Make Love

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...diverdoc
ezt pókerre vagy dartsra kell lefordítani, különben nem akarja majd megérteni...slowmotion
Akkor sem értené meg 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
...diverdoc
ezt pókerre vagy dartsra kell lefordítani, különben nem akarja majd megérteni...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hetedik lett egy magyar alpesi síelő az olimpián, lesiklásban. Ismétlem EGY MAGYAR SÍELŐNŐ HETEDIK LETT EGY TÉLI OLIMPIÁN LESIKLÁSBAN! Óriási gratula Milkós Edit!iktriad
Gratulálok neki.
Kérdésemet nem ismerve a téli sportokat teszem fel:
Tudván, hogy nekünk még egy rendes sípályánk sincs, miért nagy szám hetediknek lenni?
Ez nem olyan, mintha egy nyári olimpián, mondjuk úszásban 7. lenne egy mongol srác?
Neki személyesen biztos szép siker, de egy 7. hely önmagában lófütty. Másrészt azért 2014-et írunk. bárki készülhet bárhol, bárki megfizethet bármilyen edzőket, körülményeket, attól, hogy valaki magyar, ugyanúgy rendelkezhet dollrmilliók fölött, és a gyermekét akár 6 éves korától edzetheti a legjobbaknál, nem?
Ha van/lesz Gattyán Györgynek egy lánya, és kitalálják, hogy teniszező akar lenni, akkor ugyanúgy a legjobb floridai teniszsulikba járhat, mint a rengeteg orosz vagy amerikai tehetség, ugyanúgy indulhat bármilyen versenyen, utazhat heti 52 hetet, stb.
Ezért kérdezem, hogy valójában miért olyan nagy szám egy hetedik hely?Sobri Jóska
Tényleg érthetetlen vagy Jóska!
Miért örülsz annak, hogy szinte bármely témában sokszor nagyon értelmesen érvelve, sokszor másokat megbántva, sokszor kioktatóan, sokszor lekezelően de folyamatosan trollkodsz? Tudod az, hogy Michelangelo remekművét, csak azért, hogy másokat felbosszantsál "Isten orgiára történő felhívására" silányítod már elgondolkodtatott, hogy reagáljak. Csak úgy mellesleg nézd meg jobban azt a freskót, ahogy a Teremtő bal karjával Évát a Nőt karolja, akit Ádámnak a Férfinak párjául szán. Érdekes, hogy ebből Neked egy buziorgiára történő felhívás jött le! (Szerk: most vettem észre a celestial jelzőt a sok buzi kép mellett elsiklott, de mondandómon nem sokat változat)
De itt, amit erről a sporteredményről fitymálóan megjegyzel az tényleg sok. Ikitriad megosztott, egy szenzációs eredményt az örömködő topikon. Nem bántott se cigányt, se zsidót, se homokost, se románt. Mégis fitymálod és ne haragudj, de baromságokat írsz. Sóbri sportoltál Te valaha??? Egy olimpiai 7. hely lófütty?? Tudod, Te mekkora lemondás, akaraterő, küzdelem kell ahhoz, hogy ezt valaki elérje? És ráadásul egy olyan sportban ahol, akkora hátrányban vagyunk, hogy az hihetetlen (nagyobb a hátrány mint amekkorában egy mongol úszó van a magyar úszóhoz képest). Én dolgoztam Ausztriában. Sívilágkupa (nem Olimpia) alatt a futamokhoz volt igazítva a műtéti program!!! Mert ott ez ennyire fontos és népszerű. Egy piros-fehér-zöld színeket képviselő versenyző ezt a sínemzetet is megelőzte élete teljesítményével. Tényleg azt hiszed, hogy azért mert valaki gazdag és gyerekeit Amerikában edzeti az olimpiai pontszerző lesz? Gyermekeim élsportolók (majdnem), és ez szerint élnek. Céljuk és vágyuk, hogy kijussanak egy olimpiára és ott képviselhessék a hazájukat. És ha ezt elérik hihetetlen büszkék lesznek és én is, hogy ekkora sikert értek el (és még csak nem is egy 7. helyről beszélek). Most indulunk az EB-re. Ha nyolcban lesz a fiam az milliókat fog hozni az egész sportágának, a magyar támogatási rendszernek köszönhetően. Focistáinkra döntjük a pénzt, végre egy másik sportág is fog kapni valamit. Személyesen Edit is kap közel 2 millió prémiumot és nagyon megérdemli. Mert nem lófütty, hanem igen is egy nagyon nagy teljesítmény van mögötte! Tisztában vagy azzal,. hogy megy a MOB pénzleosztása? Tudod mit jelent egy lófütty olimpiai 7. hely? Költségvetése a sportágnak akár sokszorosára is növekedhet.
Jóska Te szoktad írni, hogy olyanért ne bántsunk senkit amiről nem tehet.
Én arra kérlek, hogy olyant, aki teljesített, letett az asztalra, tehát tehet arról, ami lett, azt - ha már tisztelni nem tudod- legalább ne bántsd!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Hetedik lett egy magyar alpesi síelő az olimpián, lesiklásban. Ismétlem EGY MAGYAR SÍELŐNŐ HETEDIK LETT EGY TÉLI OLIMPIÁN LESIKLÁSBAN! Óriási gratula Milkós Edit!iktriad
Gratulálok neki.
Kérdésemet nem ismerve a téli sportokat teszem fel:
Tudván, hogy nekünk még egy rendes sípályánk sincs, miért nagy szám hetediknek lenni?
Ez nem olyan, mintha egy nyári olimpián, mondjuk úszásban 7. lenne egy mongol srác?
Neki személyesen biztos szép siker, de egy 7. hely önmagában lófütty. Másrészt azért 2014-et írunk. bárki készülhet bárhol, bárki megfizethet bármilyen edzőket,körülményeket, attól, hogy valaki magyar, ugyanúgy rendelkezhet dollrmilliók fölött, és a gyermekét akár 6 éves korától edzetheti a legjobbaknál, nem?
Ha van/lesz Gattyán Györgynek egy lánya, és kitalálják, hogy teniszező akar lenni, akkor ugyanúgy a legjobb floridai teniszsulikba járhat, mint a rengeteg orosz vagy amerikai tehetség, ugyanúgy indulhat bármilyen versenyen, utazhat heti 52 hetet, stb.
Ezért kérdezem, hogy valójában miért olyan nagy szám egy hetedik hely?Sobri Jóska
Egyrészt benne van a válasz a felvetésedben, bárki megfizethet csak épp itt ez sok minden miatt nem működik a téli sportok, sielők tekintetében, másrészt lehet a világon a Sobrik között Te is csak 12. vagy, és a 7. hely neked is nagy szám lenne a Sobri világkupán, harmadrészt pedig ha valaki ilyen kedvesen fikázta volna ezt a helyezést Te csakazértis megmagyaráztad volna miért olyan nagy szám ez.
(én viszont olimpiai bajnok barom vagyok, hogy egyáltalán reagáltam rá)
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nem mellesleg a világon a 7. legjobbnak lenni bármiben is már önmagában nagy szó, pláne ilyen hendivel amivel edit indult....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hetedik lett egy magyar alpesi síelő az olimpián, lesiklásban. Ismétlem EGY MAGYAR SÍELŐNŐ HETEDIK LETT EGY TÉLI OLIMPIÁN LESIKLÁSBAN! Óriási gratula Milkós Edit!iktriad
Gratulálok neki.
Kérdésemet nem ismerve a téli sportokat teszem fel:
Tudván, hogy nekünk még egy rendes sípályánk sincs, miért nagy szám hetediknek lenni?
Ez nem olyan, mintha egy nyári olimpián, mondjuk úszásban 7. lenne egy mongol srác?
Neki személyesen biztos szép siker, de egy 7. hely önmagában lófütty. Másrészt azért 2014-et írunk. bárki készülhet bárhol, bárki megfizethet bármilyen edzőket, körülményeket, attól, hogy valaki magyar, ugyanúgy rendelkezhet dollrmilliók fölött, és a gyermekét akár 6 éves korától edzetheti a legjobbaknál, nem?
Ha van/lesz Gattyán Györgynek egy lánya, és kitalálják, hogy teniszező akar lenni, akkor ugyanúgy a legjobb floridai teniszsulikba járhat, mint a rengeteg orosz vagy amerikai tehetség, ugyanúgy indulhat bármilyen versenyen, utazhat heti 52 hetet, stb.
Ezért kérdezem, hogy valójában miért olyan nagy szám egy hetedik hely?Sobri Jóska
Egy: Mert ahogy Szabó Gábor egy lengyel(tehát nem éppen tradicionális sportnemzet, ha a sífutást nézzük) sikeresnek mondható sifutó waxmesterére a lengyelek többet költenek, mint mi a komplett hazai sísportunkra...
Kettő: Azért nagy teljesítmény mert egy rakás olimpiai és világbajnokot maga mögé utasított, köztük a jelenlegi összetett világkupa vezetőjét. Ja és maga mögé utasította az összes osztrákot is. Tudod, akiknek ez a tradicionális sikersportja.

Három: A hazai alpesi sísport TORONYMAGASAN legnagyobb sikerét érte el, kvázi aprópénzből.
Négy: Amikor a kurvára sikeres focira úgy öntjük a (köz)pénzt, mintha az nagy sikersport lenne(pedig mint tudjuk nem az), akkor az hadd kapjon már valami extra támogatást, aki lesz is tesz valamit az asztalra.
Szerintem.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hetedik lett egy magyar alpesi síelő az olimpián, lesiklásban. Ismétlem EGY MAGYAR SÍELŐNŐ HETEDIK LETT EGY TÉLI OLIMPIÁN LESIKLÁSBAN! Óriási gratula Milkós Edit!iktriad
Gratulálok neki.
Kérdésemet nem ismerve a téli sportokat teszem fel:
Tudván, hogy nekünk még egy rendes sípályánk sincs, miért nagy szám hetediknek lenni?
Ez nem olyan, mintha egy nyári olimpián, mondjuk úszásban 7. lenne egy mongol srác?
Neki személyesen biztos szép siker, de egy 7. hely önmagában lófütty. Másrészt azért 2014-et írunk. bárki készülhet bárhol, bárki megfizethet bármilyen edzőket, körülményeket, attól, hogy valaki magyar, ugyanúgy rendelkezhet dollrmilliók fölött, és a gyermekét akár 6 éves korától edzetheti a legjobbaknál, nem?
Ha van/lesz Gattyán Györgynek egy lánya, és kitalálják, hogy teniszező akar lenni, akkor ugyanúgy a legjobb floridai teniszsulikba járhat, mint a rengeteg orosz vagy amerikai tehetség, ugyanúgy indulhat bármilyen versenyen, utazhat heti 52 hetet, stb.
Ezért kérdezem, hogy valójában miért olyan nagy szám egy hetedik hely?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hetedik lett egy magyar alpesi síelő az olimpián, lesiklásban. Ismétlem EGY MAGYAR SÍELŐNŐ HETEDIK LETT EGY TÉLI OLIMPIÁN LESIKLÁSBAN! Óriási gratula Milkós Edit!
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
😊

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Túl az államvizsgán! 😀Vrijbloed
Grat, látom nem sikerült megbukni😛😀Asbee
Hát nem. 😀 Mondjuk nem is próbáltam. 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Túl az államvizsgán! 😀Vrijbloed
Grat, látom nem sikerült megbukni😛😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Növényélettan 3as geci!!Hármas! 😀 😀 El se hiszem.Aki az elmúlt 20 évben valaha is hallgatta ezt a katyvaszt a DE AGTC valamelyik szakán Lévai László rezsimje alatt,az tudja mekkora fegyvertény ez! 😀
(és mindez 3 kreditért,közben meg volt olyan 6(!)kredites tárgyam amiből úgy kaptam 4est hogy többé kevésbé bejártam minden órára,meg csináltam egy tizeniksz oldalas sima wordös beadandót félév végén,mindegy 😊 )

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Fél suliból hallotta szerintem, amikor kijöttem vizsgáról hogy: "VÁNHÁNDRIDENDÉÉÉÉÉÉÉÉJTÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ" 😀

na ha rap nyelvre fordítva a PSZF a "House of pain", akkor a külker volt nekem a "Vészkijárat" 😀
iszonyat jóarcok ott az emberek 😊
na már csak a gyakorlat és a szakdoga, de ott már nem érhet meglepetés!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Túl az államvizsgán! 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe, jó dolog az új kommentek mutatása, utoljára július 20-án olvastam bele ebben a topikba 😀

most viszont muszáj örömködni, hogy sikerült megtartani az államilag támogatott státuszt (L)

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
És letudva az összes Bsc-s tárgy, 210/210 kredit! Nyáron államvizsga! 😍 :cool:
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Így van, nem a középkorban vagyunk hogy kapargatni/kettévágni/felgyújtani/elszámolni kelljen a terminálkezelőnek, ha már egyszer le lett húzva kifizetéskor a szelvény akkor az mentésre kerül a központi adatbázisba, és nyilván nem tudod még egyszer kifizettetni 😊 Vsz. a tippmixen a pecsét is inkább amolyan formalitás a vitás esetek elkerülésére, ha nem lenne rajta akkor se tudnád még egyszer felvenni a nyereményt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
200 forintos kaparós sorsjeggyel 50ezer forintot nyertem. 40 az 5millióhoz esély volt rá, ahogy a hátulján írta.bálnalekvár
Kifizették rögtön? Mostanában azt játsszák, hogy "jajajaj sajnos még nincs annyi pénz, jöjjön később..."
Pedig a szabály szerint azonnal ki kell csengetniük, azt hiszem 100k-ig.


És persze gratulálok. 😊berger90
Köszönöm. 😊 Nem tudtam, hogy van ilyen szabály, így most is eljátszhatták. A harmadik lottózóban fizették csak ki - bár jobban jártam volna, ha egyből odaadják, mert ahol megkaptam ott egy unszimpatikus, beszólogatós néni volt, aki nem adta vissza a sorsjegyet emlékbe. Ez legyen a legnagyobb öröme.bálnalekvár
nem is adhatja vissza, neki azzal el kell számolnia.slowmotion
de hát úgyis benne vannak a gépben a szelvény adatai, az nem elég?
már csak azért kérdezem, mert a tippmixet simán vissza szokták adni kifizetés utánkaszo
jobban belegondolva szokott lenni egy olyan sáv a sorsjegyen (szintén lekaparható, de ha azt Te kaparod le, akkor érvénytelenné válik a sorsjegy), ami talán valami azonosítót tartalmaz. ha ez alatt olyan azonosító van, amihez egyértelműen hozzá tud a Szrt. rendszere rendelni egy nyereményösszeget, akkor lehetséges, hogy visszaadható a sorsjegy. nemtom. majd ha pályát változtatok, és elmegyek lottózói eladónak, akkor biztosan tudni fogom.slowmotion
Tegnap épp előttem váltottak be egyet a postán.Egy idősebb nő a Black Jack nevű kaparóssal nyert egy ezrest.Pont láttam mit csinál az eladó csaj,lecsippantott egy vonalkódot aztán beírta a nyeremény összegét és visszaadta a lóvéval együtt a nyertes sorsjegyet.

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
de hát úgyis benne vannak a gépben a szelvény adatai, az nem elég?
már csak azért kérdezem, mert a tippmixet simán vissza szokták adni kifizetés utánkaszo
és milyen kedves szokás, Kifizetve pecsét, gratulálok, jöjjönmáskoris, viszlát

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
200 forintos kaparós sorsjeggyel 50ezer forintot nyertem. 40 az 5millióhoz esély volt rá, ahogy a hátulján írta.bálnalekvár
Kifizették rögtön? Mostanában azt játsszák, hogy "jajajaj sajnos még nincs annyi pénz, jöjjön később..."
Pedig a szabály szerint azonnal ki kell csengetniük, azt hiszem 100k-ig.


És persze gratulálok. 😊berger90
Köszönöm. 😊 Nem tudtam, hogy van ilyen szabály, így most is eljátszhatták. A harmadik lottózóban fizették csak ki - bár jobban jártam volna, ha egyből odaadják, mert ahol megkaptam ott egy unszimpatikus, beszólogatós néni volt, aki nem adta vissza a sorsjegyet emlékbe. Ez legyen a legnagyobb öröme.bálnalekvár
nem is adhatja vissza, neki azzal el kell számolnia.slowmotion
de hát úgyis benne vannak a gépben a szelvény adatai, az nem elég?
már csak azért kérdezem, mert a tippmixet simán vissza szokták adni kifizetés utánkaszo
jobban belegondolva szokott lenni egy olyan sáv a sorsjegyen (szintén lekaparható, de ha azt Te kaparod le, akkor érvénytelenné válik a sorsjegy), ami talán valami azonosítót tartalmaz. ha ez alatt olyan azonosító van, amihez egyértelműen hozzá tud a Szrt. rendszere rendelni egy nyereményösszeget, akkor lehetséges, hogy visszaadható a sorsjegy. nemtom. majd ha pályát változtatok, és elmegyek lottózói eladónak, akkor biztosan tudni fogom.slowmotion
szerintem ha így van ahogy leírtad, azt a dolgozóknak sem árulják el. seperc alatt tudnák, melyik jegyben van a zseton.
| és nem tartom kizártnak, hogy tényleg tudja is némelyikük | berger90
azért ember legyen a talpán, aki kiválasztja a jót látatlanban. ha meg lekaparja, és nem jön be, akkor be kell tennie a kasszába a pénzt, mert azt a sorsjegyet már nem adhatja el. meg a nyertes jegyek kódját kb az igazgató széfjében tárolják, nem hiszem, hogy egy mezei eladó megszerezheti a listát. mindegy.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
200 forintos kaparós sorsjeggyel 50ezer forintot nyertem. 40 az 5millióhoz esély volt rá, ahogy a hátulján írta.bálnalekvár
Kifizették rögtön? Mostanában azt játsszák, hogy "jajajaj sajnos még nincs annyi pénz, jöjjön később..."
Pedig a szabály szerint azonnal ki kell csengetniük, azt hiszem 100k-ig.


És persze gratulálok. 😊berger90
Köszönöm. 😊 Nem tudtam, hogy van ilyen szabály, így most is eljátszhatták. A harmadik lottózóban fizették csak ki - bár jobban jártam volna, ha egyből odaadják, mert ahol megkaptam ott egy unszimpatikus, beszólogatós néni volt, aki nem adta vissza a sorsjegyet emlékbe. Ez legyen a legnagyobb öröme.bálnalekvár
nem is adhatja vissza, neki azzal el kell számolnia.slowmotion
de hát úgyis benne vannak a gépben a szelvény adatai, az nem elég?
már csak azért kérdezem, mert a tippmixet simán vissza szokták adni kifizetés utánkaszo
jobban belegondolva szokott lenni egy olyan sáv a sorsjegyen (szintén lekaparható, de ha azt Te kaparod le, akkor érvénytelenné válik a sorsjegy), ami talán valami azonosítót tartalmaz. ha ez alatt olyan azonosító van, amihez egyértelműen hozzá tud a Szrt. rendszere rendelni egy nyereményösszeget, akkor lehetséges, hogy visszaadható a sorsjegy. nemtom. majd ha pályát változtatok, és elmegyek lottózói eladónak, akkor biztosan tudni fogom.slowmotion
szerintem ha így van ahogy leírtad, azt a dolgozóknak sem árulják el. seperc alatt tudnák, melyik jegyben van a zseton.
| és nem tartom kizártnak, hogy tényleg tudja is némelyikük |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
200 forintos kaparós sorsjeggyel 50ezer forintot nyertem. 40 az 5millióhoz esély volt rá, ahogy a hátulján írta.bálnalekvár
Kifizették rögtön? Mostanában azt játsszák, hogy "jajajaj sajnos még nincs annyi pénz, jöjjön később..."
Pedig a szabály szerint azonnal ki kell csengetniük, azt hiszem 100k-ig.


És persze gratulálok. 😊berger90
Köszönöm. 😊 Nem tudtam, hogy van ilyen szabály, így most is eljátszhatták. A harmadik lottózóban fizették csak ki - bár jobban jártam volna, ha egyből odaadják, mert ahol megkaptam ott egy unszimpatikus, beszólogatós néni volt, aki nem adta vissza a sorsjegyet emlékbe. Ez legyen a legnagyobb öröme.bálnalekvár
nem is adhatja vissza, neki azzal el kell számolnia.slowmotion
de hát úgyis benne vannak a gépben a szelvény adatai, az nem elég?
már csak azért kérdezem, mert a tippmixet simán vissza szokták adni kifizetés utánkaszo
jobban belegondolva szokott lenni egy olyan sáv a sorsjegyen (szintén lekaparható, de ha azt Te kaparod le, akkor érvénytelenné válik a sorsjegy), ami talán valami azonosítót tartalmaz. ha ez alatt olyan azonosító van, amihez egyértelműen hozzá tud a Szrt. rendszere rendelni egy nyereményösszeget, akkor lehetséges, hogy visszaadható a sorsjegy. nemtom. majd ha pályát változtatok, és elmegyek lottózói eladónak, akkor biztosan tudni fogom.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
200 forintos kaparós sorsjeggyel 50ezer forintot nyertem. 40 az 5millióhoz esély volt rá, ahogy a hátulján írta.bálnalekvár
Kifizették rögtön? Mostanában azt játsszák, hogy "jajajaj sajnos még nincs annyi pénz, jöjjön később..."
Pedig a szabály szerint azonnal ki kell csengetniük, azt hiszem 100k-ig.


És persze gratulálok. 😊berger90
Köszönöm. 😊 Nem tudtam, hogy van ilyen szabály, így most is eljátszhatták. A harmadik lottózóban fizették csak ki - bár jobban jártam volna, ha egyből odaadják, mert ahol megkaptam ott egy unszimpatikus, beszólogatós néni volt, aki nem adta vissza a sorsjegyet emlékbe. Ez legyen a legnagyobb öröme.bálnalekvár
nem is adhatja vissza, neki azzal el kell számolnia.slowmotion
de hát úgyis benne vannak a gépben a szelvény adatai, az nem elég?
már csak azért kérdezem, mert a tippmixet simán vissza szokták adni kifizetés után
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Na mindegy, kicsit bánt, hogy nem fotóztam le legalább előtte.bálnalekvár
Mivel más nincs, fotózd le az 50ezret 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
200 forintos kaparós sorsjeggyel 50ezer forintot nyertem. 40 az 5millióhoz esély volt rá, ahogy a hátulján írta.bálnalekvár
Kifizették rögtön? Mostanában azt játsszák, hogy "jajajaj sajnos még nincs annyi pénz, jöjjön később..."
Pedig a szabály szerint azonnal ki kell csengetniük, azt hiszem 100k-ig.


És persze gratulálok. 😊berger90
Köszönöm. 😊 Nem tudtam, hogy van ilyen szabály, így most is eljátszhatták. A harmadik lottózóban fizették csak ki - bár jobban jártam volna, ha egyből odaadják, mert ahol megkaptam ott egy unszimpatikus, beszólogatós néni volt, aki nem adta vissza a sorsjegyet emlékbe. Ez legyen a legnagyobb öröme.bálnalekvár
nem is adhatja vissza, neki azzal el kell számolnia.slowmotion
Egyszer már nyert édesapám 10000 Ft-ot ugyanezzel a fajta sorsjeggyel, neki visszaadták. És elvileg ugyanabba a nyereménykategóriába tartoznak. Na mindegy, kicsit bánt, hogy nem fotóztam le legalább előtte.

akkorisredskins