Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 610 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hétvégén volt alkalmam élőben is megnézni a Dél-Korea elleni felékszülési meccset plusz utána tudtam is beszélni pár szót Rasmussennel. Annyit mondott, hogy elbízni nem kell magunkat, de ő optimista.
Saját észrevételek:
- Mind3 kapus (Bíró, Kiss, Triffa) jó formában van
- Tomori nagyon úgy tűnik h csak vészhelyzetben fog támadni, hármasban ő lesz az egyik oszlop, a másik ált vmelyik beálló (Pásztor, Tóvizi) lesz, alkalmanként Háfra esetleg, de őt próbáljuk pihentetni védekezésben
- Lukács kisebb sérüléssel bajlódik (ha jól emlékszem boka), remélhetőleg rendbe jön, nem is játszott ill. a meccs utáni nyújtásnál is látszott, hogy egyik lábát nem meri terhelni
empty taxi
Igen, mindhárom kapus rendben van most, kérdés melyikőjüket hagyja ki a keretszűkítésnél...
warr_b
Ha egyáltalán kihagyja valamelyiket. A három beállóból egy szinte biztosan kimarad (valószínűnek tartom, hogy Pásztor), plusz Kiss Niki eddig nem sok olyat mutatott, ami alapján helye lenne a végső keretben.

Az olimpiai selejtezős helynek meg kell lennie, ez szerintem teljesen reális elvárás. Kommenteket olvasgattam a keret kihirdetésekor, és elég sokan írták a legjobb négyet, azt viszont túlzásnak érzem, még úgy is, hogy talán ez Rasmussen eddigi legjobban összerakott kerete.
cspeti98
Ez igaz, viszont kissé luxus lenne három kapussal menni, nem?
warr_b
Én is luxusnak tartom, és ha én lennék ott, akkor kettőt vinnék (az más kérdés, hogy fogalmam sincs melyik kettőt), de nem zárnám ki, hogy Rasmussen inkább elviszi mindhármat.
cspeti98
Úgy néztem edzőmeccs már nincs, mikor van a végső kerethirdetés?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Hétvégén volt alkalmam élőben is megnézni a Dél-Korea elleni felékszülési meccset plusz utána tudtam is beszélni pár szót Rasmussennel. Annyit mondott, hogy elbízni nem kell magunkat, de ő optimista.
Saját észrevételek:
- Mind3 kapus (Bíró, Kiss, Triffa) jó formában van
- Tomori nagyon úgy tűnik h csak vészhelyzetben fog támadni, hármasban ő lesz az egyik oszlop, a másik ált vmelyik beálló (Pásztor, Tóvizi) lesz, alkalmanként Háfra esetleg, de őt próbáljuk pihentetni védekezésben
- Lukács kisebb sérüléssel bajlódik (ha jól emlékszem boka), remélhetőleg rendbe jön, nem is játszott ill. a meccs utáni nyújtásnál is látszott, hogy egyik lábát nem meri terhelni
empty taxi
Igen, mindhárom kapus rendben van most, kérdés melyikőjüket hagyja ki a keretszűkítésnél...
warr_b
Ha egyáltalán kihagyja valamelyiket. A három beállóból egy szinte biztosan kimarad (valószínűnek tartom, hogy Pásztor), plusz Kiss Niki eddig nem sok olyat mutatott, ami alapján helye lenne a végső keretben.

Az olimpiai selejtezős helynek meg kell lennie, ez szerintem teljesen reális elvárás. Kommenteket olvasgattam a keret kihirdetésekor, és elég sokan írták a legjobb négyet, azt viszont túlzásnak érzem, még úgy is, hogy talán ez Rasmussen eddigi legjobban összerakott kerete.
cspeti98
Ez igaz, viszont kissé luxus lenne három kapussal menni, nem?
warr_b
Én is luxusnak tartom, és ha én lennék ott, akkor kettőt vinnék (az más kérdés, hogy fogalmam sincs melyik kettőt), de nem zárnám ki, hogy Rasmussen inkább elviszi mindhármat.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 610 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hétvégén volt alkalmam élőben is megnézni a Dél-Korea elleni felékszülési meccset plusz utána tudtam is beszélni pár szót Rasmussennel. Annyit mondott, hogy elbízni nem kell magunkat, de ő optimista.
Saját észrevételek:
- Mind3 kapus (Bíró, Kiss, Triffa) jó formában van
- Tomori nagyon úgy tűnik h csak vészhelyzetben fog támadni, hármasban ő lesz az egyik oszlop, a másik ált vmelyik beálló (Pásztor, Tóvizi) lesz, alkalmanként Háfra esetleg, de őt próbáljuk pihentetni védekezésben
- Lukács kisebb sérüléssel bajlódik (ha jól emlékszem boka), remélhetőleg rendbe jön, nem is játszott ill. a meccs utáni nyújtásnál is látszott, hogy egyik lábát nem meri terhelni
empty taxi
Igen, mindhárom kapus rendben van most, kérdés melyikőjüket hagyja ki a keretszűkítésnél...
warr_b
Ha egyáltalán kihagyja valamelyiket. A három beállóból egy szinte biztosan kimarad (valószínűnek tartom, hogy Pásztor), plusz Kiss Niki eddig nem sok olyat mutatott, ami alapján helye lenne a végső keretben.

Az olimpiai selejtezős helynek meg kell lennie, ez szerintem teljesen reális elvárás. Kommenteket olvasgattam a keret kihirdetésekor, és elég sokan írták a legjobb négyet, azt viszont túlzásnak érzem, még úgy is, hogy talán ez Rasmussen eddigi legjobban összerakott kerete.
cspeti98
Ez igaz, viszont kissé luxus lenne három kapussal menni, nem?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
én a csajoktól 5-7. helyet várok


viszont a januári ffi eb-től fázok nagyon, ott komoly blama jön sztem
Negritis
Ott is a sarkon van már a realitás orbitális sallere, hogy bánhidin, bodón és székelyen kívűl nincs nemzetközi szinten értékelhető játékosunk 30 éves kor alatt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 851 — The Mathematician
én a csajoktól 5-7. helyet várok


viszont a januári ffi eb-től fázok nagyon, ott komoly blama jön sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Hétvégén volt alkalmam élőben is megnézni a Dél-Korea elleni felékszülési meccset plusz utána tudtam is beszélni pár szót Rasmussennel. Annyit mondott, hogy elbízni nem kell magunkat, de ő optimista.
Saját észrevételek:
- Mind3 kapus (Bíró, Kiss, Triffa) jó formában van
- Tomori nagyon úgy tűnik h csak vészhelyzetben fog támadni, hármasban ő lesz az egyik oszlop, a másik ált vmelyik beálló (Pásztor, Tóvizi) lesz, alkalmanként Háfra esetleg, de őt próbáljuk pihentetni védekezésben
- Lukács kisebb sérüléssel bajlódik (ha jól emlékszem boka), remélhetőleg rendbe jön, nem is játszott ill. a meccs utáni nyújtásnál is látszott, hogy egyik lábát nem meri terhelni
empty taxi
Igen, mindhárom kapus rendben van most, kérdés melyikőjüket hagyja ki a keretszűkítésnél...
warr_b
Ha egyáltalán kihagyja valamelyiket. A három beállóból egy szinte biztosan kimarad (valószínűnek tartom, hogy Pásztor), plusz Kiss Niki eddig nem sok olyat mutatott, ami alapján helye lenne a végső keretben.

Az olimpiai selejtezős helynek meg kell lennie, ez szerintem teljesen reális elvárás. Kommenteket olvasgattam a keret kihirdetésekor, és elég sokan írták a legjobb négyet, azt viszont túlzásnak érzem, még úgy is, hogy talán ez Rasmussen eddigi legjobban összerakott kerete.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 610 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hétvégén volt alkalmam élőben is megnézni a Dél-Korea elleni felékszülési meccset plusz utána tudtam is beszélni pár szót Rasmussennel. Annyit mondott, hogy elbízni nem kell magunkat, de ő optimista.
Saját észrevételek:
- Mind3 kapus (Bíró, Kiss, Triffa) jó formában van
- Tomori nagyon úgy tűnik h csak vészhelyzetben fog támadni, hármasban ő lesz az egyik oszlop, a másik ált vmelyik beálló (Pásztor, Tóvizi) lesz, alkalmanként Háfra esetleg, de őt próbáljuk pihentetni védekezésben
- Lukács kisebb sérüléssel bajlódik (ha jól emlékszem boka), remélhetőleg rendbe jön, nem is játszott ill. a meccs utáni nyújtásnál is látszott, hogy egyik lábát nem meri terhelni
empty taxi
Igen, mindhárom kapus rendben van most, kérdés melyikőjüket hagyja ki a keretszűkítésnél...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Hétvégén volt alkalmam élőben is megnézni a Dél-Korea elleni felékszülési meccset plusz utána tudtam is beszélni pár szót Rasmussennel. Annyit mondott, hogy elbízni nem kell magunkat, de ő optimista.
Saját észrevételek:
- Mind3 kapus (Bíró, Kiss, Triffa) jó formában van
- Tomori nagyon úgy tűnik h csak vészhelyzetben fog támadni, hármasban ő lesz az egyik oszlop, a másik ált vmelyik beálló (Pásztor, Tóvizi) lesz, alkalmanként Háfra esetleg, de őt próbáljuk pihentetni védekezésben
- Lukács kisebb sérüléssel bajlódik (ha jól emlékszem boka), remélhetőleg rendbe jön, nem is játszott ill. a meccs utáni nyújtásnál is látszott, hogy egyik lábát nem meri terhelni

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Én is beszállok a jóslásba:
Az A csoport sima liba, Norvégia/Hollandia/Szerbia megy tovább
A B csoport kegyetlen, a Franciao 1. hely után nagy katyvaszt várok, és úgy gondolom, a házigazdát továbbtolják hogy ne fulladjon érdektelenségbe az egész torna. A maradék egy helyért mehet a harc Dánia/Németország/Brazília között, gondolom Dánia továbbjut.
A C csoportban minden gól számít, simán el tudom képzelni azt is,hogy nem jutunk tovább, és azt is hogy csoportgyőztesek leszünk.
A D csoport nagyon gyengének tűnik, a sima Orosz csopgyőzelem és Svéd továbbjutás mellett behoznak a középdöntőbe egy verhető ellenfelet.

Összejöhet egy meccs az 5. helyért, ha szerencsénk lesz.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 522 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mindig úgy megy neki mindenki hogy most milyen jó lesz és általában átlag alatt teljesítünk kéziben. Szerintem nyolcadikak leszünk miután fel lett hypolva hogy elődöntőbe juthatunk a torna közben

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 610 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én is 5-10-et mondanék.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dawyd728 3 689
Én nem látom rózsásnak a helyzetet. A közhangulat túlságosan optimista. El lett könnyű csoportnak könyvelve a miénk, plusz a fradisták ősze alapján elég nagy kérdőjelek vannak bennem a válogatott esélyeit illetően. Mondjuk Rasmussen>>Elek.
Se a spanyol, se a montenegrói csapat elleni nem lesz egyszerű. Kis túlzással, ha második helyen megyünk tovább, a nehezén túl vagyunk. Onnantól a legjobb 9 európai közé, feltételezve, h franciák top9-ben lesznek, illene bekerülni. A román és az orosz más szint. 4-be jutni szerintem semmi esélyünk. Valahol az 5-10 között van a helyünk. Ha nem lesz meg a kvalifikációs torna Rasmussen alatt meleg lesz a talaj.
több mint 4 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Reálisan az olimpiai selejtezőnek meg kell lennie. Ennél rosszabb számomra csalódás. Optimistán elődöntő.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 610 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
VB-n ki mire számít?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Újra EHF Kupa csoportkörben a Tatabánya!
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Elég inaktív a topic, de hátha olvassa valaki.
IRÁNY EURÓPA!

Az ország legjobb csarnoktábora továbbra is Debrecenben van. Ilyen hangulatban nem is lehetett más az eredmény.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
OMG Mikler!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Eldöntöttem, hogy az idei szezonban amikor csak tehetem, járni fogok Tatabánya meccsekre. 😊 Helyben is van, állítólag a hangulat is jó, a csapat meg biztosan, szóval kíváncsian várom első helyszínen megtekintett kézilabda meccsemet. Szept. 25. vs Szeged. 😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 310
Mörk...
Tudták Győrben sztem, hogy soha nem lesz jó a lába, azért nem hosszabbítottak vele.
gabokocka
Emlékszem amikor lenyilatkozta, hogy fel van háborodva, Győrben tesztelni akarják a lábát. Hát ő Nora Mörk, neki sose kellett teszt, mit képzelnek magukról?
Hány hónapja volt, 5-6?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Mörk...
Tudták Győrben sztem, hogy soha nem lesz jó a lába, azért nem hosszabbítottak vele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Egy kis összefoglalàs az NSO àltal az okokra:
 m.nemzetisport.hu/kezilabda/kezilabda-itt-a-jovonk-az-utanpotlas-sikereinek-nyomaban-2716657

A fiúk még későn érnek, reménykedjünk ebben 😁😁
Habàr az U19-sek villogtatnak valamit, a horvàtokat verve a 8 közzé kerültek. Ma még jönnek a Németek, a négy közzé jutàsért.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Remekül játszottak a lányok, sima volt a döntő.
Két dolog elég fontos, az utóbbi 4 évben ez a 3 korosztály összesen 2 meccset veszített, ami döbbenetes. A győztes mentalitás nagyon bennük van.
Plusz ami még fontosabb talán, hogy mind a mostani U17, mint Golovin csapatánál megfigyelhető, hogy a védekezés erős alapokon van és kemény. Ami kb sosem volt jellemző a magyar női kezinkre, meg úgy semmilyen magyar csapatra. Támadásban alap, hogy jók 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
aki nem tudná sport2 adja a döntőt
13--9 a félidő
NB2
Meg is nyerték, veretlenül EB győztesek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 889 — nabege2@yahoo.com
aki nem tudná sport2 adja a döntőt
13--9 a félidő