Make Love

27 feliratkozó

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Gondolom nem vagyok ezzel egyedül, de imádom az évnek ezen szakát. Bár szembe kell néznem mindig egy kis barátnői haraggal, mert elvileg elspajzolom ilyenkor a romantikus programokra hajlamos énemet. Tegnap NFL dömping, NBA, holnap délután PL , este NCAA Football, Darts VB, utána ismét NFL. Kérhet ettől többet az ember ha pihenésre vágyik ? Imádom!!!

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Boldog karácsonyt, élvezhető meccsdönpinget és jó szurkolást kivánok minden kedves fórumozónak!!! 😊

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Az első saját autó ^^,
Hanni
Ennél már csak az első ÚJ autó a legjobb😊
(az első autóm egy Polos volt😊 )
NB2
Nekem egy volt azóta soha...
Anyagilag nagy buko
Janek
hát a 2007-ben vásárolt devizás használt baromira az volt
a mostani forintos hitel már nem annyira
(úgy áll most, hogy 1500e-re fizetek majd 1760e-t, az nem rossz azért)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Az első saját autó ^^,
Hanni
Ennél már csak az első ÚJ autó a legjobb😊
(az első autóm egy Polos volt😊 )
NB2
Nekem egy volt azóta soha...
Anyagilag nagy buko

több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Végre megvan az új vas, nem tudom elmondani mennyire fel vagyok dobva, röviden ennyi 😊

 www.kephost.com/images/2016/12/23/P1150826.md.jpg
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
.hu helyett .one-val működik
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Szakvizsga letudva, kötelező, és választható is. 😀

Nem mellesleg 5 hónap után sikerült visszalépnem ide, most valahogy beengedett a bowl.hu, fuckyeeeaaaah! 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kti másodszor is legyőzve, újabb sikeres hatósági vizsga 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Az első saját autó ^^,
Hanni
Ennél már csak az első ÚJ autó a legjobb😊
(az első autóm egy Polos volt😊 )
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az első saját autó ^^,
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most van Bilbaoban a tollaslabda junior csapat világbajnokság. Magyarország ma két meccset játszott Románia és Moldova ellen. Fiamék egy nap két román csapatot is levertek 😊 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Több hetes kemény munka után elkészült életem első promóvideója, diákszervezetünk egyik szakmai eseményéhez. Ez itt most nem a reklám helye, csupán nagyon boldog vagyok, hogy ilyen gyönyörűre sikerült. Akinek van egy perce egy BP-ről szóló timelapsere az nézze meg! 😉
 www.youtube.com/watch?v=diQbbhFaj0c
Laki
Meg szerettem volna nézni, de törölték...
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Happy Amadeus Day!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Kicsit kesve, de nyle nyerte a dwts-t, fuckyeah

Tudniillik hallasserultkent nyerte meg, es nem mellesleg en is az vagyok 😀


több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
ma kurvára nem tud semmi sem felcseszni.
jön a Chili Budapestre, ez mindent überel 😊
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Frenetikus, arcletépő Emmure koncert után szabi kivéve, jöhet a draft. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
 hvg.hu/cegauto/20160417_motoros_autos_video


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szeptember elején Dublin, Boston College - Georgia Tech meccsel 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Több hetes kemény munka után elkészült életem első promóvideója, diákszervezetünk egyik szakmai eseményéhez. Ez itt most nem a reklám helye, csupán nagyon boldog vagyok, hogy ilyen gyönyörűre sikerült. Akinek van egy perce egy BP-ről szóló timelapsere az nézze meg! 😉
 www.youtube.com/watch?v=diQbbhFaj0c
Laki
Tetszik. Nem értek hozzá de engem egy kicsit zavart, hogy pl az "Art" kiírásnál a 4es metró, a "luxuséttermeknél" pedig az Országház volt a "képen".
gordon
Azokat teljesen random helyeztük el. Ez tényleg csak egy olyan teaser, hogy ha az ember megnézi, körülbelül tudja mire számíthat és a látványtól pedig teljesen kész legyen. 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ezek ilyen LSD-s bélyegek? Vagy mi a fenéért gyűjti mindenki? 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
holnaptól megint matricagyűjtés a sparban, juhééé!
slowmotion
Én már kaptam egy tasaknyit, meg régebbről van egy albumnyi, ha esetleg kéne. 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Több hetes kemény munka után elkészült életem első promóvideója, diákszervezetünk egyik szakmai eseményéhez. Ez itt most nem a reklám helye, csupán nagyon boldog vagyok, hogy ilyen gyönyörűre sikerült. Akinek van egy perce egy BP-ről szóló timelapsere az nézze meg! 😉
 www.youtube.com/watch?v=diQbbhFaj0c
Laki
Tetszik. Nem értek hozzá de engem egy kicsit zavart, hogy pl az "Art" kiírásnál a 4es metró, a "luxuséttermeknél" pedig az Országház volt a "képen".
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Több hetes kemény munka után elkészült életem első promóvideója, diákszervezetünk egyik szakmai eseményéhez. Ez itt most nem a reklám helye, csupán nagyon boldog vagyok, hogy ilyen gyönyörűre sikerült. Akinek van egy perce egy BP-ről szóló timelapsere az nézze meg! 😉
 www.youtube.com/watch?v=diQbbhFaj0c

Szerkesztette: Laki


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
holnaptól megint matricagyűjtés a sparban, juhééé!
slowmotion
Mit adnak érte?
Geeri
semmit. ez ilyen gyűjtgetős album. olyan, mint a Lutra régen, csak most 😊
(mondjuk a kölök tegnap óta mindig boltba akar menni. lehet, hogy kellene neki tanítani egy kis önuralmat)
slowmotion
AP poszter a szobája falára? 😀

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
holnaptól megint matricagyűjtés a sparban, juhééé!
slowmotion
Mit adnak érte?
Geeri
semmit. ez ilyen gyűjtgetős album. olyan, mint a Lutra régen, csak most 😊
(mondjuk a kölök tegnap óta mindig boltba akar menni. lehet, hogy kellene neki tanítani egy kis önuralmat)