WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan

Matthew99
Kevés ember van, de belőle pont kinezem hogy nem is jön vissza.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Masvidalra jönni fognak az emberek dögivel, teltház lesz
Heisman
Nem tudnának olyan kártyát összerakni , hogy ne legyen teltház.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 483 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Masvidalra jönni fognak az emberek dögivel, teltház lesz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lesz az egy kicsit túl korán egy teli arénához?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Felkelek 4-kor, megnézek minden meccset, erre Adesanya meccs 1. menete közben bealszok a semmiből 😑🤦‍♂️
Mindenesetre érdekes meccsek voltak,
| Rakic kicentizte, Makhachev lesz az "új Khabib", végig szétdominálta földharcban, Jan elk**ta, de abból rematch lesz, Sterling egyből ledobta az övet magáról, Nunes meg hamar befejezte...utolsó meccsről meg nem tudok mit mondani 😅 |
bogec7
Megérdemelten nyert a lengyel.
Adesanya egy nagyon okos, összeszedett, precíz harcos, de kibaszott unalmas, amit csinál.

több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 151
Felkelek 4-kor, megnézek minden meccset, erre Adesanya meccs 1. menete közben bealszok a semmiből 😑🤦‍♂️
Mindenesetre érdekes meccsek voltak,
| Rakic kicentizte, Makhachev lesz az "új Khabib", végig szétdominálta földharcban, Jan elk**ta, de abból rematch lesz, Sterling egyből ledobta az övet magáról, Nunes meg hamar befejezte...utolsó meccsről meg nem tudok mit mondani 😅 |

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát ez nagyon jónak indult, de ott amikor elkezdte sorozni még a védekezés is eltünt, ez a második menet el lett kapkodva. Aztán agyon is verték. Nem vártam ilyen simának, elfogyott már.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 483 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Conor interjújában meccs után arról van szó hogy legkick így legkick úgy. Olyan kategória ez mintha ha Götze nem rúg gólt akkor világbajnok Messi.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
Haat azert elso menet utan nem sok penzt tettem volna Dustinra. Elesnek tunt Connor. Most rendben van a hozzaallas, tanult ebbol. Van meg benne jo bunyo szerintem. Egy Fergusson elleni do or die meccset megneznek, aki ott veszit na annak fott le a kave.
JéBé
Amúgy ezt a végét én sem láttam jönni. Azt láttam, hogy rúgja a lábat, de gondoltam mire eredménye lesz addigra Conor már rég kiüti.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Haat azert elso menet utan nem sok penzt tettem volna Dustinra. Elesnek tunt Connor. Most rendben van a hozzaallas, tanult ebbol. Van meg benne jo bunyo szerintem. Egy Fergusson elleni do or die meccset megneznek, aki ott veszit na annak fott le a kave.
JéBé
Nem látom a motivációját.
Le is higgadt. Pénze van dögivel.
Neki idén kene még 1-2 meccs, hogy visszatérjen a rutinja. Én nem látom benne, hogy ennyit belefog tenni.
Remelem megcáfol.
Chandlerre viszont kiváncsi leszek most ő lesz a kedvencem 😀
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Haat azert elso menet utan nem sok penzt tettem volna Dustinra. Elesnek tunt Connor. Most rendben van a hozzaallas, tanult ebbol. Van meg benne jo bunyo szerintem. Egy Fergusson elleni do or die meccset megneznek, aki ott veszit na annak fott le a kave.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Kiütötték Conort és semmi? 😊
NB2
Fajt a szívem érte, de ha valakinek ennyi idő alatt szetrugják a lábát akkor ott komoly baj van.
Nem volt benne az a tűz amitől ő az volt aki.
Szerintem neki lefőtt a kávé. Főleg egy ilyen súlycsoportban.
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Kiütötték Conort és semmi? 😊
NB2
elfáradt a pénz számolása közben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
Kiütötték Conort és semmi? 😊
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
és most már biztos, hogy lesz még több ilyen meccs is, amíg számolható profitot termel
ozibozi
Nézők előtt tuti.
Technikailag visszajöhetnek a gladiátorviadalok.
Ha van nézett párosítás, miért is ne?
USA-ban imádják a pankrációt is. Ez se sokkal másabb.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 326
és most már biztos, hogy lesz még több ilyen meccs is, amíg számolható profitot termel
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
még így is többen voltak kíváncsiak rájuk most, mint pár Klicko amcsiban rendezett címmeccsre anno
ozibozi
Nem a kiváncsiságról van szó.
Én is kiváncsi lennék egy barátságos focimeccsre, ahol Montana dobál Rice-nak, meg Marino TO-nak, és Barry Sanders meg Emmitt Smith futkározik (ők fiatalabbak is Tysonnál), csak nevetséges és gagyi lenne.
Arról nem is beszélve, hogy ahogy fociban nincs barátságos meccs, úgy boxban még annyira se megvalósítható.
Két egykori legenda kapott egy kis pénzt, kb. ennyi értelme volt.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 326
még így is többen voltak kíváncsiak rájuk most, mint pár Klicko amcsiban rendezett címmeccsre anno

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Nevetséges volt.
Pont ahogy várható volt.
Sobri Jóska
Pont mint a Mayweather vs Mcgregor volt.
Show megvolt, de semmi küzdelem kb.
kapitnono
De még a show se, nézők nélkül.
Valami hiperszánalmas übergagyi volt.
A Jake Paul meccs nézőkkel nem lett volna rossz, bár nem értem hogy lehet egy csupaizom NBA-s zsákolóbajnok ekkora homály, de lehet még sose verekedett, boxolt, akkor meg már 1-2 év amatőr boxolás is óriási fór. csukott szemmel ütötte ki Paul. 😊

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 041 — WHO DAT!!!!
Nevetséges volt.
Pont ahogy várható volt.
Sobri Jóska
Pont mint a Mayweather vs Mcgregor volt.
Show megvolt, de semmi küzdelem kb.


több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Nevetséges volt.
Pont ahogy várható volt.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
Úgy érzem én jártam jól, hogy nem néztem az öregek csatáját 😊
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 483 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem tudom volt e már ilyen, de Figueiredo back-to-back gálákon lesz main event, miután a 255-ön legyőzte Alex Perezt, 256-on Moreno ellen fog megküzdeni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Ferguson vs. Oliveira december 12-én.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.