Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
1. azt, hogy nem rossz edző azt bizonyította korábbi helyein
2. tavaly azt mondták, hogy év közben jött, nem az ő kénye-kedve szerint lettek igazolva a játékosok, az ő tempokézilabdáját nem bírják
3. idén marad, erre 3 forduló után elküldik???
Kívülállóként mondom: mióta Kálomista eljött szerintem totál szétesett a Veszprém. Aztán hallani pletykákat NagyLaciról és az ő piálásáról meg balhéiról. Valami itt nekem nagyon nem kerek!
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Ki mit szól Vranjes elküldéséhez?
Bruce
Hiba volt azt hinni, hogy ezzel a kerettel az ő tempokézilabdája működhet, most lett egy Frankenstein keret, amelyikben már nincs meg a régi védelem, de nem is megy a tempohandball, előre sajnálom az utódját, akinek valamilyen rendet kell összehoznia...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Ki mit szól Vranjes elküldéséhez?
Bruce
szegedi szurkolóként nem örülök

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ki mit szól Vranjes elküldéséhez?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Sajnos nem sikerült az U18-as lànyoknak a döntő. Valahogyan ezen a meccsen nem jöttek össze a dolgok. Van ez így. Lesz jobb.
Gratula nekik a VB ezüsthöz, ez is hatalmas eredmény.
Illetve nagy gratula és köszönet a Női utànpótlàs kézilabdàban dolgozóknak, jàtékosoknak!
Ez Nekik ARANY év volt! Mert:
2018-ban
U16-os lànyok Európa bajnokok
U20-as lànyok Vilàg bajnokok
U18-as lànyok Vilàg bajnoki ezüstérmesek!
Ez azért nagyon erős.
Fattyu
miezmiez, kezd beérni Mocsai munkája? 😊
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Sajnos nem sikerült az U18-as lànyoknak a döntő. Valahogyan ezen a meccsen nem jöttek össze a dolgok. Van ez így. Lesz jobb.
Gratula nekik a VB ezüsthöz, ez is hatalmas eredmény.
Illetve nagy gratula és köszönet a Női utànpótlàs kézilabdàban dolgozóknak, jàtékosoknak!
Ez Nekik ARANY év volt! Mert:
2018-ban
U16-os lànyok Európa bajnokok
U20-as lànyok Vilàg bajnokok
U18-as lànyok Vilàg bajnoki ezüstérmesek!
Ez azért nagyon erős.

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Hatalmas meccs volt, gratulálok a lányoknak! Most már csak azt szeretném tudni, hogy Golovin mit csinál a szünetben, amitől a második félidőben így legyalulunk mindenkit.
cspeti98
Szerintem fejben alapból erősek a lányok, de ezt szünetben ki is hozza belőlük, tiszta képet fest nekik a dolgokról. Golovin abszolút tisztán látja a hibákat és a játékot. Nem kiabál össze-vissza, vagy áll némán... azt csinálja, amit kell.
Chargers LT
mondjuk az is jó, hogy ja szünetben hátrányban vannak, akkor nem kerülhetnek lélektanilag ugyanabba a helyzetbe, mint a 2016-os Veszprém meg ETO, meg a 2000-es női kéziválogatott
slowmotion
Na igen, kifejezetten jó volt látni egy olyan magyar válogatottat, amelyik ha hátrányba kerül vagy kicsit gyengébben megy a játék, akkor nem törik meg, hanem magasabb fokozatba kapcsol és megfordítja a meccset. Végre nem arról beszélünk, hogy magyar átok meg nem bírtuk el a nyomást.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas meccs volt, gratulálok a lányoknak! Most már csak azt szeretném tudni, hogy Golovin mit csinál a szünetben, amitől a második félidőben így legyalulunk mindenkit.
cspeti98
Szerintem fejben alapból erősek a lányok, de ezt szünetben ki is hozza belőlük, tiszta képet fest nekik a dolgokról. Golovin abszolút tisztán látja a hibákat és a játékot. Nem kiabál össze-vissza, vagy áll némán... azt csinálja, amit kell.
Chargers LT
mondjuk az is jó, hogy ja szünetben hátrányban vannak, akkor nem kerülhetnek lélektanilag ugyanabba a helyzetbe, mint a 2016-os Veszprém meg ETO, meg a 2000-es női kéziválogatott
slowmotion
életem egyik legszörnyűbb élménye volt élőben látni azt az összeomlást...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Hatalmas meccs volt, gratulálok a lányoknak! Most már csak azt szeretném tudni, hogy Golovin mit csinál a szünetben, amitől a második félidőben így legyalulunk mindenkit.
cspeti98
Szerintem fejben alapból erősek a lányok, de ezt szünetben ki is hozza belőlük, tiszta képet fest nekik a dolgokról. Golovin abszolút tisztán látja a hibákat és a játékot. Nem kiabál össze-vissza, vagy áll némán... azt csinálja, amit kell.
Chargers LT
mondjuk az is jó, hogy ja szünetben hátrányban vannak, akkor nem kerülhetnek lélektanilag ugyanabba a helyzetbe, mint a 2016-os Veszprém meg ETO, meg a 2000-es női kéziválogatott
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Hatalmas meccs volt, gratulálok a lányoknak! Most már csak azt szeretném tudni, hogy Golovin mit csinál a szünetben, amitől a második félidőben így legyalulunk mindenkit.
cspeti98
Szerintem fejben alapból erősek a lányok, de ezt szünetben ki is hozza belőlük, tiszta képet fest nekik a dolgokról. Golovin abszolút tisztán látja a hibákat és a játékot. Nem kiabál össze-vissza, vagy áll némán... azt csinálja, amit kell.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Hatalmas meccs volt, gratulálok a lányoknak! Most már csak azt szeretném tudni, hogy Golovin mit csinál a szünetben, amitől a második félidőben így legyalulunk mindenkit.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Soha nem láttam olyat magyar kéziben (nőiben pláne), hogy egy csapat minden meccsének 2. félidejében feljavul, és magabiztosan, nagy lelki erővel az uccsó 10 percre kb. eldönti a meccset, mert gólokkal vezet, amit meg is tudnak tartani.
Chargers LT
halftime adjustment? le kéne szerződtetni a szövkapot Garrett mellé 😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Csapatbemutatás 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Amúgy poén, hogy 3 magyar támadást kezdtem el venni vidire...mindháromból gólt lőttek a csajok 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Na hazaértem én is....😀 OMG, ezt megélni élőben!
Nem is tudom, mit mondjak, abban szinte biztos voltam még 10-12-es félidőben is, hogy nyerünk. De az, hogy az ember ezt érezze, hogy ezt elérték a lányok...na az a nagy dolog 😊 Soha nem láttam olyat magyar kéziben (nőiben pláne), hogy egy csapat minden meccsének 2. félidejében feljavul, és magabiztosan, nagy lelki erővel az uccsó 10 percre kb. eldönti a meccset, mert gólokkal vezet, amit meg is tudnak tartani.
Nagyon régóta együtt van ez a társaság, néhányuknak volt kihagyás ugyan, de igazi csapatot alkotnak egy ideje és együtt kell tartani őket.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez valami eszméletlen... erre nincsenek szavak. Ha ezekből a lányokból nem lesz semmi, nem is tudom mit csinálok...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
külön köszönet a lányoknak, hogy nulla pluszba rántották vissza a mai egyenlegemet a kiváló második félidővel 😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Hú baszki ez nagyon brutál. Két meccsen közéraktunk a norvégoknak 14-et. Ők lettek a másodikok. A brazilok úszták meg a legjobban, csak hárommal kaptak ki. Konkrétan nem volt olyan meccs, ami az 55. percre ne dőlt volna el. Egészen elképesztő, bogy tudunk rohanni, nem kell hármat cserélni védekezésből támadásba és fordítva. Kiesik az irányító és megy tovább minden mintha mi sem történt volna. Ha ez a korosztály nem fogja halmozni az érmeket felnőttként, akkor valami nagyon el lett baszva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Eszméletlen, mit játszottak megint!
Fejben is mekkora kiràlyok.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
És megcsinálták bazdmeg!!! Szép volt lányok! Remélem mind kap esélyt a nagyválogatottban. Fenomenális! Lakatosnak jobbulást!

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Háfra, Faluvégi és Pásztor is bekerült az álomcsapatba. Igazából egyikkel se tudok vitatkozni, de még 4-5 ember simán befért volna tőlünk. Az mondjuk kifejezetten vicces, hogy egyik kapus teljesítménye se volt elég.
cspeti98
Gondolom sport politikai szempontok miatt 😀😀

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Háfra, Faluvégi és Pásztor is bekerült az álomcsapatba. Igazából egyikkel se tudok vitatkozni, de még 4-5 ember simán befért volna tőlünk. Az mondjuk kifejezetten vicces, hogy egyik kapus teljesítménye se volt elég.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Pörgettem vissza az agyamat az időben, de Én ennyire gyors, modern kézilabdàt még nem nagyon làttam magyar nemzeti vàlogatottól.
És talàn Ők az egyik legkomplettebb csapat is. Hàrom!!! remek kapus, szélsőből is legalàbb 4 nagyon jó, esetleg àtlövőkben vagyunk vêkonyabbak, de itt is sérülés miatt/ ha jol tudom/ de akik jàtszanak meg extra jól nyomjàk. Irànyítóban is meg van a két agy.
A beàllósok is cserélhetik egymàst és nincs visszaesês. Akik még kevesebb kevesebb jàtékpercet kaptak amikor beàlltak megmutattàk, hogy tudnak Ők is.

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Cukkinák a csajok és ügyesek is 😊
gabokocka
Bizony ám! 😊
Jó lesz holnap élőben ott szurkolni a lányoknak!
A norvégokat egyszer már megcsaptuk, ez nehezebb lesz, de sikerülhet.
Chargers LT
Csak bírjunk szurkolni, nekem a mai után nem sok hangom maradt. 😀