Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 542 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kíváncsi vagyok a mai szakaszra, durva ez így az elején. A Jumbo például egyből elszállhat ha Kruijwijk ma is gyenge lesz
FLZOLI
És az Astana is teljesen ha Fuglsang is elszáll, 3 nap alatt 3 esélyes ember esne ki.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kíváncsi vagyok a mai szakaszra, durva ez így az elején. A Jumbo például egyből elszállhat ha Kruijwijk ma is gyenge lesz

több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 870
Alaphilippe számomra hihetetlen viccemberré vált itt a Liege-Bastogne-Liege-en
Roglic viszont ezt nagyon megérdemelte 😊
Heisman Trophy
Igen, kicsit talán fejébe szállt a dicsőség a VB címmel, ez jót tesz neki szerintem, hogy kicsit visszatérjen a földre. Én nagyon kedvelem, de ez az ő szintjén is unfair volt.
viszont kedveli Taylor Phinney Instant karma tweetjét. tudja, hogy hülye volt


több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Alaphilippe számomra hihetetlen viccemberré vált itt a Liege-Bastogne-Liege-en
Roglic viszont ezt nagyon megérdemelte 😊
Heisman Trophy
vissza is sorolták a sprintje miatt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
bello23 Indianapolis Colts 13
 twitter.com/laflammerouge16/status/1312775118964350978
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 542 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Alaphilippe számomra hihetetlen viccemberré vált itt a Liege-Bastogne-Liege-en
Roglic viszont ezt nagyon megérdemelte 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 604
 telex.hu/sport/2020/10/01/valter-attila-interju-giro-ditalia-ujra-magyar-kerekparos
empty taxi
Nagyon kivancsi leszek, tenyleg egy csapat akik csak magukert jottek es semmifele kotelezettseg nelkul tolhatjak. Csak ok kineztek maguknak 10-15 szakaszt es azert tobb ilyen csapat van. Meglatjuk mi lesz belole.

Ora itt azt mondta valaki hogy a GC a terepe, jobban jarna ha arra koncentralna mint egy szakaszra
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Vlasov nagy tipp volt, illetve jo huzas volt fantasyben xd

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 telex.hu/sport/2020/10/01/valter-attila-interju-giro-ditalia-ujra-magyar-kerekparos


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Az angolok jol dontottek a prologon. 2 jo csapattal kulonbozo kvalitasokkal es 15 km utan lehet kapaszkodni ellenuk. Vlasov-nak orulok, tole varom a paradet.

EF-Vaughters a legnagyobb kiraly. Igy kell a merevseget klasszisul kihasznalni.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Na Attila bekerült a közvetítésbe, csak MÁL bukása miatt, utána jött a mentő...
Heisman Trophy
López hogy a francba esett el?
Mikey
 eurosport.hosszabbitas.hu/videok/lopez-oriasit-bukott-a-giro-elso-szakaszan



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Na Attila bekerült a közvetítésbe, csak MÁL bukása miatt, utána jött a mentő...
Heisman Trophy
López hogy a francba esett el?
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 542 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na Attila bekerült a közvetítésbe, csak MÁL bukása miatt, utána jött a mentő...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
15:53-kor indul Valter.
Valamit tudhatnak, ha utoljara inditja a csapata.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most végeztem a Tour-ral!
Roglic szimpatizánsként nagyon szomorú volt h így lett 2.!
Pogacar nagyot ment és teljesen megérdemelten nyert!
Ő totál laza volt, míg Roglic profiként viselkedett az időfutam ,bemelegítésén'! Még Wiggins is megjegyezte ,h itt gond nem lehet'!
Annak viszont örülök h nem Sagané lett a zöld! Végre a leggyorsabb nyert!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem örülök neki, de legalább így majd mehet Tourra remélhetőleg..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valter uj csapata az FDJ.

Nem gondoltam volna hogy pont a kedvenceimhez megy 😊
eaglesmcnabb
Nem szeretem a francia csapatokat, temető szinte az összes a komolyabb nevek szempontjából.

Viszont Valternak ez jó lehet, Gaudu szintű segítő lehet ott.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Valter uj csapata az FDJ.

Nem gondoltam volna hogy pont a kedvenceimhez megy 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ki mit vár az idei Giro-tól? Elég gyenge a mezőny, sokan odaérhetnek. Kár, hogy Nibali nincs nagy formában, mehetne még egy nagyot a rózsaszín trikóért.
FLZOLI
Én most kivételesen leszarom az élmezőnyt hogy ki fog nyerni, annak fogok drukkolni hogy Valter versenyképes legyen (végső helyezéstől függetlenül).

A végső győztesre annyit tippelek, hogy szerintem nem nyer Thomas, és Vlasov meglepetést okozhat, top3 simán benne lehet neki, de győztesre sem elképzelhetetlen.
eaglesmcnabb
én pont Fuglsangot akartam írni titkos(?) esélyesként. MA Lopez a Tour után nem hinném, hogy tényező lesz az összetettben, de a hegyeken nagy segítség lehet a többi jó Astana-s összetett menőnek. Mellette Kruijswijk, Thomas, Yates.. jó kis Giro lesz
dancogo
Fuglsang szerintem nem bírja a nagy hegyeket és az időfutamot hogy esélyes legyen.
Kb
***** Thomas, Kruijswijk
**** Yates
*** Nibali, Fuglsang
** Majka, Vlasov
* Soler, Zakarin, Lopez, Keldermann

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 542 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem pedig jó és érdekes lesz a Giro hogy ennyi az outsider 😊
Meg lesz Valter is. Másik meg hogy hiába a Tour a legnagyobb és a Vueltara jutottam ki mert itt élünk, a Giro a szívem csücske a GT-k közül

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 870
Ki mit vár az idei Giro-tól? Elég gyenge a mezőny, sokan odaérhetnek. Kár, hogy Nibali nincs nagy formában, mehetne még egy nagyot a rózsaszín trikóért.
FLZOLI
Én most kivételesen leszarom az élmezőnyt hogy ki fog nyerni, annak fogok drukkolni hogy Valter versenyképes legyen (végső helyezéstől függetlenül).

A végső győztesre annyit tippelek, hogy szerintem nem nyer Thomas, és Vlasov meglepetést okozhat, top3 simán benne lehet neki, de győztesre sem elképzelhetetlen.
eaglesmcnabb
én pont Fuglsangot akartam írni titkos(?) esélyesként. MA Lopez a Tour után nem hinném, hogy tényező lesz az összetettben, de a hegyeken nagy segítség lehet a többi jó Astana-s összetett menőnek. Mellette Kruijswijk, Thomas, Yates.. jó kis Giro lesz

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ki mit vár az idei Giro-tól? Elég gyenge a mezőny, sokan odaérhetnek. Kár, hogy Nibali nincs nagy formában, mehetne még egy nagyot a rózsaszín trikóért.
FLZOLI
Én most kivételesen leszarom az élmezőnyt hogy ki fog nyerni, annak fogok drukkolni hogy Valter versenyképes legyen (végső helyezéstől függetlenül).

A végső győztesre annyit tippelek, hogy szerintem nem nyer Thomas, és Vlasov meglepetést okozhat, top3 simán benne lehet neki, de győztesre sem elképzelhetetlen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ki mit vár az idei Giro-tól? Elég gyenge a mezőny, sokan odaérhetnek. Kár, hogy Nibali nincs nagy formában, mehetne még egy nagyot a rózsaszín trikóért.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Bravo Alaphilippe! 23 év után az első francia arany.

És hivatalos, hogy Valter Attila ott lesz a Giro-n! 13 év után az első magyar 3 hetesen!
iktriad
Rég izgultam ennyire kerékpárversenyen kijárt már neki nagyon, habár az útvonal feküdt neki a forma miatt nem gondoltam volna hogy idén jön össze a VB cím.

Valternek egyelőre nem fekszenek ezek a brutálhosszú hullámvasutas versenyek, de majd belejön. Szerencsére a Giron csak 2 hasonló szakasz lesz.

Jó tipp a Sunweb, de én még mindig a Trekre tippelek.
eaglesmcnabb
Szerintem UAE (Emirates) lesz, mert kelet európaiként, fiatalon sokat tekerhettek együtt jóban lehetnek, plusz kb nincs hegyi segítője Pogacar-nak.
FLZOLI
Pedig lehetne... Aru, ardila, és az amerikaiak, mcnulty, dombrowski vagy de la cruz egyaránt tudnák hegyen segíteni. Más kérdés hogy Aru szinte tuti távozik. mert azért a pénzért kb lófaszt sem csinált.

De nyilván csak találgatunk, és bármelyik lehet ( monjuk meglepne ha francia csapatba kerülne, vagy az ineos-jumbo duohóz 😀) remelem az első héten nyer egy szakaszt a giron, mert akkor tuti bejelentik azon nyomban.

szerk.: mehetne a micheltonba is, peák eleve ott van már vele is tekert már párszor, Yates tesók szétválnak, minden adott lenne 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Twitter pardon Insta:
valterattila My first Elite Road Worlds is done.🌈 Definitely came for more but it was a nice day for my longest ride ever. On to some bigger goals now.
Thanks @bringasport for the support

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!