Koncertek, fesztiválok

6 feliratkozó

9 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Fifty es busta rhymes az arenaban oktoberben
YoungZeeZee
Olyanok ezek a koncertek, mint amikor a legjobb csajt a gimiből végre megdugod - a 25 éves érettségi talalkozón.

9 hónapja
YoungZeeZee 7 858
Fifty es busta rhymes az arenaban oktoberben
9 hónapja
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Holnaptól vasárnapig Hellfest élő koncert közvetítések az Arte Concert youtube csatornáján ill. fb oldalán.
 youtube.com/playlist?list=PL66OD4JjS_2NO33pF_ZCfZqTTH-GvZP7P
Graspop Metal Meeting szintén holnap kezdődik, ott még nincs pontos menetrend, de tavaly is naponta tették fel.
 stream.graspop.be/nl/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
10 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
hát akkor ennyi volt a Ricsárdgír 😕 azért a tegnap estét még odatették a Parkban, méltó lezárás.
törölt kristof
nekem az előzenekar ötlet kifejezetten tetszett. lehetett volna hosszabb is.
ördög nóra felbukkanása is zseniális volt, kicsit sajnáltam hogy richard gere-től nem kértek egy rövid video üzenetet. 😀

illetve félelmetesen nagy volt a pogo és nekem gyakran indokolatlannak tűnt. még fel se csendült egy akkord sem, már nyílt a kör.
Fontos_Vidra
Komolyan tolták a fiatalok, mi, öregek hátul csak pislogtunk 😊
Dzsokijuing
én azért a nagy részét ott töltöttem a koncertnek, azóta fáj mindenem 😀
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
hát akkor ennyi volt a Ricsárdgír 😕 azért a tegnap estét még odatették a Parkban, méltó lezárás.
törölt kristof
nekem az előzenekar ötlet kifejezetten tetszett. lehetett volna hosszabb is.
ördög nóra felbukkanása is zseniális volt, kicsit sajnáltam hogy richard gere-től nem kértek egy rövid video üzenetet. 😀

illetve félelmetesen nagy volt a pogo és nekem gyakran indokolatlannak tűnt. még fel se csendült egy akkord sem, már nyílt a kör.
Fontos_Vidra
Komolyan tolták a fiatalok, mi, öregek hátul csak pislogtunk 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 264
hát akkor ennyi volt a Ricsárdgír 😕 azért a tegnap estét még odatették a Parkban, méltó lezárás.
törölt kristof
nekem az előzenekar ötlet kifejezetten tetszett. lehetett volna hosszabb is.
ördög nóra felbukkanása is zseniális volt, kicsit sajnáltam hogy richard gere-től nem kértek egy rövid video üzenetet. 😀

illetve félelmetesen nagy volt a pogo és nekem gyakran indokolatlannak tűnt. még fel se csendült egy akkord sem, már nyílt a kör.
10 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 506 — Browns GM
hát akkor ennyi volt a Ricsárdgír 😕 azért a tegnap estét még odatették a Parkban, méltó lezárás.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
2023-ban nem lesz Volt
NB2
Volt, nincs?
warr_b
hol Volt, hol nem Volt...
slowmotion
...Ha eső nem lesz, lesz, ha lesz, nem lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
2023-ban nem lesz Volt
NB2
Volt, nincs?
warr_b
hol Volt, hol nem Volt...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
2023-ban nem lesz Volt
NB2
Volt, nincs?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
2023-ban nem lesz Volt
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
Tegnap belefutottam szigeten Azariahba, ritka minosegi szinvonalas produkcio volt, megkockaztatom hogy az este egyik legjobbja. Nem vagyok fanboi, de ez a gyerek ugyes.
JéBé
Nem kell a duma, a nicked alapján egyértelmű, hogy Justin Bieberre mentél. 😊

több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Tegnap belefutottam szigeten Azariahba, ritka minosegi szinvonalas produkcio volt, megkockaztatom hogy az este egyik legjobbja. Nem vagyok fanboi, de ez a gyerek ugyes.
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
végig a louder lesz a stream-es koncert?
visszanézhetőek esetleg utólag is?
köszi
NB2
Nem, a Magenta oldalán a másik színpadról is lesz holnap, lehet főoldal is kiteszi.
Nem biztos, hogy mindegyik, de a nagy többség visszanézhető volt korábban is.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
végig a louder lesz a stream-es koncert?
visszanézhetőek esetleg utólag is?
köszi
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ma elkezdődött a 4 napos Wacken élő közvetítés sorozata.
 live.wacken.com/
 www.magentamusik.de/woa-louder-bullhead-city-stage-live



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 312
Megvolt a Guns N Roses Bécsben.
A hangosítás nem volt az igazi. Axel Rose van a legrosszabb formában a bandából, de ő is tisztességgel végignyomta a 2.5 órát, ráadásul most nem volt Carrie Underwood így mindent Rose énekelt annyi pihenőidővel amennyit Slash szólózgatott. Utóbbi 60 évesen olyan formában van hogy sztem a fórum közösségének nagy része irigykedhet rá. Lenyom 2.5 órát kurva jól, majd a színpadról levonulása közben meg tol egy kézenállást is. 😀
empty taxi
Én Varsóban néztem meg őket. Ott több mint 3 órát nyomták. A hangosítás ott sem volt perfect, bár a helyiek a stadionra fogják. Nekem kellemes meglepetés volt a banda. Ennyi évesen 3 óra, nem rossz. Izzy-t hiányoltam.
gyurczi
Én Prágában néztem őket, a reptéren, szép nagy szabad tér.
Gondolom a 3 óra azért is kell, hogy végigtolják az ismertebb nótákat plusz legyen Axl-nek ideje pihenni a pörgősebb számok előtt.
Hangja ofkorsz már nem a régi, nem kellene erőltetnie a magasakat, de tisztességgel végigtolták az egészet.

több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Megvolt a Guns N Roses Bécsben.
A hangosítás nem volt az igazi. Axel Rose van a legrosszabb formában a bandából, de ő is tisztességgel végignyomta a 2.5 órát, ráadásul most nem volt Carrie Underwood így mindent Rose énekelt annyi pihenőidővel amennyit Slash szólózgatott. Utóbbi 60 évesen olyan formában van hogy sztem a fórum közösségének nagy része irigykedhet rá. Lenyom 2.5 órát kurva jól, majd a színpadról levonulása közben meg tol egy kézenállást is. 😀
empty taxi
Én Varsóban néztem meg őket. Ott több mint 3 órát nyomták. A hangosítás ott sem volt perfect, bár a helyiek a stadionra fogják. Nekem kellemes meglepetés volt a banda. Ennyi évesen 3 óra, nem rossz. Izzy-t hiányoltam.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Megvolt a Guns N Roses Bécsben.
A hangosítás nem volt az igazi. Axel Rose van a legrosszabb formában a bandából, de ő is tisztességgel végignyomta a 2.5 órát, ráadásul most nem volt Carrie Underwood így mindent Rose énekelt annyi pihenőidővel amennyit Slash szólózgatott. Utóbbi 60 évesen olyan formában van hogy sztem a fórum közösségének nagy része irigykedhet rá. Lenyom 2.5 órát kurva jól, majd a színpadról levonulása közben meg tol egy kézenállást is. 😀
empty taxi
kézenállás, piha
Flea a ráadásra kézenállva jön be rendszerint. (mondjuk ők viszont nem játszanak két és fél órát 😀)
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Megvolt a Guns N Roses Bécsben.
A hangosítás nem volt az igazi. Axel Rose van a legrosszabb formában a bandából, de ő is tisztességgel végignyomta a 2.5 órát, ráadásul most nem volt Carrie Underwood így mindent Rose énekelt annyi pihenőidővel amennyit Slash szólózgatott. Utóbbi 60 évesen olyan formában van hogy sztem a fórum közösségének nagy része irigykedhet rá. Lenyom 2.5 órát kurva jól, majd a színpadról levonulása közben meg tol egy kézenállást is. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Hát akkor ma Deftones, végre.

Sikerült 6-tól 8-ig DJ Jamet berakni mint "előzenekart". 😀 8ra fogok érkezni. 😀 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
NAS (US) - EU Tour 2022
Supporting: Red Hot Chilli Peppers *

27.05.2022 BE - Brussels, Core Festival
29.05.2022 DK - Kopenhagen, Vega
31.05.2022 NO - Oslo, Sentrum Scene
01.06.2022 SE - Stockholm, Fällan
03.06.2022 PL - Warsaw, Orange Warsaw Festival
04.06.2022 CZ - Prague, Mala Sportovni Hala
07.06.2022 ES - Barcelona, Estadi Olimpic *
10.06.2022 NL - Nijmegen, Goffertpark *
15.06.2022 HU - Budapest, Puskas Stadium *
18.06.2022 IT - Firenze, Firenze Rocks *
YoungZeeZee
When i'm in a New York state of mind... de minek?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 858
NAS (US) - EU Tour 2022
Supporting: Red Hot Chilli Peppers *

27.05.2022 BE - Brussels, Core Festival
29.05.2022 DK - Kopenhagen, Vega
31.05.2022 NO - Oslo, Sentrum Scene
01.06.2022 SE - Stockholm, Fällan
03.06.2022 PL - Warsaw, Orange Warsaw Festival
04.06.2022 CZ - Prague, Mala Sportovni Hala
07.06.2022 ES - Barcelona, Estadi Olimpic *
10.06.2022 NL - Nijmegen, Goffertpark *
15.06.2022 HU - Budapest, Puskas Stadium *
18.06.2022 IT - Firenze, Firenze Rocks *
több mint 1 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 612 — Sin City Raiders fan
Sziasztok! Van 2 db eladó Honeybeast koncertjegyem, az április 23-i koncertre, a Budapest Parkba. A jegyek a jobb első teraszra szólnak. Ha valakit érdekel, írjon.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Ennél keményebb dolgot koncerten nem fogtok látni. (Explicit content!)
 24.hu/elet-stilus/2021/11/16/enekesno-pisi-vizelet-koncert-rajongo-video/
Cruyffista
senki se volt már tiszta