Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ki szerint lesz sok idofutam kilometer?
no
Minden egyes csapatidőfutam kilóméter túl sok és felesleges.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na a Jumbo élből megszívta, mintha a Vueltán állandóan dolgozna egy random fail generátor az esélyesek között...

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Kivancsi leszek a jovo evi TDF kiirasara. Az idei hegyes, magaslati levegon bejott a varakozasnak es megnyerte a bomba formaban levo "Quintana". A baj hogy a sky-ban teker es ezert jovore nem lesznek sokat +2000 meter felett.

Ki szerint lesz sok idofutam kilometer? Ugyan cseberbol vederbe, de ha Jumbo-s kerekes nyerne megha a mutatott kep ugyanaz lenne akkor az emberek tobbsege elegedett lenne | ( legalabbis az elso evben ) | es a harc jo lenne a 2 csapat kozott. Vagy mennek az elkezdett uton tovabb, ellene a ......
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Groenewegennel mi lesz így?
Teljesen felesleges. Van Aert és Teunissen együtt se olyan biztos, h belefér egy összetettet üldöző sor számára.
dawyd728
A fo kerdes a szponzoroknak mi a fontos.
Semmikeppen nem feleslegesek. Rovid tavon nincs is kerdes.
Az egynaposokon kihozzak a maximumot veluk. Holland szponzor, biztos fontos nekik.
A GT-kon meg Aert-ot el tudom kepzelni, mert jo a TT, beillesztheto a vonatba es a semmitmondo szakaszokon el is lehet engedni a szakaszert, ha van utana par nap kipihenni. A sprinter egy mas kerdes, mert segitoje ( energia ra ) nem lenne normalis esetben, ahogy az Orica se vitte C.Ewan-t. De van egy dolog amit be lehet szamolni a kepletbe. A sky tuti nem fog vinni sprintert/ egynapos virgoncot es telibe keszulnek a vonatra es igy a tobbieknek koztuk a Jumbo-nak nem kellene 8 ember oda es eleg lehet 5, mert hasonlo a cel es a munka. De kockazatos vallalkozas, mert igy nem maguktol fuggnek teljesen: 1; jobb ha en adom a tempot ami nekem a legjobb 2; a sky feladhatja a vonatot mert nincs GC embere ( 18'Vuelta, 19'Giro ) vagy mint iden a TDF-on gyengek voltak hozza.

Ha lejar a szerzodese es a csapatnak a GC a legfontosabb a GT-ken akkor Groenewegen eldonti igy akar-e maradni vagy ha a TDF-on akar villogni akkor elmegy.
Amugy a sprintereknek is szukul a lehetoseg, mert a 8 fore csokkentett mezonyben az o segitoik tuntek el es kevesebb a vonat. Azoke a vilag akiknek kisebb segitseg kell. Cserebe a zoldert meg hitvanyabb lesz a felhozatal altalanossagban az egyre kevesebb esellyel lesz dominans sprinter
no
Én egyébként azt hittem korábban, mikor csak pletyka volt TD távozása, h Dumoulin-Groenewegen csere lesz és a Sunweb meg rámegy teljesen a sprintekre és egynapos versenyekre. Plusz ugye a Sunweb félig holland csapat.
dawyd728
TD tavozasa volt biztos, Groenewegen viszont egy ertelmes spekulacio volt csupan. De oszinten a Jumbo minek adta volna oda. Ez Tom harca volt es a Jumbo csak kihasznalta a lehetoseget. Majd ha lejar a szerzodese akkor kiderul ki mit tud ajanlani Groenewegen-nek. Ettol most a Sunweb kb a Bora szerepebe kenyszerul es a jovo evi piacon kiderul mi lesz a celjuk a kesobbiekben.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
hoppácska magyar szakaszgyőzelem!!!
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Groenewegennel mi lesz így?
Teljesen felesleges. Van Aert és Teunissen együtt se olyan biztos, h belefér egy összetettet üldöző sor számára.
dawyd728
A fo kerdes a szponzoroknak mi a fontos.
Semmikeppen nem feleslegesek. Rovid tavon nincs is kerdes.
Az egynaposokon kihozzak a maximumot veluk. Holland szponzor, biztos fontos nekik.
A GT-kon meg Aert-ot el tudom kepzelni, mert jo a TT, beillesztheto a vonatba es a semmitmondo szakaszokon el is lehet engedni a szakaszert, ha van utana par nap kipihenni. A sprinter egy mas kerdes, mert segitoje ( energia ra ) nem lenne normalis esetben, ahogy az Orica se vitte C.Ewan-t. De van egy dolog amit be lehet szamolni a kepletbe. A sky tuti nem fog vinni sprintert/ egynapos virgoncot es telibe keszulnek a vonatra es igy a tobbieknek koztuk a Jumbo-nak nem kellene 8 ember oda es eleg lehet 5, mert hasonlo a cel es a munka. De kockazatos vallalkozas, mert igy nem maguktol fuggnek teljesen: 1; jobb ha en adom a tempot ami nekem a legjobb 2; a sky feladhatja a vonatot mert nincs GC embere ( 18'Vuelta, 19'Giro ) vagy mint iden a TDF-on gyengek voltak hozza.

Ha lejar a szerzodese es a csapatnak a GC a legfontosabb a GT-ken akkor Groenewegen eldonti igy akar-e maradni vagy ha a TDF-on akar villogni akkor elmegy.
Amugy a sprintereknek is szukul a lehetoseg, mert a 8 fore csokkentett mezonyben az o segitoik tuntek el es kevesebb a vonat. Azoke a vilag akiknek kisebb segitseg kell. Cserebe a zoldert meg hitvanyabb lesz a felhozatal altalanossagban az egyre kevesebb esellyel lesz dominans sprinter
no
Én egyébként azt hittem korábban, mikor csak pletyka volt TD távozása, h Dumoulin-Groenewegen csere lesz és a Sunweb meg rámegy teljesen a sprintekre és egynapos versenyekre. Plusz ugye a Sunweb félig holland csapat.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Groenewegennel mi lesz így?
Teljesen felesleges. Van Aert és Teunissen együtt se olyan biztos, h belefér egy összetettet üldöző sor számára.
dawyd728
A fo kerdes a szponzoroknak mi a fontos.
Semmikeppen nem feleslegesek. Rovid tavon nincs is kerdes.
Az egynaposokon kihozzak a maximumot veluk. Holland szponzor, biztos fontos nekik.
A GT-kon meg Aert-ot el tudom kepzelni, mert jo a TT, beillesztheto a vonatba es a semmitmondo szakaszokon el is lehet engedni a szakaszert, ha van utana par nap kipihenni. A sprinter egy mas kerdes, mert segitoje ( energia ra ) nem lenne normalis esetben, ahogy az Orica se vitte C.Ewan-t. De van egy dolog amit be lehet szamolni a kepletbe. A sky tuti nem fog vinni sprintert/ egynapos virgoncot es telibe keszulnek a vonatra es igy a tobbieknek koztuk a Jumbo-nak nem kellene 8 ember oda es eleg lehet 5, mert hasonlo a cel es a munka. De kockazatos vallalkozas, mert igy nem maguktol fuggnek teljesen: 1; jobb ha en adom a tempot ami nekem a legjobb 2; a sky feladhatja a vonatot mert nincs GC embere ( 18'Vuelta, 19'Giro ) vagy mint iden a TDF-on gyengek voltak hozza.

Ha lejar a szerzodese es a csapatnak a GC a legfontosabb a GT-ken akkor Groenewegen eldonti igy akar-e maradni vagy ha a TDF-on akar villogni akkor elmegy.
Amugy a sprintereknek is szukul a lehetoseg, mert a 8 fore csokkentett mezonyben az o segitoik tuntek el es kevesebb a vonat. Azoke a vilag akiknek kisebb segitseg kell. Cserebe a zoldert meg hitvanyabb lesz a felhozatal altalanossagban az egyre kevesebb esellyel lesz dominans sprinter
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Groenewegennel mi lesz így?
Teljesen felesleges. Van Aert és Teunissen együtt se olyan biztos, h belefér egy összetettet üldöző sor számára.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
HelloKitti. 😕

Marcel visszavonult. Nekem személyes kedvencem. Úgy gondoltam ő lehet a legjobb sprinter, de ez a mai mezőny termeli rendesen a trónkövetelőket. Ma már egy Cav féle cangás nem igen fog előfordulni szerintem.


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Carapaz bukott, kérdéses az indulása a Vueltán

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
A Jumbo szepen felepitett egy brutal GC eselyes sort Kruijswijk-Roglic-Tom, remek szuper segitok (akikbol akar GC eselyesek is lehetnek kesobb) De Plus, Bennett, Gesink es a sky vonalat masolva a TMartin huzas zsenialis volt semmiert szinte. A taktika hasonlo lesz TT-ken elony majd egyenletes eros tempo menese a vonattal es most a 2 egyforma eros kapitany fele fenyegetettseget is tudjak produkalni. Nekunk jo esellyel meg kell baratkoznunk hogy a TT menok eldontik a hegyekben ki nyerjen, mert esetlegesen a jumbo-sky szovetseg a tempomenesben emberprobalo lenne foleg ha csak a sky ellen remegett a lab. Roglic-Thomas-Tom es remelhetoleg Froome eldonti egymas kozt. De nem ezt szeretnem/varom bar ebbol a forgatokonyvbol Froome jonne ki a legjobban ( szerintem ). Astana/Orica/Movistar-nak fel kell kotni a gatyajat es mindenkinek hiba nelkul dolgoznia es a hegyeken a legerosebbnek be is kell bizonyitaniuk es menni kell, a vonat akkor nem lesz akadaly.

Ha papiron nezem a dolgot a sky megint elorebb all egy kicsit, mert a kettos fenyegetettseguk el van tolva, egy hegyimakit beleraktak a kepletbe foleg ha jon Carapaz.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Tom elmegy a Sunweb-tol....
no
Azért annyira nem lepodhettél meg. 😊
Toca
Egyertelmuen pletykanal tobbrol volt szo. Megertem, mert jobb csapatba kerult es tobbet keres. Itt nem lesz egyeduli kapitany es Roglic nagyon hasonlo karakter igy vagy egyutt mennek vagy donteni kell koztuk ki kapja a nekik kedvezo versenyt. Az egyutt lenne ertelmes a csapat szempontjabol, de meglatjuk hogy lesz-e kedve segitove valni ha ugy alakul. Az aktualis forma mindig donto, de keretileg felveszik a versenyt a sky-al a TDF-on. Az hogy a taktika teljesen ugyanaz lesz meg nem fog meglepni senkit.

Viszont a szerzodese elo volt meg jovore is. A Sunweb nem fog talalni megfelelo potlast mert nem voltak a piacon. A GC nagyon legyengult mert kiforratlan/kiprobalatlan fiatalokbol allnak es Wilco aki jo de nem a szerencses flotasok koze tartozik ( irhatnam ugyis, hogy ritkan megy vegig 3 heten at hiba nelkul ). Wout Poel szerzodese lejar a sky-nal, penz szabadult fel ra de nalam nem alkalmas ra, de a kozvelemeny szerint igen. De lehet Bora-ba mennek at es Matthews-MDVP egyutt elveri Sagan-t a zoldert ( de minimum olre meno versenyt produkalnanak erte ) es Wilco megy a GC-ert es egy jo eros egynapos brigaddal vagnak neki a tavasznak.

Gyakorlatilag Dumoulin azt mondta hogy nem erdekel a papirom, mert van egy jobb ajanlatom minden szempontbol es a csapat nem tud mit tenni. Ha ugyanez tortenne a sky kedveert akkor megnezhetned a forumokat. En orulok mert legalabb ket bitang csapat lesz es en bizok a Movistar-ban, mert kell az ellentetes polus a jo versenyhez.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Tom elmegy a Sunweb-tol....
no
Azért annyira nem lepodhettél meg. 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Tom elmegy a Sunweb-tol....
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 index.hu/sport/bringa/2019/08/17/kerekpar_halal_olasz_gimondi_tour_giro_vuelta/amp
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Bennett nagyon él.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Ha mar olyan sok szo volt a zold trikorol, a hirek amik meg nem kristalyosodtak ki de akar lehet igy is es akkor jovore/utana akar meg is izzadhat erte Sagan.
A Sunweb es Poel szponzora egy kezbe kerult. A Sunweb magaban, ha Tom Dumoulin elmegy akkor lehet hogy ugy indulnak mint a Bora iden, hogy Matthews mehet a zoldert a fel csapattal mig Keldermann mehet a GC-ert a masik felevel. Poel lehet jon Matthews melle es akkor Sagan kotheti a gatyajat, ha osszedolgoznak onfelaldozoan akkor eselytelen lesz a szlovak. Mellesleg a Bora lehet tobb embert ad Buchmann-nak.
A Sunweb raadasul nagyon erositi az egynapos csapatat.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Yorkshire eloben. Fantasztikus helyek-latnivalok es a hangulat elkepeszto. Bar a nem eleg nivosakhoz tartozik.

Dauphine altalaban a TDF-rol veszi a szakaszokat igy ez a "legnivosabb" koztuk felhozatal szempontjabol es mivel a fontossaga a legjelentosebb, ezert ez. (Egy kicsit ez kivetelevel ) mindegyik tobbnapos verseny csak felkeszulesi verseny a GT GC menoknek es ez latszik is.

A tojas-csirke esete a Binck Bank. GT GC versenyt ide nem lehet rakni ahogy lent ki lett fejtve es remek feltoltes tartalommal. Azert a mondat magaban erdekes az "egynapos versenyzok egyhetese".
no
Dauphine nekem pont ezért furcsa. Oda nem a versenyért önmagában mennek. Pedig tényleg jó mezőny van, meg minden, de olyan edzés hangulata van számomra. Nem tudom jobban megfogalmazni. Ha már francia egyhetes, akkor Paris-Nice.
dawyd728
Hat igen ezt irom en is. 😊
A resztvevok miatt a Dauphine a legjobb, mert a legjobb felkeszules a TDF-re. De szinte az osszes tobbnapos tour felkeszules valahova es nem a verseny miatt mennek ettol meg jo lehet a verseny barhol. A rendszer ilyen hogy kotelezo ott lenniuk, de a 3/4 nem erdekli a csapatokat vagy felkeszulesnek tekintik. Persze a maximumot akarjak elerni csak nem feltetlenul a legjobbakkal. De legalabb jonnek a fiatalok folyamatosan es ok harapnak, ehesek.
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Yorkshire eloben. Fantasztikus helyek-latnivalok es a hangulat elkepeszto. Bar a nem eleg nivosakhoz tartozik.

Dauphine altalaban a TDF-rol veszi a szakaszokat igy ez a "legnivosabb" koztuk felhozatal szempontjabol es mivel a fontossaga a legjelentosebb, ezert ez. (Egy kicsit ez kivetelevel ) mindegyik tobbnapos verseny csak felkeszulesi verseny a GT GC menoknek es ez latszik is.

A tojas-csirke esete a Binck Bank. GT GC versenyt ide nem lehet rakni ahogy lent ki lett fejtve es remek feltoltes tartalommal. Azert a mondat magaban erdekes az "egynapos versenyzok egyhetese".
no
Dauphine nekem pont ezért furcsa. Oda nem a versenyért önmagában mennek. Pedig tényleg jó mezőny van, meg minden, de olyan edzés hangulata van számomra. Nem tudom jobban megfogalmazni. Ha már francia egyhetes, akkor Paris-Nice.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Yorkshire eloben. Fantasztikus helyek-latnivalok es a hangulat elkepeszto. Bar a nem eleg nivosakhoz tartozik.

Dauphine altalaban a TDF-rol veszi a szakaszokat igy ez a "legnivosabb" koztuk felhozatal szempontjabol es mivel a fontossaga a legjelentosebb, ezert ez. (Egy kicsit ez kivetelevel ) mindegyik tobbnapos verseny csak felkeszulesi verseny a GT GC menoknek es ez latszik is.

A tojas-csirke esete a Binck Bank. GT GC versenyt ide nem lehet rakni ahogy lent ki lett fejtve es remek feltoltes tartalommal. Azert a mondat magaban erdekes az "egynapos versenyzok egyhetese".
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Nem tudom előjött-e már korábban, kinek melyik 1 hetes (min 5 szakasz) a kedvence?

Én nagyon húzok a Eneco Binck Bank felé. Valahogy a többi nem hoz lázba, durván nem. Amíg volt coloradoi kör, azt érthető okok miatt imádtam. A benelux kör, ha lehet így hívni, azért vonzó, mert kb ez az egyetlen olyan klasszik egyhetes, ami az egynapos versenyzők egyhetese. A többi sokkal inkább GT GC esélyesek terepe, vagy a maradék pedig nem elég nívós.Teljesen más dinamikája ennek az 1hetesnek. Pont jó időben is van. Messze a tavaszi egynapos őrület után, de még éppen az őszi előtt. Vuelta célközönség számára totál ellentétes, ugye oda vb esélyesek is ritkán mennek. A TDF indulók is ki tudják magukat pihenni erre a hétre.

Ha fejből nem megy, itt egy World Tour többnapos verseny lista:
 www.procyclingstats.com/races.php?year=2019&circuit=1&class=2.UWT&filter=Filter
Itt pedig a maradék európai 2.HC kategóriába tartozó versenyek:
 www.procyclingstats.com/races.php?year=2019&circuit=13&class=2.HC&filter=Filter
Persze van ezen kívül utahi kör és hasonlók, de tarsuk meg a komolyságot. 😊
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Landa olajos lett...
Hát nem értem a Movistart-t kire akarnak építeni ezek után.
flzoli
Nibali ment, Landa a helyere es Mas az o kiszemeltjuk. Ugye nem lehetett hivatalos, de egy eve szulettek ezek a megallapodasok.

Movistar-nak nagyobb baja van annal ki vezeti oket, de igy konnyebben is fog megoldodni az egyik fo bajuk.
no
Mire gondolsz mint nagyobb baj? Dobbantani készül a szponzor, ezért megy el szinte mindenki?

Én ezt szoktam követni a transzferek szempontjából:
 www.cyclingfever.com/transfers.html?xs=3

Ez alapján eddig 2 fiatalt igazoltak, ez nem sejtet éppen pénzbőséget....
flzoli
Nem megy a szponzor es nem megy el mindenki. Valverde marad es biztos hogy o fontos nekik ahogy mindenkinek az lenne, hiaba oreg. A GT-re 2 vezetojuk volt es rengeteg jo fiatalt talalnak. Landa mar tavaly megegyezett a BMerida-val mikor Nibali eloadta az igenyeit. Es ok meg Mas-t szeretnek nagyon. Nairo a masik tavozo aki inkabb problema itt mint aldas, de pont a szponzor miatt fontos o, mert a Del-Amerika Movistar az egyik fo befizeto. Ettol meg kiall mar a szenaja nagyon. Carapaz aki faj, de naluk ez "normalis" es oda tudnak adni neki valamelyik penzet, o akarna is maradni es lehet fog is ( bar mar megegyeztek volna ).

Ezek rosszul tartott titkok, nem szabalyos de ez mar ilyen itt. Pletykanal sokkal tobb, de kell is csinalniuk. Figyeld meg mi megy Tom Dumoulin-al, a Sunweb nem volt benne a keringoben mert ok megvoltak, de ha Tom belekenyszeriti oket az elengedesebe akkor ok nem is fognak talalni senkit. A sunweb nem lepett meg fel a Jumbo ellen meg ugy sem hogy ok nem a szerzodes lejarasa idopontjara egyezkednek hanem 2 evvel korabbra.

A lenyeg a movistar tudott a jelentkezo helyzetrol idoben. Fugslang felmerult naluk de meglepo lenne ( nekem ) bar nem a csapat reszerol. A problema meg ahogy versenyeznek, nem az hogy ki a vezer. Igy egy megoldodik, hogy nem lesz "3 ember 6 part" a csapatban. Ettol fuggetlenul Landa nem az aki megbizhatoan jol teljesit, gyakorlatilag a verseny felere kulonbozo indokok miatt kiesik a versenybol, utana hiaba teker latvanyosan. Lehet ki fog jonni neki is mint Thomas-nak, rola se gondoltak hogy TDF 1,2 ket egymas koveto evben. Landa-ban is benne van de sok olyan pacak van akiben benne is marad. Nairo-rol en nem is irok. Mas a Vuelta-s formajaval sokkal jobb, fiatalabb es nem veszit a csapat a cserevel, de ha igy versenyeznek vele is akkor mindegy. Soler kapja meg az eselyet, megerdemli.
no
Hát én egyikükben sem igazán látom, hogy Contador, Valverde vagy legalább egy J. Rodríguez szintű tehetség lenne. Nyilván abban jók, hogy bazi sok fiatalt fedeznek fel és építenek addig, ameddig az Ineos meg a többiek elviszik őket... Valahogy sosem láttam én sem azt, hogy a hidegvérű profizmus benne lenne ebben a csapatban, hiába voltak sokszor magasan a legerősebb sorral jelen valahol. Ez nyilván retardált csapatvezetés függvénye, vagy csak egyszerűen sosem rendelkeztek olyan extra klasszissal aki be tudta volna vinni a végén a gyilkos ütést.

Valverde Sándor bazi nagy király, nyugdíjasként is tekerni fog és nyerni ez egyértelmű 😊

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Landa olajos lett...
Hát nem értem a Movistart-t kire akarnak építeni ezek után.
flzoli
Nibali ment, Landa a helyere es Mas az o kiszemeltjuk. Ugye nem lehetett hivatalos, de egy eve szulettek ezek a megallapodasok.

Movistar-nak nagyobb baja van annal ki vezeti oket, de igy konnyebben is fog megoldodni az egyik fo bajuk.
no
Mire gondolsz mint nagyobb baj? Dobbantani készül a szponzor, ezért megy el szinte mindenki?

Én ezt szoktam követni a transzferek szempontjából:
 www.cyclingfever.com/transfers.html?xs=3

Ez alapján eddig 2 fiatalt igazoltak, ez nem sejtet éppen pénzbőséget....
flzoli
Nem megy a szponzor es nem megy el mindenki. Valverde marad es biztos hogy o fontos nekik ahogy mindenkinek az lenne, hiaba oreg. A GT-re 2 vezetojuk volt es rengeteg jo fiatalt talalnak. Landa mar tavaly megegyezett a BMerida-val mikor Nibali eloadta az igenyeit. Es ok meg Mas-t szeretnek nagyon. Nairo a masik tavozo aki inkabb problema itt mint aldas, de pont a szponzor miatt fontos o, mert a Del-Amerika Movistar az egyik fo befizeto. Ettol meg kiall mar a szenaja nagyon. Carapaz aki faj, de naluk ez "normalis" es oda tudnak adni neki valamelyik penzet, o akarna is maradni es lehet fog is ( bar mar megegyeztek volna ).

Ezek rosszul tartott titkok, nem szabalyos de ez mar ilyen itt. Pletykanal sokkal tobb, de kell is csinalniuk. Figyeld meg mi megy Tom Dumoulin-al, a Sunweb nem volt benne a keringoben mert ok megvoltak, de ha Tom belekenyszeriti oket az elengedesebe akkor ok nem is fognak talalni senkit. A sunweb nem lepett meg fel a Jumbo ellen meg ugy sem hogy ok nem a szerzodes lejarasa idopontjara egyezkednek hanem 2 evvel korabbra.

A lenyeg a movistar tudott a jelentkezo helyzetrol idoben. Fugslang felmerult naluk de meglepo lenne ( nekem ) bar nem a csapat reszerol. A problema meg ahogy versenyeznek, nem az hogy ki a vezer. Igy egy megoldodik, hogy nem lesz "3 ember 6 part" a csapatban. Ettol fuggetlenul Landa nem az aki megbizhatoan jol teljesit, gyakorlatilag a verseny felere kulonbozo indokok miatt kiesik a versenybol, utana hiaba teker latvanyosan. Lehet ki fog jonni neki is mint Thomas-nak, rola se gondoltak hogy TDF 1,2 ket egymas koveto evben. Landa-ban is benne van de sok olyan pacak van akiben benne is marad. Nairo-rol en nem is irok. Mas a Vuelta-s formajaval sokkal jobb, fiatalabb es nem veszit a csapat a cserevel, de ha igy versenyeznek vele is akkor mindegy. Soler kapja meg az eselyet, megerdemli.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Landa olajos lett...
Hát nem értem a Movistart-t kire akarnak építeni ezek után.
flzoli
Nibali ment, Landa a helyere es Mas az o kiszemeltjuk. Ugye nem lehetett hivatalos, de egy eve szulettek ezek a megallapodasok.

Movistar-nak nagyobb baja van annal ki vezeti oket, de igy konnyebben is fog megoldodni az egyik fo bajuk.
no
Mire gondolsz mint nagyobb baj? Dobbantani készül a szponzor, ezért megy el szinte mindenki?

Én ezt szoktam követni a transzferek szempontjából:
 www.cyclingfever.com/transfers.html?xs=3

Ez alapján eddig 2 fiatalt igazoltak, ez nem sejtet éppen pénzbőséget....

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Landa olajos lett...
Hát nem értem a Movistart-t kire akarnak építeni ezek után.
flzoli
Nibali ment, Landa a helyere es Mas az o kiszemeltjuk. Ugye nem lehetett hivatalos, de egy eve szulettek ezek a megallapodasok.

Movistar-nak nagyobb baja van annal ki vezeti oket, de igy konnyebben is fog megoldodni az egyik fo bajuk.