Make Love

27 feliratkozó

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
januártól sportszerkesztő leszek a Hír TV-nél. Egészen hihetetlen, mennyire összejött az életem alig egy év alatt.
bergerdani
Képernyőn leszel? 😊

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
januártól sportszerkesztő leszek a Hír TV-nél. Egészen hihetetlen, mennyire összejött az életem alig egy év alatt.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...
markny
Ha lehet szavazni, akkor az elfogadásra szavazok.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
még októberben pályáztam meg a munkahelyemen egy vezetői pozíciót, azóta a többlépcsős interjúk annyira jól sikerültek, hogy ma felajánlottak egy állást Lyonban, mondanom sem kell ez mekkora szakmai előrelépés.

ami már kevésbé make love: a hétvégén el kell döntenem, hogy elfogadom, ha igen, a jövő héten már ki is kéne utaznom...

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

A fiamék (balról 2.) a junior világbajnokságon. Egy apának ez azért igen nagy büszkeség!!!
Egyébként szépen helyt álltak. Hong-Kongtól (Kina II), Franciaországtól, Németországtól kikaptunk, de Kolumbiát, Dominikát, Mexikot, Szlovéniát megverték. Várakozáson felüli eredmény.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 755 — Слава Україні! Героям слава!
Szakvizsga pipa 😊
empty taxi
Közig? Milyen altémát választottál? lassan majd nekem is kell...
Vrij6
Igen, gazdasági igazgatást választottam, az majd 1 hónap múlva lesz, a mai szeánsz a kötelező 5 modul volt.
empty taxi
😀 Azt tuti nem választanám, nálunk csak "igényfelmérés volt" még.

Mennyire volt nehéz?
Vrij6
én anno kül-és biztonságpolitikát választottam, nem volt egyszerű.
csebi
A felsorolásból most én is ezt választottam, mert ez még legalább érdekel, a többi altéma annyira nem mozgatott meg. De ez majd csak 2016-ban lesz majd valamikor.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Szakvizsga pipa 😊
empty taxi
Közig? Milyen altémát választottál? lassan majd nekem is kell...
Vrij6
Igen, gazdasági igazgatást választottam, az majd 1 hónap múlva lesz, a mai szeánsz a kötelező 5 modul volt.
empty taxi
😀 Azt tuti nem választanám, nálunk csak "igényfelmérés volt" még.

Mennyire volt nehéz?
Vrij6
én anno kül-és biztonságpolitikát választottam, nem volt egyszerű.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Szakvizsga pipa 😊
empty taxi
Közig? Milyen altémát választottál? lassan majd nekem is kell...
Vrij6
Igen, gazdasági igazgatást választottam, az majd 1 hónap múlva lesz, a mai szeánsz a kötelező 5 modul volt.
empty taxi
😀 Azt tuti nem választanám, nálunk csak "igényfelmérés volt" még.

Mennyire volt nehéz?
Vrij6
Azt beszéltük h szarabbra számítottunk, de a vizsgabiztos szerint nem volt könnyű, hiszen 0 db 4-es v 5-ös írásbeli lett, a szóbelinél meg szerencsém volt, nagyon jó tételt húztam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 755 — Слава Україні! Героям слава!
Szakvizsga pipa 😊
empty taxi
Közig? Milyen altémát választottál? lassan majd nekem is kell...
Vrij6
Igen, gazdasági igazgatást választottam, az majd 1 hónap múlva lesz, a mai szeánsz a kötelező 5 modul volt.
empty taxi
😀 Azt tuti nem választanám, nálunk csak "igényfelmérés volt" még.

Mennyire volt nehéz?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Az All Blacks eddig is nagy kedvenc volt és Sonny Bill Williams, innentől az egyik kedvenc sportolom.
 www.youtube.com/watch?v=o1efwKglwZU
diverdoc
Securitys embernek a szerelési technikája egészen rendben van. Bár hogy szegény gyereket miért kellett így földre vinni, azt nem teljesen értem. De a végén jól járt. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Szakvizsga pipa 😊
empty taxi
Közig? Milyen altémát választottál? lassan majd nekem is kell...
Vrij6
Igen, gazdasági igazgatást választottam, az majd 1 hónap múlva lesz, a mai szeánsz a kötelező 5 modul volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 755 — Слава Україні! Героям слава!
Szakvizsga pipa 😊
empty taxi
Közig? Milyen altémát választottál? lassan majd nekem is kell...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Szakvizsga pipa 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Az All Blacks eddig is nagy kedvenc volt és Sonny Bill Williams, innentől az egyik kedvenc sportolom.
diverdoc
(kifelé menet meg még kicsit letépte a biztonsági ember fejét, és belehugyozott a nyakába, csak a miheztartás végett)
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az All Blacks eddig is nagy kedvenc volt és Sonny Bill Williams, innentől az egyik kedvenc sportolom.
 www.youtube.com/watch?v=o1efwKglwZU


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Albikérdés letudva


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
4 nap Prága.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
ööö
nekünk a BDO csinálja a bérszámfejtést, de az a csoport csupa nőből áll 😛
slowmotion
azt nemtom nálatok kik a bérszámfejtők, de akikkel mi játszottunk azok júniusban 5-1-re nyerték az országos döntőt, ahol ez a videó is jól mutatja az ellenfélnél nem nagyon volt labda.



"a negyedik percben: a BDO védője az ellenfelét letámadó Mócsát találta el, s a játékszer a kaputól tizennégy méterre helyezkedő játékos térdéről Benkó felett a hálóban kötött ki (0-1)."
Messi vagy CR mikor lőtt gólt14 méterről kiskapura térddel? de ne legyen nagy arcom : D

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Megvertük a BDO-t üzleti ligában! az elmúlt 14 meccsükből 14-et nyertek, mi 1-et.
Igaz ez volt az első meccsem. Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de... : D
eaglesmcnabb
ööö
nekünk a BDO csinálja a bérszámfejtést, de az a csoport csupa nőből áll 😛
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Megvertük a BDO-t üzleti ligában! az elmúlt 14 meccsükből 14-et nyertek, mi 1-et.
Igaz ez volt az első meccsem. Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de... : D

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Azért ez így bátor volt 😀

több mint 8 éve
bogjosi New England Patriots 1 160
Köszönöm Dion Lewis, Forte, Freeman, Forsett, Fitz, TY Yeldon a TD-ket és a 42x oddsot! jéjj 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 8 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
első német fizu 😀


több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
esik az eső!!! 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
10. házassági évforduló.
Jó nő, bírom. 😊