Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Nem így lesz, mert az EB győztes kijut egyenesen, mindenki csúszik egyet, és a horvátok helyére a brazilok jönnek. Szóval bármilyen ocsmányul hangzik, a szlovénok vhogy visszamászhatnának elénk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
A selejtezőcsoportok így néznek ki majd:

2020 Olympic Qualification Tournament #2
3rd from World: France
6th from World: Croatia
2nd from Africa
3rd from Europe

2020 Olympic Qualification Tournament #3
4th from World: Germany
5th from World: Sweden
2nd from Europe:
3rd from Africa:

Tulajdonképpen nekünk majdhogynem mindegy, de ha már lehetne kérni, inkább a Német-Svéd kettős és az Afrikai 3. helyezett ellen nézném a mi kis csapatunkat....
Ehhez viszont legalább 1 meccset mindenképpen nyerni kellene, de inkább kettőt és a szlovénok nem kerülhetnek elénk. Nem lesz egyszerű.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Olimpiai selejtezős és elődöntés számolgatás a nemzeti sporttól:

• Magyar szempontból az is fontos, hogy a németek hétfő este ne kapjanak ki a társházigazda osztrákoktól, és szerezzék meg csoportjuk harmadik helyét, így a végső összevetésben Ausztria, Fehéroroszország és Csehország is a mieink mögé kerülhetne
• Ha a magyar válogatott az utolsó két csoportmeccséből egyet megnyer, a 3. helynél hátrébb nem végezhet a II. csoportban.
• Ha a győzelmet Portugália ellen szerzi meg, akkor a csoport második helyéhez – azaz az elődöntőhöz – csak annyi kell, hogy Norvégia legyőzze az utolsó fordulóban Szlovéniát.
• Ha a győzelmet Svédország ellen szerezzük meg, akkor a mieink második helyéhez Portugália nem nyerhet Szlovénia ellen, miközben Szlovénia az utolsó két mérkőzésén nem szerezhet két pontnál többet.
• Ha Magyarország mind a két meccsét megnyeri (8 ponttal zár), csak akkor maradhat le az elődöntőről, ha Szlovénia is kettőt nyer (megveri Portugáliát és Norvégiát, így szintén 8 ponttal zár), miközben Norvégia legyőzi Izlandot és a szlovénoktól kevesebb, mint tizenhárom góllal kap ki (ha 13 góllal vagy annál többel nyernek a szlovénok, úgy Norvégia gólkülönbsége lesz rosszabb a miénknél a minitabellán). Ugyanakkor Norvégia két – elég valószerűtlen és váratlan – veresége esetén még a II. csoport élére is ugorhat nemzeti válogatottunk (8–8 pontosként az egymás elleni eredmény döntene Szlovéniával szemben.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ma ki kell szurkolni h Dojcsland üsse a sógorokat, holnap meg első meccs a POR-SLO - na ott nem tudom, mennyire kéne greedynek lenni/kinek kéne szurkolni.. de szerintem POR W/iksz kéne.

Lehet, megint elszámoltam valamit, de csak a #2 és #3 csoportba kerülhetünk szerintem.. és a svédek tuti a harmadikban maradnak, az sokkal jobbnak tűnik.. szóval nagyon kéne az EUR 2. hely.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hja, ez a portugál csapat furcsa stílusban játszik, keverik a spanyolos és északi kézilabda elemeket. Nekünk általában az északi stílus kevésbé fekszik, mint akár a szláv vagy spanyol, aztán mégis ha összeadjuk, szerintem - legalábbis férfi vonalon - több sikerült van / volt északi csapatok ellen, mint a szláv vagy oroszok ellen. Igaz, Szlovéniát az utóbbi időben elég gyakran elkaptuk, de Horvátország ellen nem tudom mikor nyertünk utoljára. Miközben Dániát és Izlandot nem először verjük meg fontos meccsen, nemzetközi tornán.

Szóval tudja fene mi fekszik és mi nem most nekünk. Én a svédtől fázom, mert az a következő 😀, és tulajdonképpen ha a játéktudást és formát nézzük, ellenük van / lenne a legtöbb esélyünk. De otthon játszó csapat, és ennyi jó meccs után már az is benne van, hogy fejreállunk.

A portugál meccs különleges lesz, alig 14-15 órán belül kell majd újra pályára lépni. A mi csapatunk elég magas, nagy testű, lehet, hogy már ez megpecsételheti a sorsunkat... Viszont ha addigra a portugálok kiesnek a top3 versenyből a csoportot illetően, akkor le is ereszthetnek addigra.

Majd meglátjuk. Már az is kisebb csoda, hogy ezen vacillálhatunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kezdem azzal, hogy nagyon jó volt, végigizgultam és remek volt (Zümi mondjuk néha már sok volt nekem, de nem baj, értem h kellett ez 😊)

Leszek én a negatív - szerintem elég röfögős volt a 2. félidő - nagyon kellett h Vranjes elmenedzselte a meccset (Bombacot nagyon keson hozta be + leszedte Ferlint, és benthagyta a cserekapust, amikor láthatóan azt se tudta hol van szegény.. míg szvsz Ferlin biztos fogott volna 1-2 Liget bombát, mert annyira nem mentek sarokra + a blokkolt goal az ultimate karma) - ettől függetlenül megérdemeltük a feljavult védekezés miatt, a szlovénok meg ezt érdemelték 😛

Viszont én fázok a portugáloktól, sokkal rosszabb matchup nekünk, pláne hogy Rui Silva kb "Sagosen light" és sok lesz a 4 beálló, meg az a 3-4 nagy lövő... de | remélem leszek én az antijinxer 😊 |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ancsin-t nem tudom, nem vagyok jó véleménnyel jóra
már akkor sem tartottam igazán válogatott szintnek mikor még nálunk volt
a veszprémbe igazolása óta viszont ...
Negritis
Ancsin borzasztó versenyző típus, egy eb kivételével minden tornán terített betlit tolt. Nála szvsz fejben komoly gondok vannak. Egyébként Tatabányán nyomja, kikopott már a szeged-veszprém színvonalról.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Ancsin-t nem tudom, nem vagyok jó véleménnyel jóra
már akkor sem tartottam igazán válogatott szintnek mikor még nálunk volt
a veszprémbe igazolása óta viszont ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én annyit írtam, hogy a meccseket nézve az átlövőink nem nagyon híányoznak, mert remekül pótolják őket a fiatalok. Lékai viszont igen, mert Győrinek még kicsit nagy ez a cipő. Utóbbi instant upgrade lenne, ha játszhatna.

Hosszabb távon nyilván mind Bodó, mind Ancsin, mind Lékai, mind Juhász - és rajtuk kívül is bárki aki jó formába kerül - része a "tervnek", de ezen az EB-n eddig ez a helyzet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.
peterk2005
Azert Bodo sokat dobna ..egy igazi bombazo atlovo nagyon jol jonne szemelyeben..
yooker
Te nézted a mait? Meg úgy az egész eb-t?
peach
Ja!ok!bocs !Bodo soha tobbet ne legyen valogatott nincs semmi szukseg ra ....!tul jok vagyunk mar igy is!
yooker
Felőlem pukkadhatsz, de az átlövő teljesítményt hiányolni egy ilyen ligetvári produkció után totál wtf
peach
Nem ertem minek ez a fasza gyerek stilus de ha neked jol esik csak nyomjad nyilvan kell az onbizalmadnak
Es nyilvan igazad is van hogy Ligetvari innentol egyedul ellatja ezt a posztot a jovoben....
+mindenben is
yooker
De te nem azt írtad, hogy a jövőben hanem azt, hogy most. Mikor attól zeng a sajtó, hogy a magyar válogatott brutális, abszolút nem várt átlövő játékot játszik. Ha szarul fogalmazol nehogy már még te legyél felháborodva. Amúgy természetesen egészségesen bodónak helye van a csapatba, ez sose volt kérdés



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Bodó posztján Szita játszik, aki eddig - ha nem is tökéletesen - de elfogadhatóan ellátta a posztot. Ennél többet Bodótól sem várhattunk volna, neki is voltak (és lesznek is) gyengébb meccsei. Az utóbbi 2 meccsen, amikor Szita már elfáradt, Ligetvárit vezényelték fel a cseréjének, aki zseniálisan játszott. Összességében nem lehet hiányérzetünk a balátlövő poszton, ettől függetlenül egy egészséges Bodóra bármikor szükség lehet.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.
peterk2005
Azert Bodo sokat dobna ..egy igazi bombazo atlovo nagyon jol jonne szemelyeben..
yooker
Te nézted a mait? Meg úgy az egész eb-t?
peach
Ja!ok!bocs !Bodo soha tobbet ne legyen valogatott nincs semmi szukseg ra ....!tul jok vagyunk mar igy is!
yooker
Felőlem pukkadhatsz, de az átlövő teljesítményt hiányolni egy ilyen ligetvári produkció után totál wtf
peach
Nem ertem minek ez a fasza gyerek stilus de ha neked jol esik csak nyomjad nyilvan kell az onbizalmadnak
Es nyilvan igazad is van hogy Ligetvari innentol egyedul ellatja ezt a posztot a jovoben....
+mindenben is
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.
peterk2005
Azert Bodo sokat dobna ..egy igazi bombazo atlovo nagyon jol jonne szemelyeben..
yooker
Te nézted a mait? Meg úgy az egész eb-t?
peach
Ja!ok!bocs !Bodo soha tobbet ne legyen valogatott nincs semmi szukseg ra ....!tul jok vagyunk mar igy is!
yooker
Felőlem pukkadhatsz, de az átlövő teljesítményt hiányolni egy ilyen ligetvári produkció után totál wtf



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Azért a kézilabda is közelít a focihoz, ami az elterjedtséget és kiegyensúlyozottságot illeti. Sokat mondó, hogy a 20-22. helyeken Szerbia, Lengyelország és Oroszország végeztek. Oké, hogy a szerberk és oroszok mostanság nem villantanak, de azért komoly kézi kultúra van mindkét helyen. A lengyelről nem is beszélve.
peterk2005
szerintem az összes ffi csapatsportra igaz ez
és jönnek fel a többi földrész csapatai is
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.
peterk2005
Azert Bodo sokat dobna ..egy igazi bombazo atlovo nagyon jol jonne szemelyeben..
yooker
Te nézted a mait? Meg úgy az egész eb-t?
peach
Ja!ok!bocs !Bodo soha tobbet ne legyen valogatott nincs semmi szukseg ra ....!tul jok vagyunk mar igy is!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.
peterk2005
Azert Bodo sokat dobna ..egy igazi bombazo atlovo nagyon jol jonne szemelyeben..
yooker
Te nézted a mait? Meg úgy az egész eb-t?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Azért ezt megköszönhetjük Vranjesnek. 😊 Ember nem érti ezt a fazont, minek pihentette Bombacot. Jó volt a cseréje is, de Bombac teljesen más szint, amikor abszolút nem ment nekik a támadás, ritmusvesztésben voltak, akkor jött ki igazán. Addig kavar 1-1-ben amíg valahogy csak megtalálja a beállóst vagy szélsőt. Ezzel tudtak egyáltalán meccsben maradni, ha ő nincs 4-5 góllal nyerünk.

Nálunk meg a második félidőben (megint) szinte magától is beesett minden a szlovén kapuba. 😊 De az első félidőben meg fordítva volt, pont a kis szerencse meg az 1-2 hiba miatt kerültünk hátrányba, úgyhogy nem csak szerencse ez. A srácok érdeme teljes mértékben.

Egyébként nekem úgy tűnik az átlövőink nem is nagyon hiányoznak. Lékai hiányzik egyedül nagyon. Győri akar, hajt, megtesz mindent, de neki úgy érzem (még?) kicsit nagy ez a cipő. Ő picit kilóg lefelé a csapatból. Lékaival, Nagy Bencével ennél is jobbak lehetnénk. De hát ez van.
peterk2005
Azert Bodo sokat dobna ..egy igazi bombazo atlovo nagyon jol jonne szemelyeben..
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Svédeket férfi kézilabdába nekünk megverni? Ez számomra még mindig az a kategória, mintha ők vernének meg minket vízilabdàba 😛 😀 de ki tudja, 😊 nagy gratula a maiért, láttam egy olyan meccset, amit tét helyzetben nem bénáztunk el 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért a kézilabda is közelít a focihoz, ami az elterjedtséget és kiegyensúlyozottságot illeti. Sokat mondó, hogy a 20-22. helyeken Szerbia, Lengyelország és Oroszország végeztek. Oké, hogy a szerberk és oroszok mostanság nem villantanak, de azért komoly kézi kultúra van mindkét helyen. A lengyelről nem is beszélve.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Egy biztos, kedden már jóval okosabbak leszünk.
Ami viszont rossz hír, hogy a norvégok szerdán már sanszosan csoportelsőként játszanak a szlovénokkal, szóval mi nekünk szerintem nyerni kell mind a két meccsünket. De ezzel a lebonyolítással annyi variáció van, hogy kb lehetetlen tippelni 😊
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
ez ma nem a mi napunk, ha ebben a mederben folytatódik tovább a meccs, simán szopni fogunk
Antonius
ahhoz még a portugálokat is verni kell
Antonius
Nem sok esélyünk van, ha tizen belül maradunk, már jó 😬😜
warr_b
Látom padawanok kezdtek ráérezni, hogy is kell ezt csinálni. Csak így tovább. 😊 Ugyanezt kívánom a válogatottnak is.
iktriad
Hmm, sztem nem nyerünk több meccset....



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez ma nem a mi napunk, ha ebben a mederben folytatódik tovább a meccs, simán szopni fogunk
Antonius
ahhoz még a portugálokat is verni kell
Antonius
Nem sok esélyünk van, ha tizen belül maradunk, már jó 😬😜
warr_b
Látom padawanok kezdtek ráérezni, hogy is kell ezt csinálni. Csak így tovább. 😊 Ugyanezt kívánom a válogatottnak is.
több mint 4 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Vagy a svédeket, mert két nap múlva slo-por bármi van valamelyik kiszáll

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Nincsenek erre szavak, 2. Félidő extazisban volt. Ha norvégok verik svédeket akkor lényegben elég a portugálokat verni az elodontohoz?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Az jutott eszembe, hogy lékai meg bodó most hogy érezheti magát, hogy erről lemaradtak...
peach
Nyilván szeretnének itt lenni, de nem hiszem, hogy ha nem lesz érem akkor, komoly hiányt éreznének. Az meg azért még mindig long shot.
peterk2005
Lékai csak elbaszná ezt az egészet szerintem.