Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Lehet tudni mi történt vele?
Cowboykarcsi90
Aki 28 évesen nagyjából tönkre vágta a hasnyálmirigyét az alkoholizmussal, gondolom lesz köze hozzá.

Abszolúte nem az én zenei ízlésem, sőt fasz leszek, mert még zenének sem tudom tekinteni a munkásságát, ettől függetlenül rettenetesen lesújtó, hiszen pont annyi éves volt, mint én, és nem normális ennyi idősen meghalni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lehet tudni mi történt vele?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Meghalt Avicii! 28 éves volt!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 913
 www.youtube.com/watch?v=7YChuol_hV0
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Meghalt Babos Gyula. (Hátha mond vmit itt is a neve) Óriási jazz gitáros volt!
 www.koncert.hu/hirek/zenei-hir/meghalt-babos-gyula




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 913
mert 20 eves az egyik legjobb hip hop lemez.

több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Nem kis elismerés, és még jó is lett

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79


szégyellem, hogy eddig még csak nem is hallottam róla

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Biztos vótmá, de azért bedobom hátha vkinek tetszik:
 www.youtube.com/watch?v=UEZbIXZYaE4


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 913
Sajnos Craig Mack is mar elhagyta ezt a foldet.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Haverjaimat promózom:

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha már csajszik akkor The Animal In Me. Főleg a feldolgozásaik miatt lettek jók és pár megszállottnak biztos túl puha lesz ez a zene, de szvsz teljesen vállalható.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 913


Nem tudok betelni vele.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Számomra már egy ideje egyértelmű, hogy embertársaim egy része szerint megváltoztak a nemi szerepek. Az, hogy a csajok gyúrnak, nekem nem újdonság. A legjobb barátom egy csaj és sok húzódzkodással melegít. Ő a feleségem, és mindig van valami rettenetesen paraszt poénja amivel visszaránt a talajra, amikor éppen pszeudointellektuálisan nyöszörgök. Szóval azt gondolom, hogy értem,hogy ők azt hiszik értik, miközben én nem hiszem, hogy értem, és nem is érdekel, amíg komfortosan érzem magam...még. Ez viszont nem igaz, ha énekesnős metálkoncertre megyek, mert valahogy sosem szórakozom jól.

Én erre az operaénekesnős vonalra nem mennék rá, rühellem, győlölöm az Epicától a Nightwishig. Igorrr kívétel, de az nagyon nagyon más kávéház. Rossz a párhuzam.

Aggaszt a kékhajú lány az Arch Enemyből, mert rettenetesen bélszagúan böfögi fel... hacsak a gyűlöletet, az nem is zavarna, de nem..... ezekben a szövegekben munka van, amit azért tragikus kimondani, mert szarok... egytől egyig. Itt kérem valami egészen félreértelmezett individualiznus keveredik a szürreálisan inbox szabadságvággyal. Erre mondják, hogy package rebellion.

Rettenetesnek tartom, hogy a világ egyik legvonzóbb embere, Taylor Momsen 3alkalmbol 2szer vállalhatatlanul kész volt.... pedig ő tehetseges... a 3. Buli állat volt... egyébként az volt a legelső, amit láttam.

Maria Brink...túltolta. Van az az érzés, amikor annyira kellemetlenül érzed magad, hogy feszengsz, majd csendesen szégyelled magad.... pedig nem neked kéne.... Azért sajnálom, mert bár soha egy eredeti hangjuk volt bennük lendület, harag, és néhány pimaszul eltalált téma, és igen a látszat ellenére Brink sem tehetségtelen, csak nagyon el van tévedve.

JinJer... Nem érdemel szégyenfalat, de unatkoztam a koncertjükön.... pedig Tatiana FENOMENÁLIS, és a srácok is tudnak csakhát a 4. Nóta után sörért áltam sorba.



Viszont nagyon brutális koncertélményben volt részem.
Szóval láttam élőben a Once Humant,és Lauren Hart hosszú ideje az első énekesnő, aki letépte az arcom. Nem vagyok nagy DJent fan, de ez a zenekar dominánsan nem DJent... rádásul okos a zenéjük. De ez a csaj...Úristen!!! Ahogy énekel, ahogy jelen van a színpadon, született tehetség.... nyílván nincs olyan rutinja, mint az ukrán különítménynek, vagy a kékhajú lánynak, de amíg tart a szufla lángol minden.



(És nagyon örülök, hogy régi hősőm Logan Mader visszatért a zenéléshez)

Szóval van remény!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 913
Megunhatatlan album ez.
Csilles nagyon

 www.youtube.com/watch?v=fud-Lz76MHg
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, de a tömeg kevéssé érdekel 😀

-- Viszont ez beszarás jó, és igen, 30 alattiak hendikeppesek nagyon:_



Závodi 50

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Jah, köszi et - mármint nem a földönkívüli - a dzsatubét vágom, de nagyon halk sajnos 😕
kishaszi
Pinkpop... Body Count koncertet néztem onnan tyúbon, de olyan puha volt a tömeg, hogy én szégyelltem magam. ... 😕

De nem ezért jöttem ide! (karmikus érzésem szerint amikor megláttam a 3 új postot a feliratkozások közt, "tudtam" hogy az összes innen származik.)

Erre ki emlékszik? 30 alattiak csak háttér-sztorival kvalifálnak. 😉 (az eredeti video nincs is tyúbon.)
 www.youtube.com/watch?v=32uwK6Dkrok

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, köszi et - mármint nem a földönkívüli - a dzsatubét vágom, de nagyon halk sajnos 😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Skacok.

Sok reményt nem fűzök hozzá, de azért teszek egy próbát: nincs meg valakinek véletlenül a Skillet 2016-os Pinkpop koncertfelvétele???
kishaszi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Skacok.

Sok reményt nem fűzök hozzá, de azért teszek egy próbát: nincs meg valakinek véletlenül a Skillet 2016-os Pinkpop koncertfelvétele???

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én személy szerint amúgy elhiszem nekik, hogy tényleg az utolsó turné lesz, elég nagynevű bandákat is szerveztek maguk mellé az amerikai állomásokra (Anthrax, Behemoth, Lamb of God, Testament). A Slayer sosem volt az a zenekar, ahol túl jó lenne a viszony a tagok között, és ez tartaná össze őket mint pl Metallica. Sosem volt az a zenekar, ahol egy zseni a dalszerzési hajlamait és szereplési vágyát akarta kiélni mint pl Megadeth. A Slayer egy érdekházasság volt a kezdetek óta, Jeff halálával pedig szerintem az utolsó kapocs is kihullott, ami összefogta ezt a bandát. Azóta szerencsére kiadtak egy szerintem egészen kiváló albumot, lenyomtak egy rakás showt, de valószínűleg kifogyott a tank. Araya és King kimondottan és kizárólag munkakapcsolatban vannak, és sosem volt felhőtlen a viszony köztük. Elég régóta cikkeznek arról, hogy lassan vége lesz, és őszintén nem bánom. Araya a nyakműtétje óta szinte csak túlél a színpadon (bár zeneileg kifogástalan), King se fiatal már, mindnyájan megszedték magukat. És írnám, hogy itt az ideje átadni a helyet a fiataloknak, de sajnos a szubjektív véleményem szerint nem nagyon van a fiatalok között olyan, aki hasonló szintre érhetne (nyilván átalakult a színtér és a zeneipar egésze). A Slayer az egyik kedvenc bandám, és boldog vagyok, hogy kétszer is átélhettem az élő showjukat. Na azért nem bánnám, ha az európai állomások közé beférne egy hazai fesztivál vagy valamelyik budapesti helyszín, tuti azon is ott lennék.

Tisztelet, hogy tudjak mikor jött el az idő, hogy szögre akasszák az ESP-t / BC Richt.
mustaine
Nekem sose voltak kedvenceim, meg amúgy JH halálval szerintem azonnal abba kellett volna hagyniuk, de az biztos, hogy méltán lettek ikonjai az iparnak,.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Gondoltam elhozom már az én ízlésvilágomat is 😊








 www.youtube.com/watch?v=h5_V-d8HjhU



 www.youtube.com/watch?v=P9LWu237bWs
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
A Slayer a 80-as évek második felében, és a 90-es években volt a csúcson. Mára már én is csak ritkán hallgatom, épp csak akkor, mikor eszembe jut. Kedvenc albumuk a diabolis in musica, abban kb minden szám tetszett.

A feloszlás pedig elkerülhetetlen minden együttesnél. A Slayer viszonylag hosszú karriert tudhat magáénak (közel 40 év azért nem kis idő), és kb elértek mindent, amit el lehet érni egy ilyen stílusú együttesnek.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Persze azt is látom azért, hogy King vagy a menedzsere kitalált egy ilyen fasza reklámfogást, aztán nyomják még 10 évig, csak most kell a zsé. De az előző posztot tartom valószínűbbnek.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Én személy szerint amúgy elhiszem nekik, hogy tényleg az utolsó turné lesz, elég nagynevű bandákat is szerveztek maguk mellé az amerikai állomásokra (Anthrax, Behemoth, Lamb of God, Testament). A Slayer sosem volt az a zenekar, ahol túl jó lenne a viszony a tagok között, és ez tartaná össze őket mint pl Metallica. Sosem volt az a zenekar, ahol egy zseni a dalszerzési hajlamait és szereplési vágyát akarta kiélni mint pl Megadeth. A Slayer egy érdekházasság volt a kezdetek óta, Jeff halálával pedig szerintem az utolsó kapocs is kihullott, ami összefogta ezt a bandát. Azóta szerencsére kiadtak egy szerintem egészen kiváló albumot, lenyomtak egy rakás showt, de valószínűleg kifogyott a tank. Araya és King kimondottan és kizárólag munkakapcsolatban vannak, és sosem volt felhőtlen a viszony köztük. Elég régóta cikkeznek arról, hogy lassan vége lesz, és őszintén nem bánom. Araya a nyakműtétje óta szinte csak túlél a színpadon (bár zeneileg kifogástalan), King se fiatal már, mindnyájan megszedték magukat. És írnám, hogy itt az ideje átadni a helyet a fiataloknak, de sajnos a szubjektív véleményem szerint nem nagyon van a fiatalok között olyan, aki hasonló szintre érhetne (nyilván átalakult a színtér és a zeneipar egésze). A Slayer az egyik kedvenc bandám, és boldog vagyok, hogy kétszer is átélhettem az élő showjukat. Na azért nem bánnám, ha az európai állomások közé beférne egy hazai fesztivál vagy valamelyik budapesti helyszín, tuti azon is ott lennék.

Tisztelet, hogy tudjak mikor jött el az idő, hogy szögre akasszák az ESP-t / BC Richt.