Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 653
No tessék

 index.hu/sport/kezilabda/2020/01/07/rasmussen_palinger_mksz_elnokseg_dontes/

Van benne ráció, de én inkább Golovinnak adtam volna meg az esélyt. Bár őt így tartogathatják későbbre.
dande
Igen, minden "bennfentes" szerint Ő lesz az új kapitány, de csak a bajnokság vége után. A selejtezőre még biztosabbnak látják Elekéket, elvégre az Ő játékosaik adják a válogatott gerincét.
Hát, kíváncsi leszek, mi sül ki ebből...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
No tessék

 index.hu/sport/kezilabda/2020/01/07/rasmussen_palinger_mksz_elnokseg_dontes/

Van benne ráció, de én inkább Golovinnak adtam volna meg az esélyt. Bár őt így tartogathatják későbbre.
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Élőben sajnos nem tudtam megnézni, de tegnap megszereztük a Kastamonu ellen az első győzelmet az EHF-kupában. El tudtam volna viselni egy simább meccset, meg egy kicsit jobb játékvezetést, de a lényeg a W. Ami viszont hatalmas öröm számomra, hogy kiélezett helyzetben Köstner simán felküldött 2-3 2000-es (Petrus Mirtill esetében 2001-es) születésű játékost, akik meg is hálálták a bizalmat, sőt Arany Rebeka klasszis szélsőjátékot hozott. Szombaton jön a Most, hazai pályán nagyon kéne a győzelem a továbbjutáshoz, ellenük viszont nem fér bele ennyi hiba.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
dawyd728
A teher és az elvárás nagy lesz, de ez sem lehet kifogás, hiszen majd mindegyik játszott már ilyen körülmények között.

Fattyu
Jajaja. Itt sem lesz kisebb a nyomás, sőt..

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fiataloknak-olyan-terhet-kellett-vinniuk-ami-meg-tul-sok-volt-nekik-2738625
gordon
Hagyjuk már ezt a nyomásos marhaságot, persze a BL-ben tud játszani XY, de a válogatottban nem. Mintha eddig a női csapatok pont arról lettek volna híresek, hogy tök jól viselik a nyomást és jól kezelik a kiélezett helyzeteket....

Nyilván a stresszhelyzetet mindenki másképp kezeli, de ha ez nem megy nekik (akár külső segítség után) akkor kár az élsporttal foglalkozni
FLZOLI
Alapból egyetértek, a nyomás dologgal, de nézd meg, hogy kiknek kéne vinnie a válogatottat .
Vannak a 20-23 évesek akik még most érnek be illetve vannak az öregek.
Pont az a korosztály hiányzik akinek már van annyi tapasztalata, hogy a hatan vigye a válogatottat. Ráadásul nincs most extra klasszis ezért ha kijön egy - két negatív megmozdulás nincs ki korrigaljon.
Ennek a korosztálynak 2-3 év múlva kellene vinni a keretet, most kell majd kiderül, hogy eleg jók-e ehhez és Ramussen feltudja őket építeni vagy nem.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
dawyd728
Egyelőre még homály van a meccsek sorrendjével:

 index.hu/sport/kezilabda/2019/12/21/olimpiai_selejtezo_gyor_meccsek_sorrendje/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
dawyd728
A teher és az elvárás nagy lesz, de ez sem lehet kifogás, hiszen majd mindegyik játszott már ilyen körülmények között.

Fattyu
Jajaja. Itt sem lesz kisebb a nyomás, sőt..

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fiataloknak-olyan-terhet-kellett-vinniuk-ami-meg-tul-sok-volt-nekik-2738625
gordon
Hagyjuk már ezt a nyomásos marhaságot, persze a BL-ben tud játszani XY, de a válogatottban nem. Mintha eddig a női csapatok pont arról lettek volna híresek, hogy tök jól viselik a nyomást és jól kezelik a kiélezett helyzeteket....

Nyilván a stresszhelyzetet mindenki másképp kezeli, de ha ez nem megy nekik (akár külső segítség után) akkor kár az élsporttal foglalkozni

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
dawyd728
A teher és az elvárás nagy lesz, de ez sem lehet kifogás, hiszen majd mindegyik játszott már ilyen körülmények között.

Fattyu
Jajaja. Itt sem lesz kisebb a nyomás, sőt..

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-a-fiataloknak-olyan-terhet-kellett-vinniuk-ami-meg-tul-sok-volt-nekik-2738625
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
dawyd728
Ha túlzott optimista lennék így fogalmaztam volna:
"Meg van a hazai rendezés, jó a kōzönség, jó a csapat, nincs gond simàn tovább megyünk."
😀😀😀
Röviden: akarni kell és meg kell csinálni a lányoknak. Kaparni ezerrel, és ennyi.
A teher és az elvárás nagy lesz, de ez sem lehet kifogás, hiszen majd mindegyik játszott már ilyen körülmények között.
Amúgy meg meccsről, meccsre haladjunk....
Viszont egy "körülmény" nem adott még.
Ki lesz a törzsfőnök?

több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.
Fattyu
Úgy tudom nem miénk az utolsó meccs az oroszokkal. Innentől ellenünk éleseknek kell lenniük, míg a szerbek ellen már valószínű nem. Ezzel akár ki is golyózhatnak minket ketten, meg akkor is, ha a szerbeket ütjük. Szóval megint kezdődik a túlzott optimizmus..
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Eldőlt Mi rendezzük.
A szurkolókon biztos nem fog múlni. Lesz hangulat.
Minden adott, és itt màr nem lehet semmi kifogàs, tovàbb kell menni.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Rasmussent felfüggesztette az IHF. Így már nem biztos, hogy marad magyar kapitány
Antonius
Oroszországot kizarjak, Martin jön és megnyerjuk az olimpiát, majd a csapat leszbikus tagjai kiadnak egy best of videót a legszebb jelenetekkel... 😊

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 653
Rasmussent felfüggesztette az IHF. Így már nem biztos, hogy marad magyar kapitány

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 653
Na, biztosan elmondhatjuk magunkról, hogy az elmúlt években vertük a világbajnokot 😊
gabokocka
Ezt fociban is volt hogy elmondhattuk, nagy szó...
Toca
Ja, 54-ben 😊
gabokocka
Olaszokat vertük 2006-2010 között nem emlékszem pontosan mikor 😛
Heisman Trophy
 hu.wikipedia.org/wiki/A_magyar_labdar%C3%BAg%C3%B3-v%C3%A1logatott_2007._augusztus_22-i_m%C3%A9rk%C5%91z%C3%A9se

😀 Várhidi mester powaaaaaaaaaaaaa 😀
dande
Azóta is ezt emlegeti a Majsztro....

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, biztosan elmondhatjuk magunkról, hogy az elmúlt években vertük a világbajnokot 😊
gabokocka
Ezt fociban is volt hogy elmondhattuk, nagy szó...
Toca
Ja, 54-ben 😊
gabokocka
Olaszokat vertük 2006-2010 között nem emlékszem pontosan mikor 😛
Heisman Trophy
 hu.wikipedia.org/wiki/A_magyar_labdar%C3%BAg%C3%B3-v%C3%A1logatott_2007._augusztus_22-i_m%C3%A9rk%C5%91z%C3%A9se

😀 Várhidi mester powaaaaaaaaaaaaa 😀
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 295 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na, biztosan elmondhatjuk magunkról, hogy az elmúlt években vertük a világbajnokot 😊
gabokocka
Ezt fociban is volt hogy elmondhattuk, nagy szó...
Toca
Ja, 54-ben 😊
gabokocka
Olaszokat vertük 2006-2010 között nem emlékszem pontosan mikor 😛

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Na, biztosan elmondhatjuk magunkról, hogy az elmúlt években vertük a világbajnokot 😊
gabokocka
igen, és ebből is látszik, hogy jó úton járunk, hisz ők most döntőt játszanak, mi meg 14.ek lettünk... 😊
gordon
 m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-pena-nem-csinalna-dramat-a-magyarok-helyeben-2737369
gabokocka
valóban, de azért ne felejtsük el, hogy ő már az elődöntőből beszélt, azért az valamennyire vindikálja a rebuild sikerességét. mi még nem jutottunk el oda, hogy akár csak részlegesen is sikeresnek lehessen mondani a projektet.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Na, biztosan elmondhatjuk magunkról, hogy az elmúlt években vertük a világbajnokot 😊
gabokocka
igen, és ebből is látszik, hogy jó úton járunk, hisz ők most döntőt játszanak, mi meg 14.ek lettünk... 😊
gordon
 m.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-vb-pena-nem-csinalna-dramat-a-magyarok-helyeben-2737369

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Na, biztosan elmondhatjuk magunkról, hogy az elmúlt években vertük a világbajnokot 😊
gabokocka
igen, és ebből is látszik, hogy jó úton járunk, hisz ők most döntőt játszanak, mi meg 14.ek lettünk... 😊
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Na, biztosan elmondhatjuk magunkról, hogy az elmúlt években vertük a világbajnokot 😊
gabokocka
Ezt fociban is volt hogy elmondhattuk, nagy szó...
Toca
Ja, 54-ben 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
Na, biztosan elmondhatjuk magunkról, hogy az elmúlt években vertük a világbajnokot 😊
gabokocka
Ezt fociban is volt hogy elmondhattuk, nagy szó...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Na, biztosan elmondhatjuk magunkról, hogy az elmúlt években vertük a világbajnokot 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 295 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gyanítom meg fogják nyerni a bronzmeccset. De hogy boldogabb legyél akkor csak 50%.
gabokocka
Mondjuk az jó főleg ha ki is zárják őket az Olimpiáról.
Toca
Attól még indulhatnak mint ‘18-ban a hokicsapat Független Orosz Sportolók név alatt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
Gyanítom meg fogják nyerni a bronzmeccset. De hogy boldogabb legyél akkor csak 50%.
gabokocka
Mondjuk az jó főleg ha ki is zárják őket az Olimpiáról.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Gyanítom meg fogják nyerni a bronzmeccset. De hogy boldogabb legyél akkor csak 50%.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na igy 99%, hogy a ruszki jönnek, érdekes lesz, rendezni sztem tuti nem fognak.
gabokocka
Honnan veszed ezt a 99%-ot mégis?