Make Love

27 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ha valaki kb. egy évvel ezelőtt azt mondja nekem, hogy mostanra annyira szeretni fogom az autóvezetést, mint amennyire szeretem, biztosan bolondnak tartottam volna. Hihetetlen, mennyire élvezem. S a legjobb az egészben, hogy pont olyan időszakban kezdtem el napi szinten vezetni, amikor a leginkább szükségem volt valami pozitívra, valami olyanra, ami kikapcsol, és valami olyanra, ami örömöt okoz. Keresnem kell egy olyan munkát, amihez szervesen kapcsolódik, mert a jelenlegi munkámat úgyis végtelenül meguntam már. 😊
Mikey
Légy Taxis
Az emberi kapcsolataidat is előre mozdítaná.
És kitudja lehet egy társ is akadna a horogra (remélhetőleg lány )
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Ha valaki kb. egy évvel ezelőtt azt mondja nekem, hogy mostanra annyira szeretni fogom az autóvezetést, mint amennyire szeretem, biztosan bolondnak tartottam volna. Hihetetlen, mennyire élvezem. S a legjobb az egészben, hogy pont olyan időszakban kezdtem el napi szinten vezetni, amikor a leginkább szükségem volt valami pozitívra, valami olyanra, ami kikapcsol, és valami olyanra, ami örömöt okoz. Keresnem kell egy olyan munkát, amihez szervesen kapcsolódik, mert a jelenlegi munkámat úgyis végtelenül meguntam már. 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Sztem reptéren ilyen boldogan még nem ücsörögtem, mint most. Irány haza, végleg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Közölni szeretném, hogy éppen hagymalevest készítek. Jó megfázás ellen + nagyon finom! (Igaz, a recept, amit használok, kicsit macerás, de megéri.)
több mint 2 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Október 31en még lazán grillezni a teraszon miközben morajlik a tenger alattunk 😊
csebi
A legjobb mikor dec 31-en napozol a teraszon vagy karacsonykor furdoruhaban.
YoungZeeZee
Napozás dec 31en meg lehet de a fürdés tengerben azért combos lenne itt, talán vmi medencében …
csebi
ahhoz nem Máltára kell költözni, hanem Ausztráliába
slowmotion
de az hoax
Negritis
színészek. mind színészek.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Október 31en még lazán grillezni a teraszon miközben morajlik a tenger alattunk 😊
csebi
A legjobb mikor dec 31-en napozol a teraszon vagy karacsonykor furdoruhaban.
YoungZeeZee
Napozás dec 31en meg lehet de a fürdés tengerben azért combos lenne itt, talán vmi medencében …
csebi
ahhoz nem Máltára kell költözni, hanem Ausztráliába
slowmotion
de az hoax

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Október 31en még lazán grillezni a teraszon miközben morajlik a tenger alattunk 😊
csebi
A legjobb mikor dec 31-en napozol a teraszon vagy karacsonykor furdoruhaban.
YoungZeeZee
Napozás dec 31en meg lehet de a fürdés tengerben azért combos lenne itt, talán vmi medencében …
csebi
ahhoz nem Máltára kell költözni, hanem Ausztráliába
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Október 31en még lazán grillezni a teraszon miközben morajlik a tenger alattunk 😊
csebi
Nem irigyellek. Idegesítő lehet az állandó morajlás.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Október 31en még lazán grillezni a teraszon miközben morajlik a tenger alattunk 😊
csebi
A legjobb mikor dec 31-en napozol a teraszon vagy karacsonykor furdoruhaban.
YoungZeeZee
Napozás dec 31en meg lehet de a fürdés tengerben azért combos lenne itt, talán vmi medencében …

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 858
Október 31en még lazán grillezni a teraszon miközben morajlik a tenger alattunk 😊
csebi
A legjobb mikor dec 31-en napozol a teraszon vagy karacsonykor furdoruhaban.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Október 31en még lazán grillezni a teraszon miközben morajlik a tenger alattunk 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nagyon büszke vagyok a feleségemre. Amúgy is van miért, de tegnap, hajnal 1-kor felhörgött a sziréna. Felpattant, 2 percen belül beöltözve ment tüzet oltani.
Hajnal 4-re ért haza:
"Eloltottuk, csak a tető égett ki. ...de még vissza kell rázódnom a gyakorlatba.... Jürgi kéri, hogy holnap Te is menj segíteni romokat eltakarítani... amúgy... te értesz az ácsmunkákhoz nem...? Mindegy, mert felírtalak. 7:00-kor kelts"

😀
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
14 óra amerikai futball 😍

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Emberek! Ma este leváltottuk a közös képviselőt!!!😊😊😊
(Másfél év munkája van benne.)
nagylaza
Örülsz hogy egy ember elveszítette miattatok a munkáját?
Gyalázat.
#JC6
Te egy beteg állat vagy már sorry
VvAlekosz
Beteg szavak mindkettőtöktől,ha ennyi infó alapján már ítélkeztek. Másfél év, ennyi tudunk, de honnan tudjuk, hogy nem egy krakéler szemétláda semminemintéző KK volt, akit -feltételezem - demokratikus módszerrel sikerült leváltani?
Gergőbácsi
Félreértettél én Jc6 értettem
Hogy lehet ilyet kíírni.
Kit érdekel ha elveszetette a munkáját mikor szarrá lopta magát és nem egy embernek okozott közvetve vagy közvetetten kárt.
(Olvastam Laza kiírásait )
E
VvAlekosz
Bocsánatot kérek, ezek szerint murvára félreolvastam/értettem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Emberek! Ma este leváltottuk a közös képviselőt!!!😊😊😊
(Másfél év munkája van benne.)
nagylaza
Örülsz hogy egy ember elveszítette miattatok a munkáját?
Gyalázat.
#JC6
Te egy beteg állat vagy már sorry
VvAlekosz
Beteg szavak mindkettőtöktől,ha ennyi infó alapján már ítélkeztek. Másfél év, ennyi tudunk, de honnan tudjuk, hogy nem egy krakéler szemétláda semminemintéző KK volt, akit -feltételezem - demokratikus módszerrel sikerült leváltani?
Gergőbácsi
Kenny szerint Sobri 2 lettem.
Hű vagyok hozza.
Trollok foreva.
#JC6

Akkor etetlek. Hogy jön össze a csípőből ítélkezés a hitbéli, keresztényi tanításokkal?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Emberek! Ma este leváltottuk a közös képviselőt!!!😊😊😊
(Másfél év munkája van benne.)
nagylaza
Örülsz hogy egy ember elveszítette miattatok a munkáját?
Gyalázat.
#JC6
Te egy beteg állat vagy már sorry
VvAlekosz
Beteg szavak mindkettőtöktől,ha ennyi infó alapján már ítélkeztek. Másfél év, ennyi tudunk, de honnan tudjuk, hogy nem egy krakéler szemétláda semminemintéző KK volt, akit -feltételezem - demokratikus módszerrel sikerült leváltani?
Gergőbácsi
Félreértettél én Jc6 értettem
Hogy lehet ilyet kíírni.
Kit érdekel ha elveszetette a munkáját mikor szarrá lopta magát és nem egy embernek okozott közvetve vagy közvetetten kárt.
(Olvastam Laza kiírásait )
E
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Nekem nem vizsga de tanulovezeto koromban az egyik oran a 3as foutra kikanyarodaskor a stop tablanal hatulrol belenkszallt egy hullaszallito Barkas!
Az oktato persze nem volt bekotve felkenodott az ablakra a millio cigicsikk (mert nyilvan tolta a kocsiban) + kazettak detto repkedtek
En meg azt se tudtam mi vam ugy beszartam!😀
yooker
Nekem szerencsére semmi kiemelkedően rossz élményem nem volt a tanulás alatt. Elém index nélkül bevágó autós, kamionos természetesen volt, de azokat nagyon jól tudtam ignorálni.

Ami ugyanakkor meglepett, hogy sokkal több rendes autóssal, buszossal találkoztam, mint bunkóval, és nem egyszer le is mondtak az elsőbbségükről is (buszosok főleg buszmegállóban állva, volt aki még az indexet is visszavette, amikor látta hogy jövök, megvárta míg elhaladok, majd elindult), hogy haladhassak.

Persze ez majd ezután máshogy lesz. 😊

Szóval az első rutinórámon már megvolt a nagysebességű vezetés, mivel másik településre kellett menni. Jó, azt kicsit én is erősnek éreztem, főleg hogy alig nézett az útra közben 😀dugo93
Ami érdekes, hogy összesen 3x voltam lakott területen kívül. Egyszer átmentünk Tatára meg vissza, egyszer az 1-es úton mentünk Tatabánya mellett végig, egyszer pedig Környére mentünk át, ami mondjuk tetszett mert nagyon kanyargós az út arrafelé, azt élveztem. És így ennyi. Autópályán meg természetesen nem mentünk.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Emberek! Ma este leváltottuk a közös képviselőt!!!😊😊😊
(Másfél év munkája van benne.)
nagylaza
Örülsz hogy egy ember elveszítette miattatok a munkáját?
Gyalázat.
#JC6
Te egy beteg állat vagy már sorry
VvAlekosz
Beteg szavak mindkettőtöktől,ha ennyi infó alapján már ítélkeztek. Másfél év, ennyi tudunk, de honnan tudjuk, hogy nem egy krakéler szemétláda semminemintéző KK volt, akit -feltételezem - demokratikus módszerrel sikerült leváltani?
Gergőbácsi
Kenny szerint Sobri 2 lettem.
Hű vagyok hozza.
Trollok foreva.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Emberek! Ma este leváltottuk a közös képviselőt!!!😊😊😊
(Másfél év munkája van benne.)
nagylaza
Örülsz hogy egy ember elveszítette miattatok a munkáját?
Gyalázat.
#JC6
Ha képben lennél, azon csodálkoznál, miért nincs még böriben.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Emberek! Ma este leváltottuk a közös képviselőt!!!😊😊😊
(Másfél év munkája van benne.)
nagylaza
Örülsz hogy egy ember elveszítette miattatok a munkáját?
Gyalázat.
#JC6
Te egy beteg állat vagy már sorry
VvAlekosz
Beteg szavak mindkettőtöktől,ha ennyi infó alapján már ítélkeztek. Másfél év, ennyi tudunk, de honnan tudjuk, hogy nem egy krakéler szemétláda semminemintéző KK volt, akit -feltételezem - demokratikus módszerrel sikerült leváltani?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Emberek! Ma este leváltottuk a közös képviselőt!!!😊😊😊
(Másfél év munkája van benne.)
nagylaza
Örülsz hogy egy ember elveszítette miattatok a munkáját?
Gyalázat.
#JC6
Te egy beteg állat vagy már sorry
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Emberek! Ma este leváltottuk a közös képviselőt!!!😊😊😊
(Másfél év munkája van benne.)
nagylaza
Örülsz hogy egy ember elveszítette miattatok a munkáját?
Gyalázat.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 841 — beers & Packers
Emberek! Ma este leváltottuk a közös képviselőt!!!😊😊😊
(Másfél év munkája van benne.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Én most vizsgáztam két éve "C"-re...rutin 4 óra, forgalom 2!
Majd tavaly C+E, rutin és forgalom is 2+2 óra. Baromira azt hittem, hogy ez csak vicc, de simán vettem az akadályokat szerencsére és nem került "extra kiadásba". Az oktató azt mondta, aki ennyi idő alatt ezt nem tudja megtanulni, az ne is akarjon ilyen jogsit. Amúgy szerencsére ez nem Pesten volt, hanem Pest megyében. Pesten egy C+E elég viccesen nézhet ki ennyi rutinnal.
A "B" ha jól emlékszem kb 3000Ft volt a forgalomban elkövetett tolatási hibám, ami szerintem egy röhej volt, de vizsgázóként persze hiba. De ennek vagy tizensok éve.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Nekem nem vizsga de tanulovezeto koromban az egyik oran a 3as foutra kikanyarodaskor a stop tablanal hatulrol belenkszallt egy hullaszallito Barkas!
Az oktato persze nem volt bekotve felkenodott az ablakra a millio cigicsikk (mert nyilvan tolta a kocsiban) + kazettak detto repkedtek
En meg azt se tudtam mi vam ugy beszartam!😀