Make Love

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Aki manapsag a make love topikba ir, tok mindegy mi az, az megerdemel egy nagy lajkot!
diverdoc
Ez egy kimondottan jó ötlet.

Én ezt hozom mára:
Egy svájci 95 éves nő is meggyógyult, miután elkapta a koronavírust, írja az MTI.
A svájci nőt, Gertrude Fattont elkülönítve kezelték, egyszer azt is megtagadta, hogy intubálják a légzéskönnyítés érdekében. Fatton erről pontosabban úgy nyilatkozott, hogy az én koromban ne intubáljanak engem. Leéltem az életemet, és azt mondtam nekik, hogy engedjenek el békésen.
Végül az orvosok gyógyultan engedhették el a járókerettel járó nőt, miután egy hétig antibiotikummal és malária ellenes szerrel kezelték. Fatton azóta okostelefonon tartja a kapcsolatot 10 unokájával és 11 dédunokájával.
Korábban, ezen a héten csütörtökön gyógyultan engedtek ki egy 101 éves férfit is Olaszországból, ő egyébként 1919-ben, a szintén sok áldozatot követelő spanyolnátha-járvány közepén született. A legidősebb ember eddig, akinek sikerült legyőznie a vírust, egy 103 éves kínai nő.
Forrás: index.hu

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
tik tapsótok nyóckor, énmeg kűdök számokat a Dokinak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Pathetic hsz !


jó!akkor jöjjön néhány pozitív hozadéka ennek a szemét vírusnak:
1. 10. napja itthon a családdal !mivel nekem nincs home office ennyi minőségi időt a gyerekeimmel tán sohasem töltöttem ! Isteni ! Egész másképp működünk így hogy valóban rájuk tudok koncentrálni !
2. Kezd kurva nagy rend lenni itthon mindenhol !Elképesztő mennyi felesleges holmitól szabadultunk meg !😊
3. az Öregeimmel eddig is jó volt a kapcsolat de most még inkább közelebb kerülünk a bajban!
4. Barátokkal ugyanez ! ( + ki is derül majd ki is az valójában )
hirtelen ennyi...
yooker
jójójó, de mekkorát a kölkök?
LoveSobri
8 és 6 ...pont jó ! kis csaj ovis a srácunk 2. osztály...
de mi szerencsések vagyunk! itt a kert , ellátnak mindennel mi szem száj ingere , megélhetés biztosított szóval persze könnyen beszélek...
természetesen megértem azt is aki ebben a helyzetben semmi örömöt/pozitívumot nem talál
de itt inkább arról lenne szó amire doc is célzott hogy azért próbáljunk kereseni ....

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 313
Pathetic hsz !


jó!akkor jöjjön néhány pozitív hozadéka ennek a szemét vírusnak:
1. 10. napja itthon a családdal !mivel nekem nincs home office ennyi minőségi időt a gyerekeimmel tán sohasem töltöttem ! Isteni ! Egész másképp működünk így hogy valóban rájuk tudok koncentrálni !
2. Kezd kurva nagy rend lenni itthon mindenhol !Elképesztő mennyi felesleges holmitól szabadultunk meg !😊
3. az Öregeimmel eddig is jó volt a kapcsolat de most még inkább közelebb kerülünk a bajban!
4. Barátokkal ugyanez ! ( + ki is derül majd ki is az valójában )
hirtelen ennyi...
yooker
jójójó, de mekkorát a kölkök?
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Pathetic hsz !


jó!akkor jöjjön néhány pozitív hozadéka ennek a szemét vírusnak:
1. 10. napja itthon a családdal !mivel nekem nincs home office ennyi minőségi időt a gyerekeimmel tán sohasem töltöttem ! Isteni ! Egész másképp működünk így hogy valóban rájuk tudok koncentrálni !
2. Kezd kurva nagy rend lenni itthon mindenhol !Elképesztő mennyi felesleges holmitól szabadultunk meg !😊
3. az Öregeimmel eddig is jó volt a kapcsolat de most még inkább közelebb kerülünk a bajban!
4. Barátokkal ugyanez ! ( + ki is derül majd ki is az valójában )
hirtelen ennyi...

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
 m.youtube.com/watch?v=VaRroeLsgy4
dande
Dokiéknak 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki manapsag a make love topikba ir, tok mindegy mi az, az megerdemel egy nagy lajkot!
diverdoc
Kösz a kitartásotok 😉!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Aki manapsag a make love topikba ir, tok mindegy mi az, az megerdemel egy nagy lajkot!
diverdoc
Hát, szexelni azért csak kell, nem? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Aki manapsag a make love topikba ir, tok mindegy mi az, az megerdemel egy nagy lajkot!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 351
A legendás kivételek csak a szabályt erősítik.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Van egy koleganőm, dolgos rendes, nagyszájú jófej csaj. Annyi, hogy mondjuk ugy, nem a szoláriumba barnult le.

Tegnap talált a villamoson egy szatyrot, benne egy csomó papirral, egy pénztárcával, meg egy borítékkal benne 80 ezer forinttal. Mivel a tárcában benne volt a szatyor gazdájának minden irata, igy vissza tudták neki vinni.

Azt mondta priceless volt ahogy a két nabarnított tesvír’(Ő meg a volt férje) visszadja a nőnek a szatyrot, és az döbbenten konstatálja hogy biza a pénz is benne van az utolsó forintig 😊 😀 xD

Azt mondta a koleganőm hogy a hölgy megsirta a gesztusukat. 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 313
Fiam negyedeves medikus. Ma onkent jelentkezett a jarvany miatti veszhelyzetre apoloi munkara. Rettenetesen feltem, de nagyon buszke vagyok ra es a ket csoporttarsara akik bevallaltak!
diverdoc
Nem esett messze az alma a fájától, van még reménye az országnak!
Köszönjük!
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Fiam negyedeves medikus. Ma onkent jelentkezett a jarvany miatti veszhelyzetre apoloi munkara. Rettenetesen feltem, de nagyon buszke vagyok ra es a ket csoporttarsara akik bevallaltak!
diverdoc
Gratulálok a fiadhoz! Is!
És drukkolok nektek!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Fiam negyedeves medikus. Ma onkent jelentkezett a jarvany miatti veszhelyzetre apoloi munkara. Rettenetesen feltem, de nagyon buszke vagyok ra es a ket csoporttarsara akik bevallaltak!

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Valentin nap vagy mivóna 😊
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/84256455_176914433599840_5650964475969845517_n.jpg?stp=c272.0.818.817a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=NbTmzSnRkWkAb6Uo8A3&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCSHxNtdC5hmAYlxp8CaVAIhR2KK9y0LYGwYxM5kpZmaQ&oe=6620F929
Kiszel Tünde on Instagram: "BOLDOG VALENTIN NAPOT KÍVÁNOK MINDENKINEK! 🌹❤️❣️ HATALMAS ÖLELÉS ÉS MILLIÓ PUSZI! ❤️🌹♥️💄👠🥰💋😘 #valentinday #loversday #februar14 #rose #romantic #sexy #love #iloveyou ❤️♥️❣️"
1,338 likes, 59 comments - kiszeltunde_February 14, 2020 on : "BOLDOG VALENTIN NAPOT KÍVÁNOK MINDENKINEK! 🌹❤️❣️ HATALMAS ÖLELÉS ÉS MILLIÓ PUSZI! ❤️🌹♥️💄👠🥰💋😘 #..."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Újabb kedvenc csapatomat láttam élőben játszani, és a mezemet is sikerült aláíratnom a kedvenc játékosommal. Boldogság van, pár napig senki nem fogja tudni levakarni a vigyort a fejemről szándékosan sem. 😊
Mikey
melyik kedvenc csapat?
ZoliMP
EC KAC.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 910
Újabb kedvenc csapatomat láttam élőben játszani, és a mezemet is sikerült aláíratnom a kedvenc játékosommal. Boldogság van, pár napig senki nem fogja tudni levakarni a vigyort a fejemről szándékosan sem. 😊
Mikey
melyik kedvenc csapat?
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Újabb kedvenc csapatomat láttam élőben játszani, és a mezemet is sikerült aláíratnom a kedvenc játékosommal. Boldogság van, pár napig senki nem fogja tudni levakarni a vigyort a fejemről szándékosan sem. 😊
több mint 4 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Visegrád még mindig remek hely 😊
Már több éve minden január elsején elmegyünk, ráadásul most gyönyörű idő is volt. Boboztunk, sétáltunk, megebédeltünk a reneszánsz étteremben, Salamon torony, miegymás, szép panoráma, jó levegő, mi kell még? 😊
warr_b
hogy ne legyél másnapos 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Visegrád még mindig remek hely 😊
Már több éve minden január elsején elmegyünk, ráadásul most gyönyörű idő is volt. Boboztunk, sétáltunk, megebédeltünk a reneszánsz étteremben, Salamon torony, miegymás, szép panoráma, jó levegő, mi kell még? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 655
Boldogságban, békességben, szerencsében gazdag Új Évet kívánok minden Fórumtársnak!
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
Paromnak megvan az otbol negyedik otos allamvizsgaja a mai pj-vel, kibaszott buszke vagyok.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Lehet fikázni floridát h nyuggerparadicsom meg egy nagy mocsár, de mindig öröm itt lenni, full relax hiaba munka miatt vagyok itt