rendesen utálom szegényt, pedig próbálkozok. 😀
kristóf17
Érdekes ez a ki mihez szokik hozza, meg mihez van inkább agya.
Én egy honort majdnem kibasztam két hete az ablakon annyira felkurt melohelyen.
Toca
Igen. Sosem szerettem ha ok nélkül fikáznak valamit, ezért próbálok hozzászokni a kicsikéhez, de nem megy egyelőre. 😊 Illetve szeretem a letisztultságot, amit az Iphone elrendezése a legkevésbé sem ad meg. Legalábbis a bármilyenem is van nem. De pl. az, hogy nem némítható a tárcsázási pittyegős hang, az teljes káosz. Plusz az, hogy a beépített számológép helyett is appot kéne tölteni, mert használhatatlan... Ilyen kis apróságok, de szerintem fontosak. Az androidnál eddig amit észrevettem ilyet, az az e-mailekhez kép csatolásnál egy kiválasztható csak egyszerre, aztán pedig nem is oda ugrik vissza abba a mappába,a ahonnan az előzőt kiválasztottad. No mindegy. Az egész kialakítás nem az ízlésem sajna az almánál.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
es akkor all in.

messi vagy c ronaldo 😀 ?
YoungZeeZee
Porsche vagy Ferrari? 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 286 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
es akkor all in.

messi vagy c ronaldo 😀 ?
YoungZeeZee
natural talent Messi
elképesztő fókusz és tökéletesre kifejlesztett munka CRoni
saját csapatomba kit raknék be : CRoni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 851
es akkor all in.

messi vagy c ronaldo 😀 ?
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Kaptam egy céges Iphonet, mert ez a Policy. A kis Honor 9-emhez képest annyira katasztrofálisan átláthatatlan és gyengék kezelhető, hogy az nagyon kemény. Rendesen utálom szegényt, pedig próbálkozok. 😀
kristóf17
Érdekes ez a ki mihez szokik hozza, meg mihez van inkább agya.
Én egy honort majdnem kibasztam két hete az ablakon annyira felkurt melohelyen.
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Kaptam egy céges Iphonet, mert ez a Policy. A kis Honor 9-emhez képest annyira katasztrofálisan átláthatatlan és gyengék kezelhető, hogy az nagyon kemény. Rendesen utálom szegényt, pedig próbálkozok. 😀

Szerkesztette: kristóf17
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 851
Nekem óriási ajándék, hogy a cég androidos telókat ad, mert így mindig rájövök, hogy sose vennék magamnak androidos telefont, ugyanis szenvedés a céges telót használni.
Jughead
mi szenvedes benne?
komolyan erdekel
simen vannak a teloszamok.
radugod a telod a gepre es barmit atraksz.
a beallitasok resz kicsit agyfasz mar, mert annyi minden szar van benne, de ha 1szer megvan akkor addig nem nyulsz hozza amig meg nem hal a telo.
ha hivnak jobbra vagy balra huzod.

szoval komolyan erdekel 😊
YoungZeeZee
Lassú, logikátlan, fapados, kényelmetlen. Összegezve: egyszerűen nincs meg benne az a használati élmény, mint egy IPhone esetén.
Jughead
teny nem hasznaltam meg iphonet, szoval igy hogy csak androidot tolok es a logikatlan, fapados, kenyelmetlen meg nem tiszta kicsit ertelmezhetetlen nekem.

a mac - windows nalam eldolt mivel mindkettot hasznalok es mac "parti" lettem, bar bizonyos dolgok nem tetszenek benne.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Nekem óriási ajándék, hogy a cég androidos telókat ad, mert így mindig rájövök, hogy sose vennék magamnak androidos telefont, ugyanis szenvedés a céges telót használni.
Jughead
mi szenvedes benne?
komolyan erdekel
simen vannak a teloszamok.
radugod a telod a gepre es barmit atraksz.
a beallitasok resz kicsit agyfasz mar, mert annyi minden szar van benne, de ha 1szer megvan akkor addig nem nyulsz hozza amig meg nem hal a telo.
ha hivnak jobbra vagy balra huzod.

szoval komolyan erdekel 😊
YoungZeeZee
Lassú, logikátlan, fapados, kényelmetlen. Összegezve: egyszerűen nincs meg benne az a használati élmény, mint egy IPhone esetén.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 851
Nekem óriási ajándék, hogy a cég androidos telókat ad, mert így mindig rájövök, hogy sose vennék magamnak androidos telefont, ugyanis szenvedés a céges telót használni.
Jughead
mi szenvedes benne?
komolyan erdekel
simen vannak a teloszamok.
radugod a telod a gepre es barmit atraksz.
a beallitasok resz kicsit agyfasz mar, mert annyi minden szar van benne, de ha 1szer megvan akkor addig nem nyulsz hozza amig meg nem hal a telo.
ha hivnak jobbra vagy balra huzod.

szoval komolyan erdekel 😊

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Jobbak az androidok, rendszerszinten, de az Apple iszonyat felhasználóbarát. Évek óta Iphone van, ha kezembe kerül egy Samsung vagy bármi, fignom sincs, hogy kell használni 😀
#JC6
a samsung esetében nem felhasználóbarátság kérdése sztem csak a "rutin"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 279
Jobbak az androidok, rendszerszinten, de az Apple iszonyat felhasználóbarát. Évek óta Iphone van, ha kezembe kerül egy Samsung vagy bármi, fignom sincs, hogy kell használni 😀
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Nekem óriási ajándék, hogy a cég androidos telókat ad, mert így mindig rájövök, hogy sose vennék magamnak androidos telefont, ugyanis szenvedés a céges telót használni.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Aki iPhone után androidod használ az nem gond, de ha ezt meg is akarja magyarázni, az tuti mellébeszél, hazudik, vagy csak nem érti melyik ország, melyik város.
Spongyát reá
😉
ozibozi
Miért lenne lehetetlen hogy valaki jobbnak találja az androidot az almásnál mikor az?
kapitnono
Miért ne lehetne, ez csak froclizás, nyilván nem kell komolyan venni.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Aki iPhone után androidod használ az nem gond, de ha ezt meg is akarja magyarázni, az tuti mellébeszél, hazudik, vagy csak nem érti melyik ország, melyik város.
Spongyát reá
😉
ozibozi
Miért lenne lehetetlen hogy valaki jobbnak találja az androidot az almásnál mikor az?


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem is ami a legjobban zavar az jó néhány szám elvesztése...elvileg lementettem korábban, de persze most nem találom, az alaplap tönkremenetelével meg minden kuka 😕 no mindegy köszi a tanácsokat!
dande
jótanács a jövőre nézve ha maradsz Androidos: Google-fiókhoz rendeld a névjegyeket, akkor ilyen biztos nem fordul elő.
empty taxi
elvileg ahhoz voltak/vannak, mégse találom, vagy nem minden számot rakott oda automatikusan, nem tudom... igen vhol elállítódhatott mert úgy jó 80 %ban megvan, csak persze ami épp kell az nincs 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Engem is ami a legjobban zavar az jó néhány szám elvesztése...elvileg lementettem korábban, de persze most nem találom, az alaplap tönkremenetelével meg minden kuka 😕 no mindegy köszi a tanácsokat!
dande
jótanács a jövőre nézve ha maradsz Androidos: Google-fiókhoz rendeld a névjegyeket, akkor ilyen biztos nem fordul elő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem is ami a legjobban zavar az jó néhány szám elvesztése...elvileg lementettem korábban, de persze most nem találom, az alaplap tönkremenetelével meg minden kuka 😕 no mindegy köszi a tanácsokat!
több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Nem is az h mi a jobb, de egy iphone rohadt draga az ertekeimhez kepest.kiprobalnam, de ennyit nem er egy telo szamomra.en siman elvagyok egy samsung a40-nel lassan 3 eve.mindent tud ami nekem fontos, nem is tudom h a nagy atlagnak minek hitech telo.tobb szazezer egy teloert.vicc szamomra.
YoungZeeZee
Ugyanez. Egyedül a sim-eldobása zavar. Eddig már kétszer volt szervízben emiatt. Remélem, hogy többször már nem kell vigyem. 😀
De amúgy számomra is a tökéletes telefon. Vigyázok is rá, mert ha lenne valami baja, nem tudnék számomra megfelelő új telefont venni. (145-150 mm alatt, ujjlenyomat olvasó, NFC és max 100.000 Ft körüli ár) Úgyhogy maradna a használtozás...aminek azért nem örülnék.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 851
Aki iPhone után androidod használ az nem gond, de ha ezt meg is akarja magyarázni, az tuti mellébeszél, hazudik, vagy csak nem érti csórikám melyik ország, melyik város.
Spongyát reá
😉
ozibozi
Én nem tudom napi szinten nyomogatom a különböző Androidos telefonokat.
De az iPhone után kb. sírba visz mindegy UX terén.
Mondjuk én ritkán másolgatok rá azt is általában bedobom az iCloudba az teny és mac-em van.
De ezzel nem vitát akartam ízlések és pofonok, meg volt hogy kényszerből Androidot használtam, de ettől még nekem fura 😀
Toca
pedig android > ios
Negritis
Nem is az h mi a jobb, de egy iphone rohadt draga az ertekeimhez kepest.kiprobalnam, de ennyit nem er egy telo szamomra.en siman elvagyok egy samsung a40-nel lassan 3 eve.mindent tud ami nekem fontos, nem is tudom h a nagy atlagnak minek hitech telo.tobb szazezer egy teloert.vicc szamomra.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Aki iPhone után androidod használ az nem gond, de ha ezt meg is akarja magyarázni, az tuti mellébeszél, hazudik, vagy csak nem érti csórikám melyik ország, melyik város.
Spongyát reá
😉
ozibozi
Én nem tudom napi szinten nyomogatom a különböző Androidos telefonokat.
De az iPhone után kb. sírba visz mindegy UX terén.
Mondjuk én ritkán másolgatok rá azt is általában bedobom az iCloudba az teny és mac-em van.
De ezzel nem vitát akartam ízlések és pofonok, meg volt hogy kényszerből Androidot használtam, de ettől még nekem fura 😀
Toca
pedig android > ios

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Aki iPhone után androidod használ az nem gond, de ha ezt meg is akarja magyarázni, az tuti mellébeszél, hazudik, vagy csak nem érti csórikám melyik ország, melyik város.
Spongyát reá
😉
ozibozi
Én nem tudom napi szinten nyomogatom a különböző Androidos telefonokat.
De az iPhone után kb. sírba visz mindegy UX terén.
Mondjuk én ritkán másolgatok rá azt is általában bedobom az iCloudba az teny és mac-em van.
De ezzel nem vitát akartam ízlések és pofonok, meg volt hogy kényszerből Androidot használtam, de ettől még nekem fura 😀