Make Love

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Pár hete Lindsey Stirlinget láttam-hallottam élőben. Erre március 4-én jön a Hollywood Undead és a Papa Roach is a Sportarénába. Hát mindjárt megkönnyezem. Három nagyon nagy kedvencemet láthatom-hallhatom pár hónapon belül élőben, el sem hiszem.

Jövő héten Fish! koncert Győrben, túl sok jut a jóból. 😀 Igaz az olyan háromhavonta megvan egy, amire eljutok, de akkor is.

S akkor ugye a Giro rajt keretében láthatom majd Peter Sagant is élőben, aki abszolút no.1 kedvenc sportolóm. Ha már az örömködős topikban járok.

Megérte az a sok-sok szenvedés és a nulláról újrakezdés 2 éve. 👊
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nyilván láttátok páran. Imádom

 index.hu/mindekozben/poszt/2019/09/10/a_pillanat_amikor_a_jobaratok_ket_nap_utan_talalkoznak/
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Nem vagy eléggé rommátörve így is? 😀

Szerintem aki egy ép gépből ép ésszel kiugrik, az hülye 😛
warr_b
te pilóta vagy, vagy mi? 😊
slowmotion
Ne aggódj, ahogy elnéztem a pilótán is volt ernyő 😀😀
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Tandem?
hol és mennyiért?
nekem is rajta van de sajnos most már sokkal jobban fázom tőle mnt pár éve!
lehet a gyereke miatt , így több a vesztenivalóm ! vagy csak erre fogom 😊
yooker
Tandem volt. Igazából 3 helyen érdeklődtem, Kecskemét, pontosabban Matkópuszta volt az egyetlen ami érdemben válaszolt így őket választottam. Barátnőm kapta szülinapjára, de úgy voltam vele, hogy akkor ideje nekem is megtenni 😀

Amúgy aki nagyon parázik, azt csak megnyugtatni tudom. Nálam nem fér bele a top3 legparább extrém sportba (amit ki is próbáltam). A bungee-hoz képest semmiség. Ez pont az ami rohadt jó, de mégsem csak arról szól, hogy tele a gatyád. Bungee-nál úgy volt, hogy ahogy húztak fel a darun a 4. méteren megbántam az egészet és onnan csak a túlélés volt a cél 😀

Magát a helyet csak dicsérni tudom. Nagyon profik és jófejek voltak. Az áraknak így már könnyen utána tudsz járni. A plusz fotókkal is belefért 100-ba a két ugrás.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kisebbik fiam idegenlegiós lett! Leigazolta a regnalo spanyol bajnokcsapat. Ugyan tudjuk mar junius ota, de eddig nem jelenthette be, de most mar publikus, ugyhogy most irom le mennyire buszke vagyok ra!
diverdoc
grat! amúgy ha nem titok elárulod hogy ebből meg tud-e élni a későbbiekben vagy azért ez a magas szint ellenére inkább csak "hobbi" ?
yooker
Ha így folytatja (és nem sérül le), ha szerényen is, de meg tudna élni csak a tollaslabdázásból. Kell hozzá a jelenlegi pécsi háttér (értsd a Multi Alarm és a tulajdonosa) is masszívan, és az, hogy tartósan tudjon kint is játszani. Egzisztenciát tollaslabdára alapozni nem nagyon lehet. Világranglista top 50-es igen, jól megél belőle és a jövőjét is meg tudja alapozni, top 100 nagy valószínűséggel eléldegél belőle amíg játszik (fiamnak a reális cél a top 100, junior világranglistán volt 22.). A pécsi szponzorment nélkül nem élne meg még idegenlégiósként sem. Aktív versenyzés után az edzősködés már nagy kérdőjelek. Vagy bejön valahol, vagy nem. Jelenlegi edzője szövetségi kapitánya a csapatnak hosszú évekig volt Skóciában, majd Belgiumban edző illetve belgáknál szöv.kap., olimpiára vitte ki a játékosait. Most itt is jól meg van becsülve, se kutyája se macskája és 60 évesen úgy nyilatkozott, hogy valahol majd Magyarországon fog visszavonulva letelepedni, mert nyugatabbra nem tudna megélni. Pedig ő tényleg jó, az európai véráramba nagyon benne lévő, keresett szakember. De egy kinai, maláj, indonéz, kevesebbért is eljön edzősködni.
Kérdésedre: hobbinál jóval több, de nem egy álom bevétel.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Nekem is tervben van Balaton fölött kipattanni egyszer. Jó buli lehet nagyon 😊 Nagy vagy, hogy vállaltad!!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Ááá, de kurvára akarok én is. 😊
kishaszi
Nem vagy eléggé rommátörve így is? 😀

Szerintem aki egy ép gépből ép ésszel kiugrik, az hülye 😛
warr_b
😀
De így még nem. 😀

Az úgy van, hogy a biztonságos földről fölszállni egy vacakkal, ami bármikor leeshet - és tuti nem is marad fent - az marhaság. Node még nagyobb marhaság a biztonságos gépből kiugrani. 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Tandem?
hol és mennyiért?
nekem is rajta van de sajnos most már sokkal jobban fázom tőle mnt pár éve!
lehet a gyereke miatt , így több a vesztenivalóm ! vagy csak erre fogom 😊
yooker
Csak tandem van. Szóló ugrást csak "profik" végezhetnek x tanfolyam, meg db szám ugrás után.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Kisebbik fiam idegenlegiós lett! Leigazolta a regnalo spanyol bajnokcsapat. Ugyan tudjuk mar junius ota, de eddig nem jelenthette be, de most mar publikus, ugyhogy most irom le mennyire buszke vagyok ra!
diverdoc
grat! amúgy ha nem titok elárulod hogy ebből meg tud-e élni a későbbiekben vagy azért ez a magas szint ellenére inkább csak "hobbi" ?
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Tandem?
hol és mennyiért?
nekem is rajta van de sajnos most már sokkal jobban fázom tőle mnt pár éve!
lehet a gyereke miatt , így több a vesztenivalóm ! vagy csak erre fogom 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Ááá, de kurvára akarok én is. 😊
kishaszi
Nem vagy eléggé rommátörve így is? 😀

Szerintem aki egy ép gépből ép ésszel kiugrik, az hülye 😛
warr_b
te pilóta vagy, vagy mi? 😊
slowmotion
Nem 😊
Csak nem vagyok egy extrémsport-hívő 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Ááá, de kurvára akarok én is. 😊
kishaszi
Nem vagy eléggé rommátörve így is? 😀

Szerintem aki egy ép gépből ép ésszel kiugrik, az hülye 😛
warr_b
te pilóta vagy, vagy mi? 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Ááá, de kurvára akarok én is. 😊
kishaszi
Nem vagy eléggé rommátörve így is? 😀

Szerintem aki egy ép gépből ép ésszel kiugrik, az hülye 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Ááá, de kurvára akarok én is. 😊
kishaszi
Akkor menj! Rájöttem, hogy ha örökké csak tervezgetem, hogy "egyszer majd ugrok", akkor abból nem lesz semmi 😀
dugo93
Jah, megyek majd valamikor, csak most "hirtelen" elég sok költség halmozódott fel (suli, meló, plusz az élet).

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Ááá, de kurvára akarok én is. 😊
kishaszi
Akkor menj! Rájöttem, hogy ha örökké csak tervezgetem, hogy "egyszer majd ugrok", akkor abból nem lesz semmi 😀

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀
dugo93
Ááá, de kurvára akarok én is. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A tisztesség megkívánja, hogy elm9ndjam, hogy számomra meglepetésként a rádio88 túlélte.... 😊
peach
Nalátod.
Felültél az örökké károgó ballibsi vészmadárvonatra, akik fél- és negyedinfók alapján mindenben Orbánveszélyt és világvégét látnak.
Volt egy szakmai kérdés, és az érdekeltek megoldották.
Ha nem sikerül, akkor persze jön a “mocskos orbánfidesz lábbal tiporja a sajtószabadságot” mantra.
Sobri Jóska
Nem ültem fel, a világ végéig szóló jegyem van alapból 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
A tisztesség megkívánja, hogy elm9ndjam, hogy számomra meglepetésként a rádio88 túlélte.... 😊
peach
Nalátod.
Felültél az örökké károgó ballibsi vészmadárvonatra, akik fél- és negyedinfók alapján mindenben Orbánveszélyt és világvégét látnak.
Volt egy szakmai kérdés, és az érdekeltek megoldották.
Ha nem sikerül, akkor persze jön a “mocskos orbánfidesz lábbal tiporja a sajtószabadságot” mantra.
Sobri Jóska
Nem kell felni a sajtoszabadságtól ha a kezedben van az összes média 😊
Toca
Nekem nincs, oszt’ mégse félek.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
A tisztesség megkívánja, hogy elm9ndjam, hogy számomra meglepetésként a rádio88 túlélte.... 😊
peach
Nalátod.
Felültél az örökké károgó ballibsi vészmadárvonatra, akik fél- és negyedinfók alapján mindenben Orbánveszélyt és világvégét látnak.
Volt egy szakmai kérdés, és az érdekeltek megoldották.
Ha nem sikerül, akkor persze jön a “mocskos orbánfidesz lábbal tiporja a sajtószabadságot” mantra.
Sobri Jóska
Nem kell felni a sajtoszabadságtól ha a kezedben van az összes média 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
A tisztesség megkívánja, hogy elm9ndjam, hogy számomra meglepetésként a rádio88 túlélte.... 😊
peach
Nalátod.
Felültél az örökké károgó ballibsi vészmadárvonatra, akik fél- és negyedinfók alapján mindenben Orbánveszélyt és világvégét látnak.
Volt egy szakmai kérdés, és az érdekeltek megoldották.
Ha nem sikerül, akkor persze jön a “mocskos orbánfidesz lábbal tiporja a sajtószabadságot” mantra.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A tisztesség megkívánja, hogy elm9ndjam, hogy számomra meglepetésként a rádio88 túlélte.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Kisebbik fiam idegenlegiós lett! Leigazolta a regnalo spanyol bajnokcsapat. Ugyan tudjuk mar junius ota, de eddig nem jelenthette be, de most mar publikus, ugyhogy most irom le mennyire buszke vagyok ra!
diverdoc
Ez igen. Már régóta vártam valami hasonló hírt. Gratulálok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kisebbik fiam idegenlegiós lett! Leigazolta a regnalo spanyol bajnokcsapat. Ugyan tudjuk mar junius ota, de eddig nem jelenthette be, de most mar publikus, ugyhogy most irom le mennyire buszke vagyok ra!
diverdoc
na jó de milyen sportág? Kosár vagy tollas? 😊
gratula akkor "nyugdíjba mehetsz"
gordon
Tollas. Soha nem kosarazott😬


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Kisebbik fiam idegenlegiós lett! Leigazolta a regnalo spanyol bajnokcsapat. Ugyan tudjuk mar junius ota, de eddig nem jelenthette be, de most mar publikus, ugyhogy most irom le mennyire buszke vagyok ra!
diverdoc
na jó de milyen sportág? Kosár vagy tollas? 😊
gratula akkor "nyugdíjba mehetsz"
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kisebbik fiam idegenlegiós lett! Leigazolta a regnalo spanyol bajnokcsapat. Ugyan tudjuk mar junius ota, de eddig nem jelenthette be, de most mar publikus, ugyhogy most irom le mennyire buszke vagyok ra!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Tegnapi ejtőernyőzés. Egy újabb pipa a bakancslistán 😀