Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
A mostani odds-ok bet365-ön:

Dumoulin 12.00

Froome 2.25
Porte 6.50
Nibali 11.00????
GT 11.00????
Landa 15.00
Quintana 15.00
Bardet 17.00
Fuglsang 21.00

Ők sztem mind előtte voltak az indulás előtt. Hogy Nibali és Thomas mi alapján van előtte még most is, arról fingom sincs, de az is nonszensz, hogy Landa és Bardet közelebb van hozzá, mint ő Porte-hoz...
gabokocka
Azért Nibali tavaly csak két GT-on volt dobogós. Egyiken se mérföldekkel lemaradva a győztestől. Plusz anno '14-ben a pávés szakaszon is elég jól tolta. Sok völgybefutó lesz, ahol megint csak inkább ő adhat, mint kaphat. Illetve ő csak ide készült, a csapatában is lejátszott hierarchia van. Én meg lennék lepődve, ha nem top5-ben végezne. Igaz, h ma már a holland a jobb háromhetes, de csak akkor, ha 1 GT-re készül, nem kettőre és abból is a másodikon csapnak össze. Thomas viszont nálam sem egyértelmű mitől esélyesebb. Froome nem fog szerintem úgy megrogyni, h minden esélye elmenjen. Történelmi tett szerintem fontosabb a SKY-nak. Szerintem inkább lesznek másodikok Froome-mal, mint potenciális elsők Thomasszal. Plusz szerintem lesz 1-2 szakasz, ahol kőkeményen kelleni fog a walesi segítsége. Azzal együtt meg nem hiszem, h meglehet neki a top5.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
A mostani odds-ok bet365-ön:

Dumoulin 12.00

Froome 2.25
Porte 6.50
Nibali 11.00????
GT 11.00????
Landa 15.00
Quintana 15.00
Bardet 17.00
Fuglsang 21.00

Ők sztem mind előtte voltak az indulás előtt. Hogy Nibali és Thomas mi alapján van előtte még most is, arról fingom sincs, de az is nonszensz, hogy Landa és Bardet közelebb van hozzá, mint ő Porte-hoz...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Nem tudom, ahol én néztem kb 10-15. körüli oddsa volt a végső győzelemre és olyanokat raktak elé, akiket qrvára nem értek.
gabokocka
Pl. kiket?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Nem tudom, ahol én néztem kb 10-15. körüli oddsa volt a végső győzelemre és olyanokat raktak elé, akiket qrvára nem értek.
gabokocka
5 embert látok előtte, 2 oldalon is.
Toca
Most már, miután 1 perccel mindenki előtt van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Nem tudom, ahol én néztem kb 10-15. körüli oddsa volt a végső győzelemre és olyanokat raktak elé, akiket qrvára nem értek.
gabokocka
5 embert látok előtte, 2 oldalon is.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Fro es Porte elotte volt egyertelmuen, utana jott o is kb ugyanolyan odds-al egy kisebb tarsasaggal egyutt. Nala a Giro-tdf kombo a kerdes mert ilyet meg nem csinalt es Nairo ( aki elorebb volt picivel-nyereseselyileg ) megegett tavaly? de TD egy erogep. A Vuelta a kerdes mert mindenki itt van igy TD-Fro ott is indulhat 😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Nem tudom, ahol én néztem kb 10-15. körüli oddsa volt a végső győzelemre és olyanokat raktak elé, akiket qrvára nem értek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Amúgy nem vágom, miért nem emlegetik TD-t, mint nagy esélyest. Ha valakinek, hát neki kedvez ez az útvonal, egy perc előnye van kb mindenkivel szemben, a Giron alig kapott (már amikor kapott) a sokkal komolyabb hegyi szakaszokon Froome-tól, mint amik itt lesznek, a végén meg az időfutamon oda tud verni rendesen. Nálam ő sokkal jobb esélyekkel bír, mint amit a fogadóirodák kínálnak.
gabokocka
Itt eselyesnek mondtak-mondjak, sot "jelenleg o all a legjobban", de meg egyben van mindenki majdnem es az elso pihenonapot varjak, mert a 9.-ig barkivel-barmi lehet addig nem foglalkoznak a temaval csak forditott iranyban nem hogy ki nyerhet hanem ki bukik ki.
Egyetlen dolog szol ellene az viszont nagyon a Giro ( Fro detto ). Az elozetesen megallapitott sorrendben jol "szerepelt" utana ezt mar a tetek mozgatjak.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Amúgy nem vágom, miért nem emlegetik TD-t, mint nagy esélyest. Ha valakinek, hát neki kedvez ez az útvonal, egy perc előnye van kb mindenkivel szemben, a Giron alig kapott (már amikor kapott) a sokkal komolyabb hegyi szakaszokon Froome-tól, mint amik itt lesznek, a végén meg az időfutamon oda tud verni rendesen. Nálam ő sokkal jobb esélyekkel bír, mint amit a fogadóirodák kínálnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Sagan 2., 1., 2., 1. a négy szakaszon, amin mezőnyverseny volt, wow wow wow!!!
Mikey
melyik szakaszra nem kapta meg a wow-t? 😊
new orl
A két 2. helyért kapott egyet. 😉
Mikey
nagyon szigoruan osztalyzol. Minden nap a szamara elerheto maximum helyen vegzett. 😊
new orl
Kit osztályozzak szigorúan, ha nem a háromszoros világbajnok kedvencemet? 😊
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
bar a TTT-n marhara leszerepelt Sagan
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Sagan 2., 1., 2., 1. a négy szakaszon, amin mezőnyverseny volt, wow wow wow!!!
Mikey
melyik szakaszra nem kapta meg a wow-t? 😊
new orl
A két 2. helyért kapott egyet. 😉
Mikey
nagyon szigoruan osztalyzol. Minden nap a szamara elerheto maximum helyen vegzett. 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Sagan 2., 1., 2., 1. a négy szakaszon, amin mezőnyverseny volt, wow wow wow!!!
Mikey
melyik szakaszra nem kapta meg a wow-t? 😊
new orl
A két 2. helyért kapott egyet. 😉
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Sagan 2., 1., 2., 1. a négy szakaszon, amin mezőnyverseny volt, wow wow wow!!!
Mikey
melyik szakaszra nem kapta meg a wow-t? 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Sagan 2., 1., 2., 1. a négy szakaszon, amin mezőnyverseny volt, wow wow wow!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
most értem haza, mi történt eddig ma?
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Richeze mekkorat ment ma te jo eg, nalam o nyert ma sprintet
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Na hazaérnek?
tüsi91
szerintem nem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
BREAKING: Sagan 2. 😁😁
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na hazaérnek?
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Amúgy, ami magát a TTT-illeti, számomra meglepetés volt, h ilyen szoros lett. Nem pont az első 5, hanem a többi esélyes csapatai mind 1 perc körül bejöttek. Én mindenképpen nagyobb különbséget vártam. Szerencsére így kevesebbet számít az összetettben, ami jó. 😊

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
TD es GT ( o meg csak vesz eseten ) kivetelevel kb egyutt mindenki, pont jok vesztettek idot az elso nap, hogy szoros legyen.
new orl
+ Jungels, mondjuk ő top10 határát veheti max célba.
Amúgy lefelé Martin és Quintana is kilóg. Ráadásul pávés szakaszon is kármentésre készülhetnek. Mondjuk ez a hátrány még a hegyekben jól is jöhet, h több kockázatot vállalva versenyt csináljanak az adott szakaszokon.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
fú amúgy mit ment az Education First. még Garminos időkben lettem a csapat szurkolója, nem gondoltam volna, hogy idén bármi miatt is izgulnom kéne. dehát ezt odabaszták a srácok rendesen.

Craddock meg beszarás, remélem kibírja.
shawnka
pave-n erdekes lesz en nem is engednem.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
fú amúgy mit ment az Education First. még Garminos időkben lettem a csapat szurkolója, nem gondoltam volna, hogy idén bármi miatt is izgulnom kéne. dehát ezt odabaszták a srácok rendesen.

Craddock meg beszarás, remélem kibírja.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
TD es GT ( o meg csak vesz eseten ) kivetelevel kb egyutt mindenki, pont jok vesztettek idot az elso nap, hogy szoros legyen.