WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Elvileg mivel nem main cardon van a meccs ezert bellator appban ingyen.
JayB
Még azt nem sikerült kideríteni, hogy kb mikor lesz pontosan. Jó lenne előben megnézni.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Elvileg mivel nem main cardon van a meccs ezert bellator appban ingyen.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Ma lesz a magyar MMA eddigi legfontosabb meccse, Pico vs Borics. Nagyon kéne nyerni, Pico nagy név, szuper hypolt amerikai tehetség aki sok embert vonz. Az az alázat és munka amit Ádám belerakott ebbe most tényleg beérhet, ha valaki ő nagyon megérdemlné. Ja és Madsion Square Garden. Szomorú hogy ez itthon szinte semmiylen visszhangot nem kap.
JayB
Az mutatja a legjobban az itthoni hírverés hiányát, hogy egy pár hónapja ismertem meg Ádám nevét és munkáját... egy T-közép videóból... Jómagamat abszolút koca MMA kedvelőnek tartom, a nagyon beharangozott meccseket szeretem megnézni, ezért nem is nagyon mozgok a célzott oldalakon, de a mai meccset kifejezetten hosszú ideje várom és nagyon szurkolok a srácnak, hogy odaérjen.
Hanni
Hol lehet megnézni?
Sobri Jóska
a Madison Square Garden-ben
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Ma lesz a magyar MMA eddigi legfontosabb meccse, Pico vs Borics. Nagyon kéne nyerni, Pico nagy név, szuper hypolt amerikai tehetség aki sok embert vonz. Az az alázat és munka amit Ádám belerakott ebbe most tényleg beérhet, ha valaki ő nagyon megérdemlné. Ja és Madsion Square Garden. Szomorú hogy ez itthon szinte semmiylen visszhangot nem kap.
JayB
Az mutatja a legjobban az itthoni hírverés hiányát, hogy egy pár hónapja ismertem meg Ádám nevét és munkáját... egy T-közép videóból... Jómagamat abszolút koca MMA kedvelőnek tartom, a nagyon beharangozott meccseket szeretem megnézni, ezért nem is nagyon mozgok a célzott oldalakon, de a mai meccset kifejezetten hosszú ideje várom és nagyon szurkolok a srácnak, hogy odaérjen.
Hanni
Hol lehet megnézni?

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ma lesz a magyar MMA eddigi legfontosabb meccse, Pico vs Borics. Nagyon kéne nyerni, Pico nagy név, szuper hypolt amerikai tehetség aki sok embert vonz. Az az alázat és munka amit Ádám belerakott ebbe most tényleg beérhet, ha valaki ő nagyon megérdemlné. Ja és Madsion Square Garden. Szomorú hogy ez itthon szinte semmiylen visszhangot nem kap.
JayB
Az mutatja a legjobban az itthoni hírverés hiányát, hogy egy pár hónapja ismertem meg Ádám nevét és munkáját... egy T-közép videóból... Jómagamat abszolút koca MMA kedvelőnek tartom, a nagyon beharangozott meccseket szeretem megnézni, ezért nem is nagyon mozgok a célzott oldalakon, de a mai meccset kifejezetten hosszú ideje várom és nagyon szurkolok a srácnak, hogy odaérjen.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Ma lesz a magyar MMA eddigi legfontosabb meccse, Pico vs Borics. Nagyon kéne nyerni, Pico nagy név, szuper hypolt amerikai tehetség aki sok embert vonz. Az az alázat és munka amit Ádám belerakott ebbe most tényleg beérhet, ha valaki ő nagyon megérdemlné. Ja és Madsion Square Garden. Szomorú hogy ez itthon szinte semmiylen visszhangot nem kap.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368

choose life
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
a súlytalanság teheti
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hogyhogy nem esett szó a hajnali boxról?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
McGregor újra visszavonult 😮
Matthew99
Kérdés ki ellen tér vissza ? 😀
Toca
Én is elég kétkedéssel kezelem a dolgot, amennyi fake news-t dobnak piacra újabban egyes UFC fighterök (Conor, a két Diaz, Khabib ennek mesterei....), nem érdemes vele foglalkozni. Valszeg összevitatkoztak Dana-val az ellenfelet/időpontot/a kötelező sajtótájékoztatók számát illetően. Aztán két hét múlva bejelentik, h júliusban kivel bookolták le Conort.
Rule
Allitolagbe reszesedest akar a UFC-bol, aztan igy akarja kieroszakolni.
Stez
állítólag mást akart erőszakolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Visszavonult Gronk, most Mac.
WWEbe mehetnenek.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha lenne egy kis esze, és nem a média cirkusz ribanc irányban marad a Mélyvödöri úton, simán csinálhatna egy új MMA ligát ami lenyomja az UFC-t

több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Allitolagbe reszesedest akar a UFC-bol, aztan igy akarja kieroszakolni.
Stez
Igen, időközben olvastam Dana kommentjét az ügyben (logikus döntés a részéről, h abbahagyja, egy csomó pénzt keresett + úgyis pörög a whiskey-ipar), úgyh valszeg tényleg csak erről van szó, h nem értenek egyet a részesedés - témában...

Szerkesztette: Rule
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
McGregor újra visszavonult 😮
Matthew99
Kérdés ki ellen tér vissza ? 😀
Toca
Én is elég kétkedéssel kezelem a dolgot, amennyi fake news-t dobnak piacra újabban egyes UFC fighterök (Conor, a két Diaz, Khabib ennek mesterei....), nem érdemes vele foglalkozni. Valszeg összevitatkoztak Dana-val az ellenfelet/időpontot/a kötelező sajtótájékoztatók számát illetően. Aztán két hét múlva bejelentik, h júliusban kivel bookolták le Conort.
Rule
Allitolagbe reszesedest akar a UFC-bol, aztan igy akarja kieroszakolni.

több mint 5 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
McGregor újra visszavonult 😮
Matthew99
Kérdés ki ellen tér vissza ? 😀
Toca
Én is elég kétkedéssel kezelem a dolgot, amennyi fake news-t dobnak piacra újabban egyes UFC fighterök (Conor, a két Diaz, Khabib ennek mesterei....), nem érdemes vele foglalkozni. Valszeg összevitatkoztak Dana-val az ellenfelet/időpontot/a kötelező sajtótájékoztatók számát illetően. Aztán két hét múlva bejelentik, h júliusban kivel bookolták le Conort.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
McGregor újra visszavonult 😮
Matthew99
Kérdés ki ellen tér vissza ? 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
McGregor visszavonult 😮


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Azt nem meséltem el, hogy Thiago Santos rányomult a barátnőmre Prágában...
Maka
Tehát az első fight vele lesz, aztán baráti levezető Willissel!? Mondjuk engem pont ez a két találkozás érdekelt volna, úgyhogy nem hallgatom meg 😛


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745


Azt nem meséltem el, hogy Thiago Santos rányomult a barátnőmre Prágában, de minden mást kibeszéltünk az első cseh Fight Nighttal kapcsolatban eheti podcastünkben Pálfy Tomival, aztán jól beharangoztuk a UFC 235 összes meccsét is, ahol a Woodley - Usman meccsen nagyon eltért a véleményünk, hogy ki is fogja hazavinni az övet szombaton, de természetesen kitértünk Jon Jones címvédésére is.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745


UFC Fortaleza beharangozó.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
 www.instagram.com/p/BsvOE1NAVW3/?utm_source=ig_web_copy_link


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
 twitter.com/danawhite/status/1082110419785969666


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
😮
 kep.cdn.indexvas.hu/1/0/2132/21321/213212/21321204_d7220b511abd5eb417e602213baee781_wm.gif
Matthew99
Jól nézz ki, de amúgy ez szerintem simán véletlen volt
flzoli
Annyiból mindenképp, hogy ő csak megpróbálta a vágott szemű meg belefutott. A mozdulat maga szerintem tudatos volt.
Matthew99
Rodrigueznek sok ilyen látványütése, -rúgása volt korábban is, ezen a meccsen is.
Próbálkozik ő mindig ilyenekkel, most brutálisan bejött. Egy elvesztett meccsen az utolsó menet utolsó másodpercében.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
😮
 kep.cdn.indexvas.hu/1/0/2132/21321/213212/21321204_d7220b511abd5eb417e602213baee781_wm.gif
Matthew99
Jól nézz ki, de amúgy ez szerintem simán véletlen volt
flzoli
Annyiból mindenképp, hogy ő csak megpróbálta a vágott szemű meg belefutott. A mozdulat maga szerintem tudatos volt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
😮
 kep.cdn.indexvas.hu/1/0/2132/21321/213212/21321204_d7220b511abd5eb417e602213baee781_wm.gif
Matthew99
Jól nézz ki, de amúgy ez szerintem simán véletlen volt