WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Csóri nézők nem láttak 25 perc bunyót a főkártyán😊
pedig lehetett volna 110 is!
NB2
Az előtte levő férfi meccs meg 14mp-ig tartott mert a srác eltörte a lábát az első térdrúgásnál

#nekeressrá
davemayer
ezért írtam 25 percet!

első meccsen 5 perc sérülés után feladás
másodikon 10 mp után sérülés
harmadikon 8 perc kb
negyediken 3 perc asszem
ötödiken 8 perc kb
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Csóri nézők nem láttak 25 perc bunyót a főkártyán😊
pedig lehetett volna 110 is!
NB2
Az main event előtt levő férfi meccs 14mp-ig tartott mert a srác eltörte a lábát az első térdrúgásnál. Nagyon durva volt 😕

#nekeressrá

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Csóri nézők nem láttak 25 perc bunyót a főkártyán😊
pedig lehetett volna 110 is!
NB2
25 perc ilyen bunyó >>>>>> 110 perc tötymörgés 😀
shawnka
hát régóta fogalmazódik meg bennem a kérdés, hogy a földön való fetrengést miért hagyják a bírók?
a legjobban a Vettori meccsen zavart, hogy a 25 perc bunyóból majd 20 perc földön fetrengés volt, érdemi akció nélkül, én simán felállítanám őket másfél perc után
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Csóri nézők nem láttak 25 perc bunyót a főkártyán😊
pedig lehetett volna 110 is!
NB2
25 perc ilyen bunyó >>>>>> 110 perc tötymörgés 😀
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért ez elég jól eltalált ütés volt:

Matthew99

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Csóri nézők nem láttak 25 perc bunyót a főkártyán😊
pedig lehetett volna 110 is!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Azért ez elég jól eltalált ütés volt:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 210
MMA: Borics Ádám újabb szenzációs győzelmet aratott

 mmacore.tv/videos/Adam_Borics_vs_Jeremy_Kennedy_Full_Fight_Bellator_256_Part_1/10391270?fbclid=IwAR0nhjGmH79LBldIVzJh6Dl5zVp_dJIhMYvSjkBLVkiQgqf3aIs8dzu9bXY

 24.hu/sport/2021/04/10/mma-borics-adam-ujabb-szenzacios-gyozelmet-aratott/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan

Matthew99
Conor felkészülhet rendesen.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan

Matthew99
Kevés ember van, de belőle pont kinezem hogy nem is jön vissza.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Masvidalra jönni fognak az emberek dögivel, teltház lesz
Heisman
Nem tudnának olyan kártyát összerakni , hogy ne legyen teltház.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 303 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Masvidalra jönni fognak az emberek dögivel, teltház lesz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lesz az egy kicsit túl korán egy teli arénához?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Felkelek 4-kor, megnézek minden meccset, erre Adesanya meccs 1. menete közben bealszok a semmiből 😑🤦‍♂️
Mindenesetre érdekes meccsek voltak,
| Rakic kicentizte, Makhachev lesz az "új Khabib", végig szétdominálta földharcban, Jan elk**ta, de abból rematch lesz, Sterling egyből ledobta az övet magáról, Nunes meg hamar befejezte...utolsó meccsről meg nem tudok mit mondani 😅 |
bogec7
Megérdemelten nyert a lengyel.
Adesanya egy nagyon okos, összeszedett, precíz harcos, de kibaszott unalmas, amit csinál.

több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Felkelek 4-kor, megnézek minden meccset, erre Adesanya meccs 1. menete közben bealszok a semmiből 😑🤦‍♂️
Mindenesetre érdekes meccsek voltak,
| Rakic kicentizte, Makhachev lesz az "új Khabib", végig szétdominálta földharcban, Jan elk**ta, de abból rematch lesz, Sterling egyből ledobta az övet magáról, Nunes meg hamar befejezte...utolsó meccsről meg nem tudok mit mondani 😅 |

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát ez nagyon jónak indult, de ott amikor elkezdte sorozni még a védekezés is eltünt, ez a második menet el lett kapkodva. Aztán agyon is verték. Nem vártam ilyen simának, elfogyott már.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 303 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Conor interjújában meccs után arról van szó hogy legkick így legkick úgy. Olyan kategória ez mintha ha Götze nem rúg gólt akkor világbajnok Messi.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Haat azert elso menet utan nem sok penzt tettem volna Dustinra. Elesnek tunt Connor. Most rendben van a hozzaallas, tanult ebbol. Van meg benne jo bunyo szerintem. Egy Fergusson elleni do or die meccset megneznek, aki ott veszit na annak fott le a kave.
JéBé
Amúgy ezt a végét én sem láttam jönni. Azt láttam, hogy rúgja a lábat, de gondoltam mire eredménye lesz addigra Conor már rég kiüti.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Haat azert elso menet utan nem sok penzt tettem volna Dustinra. Elesnek tunt Connor. Most rendben van a hozzaallas, tanult ebbol. Van meg benne jo bunyo szerintem. Egy Fergusson elleni do or die meccset megneznek, aki ott veszit na annak fott le a kave.
JéBé
Nem látom a motivációját.
Le is higgadt. Pénze van dögivel.
Neki idén kene még 1-2 meccs, hogy visszatérjen a rutinja. Én nem látom benne, hogy ennyit belefog tenni.
Remelem megcáfol.
Chandlerre viszont kiváncsi leszek most ő lesz a kedvencem 😀
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Haat azert elso menet utan nem sok penzt tettem volna Dustinra. Elesnek tunt Connor. Most rendben van a hozzaallas, tanult ebbol. Van meg benne jo bunyo szerintem. Egy Fergusson elleni do or die meccset megneznek, aki ott veszit na annak fott le a kave.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Kiütötték Conort és semmi? 😊
NB2
Fajt a szívem érte, de ha valakinek ennyi idő alatt szetrugják a lábát akkor ott komoly baj van.
Nem volt benne az a tűz amitől ő az volt aki.
Szerintem neki lefőtt a kávé. Főleg egy ilyen súlycsoportban.
több mint 3 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Kiütötték Conort és semmi? 😊
NB2
elfáradt a pénz számolása közben

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!