Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Én vagyok a hülye, hogy Dumoulint csak top10re, nem top3ra fogadtam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Thomas másfél perccel vezet Froome előtt, na az mán döfi!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Végre a Moviestar elkezdett támadni.
iktriad
A prime time Valverde valamiért nem volt szimpi sohasem, de az utóbbi években egyre inkább rokonszenves. A mai akciója után még inkább, bármi is lesz belőle
eaglesmcnabb
Remélem átveszi a sárgát, az fantasyban is nagyon jól jönne. És Barguil is elől van, neki meg a szakasz lehet meg. 😊
iktriad
barguil harmatgyenge, valverdét meg legalább elengedik majd szökni, egy iylen szakaszt behúzhat talán.

Thomas meg, látszik hogy az Isteni Gareth -tel járt egy középsuliba. Beteg 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Csori Nieve

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Fuglsang is megúszott. Na, ezért nem támadott senki tegnap sem.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Kwiatkowski leszakítja Yateset, Bardet is a sor végén... wow.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Fasza lenne ha a Dumoulin Valverde kettős elonnyel tudna beerni a celba.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Frankkel mi van? Tud valaki valamit?
Vrij6
lejtmenetben esett, de tudta folytatni, csak leszakadt az élről, és valverdéék mögé sem volt kedve már beállni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Frankkel mi van? Tud valaki valamit?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Végre a Moviestar elkezdett támadni.
iktriad
A prime time Valverde valamiért nem volt szimpi sohasem, de az utóbbi években egyre inkább rokonszenves. A mai akciója után még inkább, bármi is lesz belőle
eaglesmcnabb
Remélem átveszi a sárgát, az fantasyban is nagyon jól jönne. És Barguil is elől van, neki meg a szakasz lehet meg. 😊
iktriad
nehogy Nibaliék beleköpjenek a levesbe, ilyenkor bezzeg mennek ők is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre a Moviestar elkezdett támadni.
iktriad
A prime time Valverde valamiért nem volt szimpi sohasem, de az utóbbi években egyre inkább rokonszenves. A mai akciója után még inkább, bármi is lesz belőle
eaglesmcnabb
Remélem átveszi a sárgát, az fantasyban is nagyon jól jönne. És Barguil is elől van, neki meg a szakasz lehet meg. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Végre a Moviestar elkezdett támadni.
iktriad
A prime time Valverde valamiért nem volt szimpi sohasem, de az utóbbi években egyre inkább rokonszenves. A mai akciója után még inkább, bármi is lesz belőle

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre a Moviestar elkezdett támadni.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nem értelek benneteket, én pontosan azt kaptam a tegnapi szakasztól, amit vártam, így elégedetlen sem vagyok.
Mikey
En nem vartam mast, sot. Csak tettem egy megjegyzest, hogy a GC menok a csapataikkal a teljes passzivitasban voltak. Vegigneztek hogy a sky leggyengebb embere ( a hegyen ) diktalja a szamara leheto legkonnyebben kezelheto tempot. A sajat segitoiket er hasznalni szerintem a tobbieknek is. A pave+TTT miatt hozott emberek tokeletesek lettek volna ra. Olyan erzesem volt hogy egy 11 eves gyerek is lehetett volna Rowe helyett ott es akkor az o tempojaban mentek volna fel.

De en a sky-al vagyok meg a vizilovakkal, szoval hibatlan nap. Rowe vitte a hegyet es a sikot a vegso hegyig ott meg jott a tempo-headwind. Rowe nagy pacsi+ 2 sor.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Már ott látszott, h nem lesz semmi különös, amikor kihirdették tavaly az útvonalat. Első hegyi szakasznak völgy befutót rakni az nettó hülyeség. Ez a szakasz utolsó héten amolyan minden mindegy támadásra tökéletes lett volna. Már a Glieres szétszórhatta volna akkor a mezőnyt, na nem úgy mint a Finestre, de verseny lehetett volna. Volnavolnavolna.. Második hét elején itt tényleg max azok lemaradására lehetett számítani, akik bukás miatt rosszul voltak(Uran), valamint a Majka, Mollema szintű top10-be becsusszanni vágyókra, nem top5 esélyesekre. Talán Zakarin lemaradása lepett meg kicsit, meg Jungelsé, de ővé is a Quick-Step idei és saját maga áprilisi formája után, vagy mondjuk éppen azért maradt le..
Ha hegytetőn lett volna a cél, akkor is relatíve pihentem a 3 hét első felében ritkán alakulnak ki nagy különbségek. Valójában a hegyimanók számára van az Alpe d' Huez és a 65 km-es szakasz. Mindez a kerékpársport legnagyobb színpadán. | Nem is értem a magyar közvetítésben is miért voltak ennyire kiakadva a tegnapi napon. Kicsit mint Kéri László Olgánál a választási műsorban, amikor nem értette miért nem az ellenzék nyert. |
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Nem értelek benneteket, én pontosan azt kaptam a tegnapi szakasztól, amit vártam, így elégedetlen sem vagyok.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Engem felbaszott a tegnapi szakasz, a szökevényekhez mérten látszott leginkább, hogy semmi tempó nem volt hátul, és még sem próbált senki sem támadni, a harmatgyenge barguilt leszámítva persze.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Barguil tamadasa egy szoban: Blitzkrieg
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Amugy a sky penzugyi folenye a paves szakaszon latszott igazan az ut szeli segitok-szerelok-tartalekbicaj/kerek szamaban.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A sky vonat vs mindenkirol egy szosszenet. Tudom-tudom-ertem, a kiiras-skyvonat nagy tempo--headwind ( csoda hogy ezt meg nem probaltak rajuk kenni 😊 ) es mindenki ul a seggen. Tegnap amugy nem vartam hogy tamadjanak, majd ma es holnap de azt nem ertem mit-miert csinaltak. A tegnapi nap arra jo lett volna hogy oljek a sky vonatot a sajat segitoikkel. A csucskategorias hegy ugyan kicsit feltav elott volt, | es en a sky-nak szoritok | , de felrobbantam mikor a peloton hagyta hogy Rowe adja a tempot ( egy gyerekcsoport lenyomta oket az ut mellett terepen mert hallottak a fagyiskocsi csillingeleset ) es igy o es Moscon tudott nekik segiteni a ket hegy kozott. Egy pici erofeszitessel a tobbi GC csapataitol es mar a sikon el kellett volna kezdeni olni Cas-Kwiat-WP-kat ( nem nezett tul jol ki ).

Az hogy talan Fro-TD megrogy egy napon es elverik oket a hegyvegi sprintekkel az meg talan ertheto lenne, de azt nem latom, hogy akarjak egymast es GT-t ( o berogyhat barmikor ) legyozni igy, de jo lenne ezeket elosegiteni es nem csak varni ra.

Mara nem sok jot igerne a Dauphine egy honaprol ezelottrol, de abban bizok hogy a TTT-nel is ezt gondoltuk es mindenki harci lazban eg. | ( a vegen meg meg Fro fog tamadni GT miatt ) |
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
őrületes nap volt a cégnél, nem volt semmi időm ránézni.

Uránnal mi történt barátok?
shawnka
Elsőként szakadt le. Egész nap a boly végén ment. Szerintem érzi még a vasárnapi esést.
dawyd728
és Rolland ennyivel gyengébb, hogy az EF-nek nincs B/C/D terve?
shawnka
A legtobb csapat egy kosarba tette a tojasait. Rolland meg nem birt a nyomassal hogy o lesz a "kovetkezo" bajnok, ma mar szupersegitonek sem biztos hogy hivnam.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
őrületes nap volt a cégnél, nem volt semmi időm ránézni.

Uránnal mi történt barátok?
shawnka
Elsőként szakadt le. Egész nap a boly végén ment. Szerintem érzi még a vasárnapi esést.
dawyd728
és Rolland ennyivel gyengébb, hogy az EF-nek nincs B/C/D terve?
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
őrületes nap volt a cégnél, nem volt semmi időm ránézni.

Uránnal mi történt barátok?
shawnka
Elsőként szakadt le. Egész nap a boly végén ment. Szerintem érzi még a vasárnapi esést.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
őrületes nap volt a cégnél, nem volt semmi időm ránézni.

Uránnal mi történt barátok?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Majd az Alpe d'Huezen lesz verseny, talán. 😊

Nagyszerű érzés látni az olyan fiatal kerekesek első háromhetes győzelmét, akiket kvázi első évük óta figyelgetsz és szurkolsz nekik. Nagyon örülök Alaphilippe-nek. 😊