Make Love

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
igen igen igen!
meglőttem a szezonbeli 6. gólomat, feljöttünk a 2. helyre!!!III.JC6
necces volt még tizenegyesből is, de azért grat 😊
több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
igen igen igen!
meglőttem a szezonbeli 6. gólomat, feljöttünk a 2. helyre!!!

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Gellérten sörözni és füvezni, majd úgy elázni, mint még soha... 😀

Áááááá... 😀Vrijbloed
ebből érzed hogy még élsz, mi? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gellérten sörözni és füvezni, majd úgy elázni, mint még soha... 😀

Áááááá... 😀
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
úgy néz ki meglesz a lehető legjobb meló ami most lehet, yess 😀davemayer
Bears edző leszel? 😀

u.i.: Amúgy grat. 😊vandeminek
még Európában vagyok, innen nehéz, de ígérem küzdeni fogok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
úgy néz ki meglesz a lehető legjobb meló ami most lehet, yess 😀davemayer
Bears edző leszel? 😀

u.i.: Amúgy grat. 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
úgy néz ki meglesz a lehető legjobb meló ami most lehet, yess 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Gratulálunk doki! 😀

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ebbe a topikba írom, mert nagy öröm nekem: Az Amerikai Urológusok Társaságának éves kongresszusán a Magyar Urológusok Társasága meghívást kapott, egy un. Joint Session megtartására. 4 magyar előadás lesz ebből egy az enyém. És amiért egy amfocis fórumba írom az a következő: Nagyon rendhagyó előadást tervezek. (Picit fosok is a fogadtatástól) A kőkemény tudomány mellett pár dián bemutatom a magyarokat, akik az nfl-ben letették a névjegyüket. Csak hogy tudják még jobban helyretenni kis országunkat. Az időm limitált így sokakat kihagytam, de talán így is lesz döbi az amik körében, hogy jééé, magyarok az nfl-ben. Ime a diák (természetesen a szakmaiak nem), Gogolák lesz a záródiám.
diverdoc
Na csak beszámolnék. Az előadásom úgy sült el, ahogy vártam. A résztvevő magyarok nem értették, az amik nagyon méltányolták (sőt még egy japo is odajött utána gratulálni). Egy miami faszi volt a legjobban oda. Az informatikus, akinél le kellett adni az előadást, meg nemes egyszerüséggel csak annyit mondott, végre egy előadás, aminek legalább az elejét élvezem 😊 . A legnagyobb hozadéka talán az volt, hogy az amerikai társaság elnöke is megtisztelt minket, és előadás után beszélgettünk, majd meghívott egy munkaebédre (!!!) ahol ketten képviseltük a magyar társaságot és sikerült egy jónak igérkező együttműködést kialakítani. Ennek pl egyik része a csereprogram, ahol magyar rezidenseinket fogadnák (ingyen!!), mi meg fiatal szakorvosaikat. Na ez az ami miatt már megérte. És ezt az amiért make love topic.
(jj! Halast morvaországi, feltehetően magyar gyökerű szülők gyermekének mondtam)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
második hely a McKinsey esettanulmány versenyen 😊 jó az út

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Ma van a tűzoltók, és a sörfőzők védőszentjének napja.Köszönjük mindkét szakma művelőjének áldásos munkáját!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nem tudom volt-e, de tényleg mibe kerül egy perc jóindulat?

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fshcz9eAboo#!petey
eltávolították, nincs másik linken?davemayer
nem találom, nem értem miért kellett levenni? röviden, orosz video volt, amit autókból vesznek fel. itt most annyi volt hogy pl. egy öreg néni nem mert átmenni a forgalmas úton(kb mindenki leszarta), az ürge kipattant és simán átkíséri, vagy egy sánta ott fekszik két mankóval az út közepén, persze mindenki kikerüli, megáll az autós és felsegíti, meg ilyenek. tudom tök triviális de nagyon megható, és ilyenkor magára ismer az ember hogy én mit tettem volna. kirakom az elakadásjelzőt és nagy ívben magasról hogy feltartom a sort.

szerk: megvan 😊 remélem ez fent marad:  www.youtube.com/watch?v=LlG9DyJjmispetey
Azért engem az rohadtul irritál, mikor a nyugdíjas nem megy 15 m-el odébb a zebráig, hanem bepróbálja a négysávost csúcsforgalomban. Egyébként tényleg jó a videó, csak gondoltam írok valami negatívumot is 😀
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Végre eljött az a nap, mikor elballagok középiskolából. 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
nem tudom volt-e, de tényleg mibe kerül egy perc jóindulat?

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fshcz9eAboo#!petey
eltávolították, nincs másik linken?davemayer
nem találom, nem értem miért kellett levenni? röviden, orosz video volt, amit autókból vesznek fel. itt most annyi volt hogy pl. egy öreg néni nem mert átmenni a forgalmas úton(kb mindenki leszarta), az ürge kipattant és simán átkíséri, vagy egy sánta ott fekszik két mankóval az út közepén, persze mindenki kikerüli, megáll az autós és felsegíti, meg ilyenek. tudom tök triviális de nagyon megható, és ilyenkor magára ismer az ember hogy én mit tettem volna. kirakom az elakadásjelzőt és nagy ívben magasról hogy feltartom a sort.

szerk: megvan 😊 remélem ez fent marad:  www.youtube.com/watch?v=LlG9DyJjmis

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
nem tudom volt-e, de tényleg mibe kerül egy perc jóindulat?

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fshcz9eAboo#!petey
eltávolították, nincs másik linken?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Még mindig nem érted, azt kifogásolom, hogy mikor van számos más példa, miért kell egy olyat beletenni a listába, akinek a származása vitatott...jjncaa
Ebben igazad van.diverdoc
grat az ötletért, bár a diákat nem tudtam megnézni mert nincs google fiókom de biztos jó lesz. Ha egy nigériai jönne ide és Fatusiról mutatna pár diát a beszámolója előtt én örülnék 😀davemayer
Fatusit én is szerettem régen, nem tett túl sokat hozzá a Fradi játékához, de mégis!Babatünde, vajon most mi van vele?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
nem tudom volt-e, de tényleg mibe kerül egy perc jóindulat?

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fshcz9eAboo#!

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hát nézd, nem akarlak megbántani, de annak sem örülnék, ha szakmai anyagban valaki ilyen félinformációkat tényként kezelne, és mint írtam, pont így lett magyar Halas, az első forrás annak vette őt könnyelműen, a második már az előzőt közölte le és így tovább...jjncaa
Milyen szakmai anyag??? én prostatarák kismedencei lymphadenectomiáíról adok elő. Na az lesz szakmai anyag. Nem a nyitó diák. Ha már itt tartunk milyen randomizált prospektiv, multicentrikus studyk alapján állítod, hogy nincs magyar vonatkozása? Na az lenne a tény.diverdoc
akkor már annak is nézz utána, hogy szenvedett-e valamelyik nfl-legenda hasonló betegségben 😊

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Még mindig nem érted, azt kifogásolom, hogy mikor van számos más példa, miért kell egy olyat beletenni a listába, akinek a származása vitatott...jjncaa
Ebben igazad van.diverdoc
grat az ötletért, bár a diákat nem tudtam megnézni mert nincs google fiókom de biztos jó lesz. Ha egy nigériai jönne ide és Fatusiról mutatna pár diát a beszámolója előtt én örülnék 😀davemayer
Van olyan ember a földön akinek nincs google fiókja ? 😀

Amúgy nekem tetszik, biztos az amcsiknak is fog, ne izgulj rajta 😀Toca
nyugi, tegnap tanultam meg biztonságosan klikkelni az egérrel (úgy hogy az állatnak se legyen baja), majd ez is biztos meglesz csak adj időt 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Még mindig nem érted, azt kifogásolom, hogy mikor van számos más példa, miért kell egy olyat beletenni a listába, akinek a származása vitatott...jjncaa
Ebben igazad van.diverdoc
grat az ötletért, bár a diákat nem tudtam megnézni mert nincs google fiókom de biztos jó lesz. Ha egy nigériai jönne ide és Fatusiról mutatna pár diát a beszámolója előtt én örülnék 😀davemayer
Van olyan ember a földön akinek nincs google fiókja ? 😀

Amúgy nekem tetszik, biztos az amcsiknak is fog, ne izgulj rajta 😀
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Még mindig nem érted, azt kifogásolom, hogy mikor van számos más példa, miért kell egy olyat beletenni a listába, akinek a származása vitatott...jjncaa
Ebben igazad van.diverdoc
grat az ötletért, bár a diákat nem tudtam megnézni mert nincs google fiókom de biztos jó lesz. Ha egy nigériai jönne ide és Fatusiról mutatna pár diát a beszámolója előtt én örülnék 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Még mindig nem érted, azt kifogásolom, hogy mikor van számos más példa, miért kell egy olyat beletenni a listába, akinek a származása vitatott...jjncaa
Ebben igazad van.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Még mindig nem érted, azt kifogásolom, hogy mikor van számos más példa, miért kell egy olyat beletenni a listába, akinek a származása vitatott...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azt hiszem nem értetted meg a célom, de mindegy. Magyarországot akarom közelebb vinni az amikhoz, és erre próbálom az nfl-t felhasználni. diverdoc
Erre ott a pálinka!
| Nem kell befeszülni, JJ kivételesen jót akar! 😛 | catattack
A pálinka jó ötlet, csak ha vinnék, vsz reptérről fordítanának is vissza.
| Nem feszülök, és el is hiszem, hogy kivételesen jót akar, a célom nem értette meg, de mindegy peace |


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
catattack 3 520
Azt hiszem nem értetted meg a célom, de mindegy. Magyarországot akarom közelebb vinni az amikhoz, és erre próbálom az nfl-t felhasználni. diverdoc
Erre ott a pálinka!
| Nem kell befeszülni, JJ kivételesen jót akar! 😛 |