WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
a kis sárga csaj hogy kicsapta a brazilt 😊
NB2
Cyborgot valaki kifogja csapni valaha is?
Coolearie
Nem.
Hacsak nem marad 50 éves koráig a ketrecben.

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
a kis sárga csaj hogy kicsapta a brazilt 😊
NB2
Cyborgot valaki kifogja csapni valaha is?

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
a kis sárga csaj hogy kicsapta a brazilt 😊
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
jó meccs volt ez tegnap.


choose life
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
 444.hu/2019/08/11/annak-is-tobb-ertelme-lett-volna-ha-elegeti-a-kormany-a-bokszra-adott-milliardokat
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/65735908_910950942579475_3998710948821991424_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=aUYViodWsqUAX-wORVu&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBoOcu6Elua7-GailgFqbNWqqoTJ2FQnnQ76sLo_Vx03g&oe=66059880
UFC 239: Free Fight | This is how Holly Holm brought down Ronda Rousey! Can she do the same to Amanda Nunes at #UFC239? | By UFCFacebook
This is how Holly Holm brought down Ronda Rousey! Can she do the same to Amanda Nunes at #UFC239?


Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Volt valami előzménye annak, hogy Masvidal ekkora surmó volt?
NB2
Askren surmó volt.

Jó izgi, küzdelmes meccsre sikeredett. 😊

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Volt valami előzménye annak, hogy Masvidal ekkora surmó volt?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Kinek mi a véleménye a JDS - Ngannou bunyóról?
Csak én éreztem úgy, h JDS elég hamar feladta (kb. mint Stipe ellen vagy 2 éve)?
Rule
Ezért utálom, hogy itt nincs rászámolás😊 Csórikám fél perc után már simán kész lett volna folytatni.
NB2
Szerinted.
Védekezésre képtelenül, Ngannou kb. 5 másodperc alatt agyonvágta volna.
Első perc vége volt.
Akkor még ezek akkorákat ütnek, hogy egy lovat is bekábítana.
Így is engedett a bíró még 3-4 ütést amikor dos Santos térdelt, aztán a leállítás után is alig tudott felállni, azt se tudta hol van.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Kinek mi a véleménye a JDS - Ngannou bunyóról?
Csak én éreztem úgy, h JDS elég hamar feladta (kb. mint Stipe ellen vagy 2 éve)?
Rule
Ezért utálom, hogy itt nincs rászámolás😊 Csórikám fél perc után már simán kész lett volna folytatni.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Kinek mi a véleménye a JDS - Ngannou bunyóról?
Csak én éreztem úgy, h JDS elég hamar feladta (kb. mint Stipe ellen vagy 2 éve)?
Rule
Nem adta fel, hanem telibebaszta Ngannou, aztán a bíró leállította a csépelését.
Egyébként láttuk, hogy lehet -pláne 5 menetben- elkapni a kamerunit, hát dos Santos nem azt csinálta. Leállt vele kajakra verekedni, abban meg senkinek, semmi esélye.

több mint 4 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Kinek mi a véleménye a JDS - Ngannou bunyóról?
Csak én éreztem úgy, h JDS elég hamar feladta (kb. mint Stipe ellen vagy 2 éve)?
több mint 4 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
 youtu.be/9hcRcBn_2mE
JayB
Hát ez nem volt egyszerű, de szép villanásai voltak Ádámnak.
Matthew99
Szerintem Pico egyik levitele után se dominált, Ádám végig kontrollálta, se ki nem fárasztotta, se meg nem fogta Pico. Kétszer még majdnem ő nyomott be guillotinet alulról, végig tiszta volt és összeszedett.
Sobri Jóska
Igen nagy veszelyben nem volt Adam mert szepen vedte de pontozashoz nem volt igy koze, mindenkepp bekellett fejezni.
JayB
Most tudtam csak megnézni a bunyót - fantasztikus comeback volt!
Azt, h Pico nem dominált én nem merném állítani. Nem egy Khabib szint - az tény. A jitsuja hagy szerintem nem kevés kívánni valót (sokkal többet ki lehetett volna hoznia ebből a földön), viszont iszonyat fárasztó lehetett Ádámnak alulról dolgoznia így is.
Nem csak azért mert a másik súlyát is kontrollálnia kellett, hanem az a stressz....amikor tudod, h szar helyen vagy, és a másikat csak egy jó technika választja el attól, h kopogtasson VAGY attól, h péppé verjen.

Úgyh szerintem Pico dominált és csak Ádám hihetetlen védekezésén múlott, h nem lett ebből egy hatalmas gnp.

....viszont az ahogy másfél menetnyi gyűrődés után felállt és belevezette Picót a repülő térdesébe....ez még a UFC-ben is simán megállná a helyét!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
 youtu.be/9hcRcBn_2mE
JayB
Hát ez nem volt egyszerű, de szép villanásai voltak Ádámnak.
Matthew99
Szerintem Pico egyik levitele után se dominált, Ádám végig kontrollálta, se ki nem fárasztotta, se meg nem fogta Pico. Kétszer még majdnem ő nyomott be guillotinet alulról, végig tiszta volt és összeszedett.
Sobri Jóska
Igen nagy veszelyben nem volt Adam mert szepen vedte de pontozashoz nem volt igy koze, mindenkepp bekellett fejezni.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
 youtu.be/9hcRcBn_2mE
JayB
Hát ez nem volt egyszerű, de szép villanásai voltak Ádámnak.
Matthew99
Szerintem Pico egyik levitele után se dominált, Ádám végig kontrollálta, se ki nem fárasztotta, se meg nem fogta Pico. Kétszer még majdnem ő nyomott be guillotinet alulról, végig tiszta volt és összeszedett.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 youtu.be/9hcRcBn_2mE
JayB
Hát ez nem volt egyszerű, de szép villanásai voltak Ádámnak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
 youtu.be/9hcRcBn_2mE
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Oriasi flying kneee. Pedig nem alltunk jol de megcsinalta.
JayB
Látom egyszerre kapcsolatunk vissza mi is a stúdióba 😀
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Dirrr a térdes.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Oriasi flying kneee. Pedig nem alltunk jol de megcsinalta.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nalam is most kelt életre. Volt már a meccs? Nem találok semmi infót... Megőrülök mennyire aluldokumentált ez a szervezet 😀
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Nekem IOS-en nem megy Andoridos telon igen 😔
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megy bárkinél az appban?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Az imént letöltött Bellator app szerint 21:00-kor kezdődik a gála, és a 3. meccs Boricsé.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Ma lesz a magyar MMA eddigi legfontosabb meccse, Pico vs Borics. Nagyon kéne nyerni, Pico nagy név, szuper hypolt amerikai tehetség aki sok embert vonz. Az az alázat és munka amit Ádám belerakott ebbe most tényleg beérhet, ha valaki ő nagyon megérdemlné. Ja és Madsion Square Garden. Szomorú hogy ez itthon szinte semmiylen visszhangot nem kap.
JayB
Az mutatja a legjobban az itthoni hírverés hiányát, hogy egy pár hónapja ismertem meg Ádám nevét és munkáját... egy T-közép videóból... Jómagamat abszolút koca MMA kedvelőnek tartom, a nagyon beharangozott meccseket szeretem megnézni, ezért nem is nagyon mozgok a célzott oldalakon, de a mai meccset kifejezetten hosszú ideje várom és nagyon szurkolok a srácnak, hogy odaérjen.
Hanni
Hol lehet megnézni?
Sobri Jóska
a Madison Square Garden-ben
slowmotion
Én meg Vegasba indultam, baszki.