Koronavírus 2020

33 feliratkozó

3 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 6 520 — 49ers GM
Nagyon köszönöm, tényleg jól esik, hogy mindenki szorít nekünk és szeretne segíteni.
A sürgisek bármire az ottani munkában fel tudják használni az adományokat.

PÉCSI SÜRGŐSSÉGI BETEGELLÁTÁSÉRT ALAPÍTVÁNY
7621 Pécs,Rákóczi út 2.
Adószám: 18317174-1-02
Bankszámlaszám: 11731018-29902341 Nagyon köszönünk mindent!!!

Ha utaltok írjátok rá a közleményben hogy a Covid-19 elleni harchoz a bowl.hu fórumozói.

Köszönjük szépen
diverdoc

Szerkesztette: somoskovig
3 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 58 155 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
A NASCAR legenda Jimmy Johnson is koronás
 twitter.com/AdamSchefter/status/1279184311686701056
4 órája
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 49 504 — No es importante
Nekem ma mondta volt osztálytárs, hogy egyik USA-ban élő barátunk jövő héten jön haza két hétre.
Azt hittem USA-ból nem fogadunk.
Sobri Jóska
amerikaiakat nem fogadunk, USA-ból eu-s állampolgár meg szerb jöhet (meg japán és koreai üzleti célból)
r.baggio
Ő kettős állampolgár, de 20 éve kint él.
Akkor ezért jöhet.
Sobri Jóska
Szted nézte bárki is mikor jöttem frankfurtbol és volt jó pár USA-ból jövő akik 3 napja utaztak éppen? Egy hónappal ezelőtt is leszartak mindent Ferihegyen, ne legyél naív.
csebi
Te nem ma utaztál a km-es különítménnyel Máltára? 😊

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 58 155 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Nem tudtam eldönteni, hogy ide vagy a vicc topikba tegyem, de ez az egyik legjobb érv, amit mostanában a maszkviselés mellett olvastam. 😊
 twitter.com/mannyfidel/status/1278403759501180929
5 órája
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 017 — Badminton is Goodminton
Emlekeztek meg arra, hogy Trumpot keresztre feszitettek, mert promotalta a Hydroxychloroquine-t? Na, most tobb tanulmany is igazolta. Ez az egyik ilyenrol szolo hir:

Szamomra ez az egesz vilagjarvany amugy arra biztosan jo volt, hogy ne bizzak meg feltetlenul a "szakertokben", pedig ugye alapvetoen azzal a velelemmel eltem mindig, hogy az orvos szakertok es kutatoorvosok a relevans tudasuk miatt komolyan vehetoek es elfogadhato amit mondanak.

A vilag talan legpatinansabb orvosi szaklapja szinten ezt a hatoanyagot dongolte sarba amikor Trump elkezdte emlegetni, de egy honapja vissza kellett vonniuk a tanulamnyukat amivel "igazoltak", hogy Trump hulye:

theprint.in/theprint-essential/the-lancet-worlds-most-credible-medical-journal-whose-trust-has-been-hit-by-hcq-scandal/436452/

Szomoru, hogy sokan a vilag vezeto demokraciajaban inkabb hagynanak meghalni, mintsem, hogy olyan hatoanyaggal gyogyitsanak meg, amit a politikai rivalisod hatasoskent mutat be.

Szerk: Amugy itthon tervben volt, hogy hasznaljak? Vagy egyaltalan lehetoseget adnak ra a szabalyozasok?
undisputedly
Igen hasznaltuk. Sokat nem er

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
5 órája
Bkv tokmindegy hanyas busz. Kb az utasok felen egyaltalan nincs mar semmilyen maszk.
Vrij6
Amerre én lakom és közlekedem a BKK járatain (XVI. kerület) általában még mindig elég jó az arány - 75-25% a maszkosok javára.
5 órája
csebi New York Giants 5 846 — Lucas Scott
Nekem ma mondta volt osztálytárs, hogy egyik USA-ban élő barátunk jövő héten jön haza két hétre.
Sobri Jóska
amerikaiakat nem fogadunk, USA-ból eu-s állampolgár meg szerb jöhet (meg japán és koreai üzleti célból)
r.baggio
Akkor ezért jöhet.
Sobri Jóska
Szted nézte bárki is mikor jöttem frankfurtbol és volt jó pár USA-ból jövő akik 3 napja utaztak éppen? Egy hónappal ezelőtt is leszartak mindent Ferihegyen, ne legyél naív.
6 órája
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 18 875 — #NoStress
Sobri Jóska
r.baggio
Akkor ezért jöhet.

7 órája
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 8 030 — StuG Life
56015 új eset Amerikában az elmúlt 24 órában. Új rekord... Floridában egyre "jobb" a helyzet.
 twitter.com/megtirrell/status/1278517985121112066
Nem tudom, hogy lesz ebből NBA szezon befejezés....
iktriad
Amúgy nyitás szempontjából összes állam engedélyezte már h profi sportok mehessenek? Mintha pár napja Arizonában olvastam volna vmi durvább szigorításokról.
Beki
mivel az NBA az Orlando-i disney world-ben lesz csak
szóval amíg florida engedi addig m1
Negritis
off: amúgy elég komoly komplexum, de embertelen tömegnyomor lesz

7 órája
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 49 504 — No es importante
Sobri Jóska

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 órája
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 18 875 — #NoStress

11 órája
Negritis Denver Broncos 13 874 — The Mathematician
56015 új eset Amerikában az elmúlt 24 órában. Új rekord... Floridában egyre "jobb" a helyzet.
iktriad
Amúgy nyitás szempontjából összes állam engedélyezte már h profi sportok mehessenek? Mintha pár napja Arizonában olvastam volna vmi durvább szigorításokról.
Beki
mivel az NBA az Orlando-i disney world-ben lesz csak
szóval amíg florida engedi addig m1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 órája
rokaur 248
Akkor is az NKM a legjobb, nálunk még mindig nincs ügyfélfogadás komolyan mindjárt itt a második pánikhullám és nem is kell nyitniuk 😀
12 órája
bcsarli Pittsburgh Steelers 4 315 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bkv tokmindegy hanyas busz. Kb az utasok felen egyaltalan nincs mar semmilyen maszk.
Vrij6
Buszon és vonaton egyaránt elengedték az emberek a történetet. Már az bravúr, ha felszállásig felveszik.
Beki
Nem csak ott.Tegnap voltam a helyi kórházban,szakrendelésen.Mindenkin maszk amikor belép,amint a betegfelvételtől eljut az épp aktuális váróteremig mindenkiről lekerül.3 órát vártam,ezalatt rajtam kívül egy 10 éves gyereken volt még,egy férfi játszott az elszakadt maszkjának egyik felével,egy másik pedig sálnak használta (kb.40 ember fordult meg, még én ott voltam)...
JoeyPorter
Én is ma voltam kórházban a kezemmel. A betegek nagy részén volt, a staff már nem hordta 😊
Utána banki ügyintézésnél a kisasszony kért meg hogy vegyem már le, mert így nem tudunk beszélni 😊.
Mondjuk ott legalább volt köztünk egy plexi.

12 órája
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 24 836 — NFC East winner Giants GM
Rám ma a NAV-nál rám szóltak h tegyem fel a maszkot, mondom elnézést a kocsiban hagytam, kimentem, bementem maszkban.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
12 órája
 index.hu/kulfold/2020/07/03/koronavirus_szerbia_belgrad_rendkivuli_helyzet/
warr_b
csak a tegnapi járatomon volt vagy 20 szerb, megnyugtató
és BP-ről indulva már bármilyen nemzetiségű ember utazhat a spanyolokhoz, olaszokhoz, görögökhöz
r.baggio
Ez tuti?
Nálunk mindegy honnan jön, csak az állampolgárságot nézik étkezőben.
Meg a lufi géppel érkezők papírjait is elkérik a rendőrök és ha nem EU/EGK/Szerbia-GB, akkor pá-pá....nyilván hacsak nem magyar rokonnal utazik vagy éppen mint ma megtudtam, nem átutazó. Pl jön egy kínai Spanyolországból, aki megy Bécsbe és onnan haza. Hogy ellenőrzik, hogy elhagyta e Hegyeshalomnál az országot? Fogalmam sincs, de ez most a szabály. Szóval elvileg ha a spanyolok nem engedik a szerbeket, akkor a reptéren kiszűrik BCN-ben is...
Klaci79
Nem volt tegnap min. 20 inadom, úgyhogy tuti

12 órája
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 159 — Pittsburgh finished it
Vrij6
Buszon és vonaton egyaránt elengedték az emberek a történetet. Már az bravúr, ha felszállásig felveszik.
Beki
Nem csak ott.Tegnap voltam a helyi kórházban,szakrendelésen.Mindenkin maszk amikor belép,amint a betegfelvételtől eljut az épp aktuális váróteremig mindenkiről lekerül.3 órát vártam,ezalatt rajtam kívül egy 10 éves gyereken volt még,egy férfi játszott az elszakadt maszkjának egyik felével,egy másik pedig sálnak használta (kb.40 ember fordult meg, még én ott voltam)...

12 órája
undisputedly Seattle Seahawks 7 677 — SuperBowl Champions 2013/2014
Emlekeztek meg arra, hogy Trumpot keresztre feszitettek, mert promotalta a Hydroxychloroquine-t? Na, most tobb tanulmany is igazolta. Ez az egyik ilyenrol szolo hir:

Szamomra ez az egesz vilagjarvany amugy arra biztosan jo volt, hogy ne bizzak meg feltetlenul a "szakertokben", pedig ugye alapvetoen azzal a velelemmel eltem mindig, hogy az orvos szakertok es kutatoorvosok a relevans tudasuk miatt komolyan vehetoek es elfogadhato amit mondanak.

A vilag talan legpatinansabb orvosi szaklapja szinten ezt a hatoanyagot dongolte sarba amikor Trump elkezdte emlegetni, de egy honapja vissza kellett vonniuk a tanulamnyukat amivel "igazoltak", hogy Trump hulye:

theprint.in/theprint-essential/the-lancet-worlds-most-credible-medical-journal-whose-trust-has-been-hit-by-hcq-scandal/436452/

Szomoru, hogy sokan a vilag vezeto demokraciajaban inkabb hagynanak meghalni, mintsem, hogy olyan hatoanyaggal gyogyitsanak meg, amit a politikai rivalisod hatasoskent mutat be.

Szerk: Amugy itthon tervben volt, hogy hasznaljak? Vagy egyaltalan lehetoseget adnak ra a szabalyozasok?

Never underestimate the heart of a champion!
13 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 11 607
warr_b
és BP-ről indulva már bármilyen nemzetiségű ember utazhat a spanyolokhoz, olaszokhoz, görögökhöz
r.baggio
Ez tuti?
Nálunk mindegy honnan jön, csak az állampolgárságot nézik étkezőben.
Meg a lufi géppel érkezők papírjait is elkérik a rendőrök és ha nem EU/EGK/Szerbia-GB, akkor pá-pá....nyilván hacsak nem magyar rokonnal utazik vagy éppen mint ma megtudtam, nem átutazó. Pl jön egy kínai Spanyolországból, aki megy Bécsbe és onnan haza. Hogy ellenőrzik, hogy elhagyta e Hegyeshalomnál az országot? Fogalmam sincs, de ez most a szabály. Szóval elvileg ha a spanyolok nem engedik a szerbeket, akkor a reptéren kiszűrik BCN-ben is...
13 órája
Beki New York Jets 13 287
Vrij6
13 órája
Vrij6 Baltimore Ravens Maryland Terrapins 4 374

Reading is my passion - eveything else is coming from there
14 órája
Beki New York Jets 13 287
iktriad
15 órája
17 órája
warr_b

17 órája
warr_b Washington Redskins 3 747 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
1 napja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 8 634 — Megrögzött Colts Fan

lol 😀

"Valakik tudtak asszimilálódni..." / NB2, 2020.06.25