WWE, UFC, MMA és box

7 feliratkozó

több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Gyerunk Adi!
JéBé
Nem igazán volt semmi eszköze a brazil ellen. 😕
Bazzani
McKee-nek sem ment jobban ellene, Pitbull szervezettol fuggetlenul a vilag egyik legjobb es legokosabb bunyosa. Lehetett volna ez rosszabb meccs is, nem kerult nagyon tavol a cimmeccstol Adi talan.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyerunk Adi!
JéBé
Nem igazán volt semmi eszköze a brazil ellen. 😕

több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Gyerunk Adi!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 192 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nem igazán értem én se, ne mondd nekem, hogy azért mert így akarta elkerülni Diazt...illetve az szintén egyértelmű, hogy véletlen ilyen súlytévesztést nem csinál senki...
Továbbra is Dana ukázra gndolok a Diaz - Ferguson csata miatt (ami amúgy nézhetetlen csápolás lett kb...)
Eazzy
Dehogy félt, vagy akarta elkerülni, de sokan elmatekozzák magukat fogyasztásnál összeesküvések nélkül is. Ezen az eventen se ő volt az egyetlen.

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nem igazán értem én se, ne mondd nekem, hogy azért mert így akarta elkerülni Diazt...illetve az szintén egyértelmű, hogy véletlen ilyen súlytévesztést nem csinál senki...
Továbbra is Dana ukázra gndolok a Diaz - Ferguson csata miatt (ami amúgy nézhetetlen csápolás lett kb...)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Protect yourself at all times...

Btw mit szóltok a Chimaev 8 lbs súlytévesztéshez? Megy itt a nagy félt Diaz-tól...szerintem simán rájött mindenki, hogy eleve jobb a machup ami lett végül aztán vigye el a balhét a svéd-csecsen, aki meg leszarta, legalább ehetett egy jót. Valljuk be őszintén Diazt darabokra szedte volna ha akarja.
Eazzy
Hát ez az.
Akkor miért nem fogyasztott be?
Bárkit szétkapna most, egyelőre olyan, mint Nurma, nem látszik, hogyan lehetne megverni.

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Protect yourself at all times...

Btw mit szóltok a Chimaev 8 lbs súlytévesztéshez? Megy itt a nagy félt Diaz-tól...szerintem simán rájött mindenki, hogy eleve jobb a machup ami lett végül aztán vigye el a balhét a svéd-csecsen, aki meg leszarta, legalább ehetett egy jót. Valljuk be őszintén Diazt darabokra szedte volna ha akarja.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Erre mondják, hogy cheap shot?
 youtu.be/DEoJOiszN4M
empty taxi
Szerintem másodszor is csak összeakadtak a lábai. Nem érzem jogosnak a kiszámolást 😀
Matthew99
Amúgy mennyire fair így odavágni vagy ő volt balfasz, hogy nem védte magát?
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Erre mondják, hogy cheap shot?
 youtu.be/DEoJOiszN4M
empty taxi
Szerintem másodszor is csak összeakadtak a lábai. Nem érzem jogosnak a kiszámolást 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Erre mondják, hogy cheap shot?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
akartam tegnap írni, hogy 2 meccs is iszonyat mekkora nagy volt, ebben is Schnell honnan jött vissza!
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ez mi munka volt:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sanyi ezt most nagyon profin lehozta, nincs kérdés

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Joanna Jedrzejczyk bejelentette a visszavonulását. 😕
Csíptem a csajszit, egyik kedvencem volt!

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ez a ma éjszakai főmeccs elég penge volt, a sportág szerelmeseinek kötelező darab!
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Fury vs Ngannou.
Kamuszaga van ennek szerintem.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Akartam írni a 6. menet után, hogy nehézsúlyhoz képest is nagyon gyenge színvonalú meccs, erre kiüti a cigány 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 192 — Kinek mit intézett a kormánya
Ok, a Király nyomott egy KOt
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
sziasztok! a mai Fury meccsre tud esetleg vki működő stream-et?

mindenhol csak ezt a szuper PPV-t találtam, amit viszont kicsit sokallok. 😀
roberto23
vicc hogy ez a gála PPV nálunk is
deyell
engem is meglepett, hogy a sport tv nem közvetíti. mondjuk én németből próbálom nézni, itt elvileg a bild.tv közvetíti "ingyen", ha van előfizetésed.... 😀
roberto23
arena4 adja, de ppv-vel
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 714 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
sziasztok! a mai Fury meccsre tud esetleg vki működő stream-et?

mindenhol csak ezt a szuper PPV-t találtam, amit viszont kicsit sokallok. 😀
roberto23
vicc hogy ez a gála PPV nálunk is
deyell
engem is meglepett, hogy a sport tv nem közvetíti. mondjuk én németből próbálom nézni, itt elvileg a bild.tv közvetíti "ingyen", ha van előfizetésed.... 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 369
sziasztok! a mai Fury meccsre tud esetleg vki működő stream-et?

mindenhol csak ezt a szuper PPV-t találtam, amit viszont kicsit sokallok. 😀
roberto23
vicc hogy ez a gála PPV nálunk is

choose life
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 714 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
sziasztok! a mai Fury meccsre tud esetleg vki működő stream-et?

mindenhol csak ezt a szuper PPV-t találtam, amit viszont kicsit sokallok. 😀
roberto23
 buffstream.fun/event/tys%D0%BEn_fury_d%D1%96ll%D1%96%D0%B0n_whyt%D0%B5_51719446/
NB2
nagyon köszi!!

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
sziasztok! a mai Fury meccsre tud esetleg vki működő stream-et?

mindenhol csak ezt a szuper PPV-t találtam, amit viszont kicsit sokallok. 😀
roberto23
 buffstream.fun/event/tys%D0%BEn_fury_d%D1%96ll%D1%96%D0%B0n_whyt%D0%B5_51719446/
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 714 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
sziasztok! a mai Fury meccsre tud esetleg vki működő stream-et?

mindenhol csak ezt a szuper PPV-t találtam, amit viszont kicsit sokallok. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain