Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!


Elmebeteg koncert volt, sokkal jobb, mint amire számítottam, ezek őrültek. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
 index.hu/kultur/zene/2018/05/01/tmz_avicii_felvagta_az_ereit/
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az EDM Cobainje...

több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Lehet, hogy Avicii öngyilkos lett...
Megmagyarázná a korai halálát, az okát mondjuk nem értem...
NB2
A hozzátartozók közleménye szerint Bergling egy fáradhatatlanul maximalista, keményen dolgozó, törékeny művészlélek volt, akit különösen foglalkoztattak a létezés nagy kérdései. A szöveg azt állítja, mindennapjai során extrém stressz nehezedett rá, és azért hagyta abba a turnézást, mert újra meg akarta találni az egyensúlyt az életben, hogy folytathassa a zenélést.

Nem folytathatta így tovább, meg akarta találni a lelki békéjét. Tim nem illett abba az üzleti gépezetbe, amelyben végül találta magát. Egy érzékeny srác volt, aki imádta a rajongóit, de kerülte a rivaldafényt
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 889 — nabege2@yahoo.com
Lehet, hogy Avicii öngyilkos lett...
Megmagyarázná a korai halálát, az okát mondjuk nem értem...
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Egyébként a srácnak lehet már eleve baja volt, simán kinézem, hogy józan élet mellett is 40 éves korára meghal. Azért ha belegondolok, hogy a Stones mit nyom már 50 éve, józan ésszel már mindenkinek halottnak kéne lennie😊
NB2
Igen, eselyes hogy nem Keith Richardsbol gyurtak szegenyt. Nehany ev pialgatasba es porgesbe egeszseges ember nem hal bele, plane ugy hogy hamar abba is hagyta.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 889 — nabege2@yahoo.com
Egyébként a srácnak lehet már eleve baja volt, simán kinézem, hogy józan élet mellett is 40 éves korára meghal. Azért ha belegondolok, hogy a Stones mit nyom már 50 éve, józan ésszel már mindenkinek halottnak kéne lennie😊
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hendrix, Joplin, Morrison, Whinehouse, Radics Béla... nyilván mind jellemtelen ember volt.
kishaszi
Nem tisztem okoskodni és ítélkezni, de most mit mondjak egy velem majdnem egy korú srácra, aki alkoholizmusban halt meg? Tudom, halottra jót, vagy semmit, de sok tartás nem volt benne, ha ennyi idő alatt letelt neki. Ha rám mondanák ezt ilyen esetben azt hiszem nem szálnék vele vitába. De hozzá volt téve a "ha" szó, hogy nyilván fogalmam sincs mi történt pontosan.
kristóf17
Értelek,de...

Amíg a másik cipőjében nem járunk, addig nem.tudjuk szorít-e vagy sem.
Nem ítélkezni kell, meg magas lóról megmondani a frankót utólag, hanem.felismerni a tragédia feltehető okát: a nagy sztárság közepette nem volt egyetlen barátja, lelki társa, családtagja, akivel kibeszélhette volna a dolgokat, akivel kiengedhette volna a.gőzt, aki féken tartotta volna, aki ott van mellette. Legtöbbször ez a valós.ok. Egyedül van az ember, s.könnyebb az egyszerűbb utat választani. Haverok vannak, cimbik vannak, spanok, pajtások, bulitársak...de egyetlen valamire való értéket képviselő entitás sincs. Ez a nagy tragédia.

Viszont a halálban nincs semmi méltóság. Ha fiatalon halsz meg, ha öregen. Ha elalszol a foteledben, ha elcsap egy autó, ha megáll a szíved... Októl függetlenül bánat és könnyek vannak. Azoknak akik itt maradtak és szerették, mindenhogy fájdalom marad.
Ezek miatt viszont fölösleges a pökhendiség, a kegyelet pedig jár mindenkinek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 530
A kérdés tényleg jogos, szóval miért kellett ennyire túltolni?
NB2
$$$$$$$
Ez szerintem evidens.
Mikey
Erre ez a válaszom:
$$$$ Nekem ennyi is elég. Kb mint amikor itthon valaki napi 16 órát dolgozik, van rahedli pénze, mire én megkérdem, oké, de mikor élvezed? A jó arányokat rohadtul meg kell tartani!
NB2
Maximálisan egyetértek. De az emberek jó része nem így van bekötve.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 889 — nabege2@yahoo.com
A kérdés tényleg jogos, szóval miért kellett ennyire túltolni?
NB2
$$$$$$$
Ez szerintem evidens.
Mikey
Erre ez a válaszom:
$$$$ Nekem ennyi is elég. Kb mint amikor itthon valaki napi 16 órát dolgozik, van rahedli pénze, mire én megkérdem, oké, de mikor élvezed? A jó arányokat rohadtul meg kell tartani!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 908
Altalanossagban...
nem volt ilyen eletvitelem, elhiszem, hogy szar vmilyen szempontbol hogy kb minden nap mashol ebredsz es egy mokuskerek az egesz es csucsformat kell hoznod es vhogy ?kompenzalnod? kell, de nincsenek barataid, csaladod akik azt mondjak hogy hejjj hamar te nem ered fel esszel hogy vagy a penz vagy a eletem?
Persze senkit sem lehet megmenteni.
Az ember amennyite okosnak hiszi magat annyira buta is.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 530
A kérdés tényleg jogos, szóval miért kellett ennyire túltolni?
NB2
$$$$$$$
Ez szerintem evidens.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 889 — nabege2@yahoo.com
Anyukám szokta mindig mondani, hogy hol van a pisztolyos ember? (gyk. aki kényszerített)
A kérdés tényleg jogos, szóval miért kellett ennyire túltolni? Egy buli egy héten, no pia, no drog, aztán lehet tolni sokáig. Önuralom kérdése az egész.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Egy jo cikk
 24.hu/kultura/2018/04/21/avicii-nem-popsztarnak-termett-csak-a-zenet-szerette/
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Hendrix, Joplin, Morrison, Whinehouse, Radics Béla... nyilván mind jellemtelen ember volt.
kishaszi
Nem tisztem okoskodni és ítélkezni, de most mit mondjak egy velem majdnem egy korú srácra, aki alkoholizmusban halt meg? Tudom, halottra jót, vagy semmit, de sok tartás nem volt benne, ha ennyi idő alatt letelt neki. Ha rám mondanák ezt ilyen esetben azt hiszem nem szálnék vele vitába. De hozzá volt téve a "ha" szó, hogy nyilván fogalmam sincs mi történt pontosan.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Hihetetlenul fiatalon kerult bele es volt evi tobb mint 200 bulija amit igazan sjaat bevallasa szerint sosem szeretett. A rola szolo dokumentumfilmben elmondta hogy ezt az eletmodott nem lehetett mashogy csinalni. O alapbol egy nyugodt skandinav ember aki a producerkedes reszet szerette es ebbe az eletmodba hamar bele is faradt, ezert vonult vissza zenet irni nyugiba es beutazni a vilagot. Az a kemenyebb idoszak nem tartott annyi ideig hogy ebbe most 28 evesen belehaljon minden lathato elojel nelkul. Nagyon kivancsi vagyok mi tortenhetett es borzasztoan sajnalom, en kedveltem, egy generaciot tancoltatott meg a mindig jo hangulatu trackjeivel.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hendrix, Joplin, Morrison, Whinehouse, Radics Béla... nyilván mind jellemtelen ember volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Úgy hírlik, hogy cső alkoholizmus. Pedig már se epehólyag, se vakbél nem volt elvileg ennek következtében, meg a már írt hasnyálmirigy is rotty. Én kedveltem a zenéjét, még, ha élőben sosem éreztem az igazinak, de ez azért jellemtelen, ha tényleg alkoholtól képes volt elhunyni 28 évesen.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 628 — Cowboys fan
Ezért mondom mindig, hogy orrba semmit.
Kenny
pontosan. vénába vele!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lehet tudni mi történt vele?
Cowboykarcsi90
Aki 28 évesen nagyjából tönkre vágta a hasnyálmirigyét az alkoholizmussal, gondolom lesz köze hozzá.

Abszolúte nem az én zenei ízlésem, sőt fasz leszek, mert még zenének sem tudom tekinteni a munkásságát, ettől függetlenül rettenetesen lesújtó, hiszen pont annyi éves volt, mint én, és nem normális ennyi idősen meghalni.
Vrij6
Detto. Januárban töltöttem a huszonnyolcat.

Sajna mindig is voltak, és lesznek is emberek, akik nem tudnak mit kezdeni, az ismertséggel járó élettel.

Ezért mondom mindig, hogy orrba semmit.
Kenny
Lehet mondjuk ez most pont nem “orrba” ment.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Ezért mondom mindig, hogy orrba semmit.

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Lehet tudni mi történt vele?
Cowboykarcsi90
Aki 28 évesen nagyjából tönkre vágta a hasnyálmirigyét az alkoholizmussal, gondolom lesz köze hozzá.

Abszolúte nem az én zenei ízlésem, sőt fasz leszek, mert még zenének sem tudom tekinteni a munkásságát, ettől függetlenül rettenetesen lesújtó, hiszen pont annyi éves volt, mint én, és nem normális ennyi idősen meghalni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lehet tudni mi történt vele?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 889 — nabege2@yahoo.com
Meghalt Avicii! 28 éves volt!