Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
hétfőn a metrón és ma a spárban is felismertek a tévéből. azt hittem már sose lesz ilyen 😂Höri
celeb 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hétfőn a metrón és ma a spárban is felismertek a tévéből. azt hittem már sose lesz ilyen 😂

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Azért egy fotót ilyenkor illene betenni. Különben senki nem hiszi el. 😛GRAFI
ezen ne múljon 😊

 kepfeltoltes.hu/view/130127/WP_001794_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

alakra picit elrontották, de ízre nagyon finom volt egy kis hárslevelűvel 😊
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért egy fotót ilyenkor illene betenni. Különben senki nem hiszi el. 😛
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Labda alakú feketeerdő tortát kaptam születésnapomra 😊Double B
Hú a feketeerdő torta nagyon finom. Eszek is valami csokit gyorsan. 😊

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Labda alakú feketeerdő tortát kaptam születésnapomra 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ma kaptam egy levelet a Budapest Banktól, hogy pénzt fognak nekem visszafizetni mivel jogtalanul számolták svájci frankban a lakáshitelem adminisztrációs díját.
Ezentúl pedig kevesebb lesz a törlesztőm emiatt.
Nem egy nagy összeg, de a lelkemnekis jó.Bazzani
Nalátod.
Fikáztad a bankokat, multikat, intézkedtünk, megoldották.
Még valamit intézzünk?
(És szedd rendesen a Pharmaton Vital-t 😛 )Sobri Jóska
Megettem egy halom vitamindús gyümölcsöt, most többre nem futja "önvédelemre". Ezt is úgy kaptam.
Lassan kezdenek kiderülni a dolgok, hogy mégsem igazán jogszerűen jártak el a bankok. Állítólag több ügyben is felelniük kell hamarosan. Akkor mégsem csak az emberek voltak a hülyék.Bazzani
Látom még nem vagy őszintén elégedett.
Mit intézzünk még?

Pedig csak az emberek voltak a hülyék.
A bankok csak rafkósak.
Most gondolj bele, ha legrosszabb esetben visszafizetnek összességében pár milliárdot, akkor is évekig ők használták azt a pénzt, amire nem voltak jogosultak.
Azért ez nem az a kimondott hülyeség.Sobri Jóska
Sobri van egy szabály, amit a bankok kijátszottak/ kijátszanak az nem csak rafkósság hanem csalás is és büntetendő.
És igen pont ezért büntetném olyan mértékbe őket, hogy ne érje meg nekik rafkózni, vagy nem húztam volna eddig.
És amúgy nem hiszem hogy Bazza túl sokat kér (kivételesen 😀 ) , csak annyit hogy amilyen szerződést megkötnek velük azt ők is tartsák be. Ennyi.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ma kaptam egy levelet a Budapest Banktól, hogy pénzt fognak nekem visszafizetni mivel jogtalanul számolták svájci frankban a lakáshitelem adminisztrációs díját.
Ezentúl pedig kevesebb lesz a törlesztőm emiatt.
Nem egy nagy összeg, de a lelkemnekis jó.Bazzani
Nalátod.
Fikáztad a bankokat, multikat, intézkedtünk, megoldották.
Még valamit intézzünk?
(És szedd rendesen a Pharmaton Vital-t 😛 )Sobri Jóska
Megettem egy halom vitamindús gyümölcsöt, most többre nem futja "önvédelemre". Ezt is úgy kaptam.
Lassan kezdenek kiderülni a dolgok, hogy mégsem igazán jogszerűen jártak el a bankok. Állítólag több ügyben is felelniük kell hamarosan. Akkor mégsem csak az emberek voltak a hülyék.Bazzani
Látom még nem vagy őszintén elégedett.
Mit intézzünk még?

Pedig csak az emberek voltak a hülyék.
A bankok csak rafkósak.
Most gondolj bele, ha legrosszabb esetben visszafizetnek összességében pár milliárdot, akkor is évekig ők használták azt a pénzt, amire nem voltak jogosultak.
Azért ez nem az a kimondott hülyeség.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma kaptam egy levelet a Budapest Banktól, hogy pénzt fognak nekem visszafizetni mivel jogtalanul számolták svájci frankban a lakáshitelem adminisztrációs díját.
Ezentúl pedig kevesebb lesz a törlesztőm emiatt.
Nem egy nagy összeg, de a lelkemnekis jó.Bazzani
Nalátod.
Fikáztad a bankokat, multikat, intézkedtünk, megoldották.
Még valamit intézzünk?
(És szedd rendesen a Pharmaton Vital-t 😛 )Sobri Jóska
Megettem egy halom vitamindús gyümölcsöt, most többre nem futja "önvédelemre". Ezt is úgy kaptam.
Lassan kezdenek kiderülni a dolgok, hogy mégsem igazán jogszerűen jártak el a bankok. Állítólag több ügyben is felelniük kell hamarosan. Akkor mégsem csak az emberek voltak a hülyék.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza, esetleg ezt el tudnád küldeni az email-címemre? 😊somoskovig
Papíralapú a levél. Azt hogy tudnám elküldeni?
Lefotózom esetleg? De az is csak holnap megy, mert telóról nem tudom megoldani.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Bazza, esetleg ezt el tudnád küldeni az email-címemre? 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ma kaptam egy levelet a Budapest Banktól, hogy pénzt fognak nekem visszafizetni mivel jogtalanul számolták svájci frankban a lakáshitelem adminisztrációs díját.
Ezentúl pedig kevesebb lesz a törlesztőm emiatt.
Nem egy nagy összeg, de a lelkemnekis jó.Bazzani
Nalátod.
Fikáztad a bankokat, multikat, intézkedtünk, megoldották.
Még valamit intézzünk?
(És szedd rendesen a Pharmaton Vital-t 😛 )

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma kaptam egy levelet a Budapest Banktól, hogy pénzt fognak nekem visszafizetni mivel jogtalanul számolták svájci frankban a lakáshitelem adminisztrációs díját.
Ezentúl pedig kevesebb lesz a törlesztőm emiatt.
Nem egy nagy összeg, de a lelkemnekis jó.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Megjött a jogsim. 😊
Mostantól félve lépjetek ki az utcára! 😀Stez
Akkor gyere a belvárosba a whiskeydért. Itt vár türelmetlenül. 😊

több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Nosztalgiázok 😀

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megjött a jogsim. 😊
Mostantól félve lépjetek ki az utcára! 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Na a múlt heti sikeres államvizsgám után úgy néz ki, sikerül is elhelyezkedni szakmán belül egy épp megüresedő állásban február 1-jével. Nem sok pénzért (közalkalmazotti), de nyilván a munkanélküli 23 ezernél ez is több.
Ja és nem ismertem senkit, csak Europass CV-t küldtem mailben, aztán két nap múlva felhívtak.

Egyébként félreértés ne essék, nem veszem természetesnek, nem azért írtam, hogy ilyen könnyen megy mindenkinek, tudom, hogy kurvanagy mázlim volt most, mert faterom sok-sok éve nem tud elhelyezkedni, mióta a régi munkahelye kivonult az országból keletre az olcsóbb munkaerőért, de én is voltam már közmunkán is a munkanélküliség miatt.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Rájöttem:Ami nem kínai az hamis!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Én nemrég csináltam, neten fenn van az Europass CV, az szvsz megfelel a célra, minden lényeges adatot bele lehet írni. Asbee
jajj Europass CV. Legjobbak (komolyan) a nagyszótárak végén található önéletrajz és motivációs levél minták.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én nemrég csináltam, neten fenn van az Europass CV, az szvsz megfelel a célra, minden lényeges adatot bele lehet írni. Meg anno volt még egy Tudatos karriertervezés nevű választható tárgyam, ott szintén mondtak hasznos dolgokat és önéletrajzot ott is kellett írni. De egyébként ha neten, újságban meghirdetnek egy állást, arra úgyis van egy csomó jelentkező és lehet már előre le van zsírozva ki fog bekerülni.
Ha valaki egyetemre jár, szvsz nagyon fontos a jó gyakorlati hely. Olyan helyre kell menni, ahol szívesen fogadják is az embert és valami feladatot is adnak neki. Komolyan kell venni azt a 4-6 hetet, kialakítani a személyes kapcsolatokat és akkor nagy esély van rá, hogy a későbbiekben is ott dolgozhat a cégben.Asbee
A meghirdetett állások jelentős része le van zsírozva.Tudják előre, hogy kinek a kijét fogják felvenni, csak muszáj meghirdetni a dolgot.Nálunk a hr-esek agymenést kapnak az europasstól, mert szerintük áttekinthetetlen.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én nemrég csináltam, neten fenn van az Europass CV, az szvsz megfelel a célra, minden lényeges adatot bele lehet írni. Meg anno volt még egy Tudatos karriertervezés nevű választható tárgyam, ott szintén mondtak hasznos dolgokat és önéletrajzot ott is kellett írni. De egyébként ha neten, újságban meghirdetnek egy állást, arra úgyis van egy csomó jelentkező és lehet már előre le van zsírozva ki fog bekerülni.
Ha valaki egyetemre jár, szvsz nagyon fontos a jó gyakorlati hely. Olyan helyre kell menni, ahol szívesen fogadják is az embert és valami feladatot is adnak neki. Komolyan kell venni azt a 4-6 hetet, kialakítani a személyes kapcsolatokat és akkor nagy esély van rá, hogy a későbbiekben is ott dolgozhat a cégben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A mi cégünkhöz naponta legalább 5 önéletrajzot hoznak be, és még egy embert sem láttam, aki így került volna be.Az a legnagyobb probléma, hogy 2013-ban vannak emberek, akik nem tudják, hogy mi az az önéletrajz.Nagyon régen nem jártam szerencsére munkaügyi központ közelében , de nincs valami tréning arra, hogy a szerencsétleneket megtanítsák legalább az ilyen alapdolgokra?laccoo74
Van a a neten fenn rengeteg minta.
Valamint vannak cégek melyek segítenek CV-t írni igyen (EU pénzből gondolom), de azokat is meg kéne találni.
Márpedig aki egy CV-t nem tud megírni az egy CV-t megíró céget se fog tudni megtalálni.Sobri Jóska
Na, itt a baj, szerintem az 50+os korosztályt kicsit magára hagyta a társadalom.Nekik még a számítógép is rejtély nemhogy az internet.Próbálom én is elmagyarázni a hozzánk beesőknek, hogy hogy kezdjen hozzá, de néznek, mit az a bizonyos borjú.Nagyon sajnálom őket, de az embereknek nem halat kell adni, hanem megtanítani őket horgászni.laccoo74
Azért ha valaki nagyon éhes, nem árt neki némi halacska. Különben éhen hal mire megtanul halászni.apeszos
Értsd jól!😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A mi cégünkhöz naponta legalább 5 önéletrajzot hoznak be, és még egy embert sem láttam, aki így került volna be.Az a legnagyobb probléma, hogy 2013-ban vannak emberek, akik nem tudják, hogy mi az az önéletrajz.Nagyon régen nem jártam szerencsére munkaügyi központ közelében , de nincs valami tréning arra, hogy a szerencsétleneket megtanítsák legalább az ilyen alapdolgokra?laccoo74
Van a a neten fenn rengeteg minta.
Valamint vannak cégek melyek segítenek CV-t írni igyen (EU pénzből gondolom), de azokat is meg kéne találni.
Márpedig aki egy CV-t nem tud megírni az egy CV-t megíró céget se fog tudni megtalálni.Sobri Jóska
Na, itt a baj, szerintem az 50+os korosztályt kicsit magára hagyta a társadalom.Nekik még a számítógép is rejtély nemhogy az internet.Próbálom én is elmagyarázni a hozzánk beesőknek, hogy hogy kezdjen hozzá, de néznek, mit az a bizonyos borjú.Nagyon sajnálom őket, de az embereknek nem halat kell adni, hanem megtanítani őket horgászni.laccoo74
Azért ha valaki nagyon éhes, nem árt neki némi halacska. Különben éhen hal mire megtanul halászni.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A mi cégünkhöz naponta legalább 5 önéletrajzot hoznak be, és még egy embert sem láttam, aki így került volna be.Az a legnagyobb probléma, hogy 2013-ban vannak emberek, akik nem tudják, hogy mi az az önéletrajz.Nagyon régen nem jártam szerencsére munkaügyi központ közelében , de nincs valami tréning arra, hogy a szerencsétleneket megtanítsák legalább az ilyen alapdolgokra?laccoo74
Van a a neten fenn rengeteg minta.
Valamint vannak cégek melyek segítenek CV-t írni igyen (EU pénzből gondolom), de azokat is meg kéne találni.
Márpedig aki egy CV-t nem tud megírni az egy CV-t megíró céget se fog tudni megtalálni.Sobri Jóska
Na, itt a baj, szerintem az 50+os korosztályt kicsit magára hagyta a társadalom.Nekik még a számítógép is rejtély nemhogy az internet.Próbálom én is elmagyarázni a hozzánk beesőknek, hogy hogy kezdjen hozzá, de néznek, mit az a bizonyos borjú.Nagyon sajnálom őket, de az embereknek nem halat kell adni, hanem megtanítani őket horgászni.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A legjobb barátom és a barátnője november elején mentek ki Angliába. Persze előtte kutakodtak , nézegettek, hogy mi merre, de a repjegyen kívül semmit nem intéztek. Első pár napban valami olcsó szálláson laktak, aztán kerestek kiadó lakást. A lány a második héttől dolgozik!! Igaz, jól beszél angolul, itthon idegenvezetőként végzett. A barátom most kezdett el dolgozni fix helyen. Ellőtte több próbanapon volt itt-ott, de azokra a helyekre nem vették fel.