Koronavírus 2023

33 feliratkozó

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 835
És akkor visszatérünk a kezdeti problémához, szted mit csinálnának a nem iskolában, óvodában levő gyerekek?
gabokocka
Otthon maradnak??
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 19 876 — TODDHERREMANS79
Nalunk csak annak kotelezo a ket het home office aki olyan helyen jart kulfoldon.

Lehet fizetek egy returt romaba, nekem megerne hatezret hogy ket hetig otthonrol nyomjam. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Jack, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Értem, tehát szerinted a megoldás a teljes karantén, mindenki otthon, se ki se be két hónapig az egész országban. Nem érzem indokoltnak
gabokocka
ezért fog nálunk kurva sok gondot okozni, mert mások sem érzik hozzád hasonlóan

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 23 779 — Keep pounding
És akkor visszatérünk a kezdeti problémához, szted mit csinálnának a nem iskolában, óvodában levő gyerekek?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Értem, tehát szerinted a megoldás a teljes karantén, mindenki otthon, se ki se be két hónapig az egész országban. Nem érzem indokoltnak
gabokocka
A lassitas a lenyeg..abba boven beleferne a no ovi, no suli rendelet..gazdasagi okokbol nalunk akkor lepik ezt meg ha mar keso lesz..de ne legyen ra szukseg inkabb es nyerjek meg ezt a rulettet..
több mint 3 éve

több mint 3 éve
Ez az óvoda, iskola nehéz kérdés. Nekem óvodás korú gyerekem van, ha azt bezárják, akkor a játszón lennének, szülőstül, lehet rosszabb volna a helyzet.
gabokocka
Mindenki a sajat felelossegere vigye ki a gyereket es bandazzon masokkal. A hulyeseg ellen nincs mit tenni..nehezen ertem meg a magyar embernek miert nehez 2 hetet otthon lenni. Biztos vilagvege lenne..
topin
Óvodába is saját felelősségre viszed, nem kötelező.
És nem, két hét lesz, hanem két hónap.
gabokocka
Ellenben ha kormany rendelet tiltana, akkor senki nem vihetne..ez a lenyeg. De amig nem eg a haz, addig nalunk mindent lehet majd..utana meg pislogunk.
több mint 3 éve
Ez az óvoda, iskola nehéz kérdés. Nekem óvodás korú gyerekem van, ha azt bezárják, akkor a játszón lennének, szülőstül, lehet rosszabb volna a helyzet.
gabokocka
Mindenki a sajat felelossegere vigye ki a gyereket es bandazzon masokkal. A hulyeseg ellen nincs mit tenni..nehezen ertem meg a magyar embernek miert nehez 2 hetet otthon lenni. Biztos vilagvege lenne..
topin
Óvodába is saját felelősségre viszed, nem kötelező.
És nem, két hét lesz, hanem két hónap.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 220 — Whoops, looks like something went wrong.
gabokocka
topin
Mert a magyar ember mas. A magyar eros, okos, tokeletes, sebezhetetlen. Es velhetoen ezert sincs sosem a broki rossz oldalan. Ja varj, ez nem ide.

több mint 3 éve
gabokocka
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 20 723 — Cowboys fan
gabokocka
de lehet, hogy szabadtéren kevésbé terjed, vagy nem?
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 17 729 — ellenIktriad
Na én is jól választottam melót, holnap már nem kell bemennem dolgozni 😕 (művész mozi)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 127 — Bla, bla, bla
Ez a "tisztán látszik, hogy külföldiekre veszélyesebb a vírus mint a magyarokra" mondat gyönyörű volt a sajtótájékoztatón.
Bazzani
azoknak, akik nem tudnak magyarnijól....
átköll írni inni a zoolandert
sutianap
Javítottam. Javasolt eszköz:

empty taxi
Ez jo cucc, a french vanillat kostold meg. Isteni.
Hendrix
Az ára még jobb... 12-16ezer egy 0,7-es 😕
Akkor inkább a Sógorom 6éves Töröly HP-ja! ..... Bocs

Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve

több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 2 828 — Patriot
Iskola nembezáráshoz.
A lányom sulijából 4 órakor lehet elvinni az alsósokat. Ez itt 12 osztály, osztályonként 25-30 gyerek.
Mindhez tartozik 1-2 szülő/nagyszülő aki ott vár a gyerekre az aulában 4kor vagy kicsit később.
Az nem fertőzésveszélyes?
Bazzani
Nem fordulhat elő, hogy 1 millió gyerek otthon maradjon..ezt mondta. Ez ennyi embert jelentene, aki otthon marad vele. Ki dolgozna? Amíg lehet, nem fogják elengedni a gazdasági vonalat, addig had dübörögjön..ők pontosan tudják mekkora szarban vannak és semmiféle kapacitásunk nincs 1-2 hónapnyi leállásra..Egyszerűen nem bírja ezt el a magyar "gazdaság"..szóval ezt az időszakot addig tolják ki, amíg nem hullanak az emberek. Ha bejön nekik, akkor fasza. Ha nem, akkor sem lesz felelős úgy se..Max Soros, migránsok, külföldiek, EU, stb..
topin
A suli témához annyi hozzátartozik, hogy amennyiben iskolában jelenne meg a koronavírus az elég jól körülhatárolható - kordában tartható lenne.

Állítólag az olasz tapasztalatok elég negatívok az iskolabezárással, mert a gyerekek kb tünetmentesen terjesztik a vírust - és ha nincs iskola, akkor nem egymás között, hanem a plázában.

Én egyébként nem értem, egyszerre kiálltják az emberek, hogy túlbuzgó dolog a veszélyhelyzet, és kérdezik, hogy miért nem szigorúbbak az intézkedések.
több mint 3 éve
Hendrix 982
Ez a "tisztán látszik, hogy külföldiekre veszélyesebb a vírus mint a magyarokra" mondat gyönyörű volt a sajtótájékoztatón.
Bazzani
sutianap

empty taxi
Ez jo cucc, a french vanillat kostold meg. Isteni.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 34 521 — címzetes MotoGP fan
Bazzani
sutianap

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Eddig minden döntésük utólagos, és minden döntés halogatta a gazdasági kockázat felvállalását. Lásd kínai berepülés, olasz utazgatás, mosta francia, spanyol, egyéb vonal életben tartása..akarják a turistákat továbbra is, mert szükségük van rájuk. Dolgozni kell menni az embereknek, ezért marad a suli. Szóval csak ezt a szempontot nézik elsőre (nem véletlenül) és ha nincs más mód, akkor hoznak valami határozatot, amitmár régen megléptek máshol.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 18 567 — Lucas Scott
Iskola nembezáráshoz.
A lányom sulijából 4 órakor lehet elvinni az alsósokat. Ez itt 12 osztály, osztályonként 25-30 gyerek.
Mindhez tartozik 1-2 szülő/nagyszülő aki ott vár a gyerekre az aulában 4kor vagy kicsit később.
Bazzani
Nem fordulhat elő, hogy 1 millió gyerek otthon maradjon..ezt mondta. Ez ennyi embert jelentene, aki otthon marad vele. Ki dolgozna? Amíg lehet, nem fogják elengedni a gazdasági vonalat, addig had dübörögjön..ők pontosan tudják mekkora szarban vannak és semmiféle kapacitásunk nincs 1-2 hónapnyi leállásra..Egyszerűen nem bírja ezt el a magyar "gazdaság"..szóval ezt az időszakot addig tolják ki, amíg nem hullanak az emberek. Ha bejön nekik, akkor fasza. Ha nem, akkor sem lesz felelős úgy se..Max Soros, migránsok, külföldiek, EU, stb..
topin
Én hiányolom is azt h mikor tudjuk meg h Soros volt a zeró páciens és ő adta at mindenkinek plusz azért csinálja h megdontse OVt

2022 Magyarország: A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Iskola nembezáráshoz.
Bazzani
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Iskola nembezáráshoz.

több mint 3 éve
Gróf de sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 12 534 — capitaine du château de Vienne 1487
Bazzani
átköll írni a zoolandert

Báró Behenczy Károly nevű ifjú Estella nevű, tulajdonunkat képező leányzóval, kit hatszáz o. é. forintokért vettünk vala a zsolnai komédiásoktól...
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 18 567 — Lucas Scott
Itt Máltán kötelező onkaranten van azoknak akik a mai nappal kezdődően jártak Németországban francia országban Spanyolországban és Svájcban.

2022 Magyarország: A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Királyul bírjuk, csak nehogy hirtelen jöjjön a nagy frász.....
dande
Pont ezért kellene drasztikusabban fellépni..mert ezek a látszat intézkedések annyira nem fogják lelassítani, amit elbírna a magyar eü.

Ugyanúgy szarakodnak mint eddig, mindenhol máshol már le volt tiltva kínai berepülés, de nálunk nem. A repülőjáratok, utazások ki-be olaszokhoz dettó. Mi utána megyünk az eseményeknek, mert nem az a szempont kizárólag, hogy megfékezzük a terjedést széles körben..nálunk olyan magyaros a megoldás a szokásos. Járjunk jól amíg nem biztos a vész, utána meg majd mutogatunk másra és szenvedünk, vergődünk látványosan.

A királyságot meg jól bizonyítja a dezinformálás, miszerint Gulyás azt bírta mondani az Európát sújtó recesszióra, hogy mi indulunk legmagasabbról így nekünk a legjobbak az esélyeink..na de ezeket miért kell nyomni még az utolsó utáni pillanatban is?