Make Love

27 feliratkozó

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 313
Elmarad a pride 😀
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
A 7 éves fiam már azt várja és tervezi, hogy amikor 18 lesz, iszik majd apával egy sört 😁🍺😊
warr_b
Én kb 1, 5évesen benyakaltam az asztalon felejtett vodkás üvegben lévō maradékot (pár deci 😛) sztem most már mindent értetek 😉 😛 azóta is józanodom 😊
dande
Szóval ezen múlt, hogy normális csapatoknak szurkolj 😛
Toca
Ahogy mondod, ezért szurkolok igazi normális zöld fehér csapatoknak, ahelyett, hogy lilára püfölt csapatokkal bajlódnék 😉 😛 Make love 😀
dande
Mint a Barca a Spurs és a Rockets kedves színtévesztő fórumtársam 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
A 7 éves fiam már azt várja és tervezi, hogy amikor 18 lesz, iszik majd apával egy sört 😁🍺😊
warr_b
Én kb 1, 5évesen benyakaltam az asztalon felejtett vodkás üvegben lévō maradékot (pár deci 😛) sztem most már mindent értetek 😉 😛 azóta is józanodom 😊
dande
Szóval ezen múlt, hogy normális csapatoknak szurkolj 😛
Toca
Ahogy mondod, ezért szurkolok igazi normális zöld fehér csapatoknak, ahelyett, hogy lilára püfölt csapatokkal bajlódnék 😉 😛 Make love 😀
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
A 7 éves fiam már azt várja és tervezi, hogy amikor 18 lesz, iszik majd apával egy sört 😁🍺😊
warr_b
Én kb 1, 5évesen benyakaltam az asztalon felejtett vodkás üvegben lévō maradékot (pár deci 😛) sztem most már mindent értetek 😉 😛 azóta is józanodom 😊
dande
Szóval ezen múlt, hogy normális csapatoknak szurkolj 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
A 7 éves fiam már azt várja és tervezi, hogy amikor 18 lesz, iszik majd apával egy sört 😁🍺😊
warr_b
Én kb 1, 5évesen benyakaltam az asztalon felejtett vodkás üvegben lévō maradékot (pár deci 😛) sztem most már mindent értetek 😉 😛 azóta is józanodom 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 627 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A 7 éves fiam már azt várja és tervezi, hogy amikor 18 lesz, iszik majd apával egy sört 😁🍺😊
warr_b
És edz előtte? Elég rosszul jön ki, ha belekortyol, és kiderül, hogy valami keserű szar 😊

De amúgy ja, a kölök nálunk is azt játssza, hogy sört iszik, pedig 9 év alatt ha két alkalommal látott meginni valamit. Biztos azért, mert látja az elmúlt 12 évben gyűjtött értelmesebb üvegeimet/dobozaimat, és azt hiszi, hogy sok sört iszom...
slowmotion
Edz hát, fekvőtámaszozik 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
A 7 éves fiam már azt várja és tervezi, hogy amikor 18 lesz, iszik majd apával egy sört 😁🍺😊
warr_b
Dinnyére sört?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 355
Gyanítom, Elég sokan elvéreznének itt, ha hazugságvizsgáló alatt kellene nyilatkozni a 18. Évről meg a sörivásról. 😉
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
A 7 éves fiam már azt várja és tervezi, hogy amikor 18 lesz, iszik majd apával egy sört 😁🍺😊
warr_b
És edz előtte? Elég rosszul jön ki, ha belekortyol, és kiderül, hogy valami keserű szar 😊

De amúgy ja, a kölök nálunk is azt játssza, hogy sört iszik, pedig 9 év alatt ha két alkalommal látott meginni valamit. Biztos azért, mert látja az elmúlt 12 évben gyűjtött értelmesebb üvegeimet/dobozaimat, és azt hiszi, hogy sok sört iszom...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 627 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A 7 éves fiam már azt várja és tervezi, hogy amikor 18 lesz, iszik majd apával egy sört 😁🍺😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 660
15 éve szeretetben, törődésben, odafigyelésben, elhordozásban, hűségben, sport mániám elviselésében 😛 köszönöm Tündérem 😊
dande
A Sport Tv-től búcsúzol, vagy személyesen Faragó Ricsitől??? 😊

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
15 éve szeretetben, törődésben, odafigyelésben, elhordozásban, hűségben, sport mániám elviselésében 😛 köszönöm Tündérem 😊
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
 alkotoivalsag.blog.hu/2020/07/11/down-szindromas_lany_lett_a_gucci_beauty_uj_arca
Inkább emögé állnának be a világcégek!
nagir
amíg "színes" bőrű emberből több van, mint down-osból, addig nem fognak. plusz hát a down-osokat pont nem érdekli, hogy nincs reklámarcuk.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
 alkotoivalsag.blog.hu/2020/07/11/down-szindromas_lany_lett_a_gucci_beauty_uj_arca
Inkább emögé állnának be a világcégek!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt a részét szándékosan nem fejtettem ki jobban. 😊
Amiket régebben szerettem, azokban is érzek most már valami mellék- vagy utóízt, vagy érzem hogy gyenge a szárazanyag tartalom, vagy valami nem oké.
Gyakorlatilag a 300Ft-os árkategória alatti nagyüzemi sörökből 2-3 fajta maradt amit szivesen megiszok.

Ami boltban kapható, és tényleg minden szempontból rendben van, azok viszont olyan árban vannak, hogy nem szívesen veszem meg. Illetve ha társaság jön hozzánk akkor igen, de magamnak, hogy fűnyírás vagy fahasogatás közben betoljak kettőt, a, ha kjórra nem nagyon.

De ez teljesen egyéni ízlés kérdése. A borokkal pl teljesen vakon vagyok, és rövidet sem iszom egyáltalán.
Jan
Kezedre lábadra vigyázz! 😊

A borokkal kapcsolatba - ha jól tudom, megyebeli vagy - tudok segíteni.
Mifelénk jó borok vannak. A többi borrvidék termékét is felhasználják néha, igaz csak hordómosásra......😊csi77
Ok, érdekel a dolog, de csak élőben, bort szürcsölve, mert az online oktatásból már elég 😊

Szüreti napokra be szoktunk menni, ott összefuthatunk ha neked is megfelel. (remélem nem marad el)
Jan
Rezső aszonta emarad, nemRezső aszonta helyi turkász lesz, ebből lehet számolni...
sutianap
Ha lesz is valami, valószínűleg nam az elmúlt tízegynéhány évben megszokott nagy 4 napos rendezvény. Azért reménykedem, hogy teljesen nem marad el.........
csi77
nemRezső mögtarcsa a szüretit...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nem tudom, miről beszéltek! Pont olyan magas, mint én. 😀
Vízilabdázik... Én kosaraztam valamikor, a múlt évezredben.
zemanla
mondjuk ott pont mindegy, a lába nem ér le, a víz meg ugyanúgy mindenkinek nyakig ér 😀
kaszo
Jah. Azért 165 cm az átlag vízilabdázó magassága.😄
A karjának a hossza, az nem mindegy! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Nem tudom, miről beszéltek! Pont olyan magas, mint én. 😀
Vízilabdázik... Én kosaraztam valamikor, a múlt évezredben.
zemanla
mondjuk ott pont mindegy, a lába nem ér le, a víz meg ugyanúgy mindenkinek nyakig ér 😀
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Ezt a részét szándékosan nem fejtettem ki jobban. 😊
Amiket régebben szerettem, azokban is érzek most már valami mellék- vagy utóízt, vagy érzem hogy gyenge a szárazanyag tartalom, vagy valami nem oké.
Gyakorlatilag a 300Ft-os árkategória alatti nagyüzemi sörökből 2-3 fajta maradt amit szivesen megiszok.

Ami boltban kapható, és tényleg minden szempontból rendben van, azok viszont olyan árban vannak, hogy nem szívesen veszem meg. Illetve ha társaság jön hozzánk akkor igen, de magamnak, hogy fűnyírás vagy fahasogatás közben betoljak kettőt, a, ha kjórra nem nagyon.

De ez teljesen egyéni ízlés kérdése. A borokkal pl teljesen vakon vagyok, és rövidet sem iszom egyáltalán.
Jan
Kezedre lábadra vigyázz! 😊

A borokkal kapcsolatba - ha jól tudom, megyebeli vagy - tudok segíteni.
Mifelénk jó borok vannak. A többi borrvidék termékét is felhasználják néha, igaz csak hordómosásra......😊csi77
Ok, érdekel a dolog, de csak élőben, bort szürcsölve, mert az online oktatásból már elég 😊

Szüreti napokra be szoktunk menni, ott összefuthatunk ha neked is megfelel. (remélem nem marad el)
Jan
Rezső aszonta emarad, nemRezső aszonta helyi turkász lesz, ebből lehet számolni...
sutianap
Ha lesz is valami, valószínűleg nam az elmúlt tízegynéhány évben megszokott nagy 4 napos rendezvény. Azért reménykedem, hogy teljesen nem marad el.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt a részét szándékosan nem fejtettem ki jobban. 😊
Amiket régebben szerettem, azokban is érzek most már valami mellék- vagy utóízt, vagy érzem hogy gyenge a szárazanyag tartalom, vagy valami nem oké.
Gyakorlatilag a 300Ft-os árkategória alatti nagyüzemi sörökből 2-3 fajta maradt amit szivesen megiszok.

Ami boltban kapható, és tényleg minden szempontból rendben van, azok viszont olyan árban vannak, hogy nem szívesen veszem meg. Illetve ha társaság jön hozzánk akkor igen, de magamnak, hogy fűnyírás vagy fahasogatás közben betoljak kettőt, a, ha kjórra nem nagyon.

De ez teljesen egyéni ízlés kérdése. A borokkal pl teljesen vakon vagyok, és rövidet sem iszom egyáltalán.
Jan
Kezedre lábadra vigyázz! 😊

A borokkal kapcsolatba - ha jól tudom, megyebeli vagy - tudok segíteni.
Mifelénk jó borok vannak. A többi borrvidék termékét is felhasználják néha, igaz csak hordómosásra......😊csi77
Ok, érdekel a dolog, de csak élőben, bort szürcsölve, mert az online oktatásból már elég 😊

Szüreti napokra be szoktunk menni, ott összefuthatunk ha neked is megfelel. (remélem nem marad el)
Jan
Rezső aszonta emarad, nemRezső aszonta helyi turkász lesz, ebből lehet számolni...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Ezt a részét szándékosan nem fejtettem ki jobban. 😊
Amiket régebben szerettem, azokban is érzek most már valami mellék- vagy utóízt, vagy érzem hogy gyenge a szárazanyag tartalom, vagy valami nem oké.
Gyakorlatilag a 300Ft-os árkategória alatti nagyüzemi sörökből 2-3 fajta maradt amit szivesen megiszok.

Ami boltban kapható, és tényleg minden szempontból rendben van, azok viszont olyan árban vannak, hogy nem szívesen veszem meg. Illetve ha társaság jön hozzánk akkor igen, de magamnak, hogy fűnyírás vagy fahasogatás közben betoljak kettőt, a, ha kjórra nem nagyon.

De ez teljesen egyéni ízlés kérdése. A borokkal pl teljesen vakon vagyok, és rövidet sem iszom egyáltalán.
Jan
Kezedre lábadra vigyázz! 😊

A borokkal kapcsolatba - ha jól tudom, megyebeli vagy - tudok segíteni.
Mifelénk jó borok vannak. A többi borrvidék termékét is felhasználják néha, igaz csak hordómosásra......😊csi77
Ok, érdekel a dolog, de csak élőben, bort szürcsölve, mert az online oktatásból már elég 😊

Szüreti napokra be szoktunk menni, ott összefuthatunk ha neked is megfelel. (remélem nem marad el)
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Én az utóbbi egy évben vettem észre magamon, hogy kezdek nagyon finnyás lenni a boltokban kapható különböző sörökre, akár üveges, akár dobozos. Valahogy elkezdtem szelektálni őket, de érzem, hogy nem az igazi már az se amit régebben szerettem.

Bár lehet, hogy csak öregszem és a szervezetem már nem tolerál semminemű alkoholt, mert nem tudom kipihenni magam utána.

Heineken még hátra van a tesztelésből mint lágy, natúr sör. Ha az se jön be akkor vége mindennek 😊
Solymi
Ami édes, az nem sör, szerintem ne legyenek nagy reményeid a Heineket illetően 😊
warr_b
 i.imgflip.com/1x2s6s.jpg
Fast Willie
Általában (az alkoholon kívül) a tartósítót viselik rosszul az emberek. A csapoltban van a legkevesebb, dobozosban a legtöbb.
Jan
Jajj, nyugi van. Ittam már Heinekent eleget, csak azt akarom mondani, mivel az olyan semmilyen, talán az nem lesz annyira gázos. Amúgy meg én szeretem, sima iszogatáshoz tökéletes.

Amúgy én a Guiness-szel vagyok úgy, hogy nem tudom mit szeretnek rajta annyira...vízízű az egész.
Azt hittem, hogy valami komoly stout jellegű, aztán kiderült, hogy francokat.

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
warr_b
.............
Gyurma Pappa
.............
Jan
Ezt a részét szándékosan nem fejtettem ki jobban. 😊
Amiket régebben szerettem, azokban is érzek most már valami mellék- vagy utóízt, vagy érzem hogy gyenge a szárazanyag tartalom, vagy valami nem oké.
Gyakorlatilag a 300Ft-os árkategória alatti nagyüzemi sörökből 2-3 fajta maradt amit szivesen megiszok.

Ami boltban kapható, és tényleg minden szempontból rendben van, azok viszont olyan árban vannak, hogy nem szívesen veszem meg. Illetve ha társaság jön hozzánk akkor igen, de magamnak, hogy fűnyírás vagy fahasogatás közben betoljak kettőt, a, ha kjórra nem nagyon.

De ez teljesen egyéni ízlés kérdése. A borokkal pl teljesen vakon vagyok, és rövidet sem iszom egyáltalán.
Gyurma Pappa
Kezedre lábadra vigyázz! 😊

A borokkal kapcsolatba - ha jól tudom, megyebeli vagy - tudok segíteni.
Mifelénk jó borok vannak. A többi borrvidék termékét is felhasználják néha, igaz csak hordómosásra......😊Jan
nagylaza
Jan

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Én az utóbbi egy évben vettem észre magamon, hogy kezdek nagyon finnyás lenni a boltokban kapható különböző sörökre, akár üveges, akár dobozos. Valahogy elkezdtem szelektálni őket, de érzem, hogy nem az igazi már az se amit régebben szerettem.

Bár lehet, hogy csak öregszem és a szervezetem már nem tolerál semminemű alkoholt, mert nem tudom kipihenni magam utána.

Heineken még hátra van a tesztelésből mint lágy, natúr sör. Ha az se jön be akkor vége mindennek 😊
Solymi
Általában (az alkoholon kívül) a tartósítót viselik rosszul az emberek. A csapoltban van a legkevesebb, dobozosban a legtöbb.
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
13 éves fiammal az ölemben Fradi meccset nézek 😊
dande
Nem hagytátok ki a 4 széket?
csebi
egy háztartásból érkezők között úgyis mindegy
slowmotion
Nem irta h a meccsen volt azt hittem otthon a kanapen🙂
ZoliMP
Otthon a fotelban. 😊 Látom irígykedtek 😛 😉 Egyébként lassan engem is túlnő, de még mindig szeret hasonló pózban odabújni, mint, ahogy akkor fogtam a vállamon, miután hazajöttek a születése után.
dande
Az én 13 éves fiam 190 cm, és már nem az a bújós fajta. 😀
zemanla
Mivel etetitek???!!!
Kampman
Lehet Zemania igazából zsiráf, akkor viszont kifejezetten alacsony a "kölök" :/ 😀

Amúgy voltatok antropometriai vizsgálaotn? Lehet a kövi nagy kosarasunk lesz belőle 😀
Borbinho
Nem tudom, miről beszéltek! Pont olyan magas, mint én. 😀
Vízilabdázik... Én kosaraztam valamikor, a múlt évezredben.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 958 — beers & Packers
warr_b
Az. De az elején inkább kiköpni fogod a saját sörödet 😀

Életem legjobb döntése volt, hogy belevágtam. De aki spórolásból csinálni, ne reménykedjen, azért eléggé meg lehet unni a saját sört is, és én is veszek magamnak bőven. 😊
Gyurma Pappa
A spórolás valóban nem áll, ha úgy nézzük hogy mennyi egy átlagos bolti sör. ahhoz képest mennyiből jön ki otthon.

De ha úgy nézzük, hogy tényleg jól sikerül egy főzés, akkor egy ugyanolyan minőséget boltban már nagyon drágán kapsz meg.
Jan
ja, a "szomszédban" vagy egy kézműves sörfőzde, frissen csapolva adják ugyan, a bitang jó cuccukat, de 1000-1200 ft/L azért már tisztességes ár...

nekem még nem volt olyan jó főzésem, mint nekik, illetve pontosabban olyan jó IPA vagy Stout főzésem mint nekik, mert egyiket sem főztem még 😊
Gyurma Pappa
Én nem főzök (csak végfelhasználó vagyok 😊 ) de van három haverom, akik nagyon komolyan beleásták magukat ebbe, sokat főznek, és sokfélét. Együtt járunk sörfesztiválokra is, és volt pár súlyos élményem, mint a chilis-csokis stout, vörös japán búza, meg hasonlók... de azt gondolom hogy hasznos sokfélét kóstolni, mert egyrészt nekem kialakult egy elég határozott ízlésem, ami előtte nem volt, másrészt most már elég könnyen meg tudom különböztetni a jó minőségű sört a gyengétől.
Meg egyébként is: barátokkal sörözni jó 😊
Jan
"elég könnyen meg tudom különböztetni a jó minőségű sört a gyengétől"
Biztos, hogy jó ez neked?😊
nagylaza
Ezt a részét szándékosan nem fejtettem ki jobban. 😊
Amiket régebben szerettem, azokban is érzek most már valami mellék- vagy utóízt, vagy érzem hogy gyenge a szárazanyag tartalom, vagy valami nem oké.
Gyakorlatilag a 300Ft-os árkategória alatti nagyüzemi sörökből 2-3 fajta maradt amit szivesen megiszok.

Ami boltban kapható, és tényleg minden szempontból rendben van, azok viszont olyan árban vannak, hogy nem szívesen veszem meg. Illetve ha társaság jön hozzánk akkor igen, de magamnak, hogy fűnyírás vagy fahasogatás közben betoljak kettőt, arra nem nagyon.

De ez teljesen egyéni ízlés kérdése. A borokkal pl teljesen vakon vagyok, és rövidet sem iszom egyáltalán.
Jan
Én az utóbbi egy évben vettem észre magamon, hogy kezdek nagyon finnyás lenni a boltokban kapható különböző sörökre, akár üveges, akár dobozos. Valahogy elkezdtem szelektálni őket, de érzem, hogy nem az igazi már az se amit régebben szerettem.

Bár lehet, hogy csak öregszem és a szervezetem már nem tolerál semminemű alkoholt, mert nem tudom kipihenni magam utána.

Heineken még hátra van a tesztelésből mint lágy, natúr sör. Ha az se jön be akkor vége mindennek 😊
Solymi
Ami édes, az nem sör, szerintem ne legyenek nagy reményeid a Heineket illetően 😊
warr_b
Szerintem se várj túl sokat. Középszar. (Nálam.)