Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai program a Katalán Körön. 😊 😊 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Király volt ez a Sanremo 😊 A nagyok azért szépen beneztek
FLZOLI
Stuyvennek már járt egy ekkora siker.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Király volt ez a Sanremo 😊 A nagyok azért szépen beneztek

több mint 3 éve
dawyd728 3 651
Egyszer élném meg egy Miskolc Kékestető szakaszt. Fel a Bükkbe az elején, akár körözhetnének egyet Miskolc-Lillafüred-Bükkszentkereszt környékén, utána Répáshután keresztül Eger felé egy jó kis sprint hajrá bent a városban, majd ki onnan Parád felé, és fel Mátraházára, majd le Gyöngyös felé, Mátraalján el nyugatfelé Pásztónak, onnan megmászni a nyugati oldalát a Mátrának, fel Galyatetőre, onnan, le a 24-es útig, ahol korábban ugye jártak is, újra fel Mátraházára, majd balra fel Kékesen a cél. Ebbe lenne pár kilométer hegymenet. Miskolc, Eger, Gyöngyös érintése. Két hegység kb szerintem 4000m körüli szint 160km-be zsúfolva. Az utolsó 35-ön lenne min. 1200m szint. Nem egy GT hegyi szakasz, de kb talán a legtöbb, amit Magyarországon ki lehetne hozni.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kijött a TdH idei útvonala.
Nekem tetszik ez a Balaton központú első 2 szakasz, és a többi is.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 080
 eurosport.hosszabbitas.hu/kerekpar/sipos-janos-70-eurosport-kerekpar-tour-de-france?fbclid=IwAR3YfM218ypMT_J1d1Jri_4yz0ObbcT3VwPScnIUnEkTW8vyOG8q7QLw1Lg

70 éves lenne ma Sipi, lassan 9 éve nincs köztünk, én meg lassan 9 éve nem nézek végig kerékpár közvetítéseket, inkább csak a lényegi részeket...

Nem is tudom mi mutatja meg jobban a nagyságát: az, hogy 5-6 órás sprint szakaszokat is simán végig nézett egy generáció miatta vagy az, hogy Knézy Jenő is szimpatikusnak tűnt mellette?

Mindegy is, a lényeg az, hogy egyedi és utánozhatatlan volt a maga nemében.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Az FDJ benyalta es ennyi a tortenet. Egyenileg jo edzes volt es lehet egyenileg kivenni a jot belole es VA eseten lehetunk elfogultak. Az FDJ-nek fejlodnie kell, hogy ne kelljen kidobni egy korversenyt az elso nap.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
 m.nemzetisport.hu/kerekpar/kerekpar-valter-39-hellyel-mutatkozott-be-uj-csapataban-2812659
nagir
Kicsit részletesebben:
 eurosport.hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/valterattila-fdj-uaetour-bukas-worldtour-pogacar



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
 m.nemzetisport.hu/kerekpar/kerekpar-valter-39-hellyel-mutatkozott-be-uj-csapataban-2812659



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jön a Bahrain-Merida is. Alakul ez szépen.

Útvonalról tud valaki valami infót?
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
 www.nemzetisport.hu/kerekpar/tour-de-hongrie-eloszor-az-indulok-kozott-a-bardiani-csf-faizane-2811067



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Hüledeznek a bringások az új szabályokon, melyek biztonságosabbá tennék a sportágat

A vázon ülős technika betiltását én személy szerint értem, de a kormányon "könyöklős" technikát még én is rendszeresen alkalmazom, ha jó minőségű az út, semmivel sem veszélyesebb.
Mikey
Mindketto eseteben a peloton kozepen a problema es nem mikor egyedul megy igy a mokus. Es ugy a legkonnyebb ellenorizni ha tiltjak mindig. Ez volt Trentin valasza es foleg hogy miert ketten voltak ott a szabalyozasnal a kerekesek kozul. A 900 kikuldott e-mailbol 16 lett megnyitva...stb
no
Mezőny közepén minek mennének ilyen technikával? Nem értem. Szélárnyékban követni alig kell tekerni. Nem muszáj akkor vázra ülve tekerni. Aki elől megy, az azért megy általában elől, mert jó lefelé ergo nem ügyetlen a kerékpár kezelésben.
Értem magát az eljárást, h könnyen akarják betartatni a szabályokat és nem akarnak kiskaput, és biztonságossabbá akarják tenni a sportot, de azt nem ezzel kellene kezdeni. Mondjuk sprint szakaszok esetén kellene egy minimális szélességet meghatározni az utolsó 500 m-re. Vagy nem kellene lejtőn 80km/h-s sprintet kijelölni. Mondjuk. Persze tudom több pénzt hoz, ha a városok a célt a számukra kedves helyszínen alakíthatják ki. Csak ez így megint olyan, h mást cselekszenek, mint amit kommunikálnak.
dawyd728
Amugy nem mindig az megy elol aki jo lefele, sokszor az aki jo felfele. 😊 ( Yates-Alaphillipe )
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Hüledeznek a bringások az új szabályokon, melyek biztonságosabbá tennék a sportágat

A vázon ülős technika betiltását én személy szerint értem, de a kormányon "könyöklős" technikát még én is rendszeresen alkalmazom, ha jó minőségű az út, semmivel sem veszélyesebb.
Mikey
Mindketto eseteben a peloton kozepen a problema es nem mikor egyedul megy igy a mokus. Es ugy a legkonnyebb ellenorizni ha tiltjak mindig. Ez volt Trentin valasza es foleg hogy miert ketten voltak ott a szabalyozasnal a kerekesek kozul. A 900 kikuldott e-mailbol 16 lett megnyitva...stb
no
Mezőny közepén minek mennének ilyen technikával? Nem értem. Szélárnyékban követni alig kell tekerni. Nem muszáj akkor vázra ülve tekerni. Aki elől megy, az azért megy általában elől, mert jó lefelé ergo nem ügyetlen a kerékpár kezelésben.
Értem magát az eljárást, h könnyen akarják betartatni a szabályokat és nem akarnak kiskaput, és biztonságossabbá akarják tenni a sportot, de azt nem ezzel kellene kezdeni. Mondjuk sprint szakaszok esetén kellene egy minimális szélességet meghatározni az utolsó 500 m-re. Vagy nem kellene lejtőn 80km/h-s sprintet kijelölni. Mondjuk. Persze tudom több pénzt hoz, ha a városok a célt a számukra kedves helyszínen alakíthatják ki. Csak ez így megint olyan, h mást cselekszenek, mint amit kommunikálnak.
dawyd728
Eloszor is kezdem egy korrekcioval, mert rosszul emlekeztem. 800 kerekesnek kuldtek ki 20 nyitotta meg es 16 toltotte le a doksit.

Trentin allitja hogy egyre tobbet latni a pelotonban, es a tiltas resze egyertelmu.
Ezen a ketton akadtak ki utolag a kerekesek, de tobb pontot targyaltak es peldaul uj barrier jon ( atmeneti iden es utana az igazi ).
Csak Trentin es Gilbert volt ott es senki mas nem emelte fel a hangjat elotte. Egy jogos pontot tett Trentin ez lehet majd egy alap amit lehet finomitani.

Nem ertek egyet ezzel a kettovel es egyetertek amit irsz, de megertem Trentin frusztraltsagat is, hogy ne utana hozongjon a nep mikor tisztesegesen lettek ertesitve rola elore.
több mint 3 éve
dawyd728 3 651
Hüledeznek a bringások az új szabályokon, melyek biztonságosabbá tennék a sportágat

A vázon ülős technika betiltását én személy szerint értem, de a kormányon "könyöklős" technikát még én is rendszeresen alkalmazom, ha jó minőségű az út, semmivel sem veszélyesebb.
Mikey
Mindketto eseteben a peloton kozepen a problema es nem mikor egyedul megy igy a mokus. Es ugy a legkonnyebb ellenorizni ha tiltjak mindig. Ez volt Trentin valasza es foleg hogy miert ketten voltak ott a szabalyozasnal a kerekesek kozul. A 900 kikuldott e-mailbol 16 lett megnyitva...stb
no
Mezőny közepén minek mennének ilyen technikával? Nem értem. Szélárnyékban követni alig kell tekerni. Nem muszáj akkor vázra ülve tekerni. Aki elől megy, az azért megy általában elől, mert jó lefelé ergo nem ügyetlen a kerékpár kezelésben.
Értem magát az eljárást, h könnyen akarják betartatni a szabályokat és nem akarnak kiskaput, és biztonságossabbá akarják tenni a sportot, de azt nem ezzel kellene kezdeni. Mondjuk sprint szakaszok esetén kellene egy minimális szélességet meghatározni az utolsó 500 m-re. Vagy nem kellene lejtőn 80km/h-s sprintet kijelölni. Mondjuk. Persze tudom több pénzt hoz, ha a városok a célt a számukra kedves helyszínen alakíthatják ki. Csak ez így megint olyan, h mást cselekszenek, mint amit kommunikálnak.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Hüledeznek a bringások az új szabályokon, melyek biztonságosabbá tennék a sportágat

A vázon ülős technika betiltását én személy szerint értem, de a kormányon "könyöklős" technikát még én is rendszeresen alkalmazom, ha jó minőségű az út, semmivel sem veszélyesebb.
Mikey
Mindketto eseteben a peloton kozepen a problema es nem mikor egyedul megy igy a mokus. Es ugy a legkonnyebb ellenorizni ha tiltjak mindig. Ez volt Trentin valasza es foleg hogy miert ketten voltak ott a szabalyozasnal a kerekesek kozul. A 900 kikuldott e-mailbol 16 lett megnyitva...stb
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Hüledeznek a bringások az új szabályokon, melyek biztonságosabbá tennék a sportágat

A vázon ülős technika betiltását én személy szerint értem, de a kormányon "könyöklős" technikát még én is rendszeresen alkalmazom, ha jó minőségű az út, semmivel sem veszélyesebb.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Valter Ati tavaszi tervezett programja.

iktriad
 www.nemzetisport.hu/kerekpar/giro-ditalia-a-tervek-szerint-fetter-erik-is-indul-2809649#



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valter Ati tavaszi tervezett programja.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valter Attila megy a Giro-ra a tervek szerint!!!


És kiosztották a Tour de Framnce szabadkártyákat is!
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
 eurosport.hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/groenewegen-jakobsen-jumbo-quick-step-halalos-fenyegetes-onvad?fbclid=IwAR1WW0znOTkw2LZLjpwqdnK5e7gaTSJCHNpfmLXKunSD4DlmMeYQEhrcI0s

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lassan indul a következő szezon, már ProConti versenyekkel is. Gyertek minnél többen 😊

 play.google.com/store/apps/details?id=com.cycle_fantasy_app&hl=en_US&gl=US

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mekkora királyság, megyek ki drukkolni Atinak 😊 szerencsére bicikli versenyen ezt meg lehet oldani

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
15 perces podcast. Valter a Valenciai körön mutatkozik majd be az FDJ-be, ls utána csak World Tour verseny van a versenyprogramjában.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
 telex.hu/sport/2020/12/30/vas-kata-blanka-kerekpar-ciklokrossz-vilagkupa-sorozat-gyozelem-belgium
👍



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
 www.nemzetisport.hu/kerekpar/tour-de-hongrie-peak-barnabas-ausztral-klubja-is-nevezett-2801597



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!