WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 882 — The Mathematician
imádom a Hajime no Ippo-t, de Korean Zombie itt faszán kifigurázza

 www.reddit.com/r/hajimenoippo/comments/gy6jhn/ufc_fighter_chan_sung_jung_the_korean_zombie/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress


Végülis... csak 110 évesek ketten együtt.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 541 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sobri nézd vissza a Bryce Mitchell meccset az Early Preliminary-k közül, az tetszene biztos

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Gondoltam rád Sobri mikor néztem, hogy ez nem a te gálád, nem volt egyetlen egy földharc sem😊 ÉN mondjuk bírtam, jobban bejön az ilyen UFC mint 3x5 perc gyömöszkölés.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Hát én szurkoltam Tonynak de jobb volt Justin. Mondjuk én hagytam volna még pár ütést a végén.
Matthew99
Ha így kikészült Ferguson Gaethje ellen, akkor Nurma kb. három menet alatt ledarálja földön. Vagy kettő.
A súlycsoportban senki sincs Nurma szintjén sajna, hiába egymás ellen tudnak szoros vagy jónak tűnő meccseket, az Khabib ellen nagyon gyér.
Ngannou meg egy szégyen, és az egész nehézsúly, nem csoda, hogy egy felbóklászó Cormier bajnok tudott ott lenni.
A hajnali Ngannou - Rozenstruik meccset meg már láttam 2005-ben a Nyugati aluljáróban egy az egyben. Hátom homály nyújtottkezes parasztlengő, aztán a negyedik betalált, a csóka meg leült azon nyomban. Nem egy nagy sportérték.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Hát én szurkoltam Tonynak de jobb volt Justin. Mondjuk én hagytam volna még pár ütést a végén.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Azért még mindig nem állnék le vele pofozkodni 😃

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man

Matthew99
mostanában elég sok telefonos konferenciátok van 😊
slowmotion
Csak tisztázásképp. Amit itt az oldalon berakok és nem aláírás méretű, az nem az én munkám. Ezeket csak találom és azért teszem be, hátha valaki lementi/használja/nézegeti/szereti.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan

Matthew99
mostanában elég sok telefonos konferenciátok van 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Disney lefújta a bulit. Nem is értem... Az UFC pont az a sport ahol nézők nélkül elég nehezen terjed a vírus, ha tesztelik a fightereket meg a staffot és senki se pozitív nem lett volna semmi... Szomorú...
Heisman Trophy
Es milyen uzenete van annak, hogy megrendezel egy galat a koronavirus-jarvany kozepen, ahol egymason fetrengenek az emberek? Pont olyan, amikor a vezeto politikus megker, hogy viselj maszkot es kesztyut, de ot az eletben nem latod maszkban es kesztyuben.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Disney lefújta a bulit. Nem is értem... Az UFC pont az a sport ahol nézők nélkül elég nehezen terjed a vírus, ha tesztelik a fightereket meg a staffot és senki se pozitív nem lett volna semmi... Szomorú...
Heisman Trophy
Én is sajnálom, de azért logikus döntés.
Most ha kész lenne a sziget és csak oda kene vinni a meccseket még azt mondom ok, de azért nem 1 ember dolgozott volna együtt a projekten, mire a fighter és staffig jutnak.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 541 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Disney lefújta a bulit. Nem is értem... Az UFC pont az a sport ahol nézők nélkül elég nehezen terjed a vírus, ha tesztelik a fightereket meg a staffot és senki se pozitív nem lett volna semmi... Szomorú...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
BREAKING NEWS :
UFC 249
Interim Lightweight Championship - Apr 18 Sat
#1 Ferguson vs #4 Gaethje
Heisman Trophy
White meg készül vásárolni éppen egy saját szigetet 😀
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 541 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
BREAKING NEWS :
UFC 249
Interim Lightweight Championship - Apr 18 Sat
#1 Ferguson vs #4 Gaethje

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 350
 sport365.hu/kuzdo-sportok,hirek,ime-a-bokszvilag-utolso-13-vitathatatlan-nehezsulyu-vilagbajnoka,122689
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 eu.usatoday.com/story/sports/media/2020/03/11/rob-gronkowski-ex-patriots-star-nearing-deal-wwe-per-report/5019356002/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
orosz-moldáv srác bunyója megvolt? isten bizony élőben én is azt hittem, hogy meg van fogva a moldáv, nem csodálom, hogy a bíró félbeszakította
NB2
Szemre tudatosan dülöngélt csak, ki akarta nyitni az oroszt, hogy az nekimenjen és lekontrázhassa. Nem is volt olyan ütés, ami megrendítette volna, a meccs legeleje volt, a lábmunkája teljesen koordinált és stabil volt, csak nyakból hajlongott. Nem ilyen egy megfogott bunyós. A bírónak látnia kellett volna.
Furcsa volt.
Sobri Jóska
Az a rossz az MMA-ban, h szinte minden stoppage vagy early vagy late....ami nem könnyíti meg a bírók dolgát.

Anno DC hisztizett, h azért van ott a bíró, h megmentse és sokkal korábban leállíthatta volna Jon Jones-t, hiszen már nem tudott védekezni.
Hányszor meg a twitterön megy a szidalomáradat, h már rég le kellett volna állítani (most is volt vmi női meccs, ahol azért lehet rajta vitatkozni, h kellett-e még kb. 4 ütés tiszta erőből vagy le kellett volna-e állítani...) és szemét spori mire várt még?! (És most nem arra gondoltam, amikor Shevchenko szanaszét verte a brazil csajszit...)

A másik oldalról meg (ami lényegesen gyakoribb), "de spori jól vagyok, kutya bajom van, miért állítottad le?".

Ezek nyilván sokat segítenek a bíróknak.

Anno a Ronda - Amanda Nunes-t is így állította le Hearb Dean, h Ronda még talpon volt...és visszanézve egy tök jó stoppage volt, de elsőre nagyon furcsának tűnt.
Rule
Igen.
De ez sokadjára is furcsa volt, semmi nem utalt arra, hogy meg van fogva, csak idétlenül lóbálta magát.
Mindenesetre azt bizonyára megtanulta, hogy többet ilyet ne csináljon, verekedjen egyenesen, rendesen.

több mint 4 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
orosz-moldáv srác bunyója megvolt? isten bizony élőben én is azt hittem, hogy meg van fogva a moldáv, nem csodálom, hogy a bíró félbeszakította
NB2
Szemre tudatosan dülöngélt csak, ki akarta nyitni az oroszt, hogy az nekimenjen és lekontrázhassa. Nem is volt olyan ütés, ami megrendítette volna, a meccs legeleje volt, a lábmunkája teljesen koordinált és stabil volt, csak nyakból hajlongott. Nem ilyen egy megfogott bunyós. A bírónak látnia kellett volna.
Furcsa volt.
Sobri Jóska
Az a rossz az MMA-ban, h szinte minden stoppage vagy early vagy late....ami nem könnyíti meg a bírók dolgát.

Anno DC hisztizett, h azért van ott a bíró, h megmentse és sokkal korábban leállíthatta volna Jon Jones-t, hiszen már nem tudott védekezni.
Hányszor meg a twitterön megy a szidalomáradat, h már rég le kellett volna állítani (most is volt vmi női meccs, ahol azért lehet rajta vitatkozni, h kellett-e még kb. 4 ütés tiszta erőből vagy le kellett volna-e állítani...) és szemét spori mire várt még?! (És most nem arra gondoltam, amikor Shevchenko szanaszét verte a brazil csajszit...)

A másik oldalról meg (ami lényegesen gyakoribb), "de spori jól vagyok, kutya bajom van, miért állítottad le?".

Ezek nyilván sokat segítenek a bíróknak.

Anno a Ronda - Amanda Nunes-t is így állította le Hearb Dean, h Ronda még talpon volt...és visszanézve egy tök jó stoppage volt, de elsőre nagyon furcsának tűnt.