Make Love

27 feliratkozó

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
mai nap után a vezetéknevem előtt nem csak két betű hanem már plusz három is lesz (LL.M.). kemény egy év volt meló, meg házkeresés majd építkezés közben, de csak sikerült, ráadásul a saját évfolyamomból egyedül nekem!
csebi
Azért Amadeus tegezhet még? 😊
Sobri Jóska
amint megisszuk a pertut 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
mai nap után a vezetéknevem előtt nem csak két betű hanem már plusz három is lesz (LL.M.). kemény egy év volt meló, meg házkeresés majd építkezés közben, de csak sikerült, ráadásul a saját évfolyamomból egyedül nekem!
csebi
Azért Amadeus tegezhet még? 😊
Sobri Jóska
Önt is tegezi uram

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
mai nap után a vezetéknevem előtt nem csak két betű hanem már plusz három is lesz (LL.M.). kemény egy év volt meló, meg házkeresés majd építkezés közben, de csak sikerült, ráadásul a saját évfolyamomból egyedül nekem!
csebi
Azért Amadeus tegezhet még? 😊

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
mai nap után a vezetéknevem előtt nem csak két betű hanem már plusz három is lesz (LL.M.). kemény egy év volt meló, meg házkeresés majd építkezés közben, de csak sikerült, ráadásul a saját évfolyamomból egyedül nekem!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na ne örömködjél itt. Húzzál végre dolgozni 😀
| Gratula! |
Matthew99
Onnan írtam a kommentet! 😀 | Bár itt csak októberig maradhatok. Szóval ha tudsz valami vonzót ne tartsd magadban! 😀 |
kristóf17
péhádézz le, aztán mehetsz ki Svejcba gyógyszerkutatni 😊
volt osztálytársam is valami hasonló pályaívet írt le. illetve még most is írja.
slowmotion
Soha többet nem szeretnék tanulni. Életem legnagyobb ellensége az állandó tanulás. Engem fizikailag aztán bármeddig lehet tolni, max belehalok, de, hogy újra leüljek tanulni, áhh. Én ehhez vagyok gyenge fejben. Talán egyszer még valami szimpatikus nyelvbe belekezdek, ha már jó a nyelvérzékem, de azt sem most 😊 (Pedig nem hülye ötlet)
kristóf17
Van egy rossz hírem.
Annyira gyorsan változik a világ, hogy bármely megszerzett tudás olyan gyorsan devalválódik, hogy a fennmaradás egyetlen útja a folyamatos tanulás.
Persze sok pénzt össze lehet szedni pl. kamionozással, meg taxizással is, sőt, sokkal többet, mint egy átlag-normál kereset, de azért annak is van nyilván ára.
kishaszi
Csak úgy érzem nem mindegy, hogy a munkahelyeden, munkádnak/szakmádnak megfelelő értelmes dolgokat tanulsz, vagy az egyetemen 10ből 5 fölösleges tárgy mellett 2 (jó esetben!) hasznosat, és 3 olyat, amit ha nem rontanának el különböző dolgokkal (gyakorlatiasság helyett csak elmélet pl.) szintén sokat érne, de így nem.
Persze lehet megint elhiszem, aztán csalódok, mint MSc-n. 😊
kristóf17
Nem kell bemutatnod, én most kezdtem a másoddiplomát, de nincs túl sok pozitív élményem...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
| Gratula! |
Matthew99
kristóf17
slowmotion
kristóf17
péhádé
slowmotion
publikálni, publikálni, publikálni
fene aki folyton írni akar a szakdolgozato(ka)t is alig bírom kiszenvedni

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Na ne örömködjél itt. Húzzál végre dolgozni 😀
| Gratula! |
Matthew99
Onnan írtam a kommentet! 😀 | Bár itt csak októberig maradhatok. Szóval ha tudsz valami vonzót ne tartsd magadban! 😀 |
kristóf17
péhádézz le, aztán mehetsz ki Svejcba gyógyszerkutatni 😊
volt osztálytársam is valami hasonló pályaívet írt le. illetve még most is írja.
slowmotion
Soha többet nem szeretnék tanulni. Életem legnagyobb ellensége az állandó tanulás. Engem fizikailag aztán bármeddig lehet tolni, max belehalok, de, hogy újra leüljek tanulni, áhh. Én ehhez vagyok gyenge fejben. Talán egyszer még valami szimpatikus nyelvbe belekezdek, ha már jó a nyelvérzékem, de azt sem most 😊 (Pedig nem hülye ötlet)
kristóf17
Van egy rossz hírem.
Annyira gyorsan változik a világ, hogy bármely megszerzett tudás olyan gyorsan devalválódik, hogy a fennmaradás egyetlen útja a folyamatos tanulás.
Persze sok pénzt össze lehet szedni pl. kamionozással, meg taxizással is, sőt, sokkal többet, mint egy átlag-normál kereset, de azért annak is van nyilván ára.
kishaszi
Csak úgy érzem nem mindegy, hogy a munkahelyeden, munkádnak/szakmádnak megfelelő értelmes dolgokat tanulsz, vagy az egyetemen 10ből 5 fölösleges tárgy mellett 2 (jó esetben!) hasznosat, és 3 olyat, amit ha nem rontanának el különböző dolgokkal (gyakorlatiasság helyett csak elmélet pl.) szintén sokat érne, de így nem.
Persze lehet megint elhiszem, aztán csalódok, mint MSc-n. 😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na ne örömködjél itt. Húzzál végre dolgozni 😀
| Gratula! |
Matthew99
Onnan írtam a kommentet! 😀 | Bár itt csak októberig maradhatok. Szóval ha tudsz valami vonzót ne tartsd magadban! 😀 |
kristóf17
péhádézz le, aztán mehetsz ki Svejcba gyógyszerkutatni 😊
volt osztálytársam is valami hasonló pályaívet írt le. illetve még most is írja.
slowmotion
Soha többet nem szeretnék tanulni. Életem legnagyobb ellensége az állandó tanulás. Engem fizikailag aztán bármeddig lehet tolni, max belehalok, de, hogy újra leüljek tanulni, áhh. Én ehhez vagyok gyenge fejben. Talán egyszer még valami szimpatikus nyelvbe belekezdek, ha már jó a nyelvérzékem, de azt sem most 😊 (Pedig nem hülye ötlet)
kristóf17
Van egy rossz hírem.
Annyira gyorsan változik a világ, hogy bármely megszerzett tudás olyan gyorsan devalválódik, hogy a fennmaradás egyetlen útja a folyamatos tanulás.
Persze sok pénzt össze lehet szedni pl. kamionozással, meg taxizással is, sőt, sokkal többet, mint egy átlag-normál kereset, de azért annak is van nyilván ára.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Na ne örömködjél itt. Húzzál végre dolgozni 😀
| Gratula! |
Matthew99
Onnan írtam a kommentet! 😀 | Bár itt csak októberig maradhatok. Szóval ha tudsz valami vonzót ne tartsd magadban! 😀 |
kristóf17
péhádézz le, aztán mehetsz ki Svejcba gyógyszerkutatni 😊
volt osztálytársam is valami hasonló pályaívet írt le. illetve még most is írja.
slowmotion
Soha többet nem szeretnék tanulni. Életem legnagyobb ellensége az állandó tanulás. Engem fizikailag aztán bármeddig lehet tolni, max belehalok, de, hogy újra leüljek tanulni, áhh. Én ehhez vagyok gyenge fejben. Talán egyszer még valami szimpatikus nyelvbe belekezdek, ha már jó a nyelvérzékem, de azt sem most 😊 (Pedig nem hülye ötlet)
kristóf17
péhádé az leginkább kutatás, legalábbis amennyire én tudom (én hülye és/vagy lusta voltam hozzá, úgyhogy nem értek a lovakhoz). és ha esetleg volt valami tdk-dolgozatod, akkor azt kiválóan fel lehet pl hozzá használni, annyival kevesebb meló kell bele 😊
slowmotion
A lényegi rész szerintem is az, de én maximum a Tour de France-on vett vérmintákat "kutatnám" szívesen, nem ilyen nagyon tudományos dolgokat 😀 | Azért van pár elvégzendő tárgy ott is talán. (Mintha egyik barátom vizsgázott volna most valamiből) |
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Na ne örömködjél itt. Húzzál végre dolgozni 😀
| Gratula! |
Matthew99
Onnan írtam a kommentet! 😀 | Bár itt csak októberig maradhatok. Szóval ha tudsz valami vonzót ne tartsd magadban! 😀 |
kristóf17
péhádézz le, aztán mehetsz ki Svejcba gyógyszerkutatni 😊
volt osztálytársam is valami hasonló pályaívet írt le. illetve még most is írja.
slowmotion
Soha többet nem szeretnék tanulni. Életem legnagyobb ellensége az állandó tanulás. Engem fizikailag aztán bármeddig lehet tolni, max belehalok, de, hogy újra leüljek tanulni, áhh. Én ehhez vagyok gyenge fejben. Talán egyszer még valami szimpatikus nyelvbe belekezdek, ha már jó a nyelvérzékem, de azt sem most 😊 (Pedig nem hülye ötlet)
kristóf17
péhádé az leginkább kutatás, legalábbis amennyire én tudom (én hülye és/vagy lusta voltam hozzá, úgyhogy nem értek a lovakhoz). és ha esetleg volt valami tdk-dolgozatod, akkor azt kiválóan fel lehet pl hozzá használni, annyival kevesebb meló kell bele 😊
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Na ne örömködjél itt. Húzzál végre dolgozni 😀
| Gratula! |
Matthew99
Onnan írtam a kommentet! 😀 | Bár itt csak októberig maradhatok. Szóval ha tudsz valami vonzót ne tartsd magadban! 😀 |
kristóf17
péhádézz le, aztán mehetsz ki Svejcba gyógyszerkutatni 😊
volt osztálytársam is valami hasonló pályaívet írt le. illetve még most is írja.
slowmotion
Soha többet nem szeretnék tanulni. Életem legnagyobb ellensége az állandó tanulás. Engem fizikailag aztán bármeddig lehet tolni, max belehalok, de, hogy újra leüljek tanulni, áhh. Én ehhez vagyok gyenge fejben. Talán egyszer még valami szimpatikus nyelvbe belekezdek, ha már jó a nyelvérzékem, de azt sem most 😊 (Pedig nem hülye ötlet)
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Na ne örömködjél itt. Húzzál végre dolgozni 😀
| Gratula! |
Matthew99
Onnan írtam a kommentet! 😀 | Bár itt csak októberig maradhatok. Szóval ha tudsz valami vonzót ne tartsd magadban! 😀 |
kristóf17
péhádézz le, aztán mehetsz ki Svejcba gyógyszerkutatni 😊
volt osztálytársam is valami hasonló pályaívet írt le. illetve még most is írja.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Na ne örömködjél itt. Húzzál végre dolgozni 😀
| Gratula! |
Matthew99
Onnan írtam a kommentet! 😀 | Bár itt csak októberig maradhatok. Szóval ha tudsz valami vonzót ne tartsd magadban! 😀 |

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Életem első egyetemes kommentje, ami nem a gyűlölködőbe megy azt hiszem (a jó dolgoknál azért ritkábban jön a "hencegés", mint a rosszaknál a szidalom).

6 év, 3,5 BSc biomérnök, 2,5 MSc vegyészmérnök, egy félév csúszás. Pár komolytalan és egy komoly nő. Jelentős mennyiségű barát, span. Eszméletlen mennyiségű élmény, emlék. Még több átszenvedett, sokszor értelmetlen előadás, gyakorlat, tantárgy, nap. Főleg itt a végén a műszakin. Ki tudja hány tanulással eltöltött óra, de még inkább hány olyan, amit tanulással kellett volna, mégis inkább szókereső, candy crush, Rubik kocka, cod2, fifa, FM, s.w.i.n.e. és hasonlók mentek. Éjszakázások, és nem a bulik miatt, majd másnap alvás előadásokon. A jó arc előadók, akik megadják a fél pontot, és a reménytelenül bunkók, akik csak szopatnak. Bukni, és hitet veszteni a számomra lehetetlennek tűnő tárgyakból, ima ima hátán, majd valami csoda folytán mégis átcsúszni a legszebb egyetemi jeggyel. Ezernyi szó, amit puskapapírra írtam, majd nem használtam fel, de ennek sokszorosa, az a mennyiség, ami kisegített. Vagy a másoktól kapott segítségek. Majd az okostelefonok "húzóereje". De vége lett. Végre. Két és fél éve is örültem, mert azt hittem letelt, de csak ráhúztam. Most viszont még az én kő szívem is napok óta ragyog, pedig csak egy "diplomát szerzett" státuszt állítottak be valami neptunban. 😊
kristóf17
Na ne örömködjél itt. Húzzál végre dolgozni 😀
| Gratula! |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Életem első egyetemes kommentje, ami nem a gyűlölködőbe megy azt hiszem (a jó dolgoknál azért ritkábban jön a "hencegés", mint a rosszaknál a szidalom).

6 év, 3,5 BSc biomérnök, 2,5 MSc vegyészmérnök, egy félév csúszás. Pár komolytalan és egy komoly nő. Jelentős mennyiségű barát, span. Eszméletlen mennyiségű élmény, emlék. Még több átszenvedett, sokszor értelmetlen előadás, gyakorlat, tantárgy, nap. Főleg itt a végén a műszakin. Ki tudja hány tanulással eltöltött óra, de még inkább hány olyan, amit tanulással kellett volna, mégis inkább szókereső, candy crush, Rubik kocka, cod2, fifa, FM, s.w.i.n.e. és hasonlók mentek. Éjszakázások, és nem a bulik miatt, majd másnap alvás előadásokon. A jó arc előadók, akik megadják a fél pontot, és a reménytelenül bunkók, akik csak szopatnak. Bukni, és hitet veszteni a számomra lehetetlennek tűnő tárgyakból, ima ima hátán, majd valami csoda folytán mégis átcsúszni a legszebb egyetemi jeggyel. Ezernyi szó, amit puskapapírra írtam, majd nem használtam fel, de ennek sokszorosa, az a mennyiség, ami kisegített. Vagy a másoktól kapott segítségek. Majd az okostelefonok "húzóereje". De vége lett. Végre. Két és fél éve is örültem, mert azt hittem letelt, de csak ráhúztam. Most viszont még az én kő szívem is napok óta ragyog, pedig csak egy "diplomát szerzett" státuszt állítottak be valami neptunban. 😊
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Nem. Még most is csak a többi oldalról lehet írni. 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Teszt... most sem jó?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig egy egész hátas Dalton tetkó biztos jó lenne 😀 😀
Asbee


Ilyen?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Két év külföld (szumma két év munkatapasztalattal) kapni Budapesten egy álom ajánlatot, a születésnapomon, és még ráadásul draft is ma lesz...
Imádom ezt a napot!
tenorx
Gratula! 😉
Lehet keverlek valakivel, de ha jol emlékszem valamilyen mérnök embör vagy ugye? 😊
Cowboykarcsi90
Az 😊
Jelenleg a Cisco Collaboration portfóliójával, azon belül is főleg VoIP rendszereivel foglalkozok.

Szerkesztette: tenorx
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Két év külföld (szumma két év munkatapasztalattal) kapni Budapesten egy álom ajánlatot, a születésnapomon, és még ráadásul draft is ma lesz...
Imádom ezt a napot!
tenorx
Gratula! 😉
Lehet keverlek valakivel, de ha jol emlékszem valamilyen mérnök embör vagy ugye? 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Két év külföld (szumma két év munkatapasztalattal) kapni Budapesten egy álom ajánlatot, a születésnapomon, és még ráadásul draft is ma lesz...
Imádom ezt a napot!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Slowmotion és Charlie Firpo után(remélem nem hagyok ki egy drukker társat se),holnaptól plusz egy házas Cowboys drukkert köszönthettek szerény személyemben 😀 😊
Cowboykarcsi90
uhhh... házasság és Cowboys, mindkettővel csak szívás van 😉

jk, hesteg sokboldogságot
slowmotion
Köszönöm 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Slowmotion és Charlie Firpo után(remélem nem hagyok ki egy drukker társat se),holnaptól plusz egy házas Cowboys drukkert köszönthettek szerény személyemben 😀 😊
Cowboykarcsi90
uhhh... házasság és Cowboys, mindkettővel csak szívás van 😉

jk, hesteg sokboldogságot

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pedig egy egész hátas Dalton tetkó biztos jó lenne 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Újabb álmom valósult ma meg, rám került az első és a második tetoválásom. Boldogság van! 😊

p.s.: kinek a házasság, kinek ez. 😀
Mikey
Köszike 😉
Milyen tetkot csináltál? Már ha szabad kérdezni? 😊
Cowboykarcsi90
Bengals logo és Liverpool címer a tippem. 😀 De ez túl egyszerű lenne. 😀
Vrij6
Kedvenc sportcsapat témájúak sosem lesznek. 😉

@Cowboykarcsi90 bal alkaromra kedvenc idézetem, jobb alkaromra pedig egy csillagjegyemnek megfelelő ábra került. Publikusan csak így, sejtelmesen. 😀