Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Borozan -> Veszprém
Óriási upgrade.
empty taxi
ezt most komolyan vagy nem? 😊
yooker
Komolyan. Tényleg a világ egyik legjobb jobbkezes lövőjének tartom (egyedüli gyengéje h a mozgása kicsit darabos, cserébe viszont a rugói nem rosszak), pont egy ilyen nehéztüzér hiányzott a Veszprém rosteréről.
Nem mellesleg védekezni is tud az ember.
Egyetlen komolyabb kérdés h térdműtétje volt, de állítólag jól sikerült az is.
empty taxi
ja...csak mert néztem a döntőt és nem emlékeztem a nevére! azt hittem valami csere! 😊
yooker
A térdsérülése miatt nem játszott.
 www.youtube.com/watch?v=TwRU5BvWSCw


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Borozan -> Veszprém
Óriási upgrade.
empty taxi
ezt most komolyan vagy nem? 😊
yooker
Komolyan. Tényleg a világ egyik legjobb jobbkezes lövőjének tartom (egyedüli gyengéje h a mozgása kicsit darabos, cserébe viszont a rugói nem rosszak), pont egy ilyen nehéztüzér hiányzott a Veszprém rosteréről.
Nem mellesleg védekezni is tud az ember.
Egyetlen komolyabb kérdés h térdműtétje volt, de állítólag jól sikerült az is.
empty taxi
ja...csak mert néztem a döntőt és nem emlékeztem a nevére! azt hittem valami csere! 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Borozan -> Veszprém
Óriási upgrade.
empty taxi
ezt most komolyan vagy nem? 😊
yooker
Komolyan. Tényleg a világ egyik legjobb jobbkezes lövőjének tartom (egyedüli gyengéje h a mozgása kicsit darabos, cserébe viszont a rugói nem rosszak), pont egy ilyen nehéztüzér hiányzott a Veszprém rosteréről.
Nem mellesleg védekezni is tud az ember.
Egyetlen komolyabb kérdés h térdműtétje volt, de állítólag jól sikerült az is.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Borozan -> Veszprém
Óriási upgrade.
empty taxi
ezt most komolyan vagy nem? 😊
yooker
Hát Nagy L abbahagyta, Borosan meg a BL győztestől jön... 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Borozan -> Veszprém
Óriási upgrade.
empty taxi
ezt most komolyan vagy nem? 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Borozan -> Veszprém
Óriási upgrade.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 350
nem kéne ennyi magyar a csapatba és meglesz ez
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt hittem most meg lehet. Sokaknak volt gyenge meccsük, néhányaknak két gyenge is, de nem tudom bántani a csapatot, Az idény kezdethez képest ez így is több, mint amit február környékén kinéztem volna a csapatból.

A Veszprém jobb csapat, mint a Vardar, kár érte. Mindenesetre én nem hiszek abban, hogy egy ilyen sztár csapat nem tud nyerni. Egyébként is eltúlzottnak gondolom, ezt a "fejben nem vagyunk jók" dolgot, mert dehogynem. Ilyen nemzetközi, győztes társaság meg amúgy sem ilyen. A final four egyszerűen ilyen. Jó, ha három, négy évente nyer az igazi favorit, négyből háromszor mindig valami underdog jön ki jól a két napból. Még amikor 3 francia csapat játszott, akkor is két esélytelenebb jutott be, pedig a Párizs kb. úgy bánik a francia csapatokkal, ahogy a Veszprém a magyarokkal: igen ritka, hogy veszít. A Barcelone is jókorát bukott, pedig ők talán most a legjobb csapat, a Veszprémnél is picivel jobbak.

Ez van, majd talán jövőre. Szép idény volt így is a kézilabdában, a lányoknál BL győzelem, a fiúknál ezüst érem.

(Egyébként a Győr is ezt játszotta vagy egy évtizedig, mindig ott voltak, de nem tudtak nyerni sokáig. Aztán egyszer átszakadt és azóta tarolnak, ha a mezőny fölé nőnek, ha nem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Érdekes volt amit Pásztor mondott, hogy miért nem a legjobb csapat kezdett. Így utólag könnyen okos az ember, szerintem Davis is azt hitte, hogy lehozzuk kb meccsnullal és Nenadic lesz az extra, azzal nyerünk.
Mondjuk 16-11 első félidő vége, kb 1.20-szal a vége előtt kapja meg a labdát a Veszprém. Lassan támadnak, ahelyett, hogy egy piszok gyors akciót tolnának (lehetőleg góllal!), 1.10-ig csak nem támadhat a Vardar (időkérés ide v. oda) és talán lehetett volna 16-13-mal zárni a félidőt. Milyen más lett volna...
Szerencsétlen Mikler is: kb behozza a Veszprémet az FF-be (gondoljuk csak miket csinált az alapszakaszban) ma meg labdával sem igazán találkozott.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lékai hozták magukat,
Fast Willie
Jah, Lékai hozta magát a végén, olyan igazi magyar kézilabdáshoz méltón.

Kicsit sem lepődtem meg, egyértelműen óriási nyomás lett rajtuk, hogy erős favoritként kell a döntőben lenniük, ráadásul kvázi teljesen váratlanul. A mentális stabilitás meg nem erősségünk ebben a sportágban (sem).
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 655
Tudtam, hogy ez lesz, egyszerűen mentálisan gyenge ez a brigád, nem tudják felszívni magukat két egymást követő meccsre. A Vardar pedig egy lélekgyilkos csapat, akkor csap oda, amikor nagyon kell.

Sokkal jobb lett volna a Barca sajnos, de nem kívánságműsor. A Kielce ellen 9-ről elbukott döntő valami rossz ómen maradt a lelkeken.

A Vardar gyakorlatilag a beálló körüli játékkal nyert, olyan színesen és kreatívan játszották őket tisztára, hogyha nem magyar csapat ellen csinálják, csettintek. Mindkettő beállójuk killermódban lőtt, a végén pedig Cupic volt clutch. Pedig Dibirov és a lett óriás gyenge volt, végigtolták kb 8 emberrel.

A veszprémieknek a második félidei védekezése az utolsó 10 percre már kihagyott, sajnos egy teljes meccsig ezt nem lehetett bírni, az 5 gól túl nagy előny volt most.

Sterbik, Lékai hozták magukat, Nenadic nagy lökést adott, de ma nagy hibaszázalékkal játszott, Tönnesen elment, a többiek - főleg a szélsők - nem sokat tettek hozzá. Vicc, hogy egy Mahét nem lehet pályára tenni, mert nettó emberhátrányt jelent. Rolinak sem ment igazán, kb nem volt bravúrja.

Védekezésben Terzic és Blago nagyon küzdött, a szlovén sajnos kicsit durván és ütemtelenül csapkod, amiért sok emberhátrányt kapunk, ezen valamit változtatni kellene. Mackovsek is jól bírta, de tőle támadásban többet várnék.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem kerüljön megszűnés csőd szélére a Veszprém vagy a Szeged, hátha akkor összejön, bár nekünk akkor se......
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Veszprém a lúzerek lúzerei.
Ilyenkor mindig megfordul a fejemben, hogy miért is fizetnek csilliókat a játékosoknak?😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Soha büdöd életbe nem fogunk blt nyerni.....
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
hülye szpíker fogja már be a pofáját!!!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Alakul, alakul😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 350
szinte komoly cserék nélkül játszik ez a Vardar, pénzük sincs, tönkrementek simán övék a hálivúúdi sztori amúgy
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Nincs védekezés, ebből fakadóan nincs kapusteljesítmény se. Támadásban is csak egy picit vagyunk gyengébbek.
Én az időt 5 perccel korábban kértem volna ki!
Bízzunk a zseniális veszprémi 2. félidőben!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Vardar nem lesz olyan lúzer mint a Barca, hogy hagyjon minket felállni.....
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Sajnos eddig sehol nem vagyunk, a Vardar minden gólj élményszámba megy, a Veszprémé meg elég nyögvenyelős sajnos.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lúzerkedünk nagyon......
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esélytelenek vagyunk egyelőre.... De a végén vezessünk 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
ez igazán szép volt de azért vannak bőven kérdőjelek...
Hogy egy Mahé úgy nézett ki a pályán mintha engem küldtek volna föl bl elődöntőt játszani az hihetetlen...
+ ha az marad a "taktika" hogy majd Nenadic egyedül megnyeri a döntőt is
az is kevés lesz hiába óriási a szív!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez így szívás lehet holnap.... De reméljük észnél lesznek. Hajrá Veszprém!
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Nenadic egy állat 😃😃