Koncertek, fesztiválok

6 feliratkozó

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Hogy a srác zenéje jó vagy sem, az ízlés kérdése, de itt nem ezt vetettem fel. Hanem hogy ki lehet állni egy szál gitárral "koncertezni", és az emberekkel ezt is meg lehet kajáltatni, őrület.
r.baggio
Ha felment volna még 4 csaj táncolni köré, akkor az úgy már jobb lett volna? 😀

Vagy mi kell ahhoz, hogy neked megfeleljen? Egy looperrel , egy szintetizátorral, pár gitárral és a hangjával élőben tökéletesen előadta azokat a számokat, amiket az emberek szeretnek, óriási hangulatot csinálva.

Én pedig ezért járok koncertre, nem azért mert menő, vagy mert elvárom, hogy egyszerre húszan legyenek a színpadon.

Semmivel se éreztem ezt a koncertet kevesebbnek mint a májusi Muse koncertet vagy a júliusi Sting koncertet, pedig ott voltak zenekarok is. De ez nem Muse és nem is Sting volt, ez Ed Sheeran volt, aki zenekar nélkül egymagában tudja azt, amiért az emberek szeretik a zenéjét. Hidd el, ha pl májusban Matt Bellamy egymaga állt volna ki egy gitárral, akkor az nekem se felelt volna meg. 😊
Jughead
Abszolut egyet ertek, de kb ugyanezt a kerdest tettem fel en is.
A mai vilagban, ahol kb minden gepesitve van , hangero meg fenyek o kiall egy gitarral es letol egy koncertet. nem tudom milyen hosszu volt, de 30 perc is durva egyedul, aki volt szimpadon az tudja.
Mi a "meno"? szigetre, meg soundra jarni "meno" meg idosebb emberek is a csuklojukon hagyjak a belepot. Vicc 😀
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
egészen hihetetlen, hogy tömegek számára ez egy menő koncert

 www.youtube.com/watch?v=r9LVigPj-mg
r.baggio
Van kb. 3 szám, amit szeretk tőle, ez az egyik. Simán éneklem kölykökkel a kocsiban, párommal. Tisztán lenyomta, teljesen rendben van ez. Én speci a telefonozástól vagyok ki, de ez már a kor gyermeke.
25öt persze nem adnék érte, de lenne más, aki(k)ért igen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hogy a srác zenéje jó vagy sem, az ízlés kérdése, de itt nem ezt vetettem fel. Hanem hogy ki lehet állni egy szál gitárral "koncertezni", és az emberekkel ezt is meg lehet kajáltatni, őrület.
r.baggio
Bob Dylan Nobel-díjig kajáltatta az emberekkel ezt az egy szál gitárral koncertezősdit.

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Hogy a srác zenéje jó vagy sem, az ízlés kérdése, de itt nem ezt vetettem fel. Hanem hogy ki lehet állni egy szál gitárral "koncertezni", és az emberekkel ezt is meg lehet kajáltatni, őrület.
r.baggio
Ha felment volna még 4 csaj táncolni köré, akkor az úgy már jobb lett volna? 😀

Vagy mi kell ahhoz, hogy neked megfeleljen? Egy looperrel , egy szintetizátorral, pár gitárral és a hangjával élőben tökéletesen előadta azokat a számokat, amiket az emberek szeretnek, óriási hangulatot csinálva.

Én pedig ezért járok koncertre, nem azért mert menő, vagy mert elvárom, hogy egyszerre húszan legyenek a színpadon.

Semmivel se éreztem ezt a koncertet kevesebbnek mint a májusi Muse koncertet vagy a júliusi Sting koncertet, pedig ott voltak zenekarok is. De ez nem Muse és nem is Sting volt, ez Ed Sheeran volt, aki zenekar nélkül egymagában tudja azt, amiért az emberek szeretik a zenéjét. Hidd el, ha pl májusban Matt Bellamy egymaga állt volna ki egy gitárral, akkor az nekem se felelt volna meg. 😊
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Hogy a srác zenéje jó vagy sem, az ízlés kérdése, de itt nem ezt vetettem fel. Hanem hogy ki lehet állni egy szál gitárral "koncertezni", és az emberekkel ezt is meg lehet kajáltatni, őrület.
r.baggio
Hát bazdki, az nem megkajáltatás, ha nagyon jó a hangod. A gitár az nyilván általános, de azért a hang egyedi. Én sem adnék ki érte ennyit, de attól még igen jó a srác. (szubjektív vélemény)
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Hogy a srác zenéje jó vagy sem, az ízlés kérdése, de itt nem ezt vetettem fel. Hanem hogy ki lehet állni egy szál gitárral "koncertezni", és az emberekkel ezt is meg lehet kajáltatni, őrület.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
egészen hihetetlen, hogy tömegek számára ez egy menő koncert

 www.youtube.com/watch?v=r9LVigPj-mg
r.baggio
És akkor vitatkozzunk az ízlésről...

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
egészen hihetetlen, hogy tömegek számára ez egy menő koncert

 www.youtube.com/watch?v=r9LVigPj-mg
r.baggio
Na ez érdekel.

Mitől menő egy koncert és ez mitől nem az?

Ki mondta, hogy ez menő koncert volt?

Ki az, aki azért megy egy koncertre, mert az menő?

(én pl. Ed Sheerant nem tartom menőnek, viszont a zenéit szeretem és a tegnapi koncertje is nagyon jó volt, a menő szót nem használnám a koncertre sem, de igazából ez nem egzakt fogalom, szóval érdekel a definiciód, meg, hogy egy szám alapján, hogy lehet ezt megállapítani)

Szerkesztette: Jughead
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
egészen hihetetlen, hogy tömegek számára ez egy menő koncert

 www.youtube.com/watch?v=r9LVigPj-mg
r.baggio
én úgy olvastam elég maradós volt, főleg utána.
nem ismerem a munkásságát de egyik ismerősöm isteníti és berakott egy-két számot én rákontráztam Bowie-val, na az milyen gáz - mondja, tök egysíkú.
remélem tegnap kint volt a srác

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
egészen hihetetlen, hogy tömegek számára ez egy menő koncert

 www.youtube.com/watch?v=r9LVigPj-mg
r.baggio
nem vagyok ed shearan fan de mitol meno egy koncert?
Sztem durva h egy gitar es o tolja.legalabb a gazsi egy reszet nem kell odaadni a zeneszeknek+igy olcsobb is o
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
annyira tudtam, hogy ilyesmit fogsz írni 😀 😀
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
egészen hihetetlen, hogy tömegek számára ez egy menő koncert



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Köszi VOLT!


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Slipknot a jövő évi Volton 😊
Bálesz
dislike
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Slipknot a jövő évi Volton 😊

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Szerda este PAIN OF SALVATION koncert az A38-on! Remélem hozzák ezt a szintet



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Volbeat az EFOTT-on! Durva nyár lesz 😀
Bálesz
Nem sok koncert van, ahol végig a fülemig ér a vigyor, a Volbeat (megint) ilyen volt. Receptre írnám fel, ha tehetném. Remélem kicsit gyakrabban kanyarodnak erre a jövőben...

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Erőtlennek? Nekem nem. Sőt, ha Corey kiállna verset szavalni, szerintem az is robbanna az energiától. 😊 Nem tudom, hol álltál, de a domboldalról nézve valóban nem volt az a nagyon megőrülős publikum, de elöl azért volt élet, ahogy néztem. Csak ahhoz meg már öreg vagyok. Jó nekem a közép tájon sörözéses koncertélmény 😊

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Most itt van valaki a Stone Souron? 😊
r.baggio
Volt, igen 😊
Bálesz
Neked nem tűnt erőtlennek az egész? Az igazán nagy csalódás a közönség volt mondjuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Most itt van valaki a Stone Souron? 😊
r.baggio
Volt, igen 😊

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Most itt van valaki a Stone Souron?
r.baggio
Innen is üdv a Seahawks felsős és 49ers sapkás arcoknak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Most itt van valaki a Stone Souron? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Volbeat az EFOTT-on! Durva nyár lesz 😀
Bálesz
Akurvaéletbe 😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Volbeat az EFOTT-on! Durva nyár lesz 😀

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
többet kellene olvasnom ezt a topicot 😊 én megvettem most a jegyet rá, ahogy a június 25-i Stone Sour koncertre is!
baggio 🏈
Akkor majd beszerzem és egyeztetünk 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER