Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Azt akarod mondani, hogy a szerencsét is doppingolják a Skynál? 🤔
Mikey
a Sky-nál nem doppingolnak.
azok a módszerek, amiket használnak, csak pár év múlva kerülnek majd a tiltólistára.
slowmotion
Na ezaz. Ez a 10 évvel utána ki tudjuk mutatni, aztán jól elvesszük a győzelmeket módi meg már Armstrong esetében sem tetszett.

Azt akarod mondani, hogy a szerencsét is doppingolják a Skynál? 🤔
Mikey
Amennyiben hiszel a szerencsében, akkor igen. 😀 Vagy csak simán tiszta hót nyomnak, de azt elfedik dizájner rózsakölnivel.
kishaszi
Maradjunk annyiban, hogy a véletlenekben nem hiszek. 🙂
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azt akarod mondani, hogy a szerencsét is doppingolják a Skynál? 🤔
Mikey
Amennyiben hiszel a szerencsében, akkor igen. 😀 Vagy csak simán tiszta hót nyomnak, de azt elfedik dizájner rózsakölnivel.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Azt akarod mondani, hogy a szerencsét is doppingolják a Skynál? 🤔
Mikey
a Sky-nál nem doppingolnak.
azok a módszerek, amiket használnak, csak pár év múlva kerülnek majd a tiltólistára.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Azt akarod mondani, hogy a szerencsét is doppingolják a Skynál? 🤔
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem én, Orl,. de flzoli véleménye felé hajlok én is.
Nincsenek véletlenek. Az utóbbi években egyre szaporodott a "gyanús" ügy körülöttük, annak ellenére, hogy ők tiszták, őők már nem olyanok mint LA, nyilatkozat aláíratása - ez régen is volt, csak nem hivatalos passzusként.
Brailsford is sokkal borúsabb ábrázatú évek óta, meg kevesebbet is szerepel..

Meg az is fura volt, hogy náluk hirtelen mindenki k jó segítő lett, meg menő is, máshova elpályázva meg mi a helyzet, Nézzük csak akár Porteot. Egy merő "balszerencse" az ember azóta, hoyg eljött a Skytól nagy reményekkel.

Túl sok, túl sok a wtf a Sky körül,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nem tudom, értem én, hogy ... de inkább nekem ez annak hat, hogy még idő előtt menekülnek, nehogy a postal sorsára jussanak.
Fossá nyerik magukat, gazdasági okot nem nagyon lehetne felhozni....
kishaszi
Angol kezbol amerikaiba kerul es szarnak a bicajra, legalabbis az ittenire.

A Postal sorsara mar senki nem fog jutni. A mostani kerekesek egyik legnagyobb bicskanyitogato mondasa, hogy az ok eredmenyeik idoalloak. Ez egy ovon aluli utes a regieknek, akiknek nincs mintajuk megorizve. A szervezetukben nincs kevesebb drog csak most orvosi receptre van kirva nekik. A mostani es Hinault-ek mi kenyeren es vizen mentunk allitasa is nevetseges.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Én csak akkor fogok örülni, ha az a tehetség mag nem fog ezek után is egy csapatnál összpontosulni. Különben semmi örülnivaló nincs abban, ha egy szponzor elhagyja a sportot és mondjuk egy hasonlóan tőkeerős átveszi a helyét és csak annyi változik, h más mezben dominálják ugyanazok szét a szezont.
dawyd728
Tudom hogy feleslegesen irok, mert annyira maskeppen latjuk a dolgokat de hatha meglatjuk a masik erveleset.

Sokadjara, igen a sky elonyben van a penze miatt es ez sok mindenben latszik, de az altalaban leirt "okok" pont nem a penz miatt van. Nem, nincs naluk 10 elsoszamu kerekes. Talan Wout P sorolhato ide, Kwiat nem, Castro sem. 2 van ahol Thomas aki fantasztikus kerekes, de inkabb palyan es itt meg tehetseg ( volt ). Froome, Thomas, Bernal mind "ingyen" barmilyen kis csapatnak elerheto lett volna. A legnagyobb igazolas talan Landa, latjuk mit csinalt eddig. A segitok meg mashol kozel sem neznek ilyen jol ki. Cserebe profin epitettek fel a sztarjuk kore a csapatot. Sortuz ele mindenkit. Nieve, Landa,..stb mashol miert nem mutatja meg hogy elsoszamu. Igen a segitok a "posztjukon" erosek es jok es foleg jol vannak hasznalva es ki tudnak allitani 3 eros csapatot, de a 2 vezeto miatt hiaba. Iden Thomas es Froome is a TDF-t akarja a masik ketto valamilyen szinten le lesz szarva vagy aldozatok reven a sky szempontjabol.

Az ugyanazok ahogy fent emlitve volt mar azok nem ugyanazok csak kapitany reszerol es siman potoljak a kieso "elsoszamuakat" mert ovek az elmult evek legerosebbje. Persze jobb lenne ha kiegyenlitodne a dolog es szar csapatban tekert volna Froome, de ki hiszi el hogy ha nem a sky akkor egy masik penzesebb igazolja le es epitette volna kore a csapatot. De az elsoszamuak+szupersegitok nincsenek olyan sokan es a csapatok akik a 3 heteseket celozzak meg meg kevesebben es igy azon csapatokban surusodik ossze ezen versenyzok. A Bora-ban Majka egy pazarlas, "semmit" nem tudnak felmutatni vele es meg is mutatja hogy kb 0 ertelme van ilyen csapatokban elpazarolni a 3 hetes versenyzoket.

A legjobb az lenne ha lenne 3-4-5 egyforma eros pali kulonfele erossegekkel. Mar irtam, ha nem no fel Tom D.-hez valaki akkor ok fognak dominalni. Simon Y-ben nagyon bizok, mert magasan a legszimpatikusabb versenyzo a stilusa miatt.

Az idei Vuelta megmutatta, hogy kell egy ITT meno a pelotonba aki eselyes a vegso sikerre, gyalazatosan szar volt a verseny az utolso hegyig, onnan meg valtozatosan volt gyenge-jo-fantasztikus-erdektelen. A csapatok szervezettsege/ taktikaja nevetseges-szanalmas-gyenge. A vonatot kritizaljak evek ota es megse birtak kivitelezni, egyik csapat sem es nem a segitok erejevel volt a baj. Yates megverte a hasonloan eros Valverde-t aki klasszisokkal jobb csapatban tekert. Osszesegeben sporolas verseny volt es sorjaban leszakadtak az eselyesek. A Nairo-Valverde Astana munkaja elegtelen talan kettes ala, joindulattal.

Sajnalom, hogy a sky nem 3 eve hagyta abba, mert Froome akkor elverte volna oket igy is ugy is, de 2 ev mulva ez mar a sky-al is ketseges erosen, mar iden is. Igy lesznek akik a penznek fogjak betudni. Persze neki mindegy lesz.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Nem tudom, értem én, hogy ... de inkább nekem ez annak hat, hogy még idő előtt menekülnek, nehogy a postal sorsára jussanak.
Fossá nyerik magukat, gazdasági okot nem nagyon lehetne felhozni....
kishaszi
Lehet csak tudják hogy a csúcson kell abbahagyni a szponzorációt is.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom, értem én, hogy ... de inkább nekem ez annak hat, hogy még idő előtt menekülnek, nehogy a postal sorsára jussanak.
Fossá nyerik magukat, gazdasági okot nem nagyon lehetne felhozni....
kishaszi
Tulajváltások voltak a Sky körül, ilyenkor mindig jön egy felülvizsgálat a kiadások körül. De persze a brit olimpia hatása elévült már, így a dopping árnyékában inkább bedobják a törülközőt

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem tudom, értem én, hogy ... de inkább nekem ez annak hat, hogy még idő előtt menekülnek, nehogy a postal sorsára jussanak.
Fossá nyerik magukat, gazdasági okot nem nagyon lehetne felhozni....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szomorú abból a szempontból, hogy messze a legprofibban működő csapat húzza le a rolót jó eséllyel. Arrogáns és utálatos egy csapat volt, de nélkülük a csapatok még mindig a AG2R féle kőkorszaki szinten lennének, ezt nem lehet elvitatni tőlük.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Én csak akkor fogok örülni, ha az a tehetség mag nem fog ezek után is egy csapatnál összpontosulni. Különben semmi örülnivaló nincs abban, ha egy szponzor elhagyja a sportot és mondjuk egy hasonlóan tőkeerős átveszi a helyét és csak annyi változik, h más mezben dominálják ugyanazok szét a szezont.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Mindenki örülhet.
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
A Sky 2020-tol befejezi a szponzori tevekenyseget. Brutalis... Bernal most irt ala 5 evre. Derult egbol villamcsapas kb. Nagyon sajnalom. Rossz ezt latni, BMC-nek is vege Quick-Step is ugy kunyeralja ossze valahogy az eves budzset.
Amig az uci nem gondolkodik es osztja szet a jogdijakat, addig ez lesz a tendencia. Csak nehogy akkor ebredjenek, amikor mar tul keso ennek a sportnak...
Remelem csak en gondolom ezt tul...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
,

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
 index.hu/sport/bringa/2018/11/02/peak_barnabas_kerekparos_interju_world_tour_quick_step_ideiglenes_statusz/

Sok újdonság nincs benne, inkább csak közel hozzák az átlag nézőhöz.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Így néz ki egy igazi prezentáció, nem úgy, ahogy a TDF csinálja, h 1-2 szakaszt bemutat, majd 1 hónappal a rajt előtt a teljest.  youtu.be/4KnfmkIXmv8

Mellesleg nem tetszik igazán az útvonal. 3 TT ok. 58 km összesen. Ebből kettő erősen hegyi TT. Viszont szépen egyenletesen beosztva a 3 hétre. Ha jól számoltam összesen 6 komolyabb hegyi szakasz és völgy befutók közül is 5an csak 1 van. Amivel nincs baj, de mind a 6, a második felében a Gironak. Ezt én nem szeretem. Az idei is attól volt izgalmas, h az első héten is lehetett különbséget adni, és teljesen változó volt ettől, h kinek melyik hétre jött ki a csúcsforma. Így, h kb 12-13. szakasztól lesz a lényeg, kb mindenkinek egy időszakra fog esni a csúcsforma és kevesebb ingadozás várható. Plusz 1, talán 2 olyan szakasz lesz, ahol rövid meredekkel zárul a szakasz. Kicsit a közepes erősségű szakaszok hiányoznak. Első ránézésre 9-10 sprint szakasz lesz. Mmint Sagan képességű sprinter számára. A Kittelek számára csak kb 6, habár Giro szintrajzait óvatosan kell kezelni, mert a teljesen vízszintes befutók is tartogat szoktak 2-3%-os emelkedést.
Összességében még mindig jobbnak tűnik, mint a TDF, de nem sokkal, amiért kár. Remélem a Vuelta kitesz jövőre magáért.
dawyd728
Jol csinaltak, mert ide szeretnek csabitani Tom-kat, de azert Girosan. Ha ez lenne az ev esemenye biztosan nem irnanak ki ilyet. Lattuk a tavalyi Vueltan, hogy a teljesen egykaptafabol allo GC allomany kinyirja a versenyt osszesegeben, meg a hegyeken is inkabb a lassan de biztosan lemorzsoljuk az ellent volt a fo taktika. Yates meglepo apro tamadasa milyen hisztit okozott egy hetre. A vuelta egy nagy csalodas volt foleg ugy hogy nem volt ott a "sotet ero" es most masra kellett fogni az unalmat.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Így néz ki egy igazi prezentáció, nem úgy, ahogy a TDF csinálja, h 1-2 szakaszt bemutat, majd 1 hónappal a rajt előtt a teljest.

Mellesleg nem tetszik igazán az útvonal. 3 TT ok. 58 km összesen. Ebből kettő erősen hegyi TT. Viszont szépen egyenletesen beosztva a 3 hétre. Ha jól számoltam összesen 6 komolyabb hegyi szakasz és völgy befutók közül is 5an csak 1 van. Amivel nincs baj, de mind a 6, a második felében a Gironak. Ezt én nem szeretem. Az idei is attól volt izgalmas, h az első héten is lehetett különbséget adni, és teljesen változó volt ettől, h kinek melyik hétre jött ki a csúcsforma. Így, h kb 12-13. szakasztól lesz a lényeg, kb mindenkinek egy időszakra fog esni a csúcsforma és kevesebb ingadozás várható. Plusz 1, talán 2 olyan szakasz lesz, ahol rövid meredekkel zárul a szakasz. Kicsit a közepes erősségű szakaszok hiányoznak. Első ránézésre 9-10 sprint szakasz lesz. Mmint Sagan képességű sprinter számára. A Kittelek számára csak kb 6, habár Giro szintrajzait óvatosan kell kezelni, mert a teljesen vízszintes befutók is tartogat szoktak 2-3%-os emelkedést.
Összességében még mindig jobbnak tűnik, mint a TDF, de nem sokkal, amiért kár. Remélem a Vuelta kitesz jövőre magáért.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Legalább van 5 hegyi befutó, amiben nincsen Mur de Bretagne, meg Mende, ahol a két hegy nincs összesen 4 kilométer.
Azt nem tudom, hogy ezzel a 35 kilométeres heggyel mire gondolnak az Alpokban, az első 30 kilométere vonatozás lesz.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
A jovo evi tour utvonalrol velemenyek? Elso blikkre jobbnak tunik mint az idei.
eaglesmcnabb
Nekem nem tetszik. Az első tizenvalahány szakaszból lesz kettő érdekes. Sok még így is a völgy befutó. Az ilyen 4-500 m szintkülönbségű meredek hegyi befutók sincsenek. Jobb mint az idei, de nem sokkal.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ki akarjak tiltani a wattmérőt.
Nagyon helyes.
Janek
A radiot is ki kellene, sot.
new orl
A wattmérő leginkább edzéskor használ. A rádió sokkal többet tud ártani a versenyzésnek.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ki akarjak tiltani a wattmérőt.
Nagyon helyes.
Janek
A radiot is ki kellene, sot.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A jovo evi tour utvonalrol velemenyek? Elso blikkre jobbnak tunik mint az idei.
eaglesmcnabb
Nagyon nem akarjak a Froome-Geraint-Dumoulin gyozelmet. Legalabbis hatranybol inditjak oket. Nairo-nak, Lopez-nek van kiirva. Viszont Froome minimum ott lesz igy nem lesz olyan mint a Vuelta, hogy senki nem akar menni. Ettol fuggetlenul Tom-ek harca egymas ellen es a hegyimanok ellen is erdekes lesz, nem is tartom valoszinutlennek hogy szovetsegre lepnek idonkent.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ki akarjak tiltani a wattmérőt.
Nagyon helyes.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
A jovo evi tour utvonalrol velemenyek? Elso blikkre jobbnak tunik mint az idei.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!