Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Elég inaktív a topic, de hátha olvassa valaki.
IRÁNY EURÓPA!

Az ország legjobb csarnoktábora továbbra is Debrecenben van. Ilyen hangulatban nem is lehetett más az eredmény.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
OMG Mikler!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Eldöntöttem, hogy az idei szezonban amikor csak tehetem, járni fogok Tatabánya meccsekre. 😊 Helyben is van, állítólag a hangulat is jó, a csapat meg biztosan, szóval kíváncsian várom első helyszínen megtekintett kézilabda meccsemet. Szept. 25. vs Szeged. 😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 281
Mörk...
Tudták Győrben sztem, hogy soha nem lesz jó a lába, azért nem hosszabbítottak vele.
gabokocka
Emlékszem amikor lenyilatkozta, hogy fel van háborodva, Győrben tesztelni akarják a lábát. Hát ő Nora Mörk, neki sose kellett teszt, mit képzelnek magukról?
Hány hónapja volt, 5-6?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Mörk...
Tudták Győrben sztem, hogy soha nem lesz jó a lába, azért nem hosszabbítottak vele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Egy kis összefoglalàs az NSO àltal az okokra:
 m.nemzetisport.hu/kezilabda/kezilabda-itt-a-jovonk-az-utanpotlas-sikereinek-nyomaban-2716657

A fiúk még későn érnek, reménykedjünk ebben 😁😁
Habàr az U19-sek villogtatnak valamit, a horvàtokat verve a 8 közzé kerültek. Ma még jönnek a Németek, a négy közzé jutàsért.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Remekül játszottak a lányok, sima volt a döntő.
Két dolog elég fontos, az utóbbi 4 évben ez a 3 korosztály összesen 2 meccset veszített, ami döbbenetes. A győztes mentalitás nagyon bennük van.
Plusz ami még fontosabb talán, hogy mind a mostani U17, mint Golovin csapatánál megfigyelhető, hogy a védekezés erős alapokon van és kemény. Ami kb sosem volt jellemző a magyar női kezinkre, meg úgy semmilyen magyar csapatra. Támadásban alap, hogy jók 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
aki nem tudná sport2 adja a döntőt
13--9 a félidő
NB2
Meg is nyerték, veretlenül EB győztesek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
aki nem tudná sport2 adja a döntőt
13--9 a félidő
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
U17 csajok is EB döntőbe jutottak, just say in 😁 Egész elképesztően tehetséges a női utánpótlás.
Ráadásul a szakértők erre a fiatalabb generációra azt mondják, hogy még szuperebb, mint a tavalyi U20 VBt nyerő Háfra és a nemrég U19 EBt nyerő Kácsor csapat. 😊
Chargers LT
kiváncsi lennék mi a különbség a női és ffi utánpótlás kézpés között 😀
Negritis
Amúgy kabaré, de tényleg. Igazából talán az lehet a különbséget idéző okok közül az egyik, h a női kézi az Magyarországon érzésre durván az első számú női csapatsport. Addig a férfi kézi nem és így kisebb a merítési lehetőség. Ettől még ilyen szintű különbséget ez önmagában egyáltalán nem magyaráz. Más okai is vannak. Múltkor Borsost hallgattam, de ő is csak sötétben tapogatózik.
dawyd728
igazából sztem szimplán Mocsai "keze" a kérdés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyelőre örüljünk a sikereknek, aztán majd meglátjuk felnőttben mennyire jön ki a potenciál. 😊 Hasonlítgatni meg fölösleges a férfiakhoz, ha csak nicns tökéletesen ugyanolyan feltétel rendszer - vagy ahhoz közeli, lásd létszám pl.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
U17 csajok is EB döntőbe jutottak, just say in 😁 Egész elképesztően tehetséges a női utánpótlás.
Ráadásul a szakértők erre a fiatalabb generációra azt mondják, hogy még szuperebb, mint a tavalyi U20 VBt nyerő Háfra és a nemrég U19 EBt nyerő Kácsor csapat. 😊
Chargers LT
kiváncsi lennék mi a különbség a női és ffi utánpótlás kézpés között 😀
Negritis
Amúgy kabaré, de tényleg. Igazából talán az lehet a különbséget idéző okok közül az egyik, h a női kézi az Magyarországon érzésre durván az első számú női csapatsport. Addig a férfi kézi nem és így kisebb a merítési lehetőség. Ettől még ilyen szintű különbséget ez önmagában egyáltalán nem magyaráz. Más okai is vannak. Múltkor Borsost hallgattam, de ő is csak sötétben tapogatózik.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
U17 csajok is EB döntőbe jutottak, just say in 😁 Egész elképesztően tehetséges a női utánpótlás.
Ráadásul a szakértők erre a fiatalabb generációra azt mondják, hogy még szuperebb, mint a tavalyi U20 VBt nyerő Háfra és a nemrég U19 EBt nyerő Kácsor csapat. 😊
Chargers LT
kiváncsi lennék mi a különbség a női és ffi utánpótlás kézpés között 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
U17 csajok is EB döntőbe jutottak, just say in 😁 Egész elképesztően tehetséges a női utánpótlás.
Ráadásul a szakértők erre a fiatalabb generációra azt mondják, hogy még szuperebb, mint a tavalyi U20 VBt nyerő Háfra és a nemrég U19 EBt nyerő Kácsor csapat. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 214
A majdnem a lófasz szinonímája a sportban. 😊
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Majdnem meglett a dánok ellen 😥😥
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Közben beérni látszik a Mocsai-generáció, u20-as csapat lazán kikapott Portugáliától...
somoskovig
És Brazíliától
gabokocka
Nem tudom eldönteni, hogy mi a legelkeserítőbb. A játékunk vagy Gyurka nyilatkozata a brazil meccs után, amiben nagyon korrekten áttolt minden felelősséget a játékosokra. Amilyen jól néz ki a női utánpótlás, annyira tragikus a férfi, és nem igazán látom, hogy ez változna a közeljövőben.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Közben beérni látszik a Mocsai-generáció, u20-as csapat lazán kikapott Portugáliától...
somoskovig
És Brazíliától

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 736 — 49ers GM
Közben beérni látszik a Mocsai-generáció, u20-as csapat lazán kikapott Portugáliától...

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A magyar lányok (junior) újra döntőbe jutottak! Just say in 😀
Tavaly Golovin mesterrel Debrecenben VB döntőt nyertek, most meg EB döntő!!! 😊
Hihetetlen ez a csapat, akárcsak tavaly.
És a durva az, hogy a tavalyi csapatból sokan kicserélődtek, de ugyanúgy leigáznak mindenkit, ráadásul a 2. félidőben rendre jobban játszunk idén is.
Most az oroszok ellen pedig nagyot küzdöttek, de nyernek, nyernek, és nyernek.
Komolyan nagyon szép lehet a magyar női kézi jövője.
A tavalyi VB győzelem után, meg idény után Háfrát és Klujbert meg is választották a világ legtehetségesebb játékosaivá.
A jelenlegi 18-21 éves női korosztályunk mindent megnyer(t).
Chargers LT
Nagy volt - bár csak az ucsó 20 gólt láttam.
kishaszi
EB győzelem is meg van. Szép volt csajok!
Sobrinak meg pohara sincs, nem hogy félig üres legyen. 😛
kishaszi
Én az olimpiákról, VB-kről írtam. 😊
Sobri Jóska
Tudom, de ritka rosszmájú megjegyzés volt, mégha jogos is a félelem a 2000-es döntő óta. Arra utaltam, hogy nem tudsz tisztán örülni egy ilyen sikernek, oda kellett szúrnod, hogy jól érezd magad. 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Azért néha hülyét kaptam a sok hibától😊
Görény vagyok, de már az első félidőben el kellett volna dönteni, ha egy picit odafigyelünk.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
A magyar lányok (junior) újra döntőbe jutottak! Just say in 😀
Tavaly Golovin mesterrel Debrecenben VB döntőt nyertek, most meg EB döntő!!! 😊
Hihetetlen ez a csapat, akárcsak tavaly.
És a durva az, hogy a tavalyi csapatból sokan kicserélődtek, de ugyanúgy leigáznak mindenkit, ráadásul a 2. félidőben rendre jobban játszunk idén is.
Most az oroszok ellen pedig nagyot küzdöttek, de nyernek, nyernek, és nyernek.
Komolyan nagyon szép lehet a magyar női kézi jövője.
A tavalyi VB győzelem után, meg idény után Háfrát és Klujbert meg is választották a világ legtehetségesebb játékosaivá.
A jelenlegi 18-21 éves női korosztályunk mindent megnyer(t).
Chargers LT
Nagy volt - bár csak az ucsó 20 gólt láttam.
kishaszi
EB győzelem is meg van. Szép volt csajok!
Sobrinak meg pohara sincs, nem hogy félig üres legyen. 😛
kishaszi
Én az olimpiákról, VB-kről írtam. 😊

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A magyar lányok (junior) újra döntőbe jutottak! Just say in 😀
Tavaly Golovin mesterrel Debrecenben VB döntőt nyertek, most meg EB döntő!!! 😊
Hihetetlen ez a csapat, akárcsak tavaly.
És a durva az, hogy a tavalyi csapatból sokan kicserélődtek, de ugyanúgy leigáznak mindenkit, ráadásul a 2. félidőben rendre jobban játszunk idén is.
Most az oroszok ellen pedig nagyot küzdöttek, de nyernek, nyernek, és nyernek.
Komolyan nagyon szép lehet a magyar női kézi jövője.
A tavalyi VB győzelem után, meg idény után Háfrát és Klujbert meg is választották a világ legtehetségesebb játékosaivá.
A jelenlegi 18-21 éves női korosztályunk mindent megnyer(t).
Chargers LT
Nagy volt - bár csak az ucsó 20 gólt láttam.
kishaszi
EB győzelem is meg van. Szép volt csajok!
Sobrinak meg pohara sincs, nem hogy félig üres legyen. 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
A magyar lányok (junior) újra döntőbe jutottak! Just say in 😀
Tavaly Golovin mesterrel Debrecenben VB döntőt nyertek, most meg EB döntő!!! 😊
Hihetetlen ez a csapat, akárcsak tavaly.
És a durva az, hogy a tavalyi csapatból sokan kicserélődtek, de ugyanúgy leigáznak mindenkit, ráadásul a 2. félidőben rendre jobban játszunk idén is.
Most az oroszok ellen pedig nagyot küzdöttek, de nyernek, nyernek, és nyernek.
Komolyan nagyon szép lehet a magyar női kézi jövője.
A tavalyi VB győzelem után, meg idény után Háfrát és Klujbert meg is választották a világ legtehetségesebb játékosaivá.
A jelenlegi 18-21 éves női korosztályunk mindent megnyer(t).
Chargers LT
Ja, simán lehet még ebből sok szép második hely olimpián, vébén, akár 6-8 gól előnyről is.
Sobri Jóska
Ne légy ilyen kibaszott negatív 😅😂😜😉
Rózsa Sándor (betyár)
A 2. hely szép siker, ezüstérem!
A negatív az, ha ki se jutunk, vagy a csoportban ragadunk.