Make Love

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
12 nap írország 😊 guinness for life


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
és két évvel később már mindketten igent mondtunk 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Rajna, téged láttalak az atv-n?

Grat, ha igen!
Amadeus91
kaptam már el a Parlament TV-n 😊

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Rajna, téged láttalak az atv-n?

Grat, ha igen!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A két kedvenc sportom találkozása!!
Egy tollas oldalon linkelték ezt
 www.bleedinggreennation.com/2015/8/17/9164173/sam-bradford-eagles-injury-badminton-acl-rehab-recovery-quarterback-ping-pong
And then every day we were out here playing badminton....He would hit it high and make me change directions and run. He throws all these PE games at you. ...That’s pretty close to the positions and movements you’ve got to make as a quarterback. I’m sure people up in the offices are looking out and wondering what in the world are they doing playing badminton?
Örülök, hogy pl. F1 pilóták uták NFL kapcsolat is van 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Végre hideg van a szobámban!!! Nagyon vártam már ezt az időt😊
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
elszopogatom a maradék whisky-t a United meccs alatt, jöhet az utolsó este Angliában - holnap meg irány haza yeah :cool:davemayer
ennyire rosszul csak nem játszhat a mú, hogy inni kelljen miatta... vagy mégis? 😀slowmotion
fogalmazzunk úgy hogy meccs közben is egész nyugodtan koncentrálhatok a párlat ízvilágára 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
elszopogatom a maradék whisky-t a United meccs alatt, jöhet az utolsó este Angliában - holnap meg irány haza yeah :cool:davemayer
ennyire rosszul csak nem játszhat a mú, hogy inni kelljen miatta... vagy mégis? 😀
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
elszopogatom a maradék whisky-t a United meccs alatt, jöhet az utolsó este Angliában - holnap meg irány haza yeah :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Kellemesen csalódtam a bonyhádi okmányiroda ügyintézőiben, elhagytam a motoromról a rendszámot, és teljesen korrekten jártak el. Először is, mikor bejelentettem, mondták hogy csinálhatnak rögtön egy újat, (13000 Ft) de szerintük inkább várjak 1-2 hetet hátha valaki megtalálja és leadja. Oké.

10 nap elteltével (tegnap) megint bementem, a hölgy megnézte a rendszerben hogy valóban megtalálták és leadták a múlt héten, csak azt nem tudta megmondani hogy pontosan melyik irodára. Erre megkérdezte hogy merre jártam amikor elveszett (Pécs-Komló-Bonyhád-Szekszárd-Baja) és sorban felhívta az okmányirodákat, végül kiderítették hogy Baján van. Az ottani ügyintézővel megbeszélt mindent előre, így mikor elmentem érte pikk-pakk lezajlott a dolog, nem voltam bent 5 percnél többet. Hát ennyi. Riszpekt a hölgyeknek, érdekes hogy így is lehet ügyeket intézni...Jan
és mivel mentél oda? a rendszám nélküli motoroddal? 😀slowmotion
Levitettem magam a feleségemmel. Tankoltam a kocsijába 3 rugóért, plusz meghívtam a híres Sugó-parti lángossütőnél egy sajtos-tejfölösre. Olcsón megúsztam. 😀
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
szeptember 4.-e a születésnapom, eddig is jónak ígérkezett az esti meccsnézés, de így hogy már jegyünk is van elég brutális nap lesz az ( a májamnak...) 😊davemayer
selfiebotot ne hagyd otthonAsbee
Már előre várom h legyen vmi rendőri atrocitás ahol lehet vitázni, hogy az most vipera v szelfibot 😀empty taxi
van almás nokia a végén? na ugye. 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
szeptember 4.-e a születésnapom, eddig is jónak ígérkezett az esti meccsnézés, de így hogy már jegyünk is van elég brutális nap lesz az ( a májamnak...) 😊davemayer
selfiebotot ne hagyd otthonAsbee
Már előre várom h legyen vmi rendőri atrocitás ahol lehet vitázni, hogy az most vipera v szelfibot 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
szeptember 4.-e a születésnapom, eddig is jónak ígérkezett az esti meccsnézés, de így hogy már jegyünk is van elég brutális nap lesz az ( a májamnak...) 😊davemayer
selfiebotot ne hagyd otthon


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Kellemesen csalódtam a bonyhádi okmányiroda ügyintézőiben, elhagytam a motoromról a rendszámot, és teljesen korrekten jártak el. Először is, mikor bejelentettem, mondták hogy csinálhatnak rögtön egy újat, (13000 Ft) de szerintük inkább várjak 1-2 hetet hátha valaki megtalálja és leadja. Oké.

10 nap elteltével (tegnap) megint bementem, a hölgy megnézte a rendszerben hogy valóban megtalálták és leadták a múlt héten, csak azt nem tudta megmondani hogy pontosan melyik irodára. Erre megkérdezte hogy merre jártam amikor elveszett (Pécs-Komló-Bonyhád-Szekszárd-Baja) és sorban felhívta az okmányirodákat, végül kiderítették hogy Baján van. Az ottani ügyintézővel megbeszélt mindent előre, így mikor elmentem érte pikk-pakk lezajlott a dolog, nem voltam bent 5 percnél többet. Hát ennyi. Riszpekt a hölgyeknek, érdekes hogy így is lehet ügyeket intézni...Jan
és mivel mentél oda? a rendszám nélküli motoroddal? 😀
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Kellemesen csalódtam a bonyhádi okmányiroda ügyintézőiben, elhagytam a motoromról a rendszámot, és teljesen korrekten jártak el. Először is, mikor bejelentettem, mondták hogy csinálhatnak rögtön egy újat, (13000 Ft) de szerintük inkább várjak 1-2 hetet hátha valaki megtalálja és leadja. Oké.

10 nap elteltével (tegnap) megint bementem, a hölgy megnézte a rendszerben hogy valóban megtalálták és leadták a múlt héten, csak azt nem tudta megmondani hogy pontosan melyik irodára. Erre megkérdezte hogy merre jártam amikor elveszett (Pécs-Komló-Bonyhád-Szekszárd-Baja) és sorban felhívta az okmányirodákat, végül kiderítették hogy Baján van. Az ottani ügyintézővel megbeszélt mindent előre, így mikor elmentem érte pikk-pakk lezajlott a dolog, nem voltam bent 5 percnél többet. Hát ennyi. Riszpekt a hölgyeknek, érdekes hogy így is lehet ügyeket intézni...
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
szeptember 4.-e a születésnapom, eddig is jónak ígérkezett az esti meccsnézés, de így hogy már jegyünk is van elég brutális nap lesz az ( a májamnak...) 😊davemayer
4en nyomtuk 8 gépről és 7 óra alatt már sikerült is jegyhez jutnunk 😀peach
szóval röviden miattatok fagyott az egész 😀
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Pedig én a nemzeti médiában nem hallottam, hogy probléma lett volna az értékesítéssel. Csak annyit mondtak, hogy hatalmas az érdeklődés. 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
szeptember 4.-e a születésnapom, eddig is jónak ígérkezett az esti meccsnézés, de így hogy már jegyünk is van elég brutális nap lesz az ( a májamnak...) 😊davemayer
4en nyomtuk 8 gépről és 7 óra alatt már sikerült is jegyhez jutnunk 😀peach
nálunk is 7 órán át tartott mire sikerült unokatesómnak... vicc

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
szeptember 4.-e a születésnapom, eddig is jónak ígérkezett az esti meccsnézés, de így hogy már jegyünk is van elég brutális nap lesz az ( a májamnak...) 😊davemayer
4en nyomtuk 8 gépről és 7 óra alatt már sikerült is jegyhez jutnunk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
szeptember 4.-e a születésnapom, eddig is jónak ígérkezett az esti meccsnézés, de így hogy már jegyünk is van elég brutális nap lesz az ( a májamnak...) 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
"Kis" izgalmak után, de nagybácsi lettem!! 😍Tony
Én nem arcoskodok, csak simán bácsi. :p

több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
"Kis" izgalmak után, de nagybácsi lettem!! 😍
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Négy napig stég+sör ^ ^rantotthus
Nekem mától augusztus 12-ig szabi 😊 Emellett egészségedre 😉
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Négy napig stég+sör ^ ^
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
Ősztől irány külföld! Fuck yeah, végre bejött az, amire évek óta vártam!!!!csebi
Merre? Én valószínűleg Dordrecht-be megyek egy rövidke 2-3 hónapra, az ismerősömhöz.😛Coolearie
Egypt.csebi
Végülis volt esély, hogy te is pont Dordrechtbe mész....
Olyan 1 a 250.000.000-hoz.Sobri Jóska
azért annyira sok nem volt, mivel korábban tisztázásra került, hogy külszolgálat. na most meglepődnék, ha Magyarországnak lenne mondjuk 250.000.000 helyen külképviselete 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.