Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Froome-ra visszajött Dumoulin, Thomas és Bardet, ezaz.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Na Froomy
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Froomera a nézők lesznek lassan a legveszélyesebbek. Csóri Nibali.
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ez így még mindig a közel nézhetetlen kategória ezzel a Sky vonattal...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@iktriad Thomasszel csak ne történjen semmi, jobban örülnék ha ő nyerne.
Mikey
Nekem is szimpi, plusz bevettem fantasyban. 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
@iktriad Thomasszel csak ne történjen semmi, jobban örülnék ha ő nyerne.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
mai taktika rendben van, csak erő nem lesz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nah, érik Sagannak a győzelem a Champs-Élysées-n.

Gaviria out, Groenewegen out, Greipel out.
Van még G betűs sprinter? 😁
Tegnap meg ugye Kittel és Cavendish lépte túl az időlimitet.
Mikey
Nehogy Geraint Thomasszal is történjen ma valami.


Ha Landa nem indul meg 2 percen belül, Soler nagyon durci lesz.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nah, érik Sagannak a győzelem a Champs-Élysées-n.

Gaviria out, Groenewegen out, Greipel out.
Van még G betűs sprinter? 😁
Tegnap meg ugye Kittel és Cavendish lépte túl az időlimitet.
Mikey
Gagan, Gristoff, Gemare, Golbrelli és Gegenkolb is benn van még 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Nem fogom megérteni soha, miért akkor mennek a csapatok, miután 2 alibizős szakasz után kiosztották nekik a perceket.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Csak nehogy Bárcsak elég legyen ez az előny Kruiswijknak... pláne ha sikeresen szétszedik a Sky-os vonatot és a lejtőre nem marad sok ember... | nem látok nagy esélyt rá |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Nah, érik Sagannak a győzelem a Champs-Élysées-n.

Gaviria out, Groenewegen out, Greipel out.
Van még G betűs sprinter? 😁
Tegnap meg ugye Kittel és Cavendish lépte túl az időlimitet.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Azért a Skytól az már alázás, hogy Rowe megy elől fel a hegyen ma is.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Froome ma a Zoncolan/Finestre formáját fogja hozni. Meg lennék lepve, ha 40-50 mp-en belül tudna bárki is maradni hozzá képest.
Akit nagyon féltek ma, az Dumoulin.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Sztem a Skynak egyedül TD-től van tartanivalója, így az lesz a cél, hogy őt leszakítsák. A többieknek 2 perc körüli előny kéne az időfutamra, de még eddig a hegyekben is szarabbak voltak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A tegnapi nap a sky-nak es TD-nek fekudt, a tobbiek valoszinuleg egy veghajraban akartak idot adni es tamadni ma. Fro-nak nem a kedvence az A d Huez.

A sky menni fog amig tud, de erdekes onnantol lesz ( hacsak meg nem lep valaki ), amikor mar nem lesz segito ( es a peloton is befer majd egy kisebb nappaliba ). Ha tamad valaki akkor probalja mindenki kovetni, hacsak jatek lesz akkor most menni fog Fro es GT lesz aki csak ul rajtuk. Ha mennek Fro-val akkor GT lesz a legpihentebb.

Fro-nak kockaztatni kell, de nem mindenaron ma, ha nincs csapatutasitas amit szeretnek elhinni.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Thomas jó volt a Dauphine alatt is, de egyelőre számomra óriási meglepetés a szereplése.dawyd728
Fura, mert szerintem már régóta benne volt, és csak az volt a kérdés számomra hogy mikor engedik ki.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Valverde támadásánál se hittem a szememnek, mondjuk értelmetlen is volt, de Dumoulin aztán végképp érthetetlen. Mondjuk meg is csinálta a versenyt. Ha nem szökik szerintem a Sky se "támadott", volna és megjönnek együtt. Viszont így szépen széthajtotta magát. Gyakorlatilag 15km-en keresztül ment nyélen mindenféle szélárnyék nélkül. Mivel ez nem volt valami meredek hegy, a többiek azzal, h valaki mindig fogta előlünk a szelet rengeteg wattot tudtak spórolni. Thomas is, mikor utolérte TD-t, csak utazott mögötte a lankáson. Holnap a hollandnak simán kinéz így 1-2 perc Froome és Thomasszal szemben.
Ami a többieket illeti nem számítottam rá, h a meredeken képes lesz bárki szétkapni az esélyeseket. Az, h kapott 1 percet a Bardet, Quintana, Nibali, Roglic stb sor, az leginkább saját maguknak köszönhetik. Gyengébbek voltak mint Froome az látszott, de ha nem engedik lüktető tempót Froomenak vagy egyenesen nem ők lüktetik(pl Bardet és Quintana), akkor simán a kenyaival együtt érhettek volna be. Thomas jó volt a Dauphine alatt is, de egyelőre számomra óriási meglepetés a szereplése. Dumoulin és Froome benne volt, h jó lesz az elején, akár jobbak is, mint az ide formát hegyezők, de G őszintén mondom meglepett. Jó persze ez a három szakasz a holnapival együtt érdemes kezelni, és ki tudja ott Froome akár triplán adja vissza csapattársának a mait.

Amúgy többet kaptam na, mint amire számítottam. 😊
dawyd728
Valverde-t szerintem nem tartottak igazan tdf realis gyoztesenek a sky-nal ( sem ), de arra jo volt hogy nem "Rowe" tempoban mentek felfele. TD szerintem nem akart megszokni csak tolta neki lefele, a sky meg nem bontotta meg a sort emiatt. Vele volt a feher trikos es elkaptak Valverde-eket aki elol eppen elhalt Soler. Ilyen szempontbol a legrosszabbkor talaltak egymasra, mert jo esetben eros paros lehetett volna de V mar kesz volt pedig keveset ment egyedul. Ezutan TD mar ITT uzembe kapcsolt, de a senki foldjen talalta magat, de nem gondolom hogy sokat lett volna vorosben. Persze relativ vesztett "wattot", de van mibol. GT nem segitett neki, de miert tette volna.

Amugy ahogy a sky mesterfokon szamolja ki a vonatat es ez ront a verseny "minosegen", ugy a kihivok mesterfokon szamoljak ki hogy mennyi Watt-ot hasznaljanak el melyik szakaszon ami legalabb annyira ront a verseny "minosegen". Szoval remelem TD elohuz valamit a kalapbol es nem kap Bardet-Nibali-Nairo-Roglic tarsasagtol holnap.

A sky pontosan igy tamadott volna, kiveve ha a vonat felvitte volna oket. Ha nem akkor ez egy nyilvanvalo lehetoseg volt. Ha mennek GT-vel akkor mehettek volna sajat zsiron es felvaltva mentek volna mikor befogjak a masikat ( sok kor nem lett volna )

GT-t en harmadiknak vettem Porte utan ( akire irtam hogy jo esely van hogy nem megy vegig ), de eddig mindig volt neki egy rossz napja legalabb a 3 heteseken.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Valverde elinditotta sort legalabb meg akkor is ha senki nem aggodott miatta. A movistar 3 feju szornye elso lepes pipa, a tobbirol ne beszeljunk. Nieve-t sajnalom, talan ha nem kezd visszajonni Yates-ert akkor meg lett volna neki. A sky megette a tarsasagot, csak Fro ellen mentek es a fatol nem lattak az erdot abban a pillanatban buktak ahogy elengedtek GT-t. GT meg nem hozott le 3 hetest rossz nap nelkul, lassan mar belefer neki egy. Lesz itt verseny ha mas nem akkor a 2 sky-os kozott.

Azert a beidegzodes nagyur, mindenki valaki utan akart menni. A naplementeben a 2 sky-os de nem tudtak kiegyezni egy egyenlo uldozesben.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Csori Nieve
Vrij6
Nem is mond, már kezdtem járni az örömtáncom. Csóri Orica. A. Yates leszakad, Nieve triplázhatott volna. Erre 300-al a vége előtt... Ááá. A Giro "pofon" után úgy látszik nem akar a sors kegyelmezni. 😕
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Valverde támadásánál se hittem a szememnek, mondjuk értelmetlen is volt, de Dumoulin aztán végképp érthetetlen. Mondjuk meg is csinálta a versenyt. Ha nem szökik szerintem a Sky se "támadott", volna és megjönnek együtt. Viszont így szépen széthajtotta magát. Gyakorlatilag 15km-en keresztül ment nyélen mindenféle szélárnyék nélkül. Mivel ez nem volt valami meredek hegy, a többiek azzal, h valaki mindig fogta előlünk a szelet rengeteg wattot tudtak spórolni. Thomas is, mikor utolérte TD-t, csak utazott mögötte a lankáson. Holnap a hollandnak simán kinéz így 1-2 perc Froome és Thomasszal szemben.
Ami a többieket illeti nem számítottam rá, h a meredeken képes lesz bárki szétkapni az esélyeseket. Az, h kapott 1 percet a Bardet, Quintana, Nibali, Roglic stb sor, az leginkább saját maguknak köszönhetik. Gyengébbek voltak mint Froome az látszott, de ha nem engedik lüktető tempót Froomenak vagy egyenesen nem ők lüktetik(pl Bardet és Quintana), akkor simán a kenyaival együtt érhettek volna be. Thomas jó volt a Dauphine alatt is, de egyelőre számomra óriási meglepetés a szereplése. Dumoulin és Froome benne volt, h jó lesz az elején, akár jobbak is, mint az ide formát hegyezők, de G őszintén mondom meglepett. Jó persze ez a három szakasz a holnapival együtt érdemes kezelni, és ki tudja ott Froome akár triplán adja vissza csapattársának a mait.

Amúgy többet kaptam na, mint amire számítottam. 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Mi a véleményetek a Sky meglépi azt amit a Forma-1-ben a kerékcserével megoldanak? Vagy ha Thomas erős marad a végéig, hagyják nyerni.
gyurczi
Hagyják.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Mi a véleményetek a Sky meglépi azt amit a Forma-1-ben a kerékcserével megoldanak? Vagy ha Thomas erős marad a végéig, hagyják nyerni.
gyurczi
Hát ha jól emlékszem amikor legutóbb hasonló helyzet volt akkor Barrichello-t toltak , akkor Froom volt a szenvedő fél , lehet most is ő lesz az interjúk alapján .

több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Mi a véleményetek a Sky meglépi azt amit a Forma-1-ben a kerékcserével megoldanak? Vagy ha Thomas erős marad a végéig, hagyják nyerni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Én vagyok a hülye, hogy Dumoulint csak top10re, nem top3ra fogadtam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.