WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
😮


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/43412236_568807300237194_2555250250804136840_n.jpg?stp=c147.0.441.441a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=RyfmM1NJtv0AX-OldLw&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBPQoE1tJ8gyD2hs2C7tNrGchJW7M3N6U4EzlVHUj6FuA&oe=6607F643
Conor McGregor Official on Instagram: "Thoughts on my last fight. Round 1. I believe from a sport standpoint, round 1 was his. Top position against the fence. Zero position advancement or damage inflicted. But top position. From a fight standpoint the first round is mine. Actual shots landed and a willingness to engage. Straight left early. Knee to the head on the low shot. Elbows in any and all tie up scenarios. Opponent just holding the legs against the fence for almost the entire round. Round 2 he is running away around the cage before being blessed with a right hand that changed the course of the round, and the fight. It was a nice shot. After the shot I bounced back up to engage instantly, but again he dipped under to disengage. That is the sport and it was a smart move that led to a dominant round, so no issue. Well played. If I stay switched on and give his stand up even a little more respect, that right hand never gets close and we are talking completely different now. I gave his upright fighting no respect in preparation. No specific stand up spars whatsoever. Attacking grapplers/wrestlers only. That won’t happen again. I also gave my attacking grappling no respect. To defense minded. Lessons. Listen to nobody but yourself on your skill set. You are the master of your own universe. I am the master of this. I must take my own advice. Round 3. After the worst round of my fighting career, I come back and win this round. Again walking forward, walking him down, and willing to engage. Round 4. My recovery was not where it could have been here. That is my fault. Although winning the early exchanges in 4, he dips under again and I end up in a bad position with over 3 on the clock. I work to regain position and end up upright, with my back to the fence. A stable position. Here however, I made a critical error of abandoning my over hook at this crucial time, exposing the back, and I end up beaten fair and square. What can I say? It was a great fight and it was my pleasure. I will be back with my confidence high. Fully prepared. If it is not the rematch right away, no problem. I will face the next in line. It’s all me always, anyway. See you soon my fighting fans I love you all ❤"
3M likes, 92K comments - thenotoriousmma on October 22, 2018: "Thoughts on my last fight. Round 1. I believe from a sport standpoint, round 1 was his. Top position against the fence. Zero position ad..."


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/mma-nurmagomedov-2-millio-dollart-fizetek-ma-ha-itt-harcolsz-2663307

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Tejesember 256
„A UFC-nek!

Miért nem rúgtatok ki senkit, amikor megtámadták a buszunkat, és több ember is megsérült? Akár meg is ölhettek volna valakit... Miért nem szólalt fel senki, amikor a szülőföldemet, a vallásomat, a nemzetemet vagy éppen a családomat sértegették?

Miért az én csapatomat kell megbüntetni, amikor mind a két csapat verekedett. Nem értek egyet azzal, ha azt mondjátok, hogy én kezdtem... Én csak befejeztem, amit ő elkezdett.

Mindenesetre inkább engem büntessetek meg, mint Zubajra Tuhugovot, akinek semmi köze az egészhez. Rosszul gondoljátok, ha azt hiszitek, hogy csendben fogok maradni. Töröltétek Zubajra meccsét, és ki akarjátok rúgni, mert megütötte Conort. Azonban ne feledjétek, hogy először Conor ütötte meg az egyik TESTVÉREMET, nézzétek csak meg a videót.

Tudnotok kell, ha ennek ellenére megváltok tőle, akkor engem is elveszítetek. Oroszországban sosem hagyják cserben egymást a testvérek. A végsőkig hajlandó vagyok elmenni a testvéremért. Ha kirúgjátok, ne felejtsétek el elküldeni az én felbontott szerződésemet is, különben én magam fogom azt felbontani.

És még egy dolog... Megtarthatjátok a pénzem, amit visszatartotok. Nagyon el vagytok foglalva ezzel, remélem, nem akad a torkotokon... Megvédtük a becsületünket, és ez a legfontosabb! A végsőkig kitartunk! #Testvérek”

Nálam a UFC vége lesz ha Khabib kilép.
KeyG
Meg McMahon életének is vége lenne, mert szerintem szószerint halálra röhögné magát az öreg. Nem hittem volna pár éve még, hogy stabilabb jövőt tudok elképzelni a WWEnek, mint az UFCnek.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
„A UFC-nek!

Miért nem rúgtatok ki senkit, amikor megtámadták a buszunkat, és több ember is megsérült? Akár meg is ölhettek volna valakit... Miért nem szólalt fel senki, amikor a szülőföldemet, a vallásomat, a nemzetemet vagy éppen a családomat sértegették?

Miért az én csapatomat kell megbüntetni, amikor mind a két csapat verekedett. Nem értek egyet azzal, ha azt mondjátok, hogy én kezdtem... Én csak befejeztem, amit ő elkezdett.

Mindenesetre inkább engem büntessetek meg, mint Zubajra Tuhugovot, akinek semmi köze az egészhez. Rosszul gondoljátok, ha azt hiszitek, hogy csendben fogok maradni. Töröltétek Zubajra meccsét, és ki akarjátok rúgni, mert megütötte Conort. Azonban ne feledjétek, hogy először Conor ütötte meg az egyik TESTVÉREMET, nézzétek csak meg a videót.

Tudnotok kell, ha ennek ellenére megváltok tőle, akkor engem is elveszítetek. Oroszországban sosem hagyják cserben egymást a testvérek. A végsőkig hajlandó vagyok elmenni a testvéremért. Ha kirúgjátok, ne felejtsétek el elküldeni az én felbontott szerződésemet is, különben én magam fogom azt felbontani.

És még egy dolog... Megtarthatjátok a pénzem, amit visszatartotok. Nagyon el vagytok foglalva ezzel, remélem, nem akad a torkotokon... Megvédtük a becsületünket, és ez a legfontosabb! A végsőkig kitartunk! #Testvérek”

Nálam a UFC vége lesz ha Khabib kilép.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Húúú....jól kiírtam magamból 3 hónapra valót... 😮😮😮😮
több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Nekem régi kattanásom, hogy a kevert harcművészetek alapvetően a birkózóknak állnak, és mostanra kezdik is agyondominálni az egészet.
A 7 férfi bajnokból 5 is masszív birkózó alapokkal rendelkezik, Cormier, Woodley, Nurma, Dillashaw, Cejudo.
Persze ez alapvetően unalmas a nézőknek, és csak azért nem tarolták még le az egész UFC-t a birkózók, mert egyszerűen egy profi birkózóbajnoksággá válna, ha Whiteék odaengednék a birkózókat, és sokat veszítene az eladhatóságából.
Sobri Jóska
Teljesen igaz, amit leírsz, csak annyi, h ez régen is így volt!
 www.bloodyelbow.com/2013/8/11/4609222/factgrinder-the-21-greatest-wrestlers-in-ufc-history
Ezt a listát találtam hirtelen és sokat lehetne rajta vitatkozni. A lényeg csak annyi, h a birkósok a UFC hőskorában is nagyokat alkottak már.
Később ez azért változott meg vmennyire, mert sok állóbunyós felszedett magára nem kevés földreviteli védekezést (tehát nem lettek földharcosok, csak - mint Conor is - abban ügyesek, h a leviteleket megakadályozzák) és így állva tudták tartani a bunyót, ahol viszont nekik állt a zászló.
Akiket felsoroltál (és még jó néhányan Chad Mendez, Yoel Romero, stb.) azért is veszélyesek, mert a földön szinte biztosan kivégzik az ellenfelüket, de állva is életveszélyesek - tehát komplex harcosok.

A szerző a Life and fights of Conor (vagy vmi hasonló) c. könyvben elemezte, h míg az első Aldo-Mendez idején Mendez egy sima birkós volt, a másodikra egy komplex harcos lett - és nagyon meg is szorította az akkor még legyőzhetetlennek hitt Aldot.
több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Ferguson sem nagy birkózó, ellenben bjj-ben erős, tehát nem esik kétségbe, ha háton kell védekezni, onnan is tud submissiont csinálni. Conor standupját nagyon befolyásolta, hogy félt a leviteltől, Tonynál ez nem akkora faktor.
Jakehomer
MMA-ban a háton védekezés egy csapda. A korábbi olimpiai tartalék birkós, Randy Couture írta a könyvében, h az egyik címmeccsen annyira bízott a jitsu-tudásában, h guardot húzott. Ő, a birkózó. Végig arra tanították, h csak felülről - erre guardot húzott. Ki is ütötték....
Amiatt, h ütni is lehet ÉS könyökösek bevinni, teljes testsúllyal fölülről, így teljesen más egy MMA-guard, mint egy BJJ-guard. Mondom ezt úgy, h én guardos vagyok és 95%-ban guardból akarok dolgozni jitsu (tehát nem MMA!) bunyó közben.
Egy olyan szintű szambós/birkózó ellen mint Khabib, nem egy életbiztosítás Ferguson számára sem - úgyh nem fogadnék rá, h guard submissionnel próbálkozna. Ha már oda került, inkább próbál ő is szerintem visszajönni, amit a földharc tudása miatt várhatóan sokkal nagyobb sikerrel tud elérni, mint a standupos (comedy-s?! 😊) Conor.

Úgyh nagyon várós egy meccs lenne (Megj: azért legyen ott Conor beugrónak, mert kettejük közül úgyis kiesik majd valaki két nappal a bunyó előtt:S:S:S).
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Komolyan,
aki látta ezt a meccset, meg Nurma korábbi darálásait, az gondolhatja azt, hogy (a mindig megtörténhető, de valójában elég ritka együtéses KO-któl eltekintve) bárkinek van akár minimális esélye is ellene?
Tiszta Emelianenko, csak méretéből adódóan jobb kardióval és kisebb ütőerejű ellenfelekkel.
Az tudja megverni, aki ugyanezt tudja, csak még jobban, még erősebben.
Boxoló, kickboxos (Conor) vagy akár dzsicus (Ferguson) esélytelen.
Egy jobb birkózónak, földharcosnak van csak esélye.
Ha nem sérült, és megfelelően felkészült, akkor a UFC szabályrendszerében verhetetlen.

Nekem régi kattanásom, hogy a kevert harcművészetek alapvetően a birkózóknak állnak, és mostanra kezdik is agyondominálni az egészet.
A 7 férfi bajnokból 5 is masszív birkózó alapokkal rendelkezik, Cormier, Woodley, Nurma, Dillashaw, Cejudo.
Persze ez alapvetően unalmas a nézőknek, és csak azért nem tarolták még le az egész UFC-t a birkózók, mert egyszerűen egy profi birkózóbajnoksággá válna, ha Whiteék odaengednék a birkózókat, és sokat veszítene az eladhatóságából.
Sobri Jóska
Pont ezen gondolkodtam, hogy egy ilyen birkózóval ha nem tudsz levitelek ellen irdatlanul jól védekezni mi esélyed lehet. Mert ha egyszer levisz,te onnan nem állsz fel.
Az meg, hogy hogyan védekezel az elsőnél számít, másodiknál számíthat harmadiknál már mindegy mert nincs erőd és ráadásul már a 3. menetet nyeri.
Mondjuk Conor kétlem, hogy ne akarna visszavágót, ahhoz túlnagy az egója.
Legrosszabb esetben visszamegy egy súlycsoportnyit ott még mindig ő lehet a király.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Komolyan,
aki látta ezt a meccset, meg Nurma korábbi darálásait, az gondolhatja azt, hogy (a mindig megtörténhető, de valójában elég ritka együtéses KO-któl eltekintve) bárkinek van akár minimális esélye is ellene?
Tiszta Emelianenko, csak méretéből adódóan jobb kardióval és kisebb ütőerejű ellenfelekkel.
Az tudja megverni, aki ugyanezt tudja, csak még jobban, még erősebben.
Boxoló, kickboxos (Conor) vagy akár dzsicus (Ferguson) esélytelen.
Egy jobb birkózónak, földharcosnak van csak esélye.
Ha nem sérült, és megfelelően felkészült, akkor a UFC szabályrendszerében verhetetlen.

Nekem régi kattanásom, hogy a kevert harcművészetek alapvetően a birkózóknak állnak, és mostanra kezdik is agyondominálni az egészet.
A 7 férfi bajnokból 5 is masszív birkózó alapokkal rendelkezik, Cormier, Woodley, Nurma, Dillashaw, Cejudo.
Persze ez alapvetően unalmas a nézőknek, és csak azért nem tarolták még le az egész UFC-t a birkózók, mert egyszerűen egy profi birkózóbajnoksággá válna, ha Whiteék odaengednék a birkózókat, és sokat veszítene az eladhatóságából.

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ferguson viszont, ha összejön az egy bitang jó mérkőzés lesz. Én várom.
KeyG
Miért, ő mit tud földön? Vagy csak a jobb kondi miatt mondod?
Matthew99
Ferguson sem nagy birkózó, ellenben bjj-ben erős, tehát nem esik kétségbe, ha háton kell védekezni, onnan is tud submissiont csinálni. Conor standupját nagyon befolyásolta, hogy félt a leviteltől, Tonynál ez nem akkora faktor.

Perception is reality.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
 twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1049278027509653504/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1049278027509653504&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.nemzetisport.hu%2Fegyeb_egyeni%2Fmma-mcgregor-a-twitter-oldalan-uzent-nurmagomedovnak-2662413

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Ráadásul igazi, és napokig szokott tartani... 😉
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
 www.facebook.com/119465254764714/posts/2135303776514175/
ozibozi
Újabb bot!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
https://external.xx.fbcdn.net/emg1/v/t13/12185830549904792692?url=http%3A%2F%2Fss.sport-express.ru%2Fuserfiles%2Fmaterials%2F130%2F1304066%2Flarge.jpg&fb_obo=1&utld=sport-express.ru&stp=c0.5000x0.5000f_dst-jpg_flffffff_p600x600_q75&ccb=13-1&oh=06_AbFbIwGbxgw9ZoZ5RrtCsPQEBZ-ZUBHWJGXaoqHmEY2eBQ&oe=66046704&_nc_sid=867500
Sport-Express / Спорт-Экспресс
Вот это по-настоящему жаркий прием
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ferguson viszont, ha összejön az egy bitang jó mérkőzés lesz. Én várom.
KeyG
Miért, ő mit tud földön? Vagy csak a jobb kondi miatt mondod?
Matthew99
Ő földön is egész jó, nem Khabib szint , de több fojtásos győzelme van.( Trujillo, Tibau) És nagyobb küzdő Mc-nél, ezt bizonyította most is a jó indulatban vett állatságát.
KeyG
Pont sikerült elkapni az ő meccsét is és az nagyon tetszett ellenben a főmeccsel. Kíváncsi leszek ki tudja elkapni Khabibot mert ez elég meggyőző bemutató volt tőle.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
Ferguson viszont, ha összejön az egy bitang jó mérkőzés lesz. Én várom.
KeyG
Miért, ő mit tud földön? Vagy csak a jobb kondi miatt mondod?
Matthew99
Ő földön is egész jó, nem Khabib szint , de több fojtásos győzelme van.( Trujillo, Tibau) És nagyobb küzdő Mc-nél, ezt bizonyította most is a jó indulatban vett állatságát.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ferguson viszont, ha összejön az egy bitang jó mérkőzés lesz. Én várom.
KeyG
Miért, ő mit tud földön? Vagy csak a jobb kondi miatt mondod?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
Húúú, jobban pörög a topic, mint a sima football-topicok😊😊😊

Ilyen sem volt még, h ne tudjam eldönteni, h kinek, melyik hsz-ára válaszoljak😊

Khabib-Conor balhé:
- szerintem Khabib nem showman. Elmondta a press conference-en is, h ez neki személyes. Nem fog kezet Conorrel, ha nyer, ha veszít. Emiatt biztos vagyok benne, h a meccs utáni show nem volt megrendezett Khabib részéről.
Telis-tele volt feszültséggel a meccs és az egész körítés miatt - izomból ÉS izomagyúan ment neki a folyamatosan szájkaratéző Dillon Dennisnek. Meggyőződésem, h nem volt ebben semmi megrendezett. ...szemben Conor buszos huligán-akciójával (amivel túllőtt jelentősen a célon). Ő az egészben egy jó kis promót látott). A kokó/pia miatt sajnos elborult az agya...
- Khabibnál ez nem legacy, nem rematch, nem moneyfight kérdés. Ő egy egyszerű avar birkózó-srác, aki nem ismer tréfát. Nem ismer megalkuvást. Arrafelé ezek - egy - két lókötőt leszámítva - nem ismert szavak. Ha nem ilyen lenne, nem ő lenne most a világbajnok.
- Az előző pont nyilván belövi az eladhatóságát is. Nem egy érdekes karakter. Én sem lennék az. Képtelen lennék a semmiről pofázni több millió ember előtt, úgy h az egész szórakoztató is legyen...

Meccs:
Vazze, én nagyon szurkoltam Conornek, én rajta keresztül szerettem meg az MMA-t és a UFC-t. Közvetetten így miatta is kezdtem el BJJ-zni....de ez hihetetlen volt ami Khabib csinált.
Azok a takedownok, az előkészítések, a grappling (úgy, h Conor, amíg el nem fáradt, k...va jól védekezett!).
Nagyon durva (...megalázó....) volt, ahogy állásban is egálban voltak. Conor teljesen dekoncentrált volt. Látszott rajta, h nem akar még egyszer a földre kerülni. Bárhova csak oda nem...Emiatt akkorákat hibázott a földre vitelektől való félelmében, mint még soha (Nate Diaznél sem!). Nem volt ott fejben.

Lehetett-e volna más a végeredmény? Szerintem simán. Egy dolgon múlt: Khabib első takedownján szerintem. Ha abból Conor feláll neki önbizalmat adhatott volna, Khabibot pedig elbizonytalaníthatta volna.
Ehelyett kb. 4 percnyi birkó és gnp lett, amiből már nem tudott visszajönni fejben (és kondiban) Conor.
Rule
Sztem nem lehetett volna más eredmény, főleg nem Conor győzelem. Khabib hitét nem vette volna el h először nem tudja levinni, pont ezért nyert mert hisz magában. Conor sosem bírta kondiban több meneten keresztül, mindig visszaesett. Khabib a menetek között le se ült! Sima volt, és ha Conor visszavágót akarna az is sima lenne. Ez a match up, neki sok. Ha nem tudsz a földön vmit, véged ellene. Ferguson viszont, ha összejön az egy bitang jó mérkőzés lesz. Én várom.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Húúú, jobban pörög a topic, mint a sima football-topicok😊😊😊

Ilyen sem volt még, h ne tudjam eldönteni, h kinek, melyik hsz-ára válaszoljak😊

Khabib-Conor balhé:
- szerintem Khabib nem showman. Elmondta a press conference-en is, h ez neki személyes. Nem fog kezet Conorrel, ha nyer, ha veszít. Emiatt biztos vagyok benne, h a meccs utáni show nem volt megrendezett Khabib részéről.
Telis-tele volt feszültséggel a meccs és az egész körítés miatt - izomból ÉS izomagyúan ment neki a folyamatosan szájkaratéző Dillon Dennisnek. Meggyőződésem, h nem volt ebben semmi megrendezett. ...szemben Conor buszos huligán-akciójával (amivel túllőtt jelentősen a célon). Ő az egészben egy jó kis promót látott). A kokó/pia miatt sajnos elborult az agya...
- Khabibnál ez nem legacy, nem rematch, nem moneyfight kérdés. Ő egy egyszerű avar birkózó-srác, aki nem ismer tréfát. Nem ismer megalkuvást. Arrafelé ezek - egy - két lókötőt leszámítva - nem ismert szavak. Ha nem ilyen lenne, nem ő lenne most a világbajnok.
- Az előző pont nyilván belövi az eladhatóságát is. Nem egy érdekes karakter. Én sem lennék az. Képtelen lennék a semmiről pofázni több millió ember előtt, úgy h az egész szórakoztató is legyen...

Meccs:
Vazze, én nagyon szurkoltam Conornek, én rajta keresztül szerettem meg az MMA-t és a UFC-t. Közvetetten így miatta is kezdtem el BJJ-zni....de ez hihetetlen volt ami Khabib csinált.
Azok a takedownok, az előkészítések, a grappling (úgy, h Conor, amíg el nem fáradt, k...va jól védekezett!).
Nagyon durva (...megalázó....) volt, ahogy állásban is egálban voltak. Conor teljesen dekoncentrált volt. Látszott rajta, h nem akar még egyszer a földre kerülni. Bárhova csak oda nem...Emiatt akkorákat hibázott a földre vitelektől való félelmében, mint még soha (Nate Diaznél sem!). Nem volt ott fejben.

Lehetett-e volna más a végeredmény? Szerintem simán. Egy dolgon múlt: Khabib első takedownján szerintem. Ha abból Conor feláll neki önbizalmat adhatott volna, Khabibot pedig elbizonytalaníthatta volna.
Ehelyett kb. 4 percnyi birkó és gnp lett, amiből már nem tudott visszajönni fejben (és kondiban) Conor.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Nem lesz itt Conor fölény ezután se.
Azért bőven meglátszott a két ember állóképessége 2. menet után. Nem véletlen nyert ennyire de ennyire magabiztosan Nurma mert ő gyakorlatban volt. 1-2 év kihagyás azért csak 1-2 év kihagyás még ha a világ egyik legjobbja is vagy.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
AZÉRT NEM ÉRTED BAZDMEG, MERT NINCS PÁRHUZAM 😀. Engedd el szerintem a témát, én mindkét mérkőzést láttam, a Klicsko meccsnek köze nem volt a megalázáshoz, Joshua igencsak izzadva nyerte meg, míg Khabib akár tetszik, akár nem, dominálta Conort, földre kényszerítette, SŐT, állóharcban is jobb volt (igaz, ez nagyon rövid ideig tartott). Conor szarrá lett verve, ezt sok fanja nem képes elfogadni és ezért abba kapaszkodnak, hogy volt egy kis balhé a végén. Csakhogy addigra már tap volt.
Attis
Nekem egyedül ez zavar egy picit. Nurma extrán hozta azt amit tud. Az első két menetből szerintem 8 és fél perc a földön zajlott. Azt amit McGregor a 2. menetben kapott kevesen bírták volna ki. Az első 2 menet totál kiszívta az erőt belőle. Én csak ezért szeretnék egy visszavágót, hogy a másodikon az ír tudná hozni a maximumot állva, megnézném úgy is az "oroszt". Olyan szempontból örülök, hogy Nurma nyert, a sok földharcot utálom 😊
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
udvariasnak lenni és tisztelettel beszélni egy évtizedes ikonról az egy dolog, sőt alap, mert megérdemli, de pénzt keresni, és szakmailag megalapozott döntéseket hozni, egy nyilvánvalóan egyesélyes történetben egy sajnálatosan kialakult szitu után, na az meg egy másik...nem érted a párhuzamot a két dolog között,
ozibozi
persze hogy nem értem. Klicsko nyilvánvalóan azért vonult vissza, mert érezte, hogy öreg és nincs már meg benne az, hogy nyerjen a súlycsoport elitje ellen. de ebből sajnos továbbra sem következik nagyjából egyetlen állításod sem, amiket itt az elmúlt órákban tettél, miszerint hogy Klicsko meg lett alázva, mint Conor, le lett rombolva a nimbusza, egy menetet nyert, simán el lett verve. ezek mind orbitális blődségek. ja meg az is az, hogy csak egy menetig volt esélye, hogy nyerhessen. a leütés után volt 3 menet amiket dominált és ezekben bőven benne volt, hogy nyerhet, mert Joshuában benne maradt az ütés, és a kondija is fogyóban volt, keveset ütött (aztán később elkapta a second windet).

a többiektől bocs, hogy elment a téma ebbe az irányba, de az ilyet nem bírom elnézni.
deyell
AZÉRT NEM ÉRTED BAZDMEG, MERT NINCS PÁRHUZAM 😀. Engedd el szerintem a témát, én mindkét mérkőzést láttam, a Klicsko meccsnek köze nem volt a megalázáshoz, Joshua igencsak izzadva nyerte meg, míg Khabib akár tetszik, akár nem, dominálta Conort, földre kényszerítette, SŐT, állóharcban is jobb volt (igaz, ez nagyon rövid ideig tartott). Conor szarrá lett verve, ezt sok fanja nem képes elfogadni és ezért abba kapaszkodnak, hogy volt egy kis balhé a végén. Csakhogy addigra már tap volt.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
udvariasnak lenni és tisztelettel beszélni egy évtizedes ikonról az egy dolog, sőt alap, mert megérdemli, de pénzt keresni, és szakmailag megalapozott döntéseket hozni, egy nyilvánvalóan egyesélyes történetben egy sajnálatosan kialakult szitu után, na az meg egy másik...nem érted a párhuzamot a két dolog között,
ozibozi
persze hogy nem értem. Klicsko nyilvánvalóan azért vonult vissza, mert érezte, hogy öreg és nincs már meg benne az, hogy nyerjen a súlycsoport elitje ellen. de ebből sajnos továbbra sem következik nagyjából egyetlen állításod sem, amiket itt az elmúlt órákban tettél, miszerint hogy Klicsko meg lett alázva, mint Conor, le lett rombolva a nimbusza, egy menetet nyert, simán el lett verve. ezek mind orbitális blődségek. ja meg az is az, hogy csak egy menetig volt esélye, hogy nyerhessen. a leütés után volt 3 menet amiket dominált és ezekben bőven benne volt, hogy nyerhet, mert Joshuában benne maradt az ütés, és a kondija is fogyóban volt, keveset ütött (aztán később elkapta a second windet).

a többiektől bocs, hogy elment a téma ebbe az irányba, de az ilyet nem bírom elnézni.
deyell
nézzük a meccseket, lezsibbadtam már tőled. sajnállak. de attól még a tények nem változnak, bármekkora szagember is vagy...fájdalmas hogy nem érted miről volt itt szó, mind1, de uncsi vagy.
peace
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
udvariasnak lenni és tisztelettel beszélni egy évtizedes ikonról az egy dolog, sőt alap, mert megérdemli, de pénzt keresni, és szakmailag megalapozott döntéseket hozni, egy nyilvánvalóan egyesélyes történetben egy sajnálatosan kialakult szitu után, na az meg egy másik...nem érted a párhuzamot a két dolog között,
hagyjuk is sírva kérlek.
Klitschko is nyert meg Connor is...
de legfőképpen azok a júzerek nyernének akiknek a tökük tele van a süketek párbeszédével...
hajrá NFL /19-től meccsek/