WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Durva napok lesznek...
Ma éjszaka a Pats miatt kelhetek korán, vasárnap meg Conor miatt...
Rule
vasárnap meg motogp hajnali 6-tól, gondolom addig el se kezdik Conorék...

pasztmek még forma1 is lesz!!!

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Contender Conor 1st round KO

Perception is reality.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Conor a tippem, kár hogy csak felvételről tudom nézni.
több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Durva napok lesznek...
Ma éjszaka a Pats miatt kelhetek korán, vasárnap meg Conor miatt...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Conor


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Nurma: Sobri Jóska, Maka
McGregor: Rule
Elmarad:
Sobri Jóska
Kihagytad Coolearie-t ő is Conorre tippelt.

Nurma: Sobri Jóska, Maka
McGregor: Rule, Coolearie
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Khabib, 50-44.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Indulhat a tippelde:

Nurma: Sobri Jóska
McGregor:
Elmarad:
Sobri Jóska
McNuggets nyer az 2. menet elején, TKO-val. Túlél előtte egy földet és néhány takedown kísérletet. Khabib már az első menetben is kap 1-2 significant balost, ami megrendíti.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
MekGregor Bernadett +1
Szerintem a vegsokig megy ahol pontozas alapjan dol el.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óha...

 m.nemzetisport.hu/okolvivas/profi-boksz-halalra-gazoltak-graziano-rocchigianit-2661255


RIP....
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nehéz súly szépségei... Joshua a semmiből nyert
NB2
Nem volt benn a KO a meccsben, kb 3-3 lehetett 6 menet után. 1.,2.,5. Povetkin, a másik három Joshua. Jó meccs volt, nem hinném, hogy Povetkin nyert volna, ha végigmegy, de szoros lett volna. Jöhetne már a Wilder vs Joshua meccs.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Nehéz súly szépségei... Joshua a semmiből nyert
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Borics szépen fejlődik

 twitter.com/BellatorMMA/status/1043293265875759104

Perception is reality.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Most akkor mi van Khabib meg Connor között? Mi lett hogy ellenségek lettek?
Coolearie
Conor menekul előle, de Nurma elöbb-utóbb elkapja.
Aztán már nyugi lesz.
De McGregor még arcoskodik, amíg hiteles.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Ksi vs Logan Paul!! Szerintem 10 körül jönnek  grandmastreams.live/ucl2.html
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Most akkor mi van Khabib meg Connor között? Mi lett hogy ellenségek lettek?

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Se Tyson, se Lewis nem ütötte ki.
Ezt nem is tudtam.

 444.hu/2018/07/29/zene-utohangszerekre

több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
UFC 225 beharangozóm és tippjeim. (A leírásban vannak timestampek minden bunyóhoz.)


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 449
a tegnapi Lomachenko - Linares meccs kurva jó volt, nézze meg mindenki, aki nem látta.

link hozzá (remélhetőleg nem törlik majd):

 www.profiboksz.hu/video/jorge-linares-vs-vasyl-lomachenko-video/

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Glendale kibeszélő, Atlantic City beharangozó podcastünk.

 soundcloud.com/makamazsom/ufcac

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az is érdekes, hogy mindhárom bíra másik menetet adott Joannának. Egyik a másodikat, egyik a harmadikat, egyik a negyediket. Az, hogy a negyedikben ketten is Rose-t látták jobbnak, az teljesen nevetséges, az volt a legdominánsabb lengyel menet.
Maka
Egyetlen domináns menete sem volt Joannának. Ez nem egy pont karate meccs volt, ahol minden soft találat ugyanannyit ér, mint egy hangsúlyos. JJ egyedül a combrúgásokkal tudott érdemi kárt tenni Rose-ban, de azzal csak akkor lehet meccset nyerni, ha a másik nem tud lábra állni (vagy még akkor se lásd a múltkori O'Malley esetet 😊 )

Sajnos totálisan félrekommentáltátok ezt a meccset.
Jakehomer
Ha levesszük Joanna lábrúgásait, még akkor is több szignifikáns találata volt Namajunasnál. Azért ne csináljunk már úgy, mintha ő karcolás nélkül megúszta volna az estét, a sajtótájékoztatón látszott, hogy kapott. Ha soft strike-oknak nevezzük azt, mikor zsinórban háromszor hátrabicsaklott Rose feje a negyedikben, akkor tovább nem érdemes belemenni a vitába. 😊

Joanna pont olyan, mint GSP, az összes bunyóján rosszabbul néz ki, mint az ellenfele, mégis nyer. A Gadelha 2 után rá se lehetetett ismerni a csajra, Kowalkiewicz ellen is kinőtt egy teniszlabda méretű tulok a homlokán, mégis mindkettőt nyerte.

Igen, Tócsa "én mindjárt felállok és hazamegyek" típusú kommentjei lehet túlmentek egy határon a pontozás után, de a megrökönyödés szerintem inkább a 4-1-es különbség miatt volt. Többször elmondtam, hogy az első kérdéses, az ötödiket Rose elhozta, a középső háromból meg lesz, aki ad neki. Utána hoztam fel a Condit példát, hogy akkor se nyertél biztosan a bajnok ellen, ha három menetetet simán elhoztál. Ezek miatt én nem mondanám félrekommentálásnak, bár lehet, ha úgy mondjuk alá, hogy tudjuk, hogy Rose lesz kihozva, akkor jobban kiemeljük a nagy találatait.
Maka
Joanna szinte csak jabeket ütött, ez kurva kevés. És azért GSP-vel egy szinten emlegetni kicsit erős 😊 Persze, hogy nem a kinézet a lényeg, mert az lehet alkat kérdése is (pl Nate Diaz), hanem az ütések/találatok minősége, és abban alulmaradt, hiába talált számszerűleg többet.

A 4-1 szerintem is túlzás, de úgy adtátok el, mintha ez sima JJ győzelem lett volna, ami biztosan nem volt, erre mondtam a félrekommentálást. Tény, hogy TCS volt a fő bűnös 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Az is érdekes, hogy mindhárom bíra másik menetet adott Joannának. Egyik a másodikat, egyik a harmadikat, egyik a negyediket. Az, hogy a negyedikben ketten is Rose-t látták jobbnak, az teljesen nevetséges, az volt a legdominánsabb lengyel menet.
Maka
Egyetlen domináns menete sem volt Joannának. Ez nem egy pont karate meccs volt, ahol minden soft találat ugyanannyit ér, mint egy hangsúlyos. JJ egyedül a combrúgásokkal tudott érdemi kárt tenni Rose-ban, de azzal csak akkor lehet meccset nyerni, ha a másik nem tud lábra állni (vagy még akkor se lásd a múltkori O'Malley esetet 😊 )

Sajnos totálisan félrekommentáltátok ezt a meccset.
Jakehomer
Ha levesszük Joanna lábrúgásait, még akkor is több szignifikáns találata volt Namajunasnál. Azért ne csináljunk már úgy, mintha ő karcolás nélkül megúszta volna az estét, a sajtótájékoztatón látszott, hogy kapott. Ha soft strike-oknak nevezzük azt, mikor zsinórban háromszor hátrabicsaklott Rose feje a negyedikben, akkor tovább nem érdemes belemenni a vitába. 😊

Joanna pont olyan, mint GSP, az összes bunyóján rosszabbul néz ki, mint az ellenfele, mégis nyer. A Gadelha 2 után rá se lehetetett ismerni a csajra, Kowalkiewicz ellen is kinőtt egy teniszlabda méretű tulok a homlokán, mégis mindkettőt nyerte.

Igen, Tócsa "én mindjárt felállok és hazamegyek" típusú kommentjei lehet túlmentek egy határon a pontozás után, de a megrökönyödés szerintem inkább a 4-1-es különbség miatt volt. Többször elmondtam, hogy az első kérdéses, az ötödiket Rose elhozta, a középső háromból meg lesz, aki ad neki. Utána hoztam fel a Condit példát, hogy akkor se nyertél biztosan a bajnok ellen, ha három menetetet simán elhoztál. Ezek miatt én nem mondanám félrekommentálásnak, bár lehet, ha úgy mondjuk alá, hogy tudjuk, hogy Rose lesz kihozva, akkor jobban kiemeljük a nagy találatait.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Találatok száma a hivatalos fightmetric alapján:

1. menet Namajunas 21 - 24 Joanna
2. menet Namajunas 20 - 27 Joanna
3. menet Namajunas 19 - 30 Joanna
4. menet Namajunas 22 - 38 Joanna
5. menet Namajunas 26 - 41 Joanna
Maka
Ebből is látszik, hogy pontosan erőset ütni sokkal kifizetődőbb, mint szurkálódni, feltartókat meg jabeket pötyögtetni.
(És ha lenne ilyen táblázat a rúgásokról, ott még látványosabb lenne a difi. Aztán mégis biztosan nyert Namajunas.
Ezért jobb a UFC, mint az amatőr boksz.)
Sobri Jóska


Big John McCarthy itt pont erről beszél. Kb. 7:30-tól jön az a téma, h mit kell jobban értékelni a pontozóknak. 8:20-tól pedig kifejezetten elmondja, h a 6 jab vs. 1 erős hátsókezes egyenes esetén a hátsókezest ütőé a bunyó--> more impact/more damage, stb..

Sztem itt is ez történhetett. Rose kontrabunyóját (jobb egyenes bal horgokból rengeteg nyomott) többre értékelték a pontozók. Ezekből azért tisztességgel be is talált.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az is érdekes, hogy mindhárom bíra másik menetet adott Joannának. Egyik a másodikat, egyik a harmadikat, egyik a negyediket. Az, hogy a negyedikben ketten is Rose-t látták jobbnak, az teljesen nevetséges, az volt a legdominánsabb lengyel menet.
Maka
Egyetlen domináns menete sem volt Joannának. Ez nem egy pont karate meccs volt, ahol minden soft találat ugyanannyit ér, mint egy hangsúlyos. JJ egyedül a combrúgásokkal tudott érdemi kárt tenni Rose-ban, de azzal csak akkor lehet meccset nyerni, ha a másik nem tud lábra állni (vagy még akkor se lásd a múltkori O'Malley esetet 😊 )

Sajnos totálisan félrekommentáltátok ezt a meccset.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Az is érdekes, hogy mindhárom bíra másik menetet adott Joannának. Egyik a másodikat, egyik a harmadikat, egyik a negyediket. Az, hogy a negyedikben ketten is Rose-t látták jobbnak, az teljesen nevetséges, az volt a legdominánsabb lengyel menet.
Maka
Ezért kell a regnáló világbajnokot kajakra elverni, nem csak túlmozogni. 😊