Make Love

27 feliratkozó

több mint 1 éve
vhsboxer 101
Holnap irány Velence/Treviso!

Ha van esetleg valakinek jó tippje kinti étteremhez, egyéb dologhoz, az ne tartsa magában, köszi
r.baggio
En is oda tartok ,mar olaszba igaz kutyazni ,de a szloven uzemanyag miatt ne aggodj ,meg nem emeltek ,palyan 1,66 a diesel .
Jo pihenest !
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Holnap irány Velence/Treviso!

Ha van esetleg valakinek jó tippje kinti étteremhez, egyéb dologhoz, az ne tartsa magában, köszi
r.baggio
nem szeretem velencét, undorodom a tömegtől.
de akárhányszor ott vagyok beülök egy kiadós kávézásra a caffé florianba, nem érdekel mennyire közhely, kurvára adja

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Holnap irány Velence/Treviso!

Ha van esetleg valakinek jó tippje kinti étteremhez, egyéb dologhoz, az ne tartsa magában, köszi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Fu de katartikus volt ez a RHCP koncert.
tenorx
Csak ne kellett volna Kiedisnek brunyálnia a ráadás első (egyetlen) szám után...
slowmotion
Öreg már, biztos prosztata gondjai vannak...

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 928
Fu de katartikus volt ez a RHCP koncert.
tenorx
Csak ne kellett volna Kiedisnek brunyálnia a ráadás első (egyetlen) szám után...
slowmotion
En azt nem ertem h Nas miert volt elofellepo.hogy jon ossze a rhcp es nas.
Engem akit talan meg erdekelt volna...de ennyit nem ert szamomra.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Fu de katartikus volt ez a RHCP koncert.
tenorx
Csak ne kellett volna Kiedisnek brunyálnia a ráadás első (egyetlen) szám után...
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Fu de katartikus volt ez a RHCP koncert.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Fiam ma vèn diák útra lèphet, 🎁 ba kapta rá a tegnapi győzelmet 😛
dande
Olcsón megúsztad. Mi lett volna a B verziód az ajándékra?
Matthew99
Ami az illeti lesz majd neki egy új, valódi "felnőtt" bicó, az nem lesz annyira olcsó 😀😏🥳🎉
dande
hát nem, én is halogatom a beruházást egy jóideje így lakásvásárlás közben meg lagzi előtt 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiam ma vèn diák útra lèphet, 🎁 ba kapta rá a tegnapi győzelmet 😛
dande
Olcsón megúsztad. Mi lett volna a B verziód az ajándékra?
Matthew99
Ami az illeti lesz majd neki egy új, valódi "felnőtt" bicó, az nem lesz annyira olcsó 😀😏🥳🎉
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Fiam ma vèn diák útra lèphet, 🎁 ba kapta rá a tegnapi győzelmet 😛
dande
Olcsón megúsztad. Mi lett volna a B verziód az ajándékra?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiam ma vèn diák útra lèphet, 🎁 ba kapta rá a tegnapi győzelmet 😛
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Akik merevedéssel ébrednek reggel, kisebb valószínűséggel halnak meg sztrókban vagy szívbetegségben

Egy belga kutatócsoport leplezte az összefüggést.

 24.hu/elet-stilus/2022/06/12/reggeli-merevedes-erekcio-sztrok-szivbetegseg-esely-csokkent-verkeringes-kutatas/?fbclid=IwAR11ckZ13pYNTQC4mdy6NgGrUSh-bnsCpvp-jjuOG6OE9w3BQzNwvP0icxs
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Bő 1 hónapja kölcsön adtak egy másik részlegre cégen belül, mert amin egyébként dolgoznék az EU-s lóvé hiányában nem tud haladni. Eléggé ráparáztam a dologra, mert 2 olyan projektbe vontak bele, amihez hasonlót eddig csak érintőlegesen csináltam a karrierem folyamán, a munkaszerződésem meg per pill 06.14.-ig szól, szal kicsit szarul éreztem magamat azért h olyasmin múlik a hosszabbításom, ami nem éppen a szakterületem.
A héten adtam le az első komolyabb eredménytermékét az eddigi melómnak, csak pár szót tudtam eddig váltani a főnökömmel, aki delegálta a feladatot, azt mondja, ilyesmire gondolt és látszik h fektettem bele munkát. Nagy kő esett le a szívemről b@sszameg 😀
empty taxi
Ennek örömére Isten Éltessen!
eaglesmcnabb


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Bő 1 hónapja kölcsön adtak egy másik részlegre cégen belül, mert amin egyébként dolgoznék az EU-s lóvé hiányában nem tud haladni. Eléggé ráparáztam a dologra, mert 2 olyan projektbe vontak bele, amihez hasonlót eddig csak érintőlegesen csináltam a karrierem folyamán, a munkaszerződésem meg per pill 06.14.-ig szól, szal kicsit szarul éreztem magamat azért h olyasmin múlik a hosszabbításom, ami nem éppen a szakterületem.
A héten adtam le az első komolyabb eredménytermékét az eddigi melómnak, csak pár szót tudtam eddig váltani a főnökömmel, aki delegálta a feladatot, azt mondja, ilyesmire gondolt és látszik h fektettem bele munkát. Nagy kő esett le a szívemről b@sszameg 😀
empty taxi
Ennek örömére Isten Éltessen!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Bő 1 hónapja kölcsön adtak egy másik részlegre cégen belül, mert amin egyébként dolgoznék az EU-s lóvé hiányában nem tud haladni. Eléggé ráparáztam a dologra, mert 2 olyan projektbe vontak bele, amihez hasonlót eddig csak érintőlegesen csináltam a karrierem folyamán, a munkaszerződésem meg per pill 06.14.-ig szól, szal kicsit szarul éreztem magamat azért h olyasmin múlik a hosszabbításom, ami nem éppen a szakterületem.
A héten adtam le az első komolyabb eredménytermékét az eddigi melómnak, csak pár szót tudtam eddig váltani a főnökömmel, aki delegálta a feladatot, azt mondja, ilyesmire gondolt és látszik h fektettem bele munkát. Nagy kő esett le a szívemről b@sszameg 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Brugge | olyan, mint egy kibekurt tundermese. |  youtube.com/watch?v=lBVZTO9spIw&feature=share
Vrij6
Ez a cím mindent visz 😉
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Brugge | olyan, mint egy kibekurt tundermese. |  youtube.com/watch?v=lBVZTO9spIw&feature=share
Vrij6
Jó utat!

Erről a filmről mindig ez ugrik be 😁



Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Brugge | olyan, mint egy kibekurt tundermese. |

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 199
Azért ezt egy kicsit erősnek érzem, de van benne igazság.
Szóval te is szekszárdi vagy? Rólad nem tudtam, pedig régebb óta írogatsz ide, mint látom.
csi77
Nos, nem 7100 az irányítószámom, de technikailag Szekszárd volt a hely, ahol eddig a legtöbb időt töltöttem el. A szezonális rendezvényeken kívül egy nagy nihil az egész, és a csilliárdnyi pénzből helyrepofozott Vármegyeháza környékén kívül nincs olyan része, amit beletennék egy turizmust népszerűsítő prosiba. A szekszárdi bort meg kapható máshol is.
Néhány példa:
Bodri Birtok - aha, jópézé' celebesküvőkre...
Élményfürdő - check the törzsközönség és árszinvonal!
Városi uszoda - he, volt olyan is?
Sportcsarnok - még nem dőlt össze.
Kerékpáros infrastruktúra - na, az sincs kb., se a városban, se a környékén.
És már a Bad Bones sincs... 😊
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Pécs a legjobb, nem véletlenül nem megyek sehova. Ebben az őskáoszban, ami a XXI. század, Pécs egy tök nyugis és élhető hely. Gyertek sokan!
Gyurma Pappa
kinek mi, nekem szeged 😊
Negritis
Jártam már az összes megyeszékhelyen, Szegeden különösképpen sokszor. Elég erősen kötődöm a városhoz, de - senkit nem szeretnék megbántani - nálam mégis Pécs áll az első helyen. Aztán szoros versenyben Győr jön.
Nyíregyházát mindenképpen a legszebb megyeszékhelyek közé sorolom, csak annyi a bajom vele, hogy estére ott valahogy eltűnik az élet. Veszprém, Szekszárd és Eger szintén a topban van, Kecskemétet is szeretem. Szombathelyen nagyot dobott, hogy újjávarázsolták a főteret. Nem sorolom...😊
nagylaza
Jártál Salgótarjánban is? Onnan más emberként jössz haza.
#JC6
Igen, rengeteget jártam. Arrafelé volt parasztházunk. A környéket is szépen bekóboroltuk. Lenyűgöző vidék.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Pécs a legjobb, nem véletlenül nem megyek sehova. Ebben az őskáoszban, ami a XXI. század, Pécs egy tök nyugis és élhető hely. Gyertek sokan!
Gyurma Pappa
kinek mi, nekem szeged 😊
Negritis
Jártam már az összes megyeszékhelyen, Szegeden különösképpen sokszor. Elég erősen kötődöm a városhoz, de - senkit nem szeretnék megbántani - nálam mégis Pécs áll az első helyen. Aztán szoros versenyben Győr jön.
Nyíregyházát mindenképpen a legszebb megyeszékhelyek közé sorolom, csak annyi a bajom vele, hogy estére ott valahogy eltűnik az élet. Veszprém, Szekszárd és Eger szintén a topban van, Kecskemétet is szeretem. Szombathelyen nagyot dobott, hogy újjávarázsolták a főteret. Nem sorolom...😊
nagylaza
Jártál Salgótarjánban is? Onnan más emberként jössz haza.
#JC6
sose akartam más ember lenni, ezé a környékére se mentem...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 316
Pécs a legjobb, nem véletlenül nem megyek sehova. Ebben az őskáoszban, ami a XXI. század, Pécs egy tök nyugis és élhető hely. Gyertek sokan!
Gyurma Pappa
kinek mi, nekem szeged 😊
Negritis
Jártam már az összes megyeszékhelyen, Szegeden különösképpen sokszor. Elég erősen kötődöm a városhoz, de - senkit nem szeretnék megbántani - nálam mégis Pécs áll az első helyen. Aztán szoros versenyben Győr jön.
Nyíregyházát mindenképpen a legszebb megyeszékhelyek közé sorolom, csak annyi a bajom vele, hogy estére ott valahogy eltűnik az élet. Veszprém, Szekszárd és Eger szintén a topban van, Kecskemétet is szeretem. Szombathelyen nagyot dobott, hogy újjávarázsolták a főteret. Nem sorolom...😊
nagylaza
Jártál Salgótarjánban is? Onnan más emberként jössz haza.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Pécs a legjobb, nem véletlenül nem megyek sehova. Ebben az őskáoszban, ami a XXI. század, Pécs egy tök nyugis és élhető hely. Gyertek sokan!
Gyurma Pappa
kinek mi, nekem szeged 😊
Negritis
Jártam már az összes megyeszékhelyen, Szegeden különösképpen sokszor. Elég erősen kötődöm a városhoz, de - senkit nem szeretnék megbántani - nálam mégis Pécs áll az első helyen. Aztán szoros versenyben Győr jön.
Nyíregyházát mindenképpen a legszebb megyeszékhelyek közé sorolom, csak annyi a bajom vele, hogy estére ott valahogy eltűnik az élet. Veszprém, Szekszárd és Eger szintén a topban van, Kecskemétet is szeretem. Szombathelyen nagyot dobott, hogy újjávarázsolták a főteret. Nem sorolom...😊
nagylaza
Ennek két oka van:
- 15 év alatt eltűnt 10 000 egyetemista a városból.
- Alapvetően csóró a környék, sok fiatal lelép és nem jön vissza.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Mindenütt jó de a legszrabb otthon 😛
dande
kivéve szeged és pécs, azt szeretik a helyiek 😀
Negritis
mondjuk ha valaki Fehérhegyen lakik, akkor lehet nem lesz így elragadtatva Pécstől 😛
slowmotion
Miért mi van ott?
Matthew99
Ha jól sejtem, akkor a külszíni fejtésre gondol. Hozzáteszem: a múltkor azt hallottuk egy volt bányásztól a Dömörkapu nevű turistahelyen, hogy már elkezdték betemetni.
nagylaza
Azt hittem a tezsvérekre gondol a Komlói úton.
Matthew99
jól hitted
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Mindenütt jó de a legszrabb otthon 😛
dande
kivéve szeged és pécs, azt szeretik a helyiek 😀
Negritis
mondjuk ha valaki Fehérhegyen lakik, akkor lehet nem lesz így elragadtatva Pécstől 😛
slowmotion
Miért mi van ott?
Matthew99
Ha jól sejtem, akkor a külszíni fejtésre gondol. Hozzáteszem: a múltkor azt hallottuk egy volt bányásztól a Dömörkapu nevű turistahelyen, hogy már elkezdték betemetni.
nagylaza
Azt hittem a tezsvérekre gondol a Komlói úton.
Matthew99
Lehet, passzolok. Várjuk a megoldást.