Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Off: Btwin Rockrider 520-ról van valakinek tapasztalata/véleménye?
Matthew99
Ne, ne tedd...
Fél év és a hátsó váltót cserélni kellett, monoblokk is lassan csere érett (nincs még 1 éves). Decathlonos beállítás után kb. viheted is egy rendes szervizbe, hogy utánaállítsanak. A féket kb. havonta újra kell állítani (gondolom a bowden nem jó). stb., stb.

Szerintem szánj rá még kb. 50k-t és kapsz egy jó kerékpárt. Ha városba kell akkor inkább vegyél egy XC-t, nem tudnád kihasználni a mtb-t. Ezt most tanultam saját káron.
Gaba93
Igen inkább városi és földesút használatra kéne. És nagyon szélsőségesek a vélemények róla. Ilyen 100-150 körül keresek valamit hosszú időre jó minőségűt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Yates a kannibàl 😊 nagyon meggyozo szinten minden nap.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon sokat amerikáznak, pedig Yates mintha kezdene fáradni... legalábbis benne van volt, hogy 30 sec alá bejöhetnének...
Mondjuk utolárni nehéz lett volna azért.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Yates nagyon kemény. 😮
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nincs igazság, ha nem Yates nyer idén...

És nem hittem volna, de a mai szakasz sokkal jobb mint a tegnapi 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Arunak annyi kb
Doom-ek akcioznak.

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Froome nagyot jött ma. Nagyon kíváncsi vagyok a holnapi szakaszra. Tipikusan segítőket előreküldő, majd 30-al a vége előtt GC menők támadásaira számítok. Az utolsó 10-15-ön meg egy üldözőversenyre az előretolt segítők segítségével.
Egyelőre nálam még most sem egyértelmű, h Yates v. Dumoulin. Annyira azon a határon táncolnak, ahonnan mindkettejüknek kb hasonló esélyük kínálkozik a végső sikerre.. Mondjuk a fogadóirodáknál nem éppen ez a kép, de 3-4 nappal ezelőttihez képest már náluk is zárul az olló Dumoulin és Yates között. Viszont innentől Froome dobogós lesz. ITT után már hivatalosan is, onnan meg ilyen formával lehetetlen visszaelőzni. Két éllovas azért örülhet, h az elején minden összejött a kenyainak. Amúgy ki tudja 1-1 rossz nap az előtte állóktól és máris rózsaszínért megy. A többiek kicsit csalódást okoztak. Aru nagyon. Ez nagyon gyenge tőle. F@szért kellett az Astanaból eljönnie. 😕
dawyd728
Akartam irni Fro-rol a Giro elott, de nem tudtam belepni es vegul ujra kellett regisztralnom, de utolag mar hulyen nezett volna ki, de egy par dolog ami nem valtozott es igy leirhatom mindenfele felhang nelkul. A kerekparozas szegyene hogy nincs meg a dontes villamgyorsan, mert igy elindulni nem a legjobb semmilyen szempontbol senkinek. De Fro egy csoda beteljesitese miatt indulni akart az idei Giro-n ami szerintem ertheto. Viszont a dontes lassusaga miatt egy borzaszto helyzetbe sodorta foleg Fro-t, Sky-t de mindenki mast is.
Magaban a 2 tour gyozelem egy evben csoda ( Egynek a TDF alap). Keves bicajozassal, "gyenge formaban " az elejen es a 3. heten csucsra jaratva magat, de a focel a TDF allandoan a fo celkeresztben. Ezt a "gyenge" format a tobbiek jo formaidozitese, az esesek, a csapat hibai behozhatatlan helyzetbe raktak a csapatot. Lattunk mar csodat, de ez a csoda a negyzeten lenne. Viszont Fro-tol elvehetetlen hogy szerenyen viseli ezt is es oszintenek tunik, hogy orul Yates-nek es folyamatosan mondja mennyire jo a 2 ellovas ( is ) es esze agaban sincs feladni pedig nincs sok eselye, de a remeny hal meg utoljara, kell a km es nem nyerni is ertekes a Giron.

Orulok Yates-nek nagyon, a British bicaj dominal megha nem is nyer, bar bizok benne. Ami viszont egy visszatero erdekes kerdes az Orica jobb csapat a Sunwebb, de TD siman nyerhet ( persze sok osszetevoje van, de akkor is ). A Sky is kezd mint csapat mukodni a vegtelensegig megtervezett reszleteikkel ( mindegy hogy Fro gyenge vagy eros ).

Amiert neked cimeztem az a kenyai Fro. Mivel ez egy sajat problemank is. Egy idegen orszagban a szuloknek felnevelni a gyerekeiket egy erdekes kerdes minek tartja magat a gyerek. Az hogy milyen utleveled van nem befolyasolja hogy a szulo marad ami volt, de a gyerekek egy erdekesebb kerdes.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
Nem lövöm le a poént, h ki nyert, de ez az utolsó 1 km a kaliforniai zárószakaszon eléggé ott volt...
Igor
mi volt az a felvezetés? tiszta pcm 😀
eaglesmcnabb
Jah, csak nem vitték el az 1/2.+(3.?) heyet.. nálam általában az simán menni szokott (Bernhard "Diesel"-lel 😀)
Igor
de utáltam ellenük menni, akármennyire kimaxoltam, mindig hátba basztak 😀

Nálam anno volt egy olyan sor a 2015ös verzióban asszem, hogy cancellara, rohan dennis tomdumoulin, luke rowe, sagan, vonat demare elé. 10 km-nél elindultam 95%-on, és instant külön idő. 😀

Mondjuk nagy körön mindig szarabb volt sprintelni, mert oda a túl sok hegyimenőt vittem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem lövöm le a poént, h ki nyert, de ez az utolsó 1 km a kaliforniai zárószakaszon eléggé ott volt...
Igor
mi volt az a felvezetés? tiszta pcm 😀
eaglesmcnabb
Jah, csak nem vitték el az 1/2.+(3.?) heyet.. nálam általában az simán menni szokott (Bernhard "Diesel"-lel 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Off: Btwin Rockrider 520-ról van valakinek tapasztalata/véleménye?
Matthew99
Ne, ne tedd...
Fél év és a hátsó váltót cserélni kellett, monoblokk is lassan csere érett (nincs még 1 éves). Decathlonos beállítás után kb. viheted is egy rendes szervizbe, hogy utánaállítsanak. A féket kb. havonta újra kell állítani (gondolom a bowden nem jó). stb., stb.

Szerintem szánj rá még kb. 50k-t és kapsz egy jó kerékpárt. Ha városba kell akkor inkább vegyél egy XC-t, nem tudnád kihasználni a mtb-t. Ezt most tanultam saját káron.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Off: Btwin Rockrider 520-ról van valakinek tapasztalata/véleménye?

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dawyd728 3 688
Azért a Mapei hogy megalázta már a Katushát. 😮
Kittel idei eredményességén is jól látszik..
Amúgy maga a sprint zseniális volt. 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
Nem lövöm le a poént, h ki nyert, de ez az utolsó 1 km a kaliforniai zárószakaszon eléggé ott volt...
Igor
mi volt az a felvezetés? tiszta pcm 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Azert a Zoncolan az nem
Játék.
Yates hagyta CF-et nyerni neki Doom a lenyeg

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem lövöm le a poént, h ki nyert, de ez az utolsó 1 km a kaliforniai zárószakaszon eléggé ott volt...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Dumoulin kapni fog ma 30-40 másodpercet, de talán túléli ezt is...
Igor
Egész jót jött, verte Pinot-t is, közel maradt, én még mindig rá tennék inkább.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 688
Froome nagyot jött ma. Nagyon kíváncsi vagyok a holnapi szakaszra. Tipikusan segítőket előreküldő, majd 30-al a vége előtt GC menők támadásaira számítok. Az utolsó 10-15-ön meg egy üldözőversenyre az előretolt segítők segítségével.
Egyelőre nálam még most sem egyértelmű, h Yates v. Dumoulin. Annyira azon a határon táncolnak, ahonnan mindkettejüknek kb hasonló esélyük kínálkozik a végső sikerre.. Mondjuk a fogadóirodáknál nem éppen ez a kép, de 3-4 nappal ezelőttihez képest már náluk is zárul az olló Dumoulin és Yates között. Viszont innentől Froome dobogós lesz. ITT után már hivatalosan is, onnan meg ilyen formával lehetetlen visszaelőzni. Két éllovas azért örülhet, h az elején minden összejött a kenyainak. Amúgy ki tudja 1-1 rossz nap az előtte állóktól és máris rózsaszínért megy. A többiek kicsit csalódást okoztak. Aru nagyon. Ez nagyon gyenge tőle. F@szért kellett az Astanaból eljönnie. 😕

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Dumoulin kapni fog ma 30-40 másodpercet, de talán túléli ezt is...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Poels mekkorát megy, folyamatosan hátrafelé néz, nehogy otthagyja Christ. 😂
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Apa, kezdődik!
Nem lesz eső végül remélhetőleg..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
Na mondjuk az parádés lenne ha egy szep viharba belefutnanak

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Persze, Harry Potter könyvekből a deviátor...

Bernal lesimázta... ha ez a második hegy hosszabb, még izgalmas lehetett volna a meccs a többiek közt, de így kb érdektelen lesz, mert annyira sokan vannak hogy össze fognak érni.

Bernalt ismerjük, viszont rajta kívül is
- Tao GH a tegnapi bukás nélkül 3. lehett volna
- az alig 20 éves McNulty pedig az időfutamos gondok szintén akár a TOP 5-ben is zárhatott volna

Ezek azért elég fantasztikus eredmények a fiataloktól.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Az időfutam és a szerdai szakasz miatt dilemmázok, nem feltétlen lőném el az összes cserém.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Viviani ezzel a győzelemmel azt elérte, h szerdai dimbes-dombos szakaszon nem muszáj pontot szereznie és egy római győzelemmel még saját kézben lesz, h nyeri-e a cikláment, vagy sem. Innentől megteheti, h 1 hétig max csak a nagy hegyek előtti részhajrákra fecséreli az erőt. Főleg a szerdai szakaszon jöhet jól egy kis pihi neki, mert valószínű a Bora és az összes többi lassabb sprinter csapata nyomni fogja a tempót, h leszakítsák.
dawyd728
Szerintem azért a szakaszon belüli jóváírások megkeverhetik a dolgot, pláne ha valóban leszakadna a dimbes-domboson... de szerintem nem fogja végigpihenni.

Amúgy pedig már csak 1 nap!!!



Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 688
Viviani ezzel a győzelemmel azt elérte, h szerdai dimbes-dombos szakaszon nem muszáj pontot szereznie és egy római győzelemmel még saját kézben lesz, h nyeri-e a cikláment, vagy sem. Innentől megteheti, h 1 hétig max csak a nagy hegyek előtti részhajrákra fecséreli az erőt. Főleg a szerdai szakaszon jöhet jól egy kis pihi neki, mert valószínű a Bora és az összes többi lassabb sprinter csapata nyomni fogja a tempót, h leszakítsák.

Szerkesztette: dawyd728